Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 15:49

morientes írta:
Schuster is jo volt....a klubok inkabb igazolnak Franciaorszagbol, Hollandiabol, Braziliabol v Argentinabol mint inkabb Nemetorszagbol es ez nem veletlen. Nemet jatekos jobban bele illik a sajat kornyezetebe, ahogy az angol es az olasz is. Persze ez altalanositas, vannak kivetelek, de tobbsegeben igaz.
Ez nyilván azért is van így,mert németországban ott az a pénz,amiért nem érdemes nagyon külföldön próbálkozni.
De ha valaki tud,az bárhol tud,annak mindegy hol játszik.
A Bayernt kiveve a nemeteknel sincs nagy fizetesi lehetosegek. Ha van lehetosege egy nemet jatekosnak kulfoldre vagy a Bayernbe igazolni akkor valt....es meg egy dolog, ha egy jo nemet jatekosnak lehetosege van valasztani a Bayern vagy az egyik masik top bajnoksag elcsapata kozott akkor 99%ban a bajorokat valasztjak. Ebben a Kramerben sem latok semmit, h egy top csapatban megalna a helyet. A mai felhozatalban egyedul Gundogan(most ne nezzuk a seruleset) aki szerintem barmely stilusu topcsapatban tudna alkalmazkodni az adott korulmenyekhez es stilushoz.... Reus(itt is vonatkoztassunk el a serulesektol) szerintem nem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 13., szombat 15:34

morientes írta: Ez nyilván azért is van így,mert németországban ott az a pénz,amiért nem érdemes nagyon külföldön próbálkozni.
De ha valaki tud,az bárhol tud,annak mindegy hol játszik.
mondjuk ez se igaz akkor, mert itt van példának béla aki angliában tud, spanyolban nem tud :Đ
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 15:32

Schuster is jo volt....a klubok inkabb igazolnak Franciaorszagbol, Hollandiabol, Braziliabol v Argentinabol mint inkabb Nemetorszagbol es ez nem veletlen. Nemet jatekos jobban bele illik a sajat kornyezetebe, ahogy az angol es az olasz is. Persze ez altalanositas, vannak kivetelek, de tobbsegeben igaz.
Ez nyilván azért is van így,mert németországban ott az a pénz,amiért nem érdemes nagyon külföldön próbálkozni.
De ha valaki tud,az bárhol tud,annak mindegy hol játszik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. december 13., szombat 15:23

Kerlon írta:Amúgy én se látok Jesébe többet egy jó kiegészítő embernél.
Mondjuk nyár elején még a fórum 2/3-a Iscora mondta ugyanezt, mert hogy kicsik a lábai meg lassú meg miegymás, aztán ahhoz képest egész jól elvan a kezdőben. Persze nem azt mondom, hogy CR lesz a srácból, de elég korai még bármit kijelenteni róla annak tükrében, hogy eddig csak néha-néha villanthatott valamit a tudásából..

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 15:17

morientes írta:
numberone1 írta:szerintem is korai ezt meg kijelenteni. Tegyuk fel, h Bale elmegy es jon Reus, aki fel szezonjat majd korhazban tolti. Kozben Jese lehoz olyan szezont, h mar teljes lesz a bizalom fele....majd aztan a vezetoseg elgondolkodik, h erdemes volt Reust leigazolni az mellett, h tudtak, h nagyon serulekeny. Nem hoznam, 3 ok miatt.
Serulekeny. A nemetek tobbnyire besulnek mas bajnoksagokban. Jese sem rosszabb a nemetnel, raadasul neki mar nem kell aklimatizalodnia sem a spanyol bajnoksaghoz, sem a Real elvarasaihoz......es egyaltalan nem kicsinyitem le Reus kepessegeit.
Én két ok miatt nem hoznám:
1;Mert tényleg sérülékeny
2;Mert jelen pillanatban nincs rá semmi szükség.
De az gyenge kifogás hogy a németek máshol besülnek.Egyrészt mert azért a többség,(az igazán nagy spillerek),nem igazán hagyják el németorszégot,màsrészt,csak két név a Realban,akik meghatározóak voltak/vannak,Breitner s persze Kroos...
Schuster is jo volt....a klubok inkabb igazolnak Franciaorszagbol, Hollandiabol, Braziliabol v Argentinabol mint inkabb Nemetorszagbol es ez nem veletlen. Nemet jatekos jobban bele illik a sajat kornyezetebe, ahogy az angol es az olasz is. Persze ez altalanositas, vannak kivetelek, de tobbsegeben igaz.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 13., szombat 15:15

Remy írta:
ziro4vr írta:Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.
Azért ezt még korai így kijelenteni. De 2, max 3 év múlva már okosabbak leszünk. Igazából minden a kezére játszik. Bale nem igazán hozza az elvártat. James középen fog játszani. Reus, ha meg jön, többet sérült, mint amennyit játszik. Hatalmas út van Jesé előtt. És azért, ha teljesít valaki, akit ráadásul a közönség is szeret, azt nem igazán lehet padra tenni.

Sok a kérdés, de van még idő válaszolni rájuk.
Isco teljesít, szeretik/tjük, de még is a padon találja magát, ha mindenki egészséges. :roll:

Amúgy én se látok Jesébe többet egy jó kiegészítő embernél.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 15:05

Én továbbra is csak lehetőséget látok Jesében, 
Nagyon rosszkor jött a sérülése,az a baj.Megnézném egy teljes meccsen,hogy milyen,persze ha 100%-os lesz....ami Bale formàját nézve,nem is a távoli jövő :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 13., szombat 15:04

Realista24 írta:Gallardo talált már el valamit karrierje során? :Đ
Előző hónapban már Napolit mondott Messire meg Simeonéra. Olyan mint az időjárás jelentés: havas, esős, napos... Az egyik csak jó lesz majd egyszer. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 15:01

Gallardo talált már el valamit karrierje során? :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 13., szombat 14:59

Realista24 írta: És nem azzal a részével van gond, hogy Reus esetleg ideigazol. Hanem ezzel:
Az angolok összeget nem említenek, de a transfermarkt.de becslése szerint 50 millió euró körüli összegért válthat csapatot a német szélső.
Mikor még a három éves fiam is tudja, hogy ennek kb a fele a kivásárlási ára.
+ Gallardo a biztosíték arra, hogy valószínűleg kamu a dolog. Már tavasszal is PSG mezben látta Messit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62856
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 14:57

Most nem azért, de minek belinkelni ide ilyen hülyeséget? És nem azzal a részével van gond, hogy Reus esetleg ideigazol. Hanem ezzel:
Az angolok összeget nem említenek, de a transfermarkt.de becslése szerint 50 millió euró körüli összegért válthat csapatot a német szélső.
Mikor még a három éves fiam is tudja, hogy ennek kb a fele a kivásárlási ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 13., szombat 14:55

Én továbbra is csak lehetőséget látok Jesében, olyan sok konkrét bizonyságot a tudásáról még nem. A lehetősége viszont lehet korlátozva lesz, főleg a két drága fiú miatt. Csereként 10-15 percek alatt pedig nem fog tudna akkora fejlődést mutatni, ami elegendő lehet későbbi kezdőtagságra és arra, hogy ha el is megy mondjuk Bale, ne egy Reus vagy Hazard kaliberrel pótolják.

De az esélye megvan, és nem vagyok a tag ellen, fiatal, spanyol, saját nevelés, csak próbálok objektív maradni.
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. december 13., szombat 14:53

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2382405

:(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 14:46

numberone1 írta:szerintem is korai ezt meg kijelenteni. Tegyuk fel, h Bale elmegy es jon Reus, aki fel szezonjat majd korhazban tolti. Kozben Jese lehoz olyan szezont, h mar teljes lesz a bizalom fele....majd aztan a vezetoseg elgondolkodik, h erdemes volt Reust leigazolni az mellett, h tudtak, h nagyon serulekeny. Nem hoznam, 3 ok miatt.
Serulekeny. A nemetek tobbnyire besulnek mas bajnoksagokban. Jese sem rosszabb a nemetnel, raadasul neki mar nem kell aklimatizalodnia sem a spanyol bajnoksaghoz, sem a Real elvarasaihoz......es egyaltalan nem kicsinyitem le Reus kepessegeit.
Én két ok miatt nem hoznám:
1;Mert tényleg sérülékeny
2;Mert jelen pillanatban nincs rá semmi szükség.
De az gyenge kifogás hogy a németek máshol besülnek.Egyrészt mert azért a többség,(az igazán nagy spillerek),nem igazán hagyják el németorszégot,màsrészt,csak két név a Realban,akik meghatározóak voltak/vannak,Breitner s persze Kroos...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 13., szombat 14:45

Az biztos, hogyha a Karim - Jesé - Isco 3-asból akárki is lép a nyáron, nagyon ideges leszek. Mondjuk Benz sanszos, hogy idén fogja legjobb szezonját hozni, legalábbis egyelőre igen jól teljesít, másrészt nagyon illik a játékrendszerünkben, és rohadt jól megértik egymást CR-el. Nekem úgy tűnik, hogy eléggé be van biztosítva, nehezen tudnám elképzelni, hogy lelép.
Jesé és Isco meg kiskedvencek a spanyol szurkolók körében, és mindketten nagyon fiatalok még, úgyhogy nem tudom...
James idén érkezett, ráadásul különösebb panasz nem lehet a teljesítményére. Bale meg szintén eléggé élvezi a klub bizalmát, legalábbis eddig úgy tűnik.

Plusz embernek nagyon sok lenne már Reus, úgyhogy rejtély számomra, hogy ki helyére érkezne. Már ha igazak a hírek persze.
Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.
ez szerintem nagyon nagy túlzás, és én még csak elfogult sem vagyok vele kapcsolatban. intelligensen játszik, dinamikus, technikás ráadásul nem tűnik lámpalázasnak a srác, szállította a gólokat a fontos meccseken is.
ez nem rád vonatkozik, de nekem kicsit úgy tűnik, mintha a sérülése alatt pár ember megfeledkezett volna arról, hogy hogyan teljesített az előző szezonban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2014. december 13., szombat 14:48-kor.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 14:38

szerintem is korai ezt meg kijelenteni. Tegyuk fel, h Bale elmegy es jon Reus, aki fel szezonjat majd korhazban tolti. Kozben Jese lehoz olyan szezont, h mar teljes lesz a bizalom fele....majd aztan a vezetoseg elgondolkodik, h erdemes volt Reust leigazolni az mellett, h tudtak, h nagyon serulekeny. Nem hoznam, 3 ok miatt.
Serulekeny. A nemetek tobbnyire besulnek mas bajnoksagokban. Jese sem rosszabb a nemetnel, raadasul neki mar nem kell aklimatizalodnia sem a spanyol bajnoksaghoz, sem a Real elvarasaihoz......es egyaltalan nem kicsinyitem le Reus kepessegeit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 14:30

ziro4vr írta:Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.
Azért ezt még korai így kijelenteni. De 2, max 3 év múlva már okosabbak leszünk. Igazából minden a kezére játszik. Bale nem igazán hozza az elvártat. James középen fog játszani. Reus, ha meg jön, többet sérült, mint amennyit játszik. Hatalmas út van Jesé előtt. És azért, ha teljesít valaki, akit ráadásul a közönség is szeret, azt nem igazán lehet padra tenni.

Sok a kérdés, de van még idő válaszolni rájuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 13., szombat 14:28

Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.

Reus ha jön, vagy James vagy Bale távozik hatalmas összegért, valszeg Bale.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 13., szombat 14:27

nem tartanám egy okos döntésnek benzema eladását, főleg egy ilyen szezon után
bár még nincs vége, de messze ezek a legjobb hónapjai mióta itt játszik szerintem, jönnek a gólok is, játékban sem lehet rá panasz, értelmét nem látnám a távozásának
ha el akartuk volna adni, azt már vagy 2-3 éve meg kellett volna lépni, nem most

reusal meg nem lennénk előrébb véleményem szerint, bár én tényleg nagyon csipázom a srácot, de ő sem az a játékos, aki 4-4-2-ben a jobb vagy a bal oldalon fog visszazárni, ő is a két csatár helyén tudná hozni azt, amiben igazán jó, viszont benzema és cé helyett nem igazán tudnánk jobb párost felpakolni előre
annyi, hogy ő sokkal inkább lenne alkalmasabb az itteni focira, mint bale, de nem hinném, hogy jönne padot koptatni

és akkor még ugye ott van egy jesé is, akinek nagyon kellenek majd a percek a játékra

én a nyáron khedirát cserélném le, leginkább egy olyan arcra, akit be lehet dobálni modric vagy kroos helyére, ez a mexikói portos gyerek egészen jó is lenne a célra, csak drága
meg chicarito helyett hoznék a padra egy támadót, sokkal nagyobb változásra nem hiszem, hogy szükségünk lenne
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég