Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2013. július 8., hétfő 15:26

Cr7 írta:Illarramendi nekem kicsit kakuktojás még egy khedira és ennyiér??? 30 millioér szerintem gündogant is elengednek még idén!!
Mélyen egyetértek, ennyi erővel sokkal jobban akarhatnánk Gündogant, és még csak nem is zsákbamacska

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 15:24

valaki lőjje is agyon őket :lol: :lol:
nem ezt mondtam, de hülyeség lenne ugyanazzal a lassú, körülményes, átjárható kezdővel játszani.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. július 8., hétfő 15:24

Los Blancos írta:
khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...

valaki lőjje is agyon őket :lol: :lol:
ne essünk túlzásokba.
Szerintem egyáltalán nem túlzás..
Nagyon súlytalan lenne a középpályánk, mint amilyen az előző szezonban is volt..
Xabi belassult,öregszik.
Khedira pedig Khedira...lassú és körülményes.Egyszerre már nem kéne a pályán lenniük.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. július 8., hétfő 15:13

khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...

valaki lőjje is agyon őket :lol: :lol:
ne essünk túlzásokba.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:59

----------Xabi----------
---Khedira----Modric-----
Özil------Benzema-------Cr
ez ugyanaz a szutyok majdnem, mint amivel tavaly végig sz.optuk az évet, csak modriccal és új edzővel.
isco kezdőbe, illaramend ivagy kondogbia kezdőbe. khedira-xabi párost nem szabad többet játszatni...

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. július 8., hétfő 14:52

Illarramendi nekem kicsit kakuktojás még egy khedira és ennyiér??? 30 millioér szerintem gündogant is elengednek még idén!!

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 8., hétfő 14:50

cé, jesé, morata. meg lehet oldani szerintem.
Utóbbi 2-nek la. 1 év folyamatos elsőosztályú kiképzésre és állandó játékra lenne szüksége jóval kisebb teherrel, nyomással, mint ami a Real Madridnál van (lsd. anno Soldado, De La Red, Granero, D. Carvajal)! Ha ez megvan akkor esetleg van miről beszélni, de addig szerintem komolytalan éles alternatívákként ezekre az emberekre alapozni (egy Soldado szinttől is baromi messze vannak egyelőre)! De hála a Jóistennek úgy tűnik, hogy a vezetők sem gondolkodnak másképp --> mert bárhogy is (1. Bale leigazolásával egy szimpla átszervezéssel; vagy 2. egy tapasztalt, magasabban jegyzett csatár megszervezésével), de nem zöldfülűekre akarják bízni a Real Madrid támadószekcióját a legkényesebb, legkiélezettebb szituációkban! :smile:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. július 8., hétfő 14:54-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. július 8., hétfő 14:45

Szerintem ezzel a CAsemiro, Illaramendivel nem oldottuk meg a középpályát , viszont nincs minőségi ember , akit tudnánk igazolni. Nyilván Ancelotti egyik célja a kp megerősítése , és szerintem a nagyobb meccseken 4-3-3 lesz míg a kisebb csapatok ellen 4-2-3-1 lesz az alapfelállás . Nyilván sok minden máson fog még múlni . De szerintem Ancelottinál a fontos meccseken Khedira kezdő lesz , hiába nem tetszik ez sok embernek. Az egyik ok , hogy nincs alternatívája , a másik, hogy igazolni se tudtunk senkit a helyére , mert nincs a piacon ilyen játékos. Na szóval szerintem ez lesz az alap kezdő nagy csapatok ellen:
----------Xabi----------
---Khedira----Modric-----
Özil------Benzema-------Cr
És így még van változtatási lehetőség is Illaramendi, Isco,Dm vagy esetleg Coentrao becserélésével. Jövőre meg talán érkezhet Kondogbia bár ő sem lesz megoldás. Igazán Vidalban látom a megoldás , esetleg Casemiroban , ha kihozza magából a maximumot.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:33

Így vagy a jobboson fog feltűnni mint Callejón vagy mint csatár a 9-es poszton..
callejón is maradhatott volna, ha csatárként teszik be, mert addig jó volt, ráadásul talán ugrik ki a legjobban a védők közül, érzi a poziciót, elkerülve ezzel a lesre állást.
de most, hogy van egy jesénk (valószínűleg marad is) és egy moratánk, tényleg semmi szükség callejónra, pedig egy időbe csíptem a tagot.
jesére nagyon kíváncsi leszek, morata engem a madridi játékával nem győzött meg (sőt) de azért adunk neki egy esélyt, kázmér szerintem nem fog sokat játszani, isco reméljük hasonlóan szerepel mint a válogatottal és a malagával, és akkor még jön egy illaramendi és egy kondogbia, eöröm e bódoccsá'

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. július 8., hétfő 14:30

Hát én nem egy Casemiro+Illarramendi erősítést képzeltem el a középpályára... :kivagyhe:
Az álmom nekem is távol volt ettől, de már az átigazolási időszak előtt tisztán látszott, hogy a realitáshoz a fenti sor (Casemiro helyett mondjuk Kondogbiával, de hát a brazil egy olcsóbb megoldás volt a vezetőknek) áll sokkal közelebb és nem a Vidal/Pogba-Gündogan duó (a chilei egyébként most készül aláírni az új szerződését a Juvéval)! :roll:
Casemiro full kiegészítőnek jött, annyi szereppel a középpályán, mint Essien. Aki ha ötször játszott ott, akkor lehet sokat is mondtam.
Bízom benne, hogy sikerül Őt gatyába rázni, azért emlékszem, hogy nagy tehetségként volt számon tartva. Egyszer belenyúlhatnánk a jóba.

Illarra meg első évében Alonso tehermentesítője lesz, szerintem nem a kezdőbe jön, hiába 30 milla.
Ezzel meg tökéletesen egyetértek; kár álmodozni --> mert a 2013/14-es szezonban még egészen biztos, hogy Khedira és Xabi Alonso lesznek az alapemberek Modric-csal kiegészülve; míg Illarra és Casemiro egyelőre csak epizodistának érkeznek, mint ahogy vélhetően Kondogbiára is ez a sors vár/várt volna, ha ideigazol (nem hiába volt szó egy év esetleges kölcsönről sem)! Én egyébként elégedett lennék, ha a fiatal franciát még most megszereznénk, jövőre meg elhoznánk Gündogant! :mrgreen:
egyébként most már én is hajlok arra, hogy ne hozzunk csatárt,
Jöjjön csak Suárez, egy Real Madrid ne bohóckodjon már egy szem csatárral (vagy marad Pipita)! :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

r9fenomeno
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 19:50
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(bra),Ramos,Marcelo,Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid Club de Futbol, Selecao Brasileira

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: r9fenomeno » 2013. július 8., hétfő 14:30

Bale-t hozni kell, oda kell adni Coentraot+Di Mariat (nem Jesé-t), ha Bale jönni akar meg van oldva.
Mindenki az ára miatt van kibukva nagy cucc 90 millió, minusz az előbb említett két játékos(és Higuaín is ott van még).
Nem a pénz a probléma. Bale-nek kellene erőltetni a dolgot. Viszont ha jön akkor tényleg felesleges még egy csatár. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára r9fenomeno 2013. július 8., hétfő 14:31-kor.
"Megkértem Falcaót, hogy adja ide a szalvétáját." - Florentino Pérez :)

Dream Team: Casillas-Salgado-Lúcio-Ramos-R.Carlos-Guti-Beckham-Zidane-Ronaldinho-Cristiano--Ronaldo(r9)
edző: Vicente del Bosque és Luiz Felipe Scolari

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 8., hétfő 14:27

Victor írta:bár én még egy csatárt hoznék idén mindenképpen
Őszintén megvallva mivel idén játszhat azon a poszton Benzema, Jesé, Morata nem hoznék, de jövőre durrantanék valami nagyon jó csatárt, de tényleg valaki olyat aki habzó szájjal megy a kapura :D
A másik, hogy jövőre VB és minden VB-n van valami felfedezett. Én megvárnám ilyen téren hátha villant valami csillagot ez a Brazil VB, akinek a reklám értéke is megnő a VB-től és gyors lecsapnánk rá :hmmm:
Most, ha hoznánk 1 csatárt azzal kb Moratát szívatnánk meg meg Jesét, mert meglepne, ha Jesének sok lehetősége lenne, mint CR csere. Így vagy a jobboson fog feltűnni mint Callejón vagy mint csatár a 9-es poszton...
Nem kell kapkodni már nagyon idén, mert az sem lesz jó, ha itt most az egész kezdőt kidobjuk a kukába és mindenkit lecserélünk. Én így is meg vagyok elégedve ezzel a nyárral főleg a tavalyi Modric saga után :D :lol: ...
Van 1 Carlo Ancelotti-Zidane edzőpárosunk :loveyou: + 1 Golden Boy :D , bundesliga topp jobbszélsője + 1 u21-es felfedezett 23 éves Alonso klón :shifty: , meg 1 ki zsákba macska, de nagy tehetségnek kikiáltott Casemirónk! Belegondolva azért nem olyan rossz ez :coffee:
Engem legjobban az lep meg, hogy Khedirát mostanság nem ajnározzák a kezdőbe a spanyolok :D :roll:
Amúgy Varane-ről lehet tudni valamit!?

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:27

nem mintha sok esély lett volna elhozni, de:
Két évvel meghosszabbította szerződését a Juventusnál Arturo Vidal középpályás, aki 2018 nyaráig kötelezte el magát a torinóiakhoz.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:22

cé, jesé, morata. meg lehet oldani szerintem.
hát igazából egyik sem csatár, talán csak morata, ő meg nálam nagyon kérdőjeles.
jobban belegondolva, valóban meg lehet oldani a csatárposztot, és eltolni fél évvel későbbre, mert nem ez a sürgető nálunk, hanem a középpálya.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. július 8., hétfő 14:20

lehet neki most pont erre lesz szüksége, hogy érezze a bizalmat, s kezdjen orrba-szájba
csak a sérülések kerüljék el, és akkor még be is válhat a dolog

egyébként most már én is hajlok arra, hogy ne hozzunk csatárt, csak majd télen ha kell, szal egyetértek Galával
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 14:19

Victor írta:
bale meg már nem kéne, főleg nem annyiért úristen. szóval az legyen a dilemma hogy illarramendin kívül kondogbia/kps vs suarez.
ez jó ötlet, osztom, de ha higuain elmegy, akkor benzemával mi lesz? ha sz.r formába játszik továbbra vagy megsérül, akkor annyi nekünk.
cé, jesé, morata. meg lehet oldani szerintem.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:17

bale meg már nem kéne, főleg nem annyiért úristen. szóval az legyen a dilemma hogy illarramendin kívül kondogbia/kps vs suarez.
ez jó ötlet, osztom, de ha higuain elmegy, akkor benzemával mi lesz? ha sz.r formába játszik továbbra vagy megsérül, akkor annyi nekünk.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. július 8., hétfő 14:15

van hírbe ez a bale vs csatár dilemma.
már elértem arra a pontra hogy ha nem suarez jön akkor januárig semmiképp se hozzunk senkit, kapja meg benzema az esélyt, annyira besülni úgyse tud, ha flop lesz is továbbjutunk a bl csoportkörből a neheze meg úgyis tavasszal lesz.
bale meg már nem kéne, főleg nem annyiért úristen. szóval az legyen a dilemma hogy illarramendin kívül kondogbia/kps vs suarez.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 14:10

--------------------López----------------------
Carvajal-----Varane-----Ramos-----Marcelo
------------------Kondogbia(?)-----------------
----------Illarramendi---------Modric---------
--Isco/Özil--------------------------------Cé--
--------------------Benzema-------------------
Totál hasonló elképzelésem van nekem is a felállást tekintve :roll:
+1.
bár én még egy csatárt hoznék idén mindenképpen

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. július 8., hétfő 14:09

RealMadridFanatic írta:---------------------López----------------------
Carvajal-----Varane-----Ramos-----Marcelo
------------------Kondogbia(?)-----------------
----------Illarramendi---------Modric---------
--Isco/Özil--------------------------------Cé--
--------------------Benzema-------------------
Totál hasonló elképzelésem van nekem is a felállást tekintve :roll:

Amúgy Isco ára teljesen reális ár volt. BL negyeddöntős csapat vezére volt 21 évesen ( ha jól rémlik annyi :kivagyhe: ) ami nem kis dolog + év felfedezettje volt és az u21-es EB-n is kimagasló volt... Nagyon olcsóbban jó játékosokat nem veszel most. Főleg úgy, hogy az ilyen City,Monaco,PSG röhögve kifizeti... Elég csak Lucast felhozni példának, hogy mennyibe vette meg a PSG és, hogy Isco-hoz képest mennyire alul marad a szemebe.
Illaramendi nem lesz olcsó, de fiatal és benne van, hogy óriásit nyerjen vele a csapat, amennyiben úgy mozgatja a kp-t mint az u21-es EB-n + védekezésben is odateszi magát.
Carvajal óriási + lesz a jobboson, mert viszonylag gyors játékos és ütközni is képes. Én kicsit Jordi Albához hasonlítom csak nem olyan kis alamuszi sz :cens: rkupac szerencsére...
Casemiro csak töltelék, de akármi lehet belőle. Láttunk tőle eddig 1 meccset a nagy csapatban ahol hozott 1 átlagos teljesítményt, de én még nem írnám le egyáltalán.
Kondogbiát hoznám még és nálam itt le is záródni a nyári igazolás. Jövőre meg durrantanék 1 csatárt amennyiben Benzema nem hozza a szintet meg hoznék még 1 Bale-t talán és ennyi...

Coentraot eladnám, mert ez a nyávogás, hogy engem nem szeret senki meg őrit! Kaká eladása alap + Higuain, Callejón meg talán Di Maria is mehet NORMÁLIS áron...

Gálacsapat :mrgreen:
------------------------Casillas/Lópes------------------------
Carvajal----Varane------------------Ramos-------Marcelo-

-----------------------Kondogbia------------------------------

-----------Illaramendi-------------Modric--------------------

Isco-----------------------------------------------------CR---
----------------------Benzema--------------------------------


Cserék

-----------------------Casillas/Lópes------------------------

Arbeloa---------Pepe---------------Albiol---------Nacho--

------------------------Alonso-------------------------------

-----------Khedira----------------------Casemiro----------

Özil/DM---------------------------------------------Jesé---

-------------------------Morata-----------------------------

Annyi, hogy Jesét én tesztelném azon a bizonyos 9-es poszton is, mert van egy olyan érzésem, hogy beválna. Moratát nem érzem annyira toppnak, de, ha másért nem is azért marasztalnám 1 évre, hogy ha nem is váll be legalább növelne az ázsióján és nem 10 milláért lehetne eladni, hanem akár 20-25-ért jövőre...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég