Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5355
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 23., péntek 14:25

gutihaz14 írta: hozzuk el inkabb most nyaron igyen moukokot es hatha lesz belole valaki. netto 6 misit nem fogadta el a bvb tol de szerintem itt ellenne ennyiert.
[Fabrizio Romano] Youssufa Moukoko denies stories on €6m/salary new deal turned down: “I will never accept such a lie and I’m still shocked - it’s a shame”. “My full focus is on the second half of the season with Borussia Dortmund. I will never be bigger than the club”.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. december 23., péntek 12:55

Realista24 írta:
Babinho írta: Sztem Musiala érinthetetlen, nem lehet opció. Azért a bayernről beszélünk nem a Dortmundról
Napokban jottek olyan hirek, hogy aggodnak a bajorok a Real erdeklodese miatt. Nyilvan nem most nyarra, de a kovetkezo 2-3 evben ha nem hosszabbit, akkor lehet ra sansz.

Bytheway a Bayern, mint egy remekul mukodo gazdasagi gepezet kivancsi lennek mit szolna egy 150-200 millios ajanlathoz.
Érdekes, mert anno Riberyt sem engedték, de német mentalitással sosem egyénekben, hanem csapatban gondolkoztak.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. december 23., péntek 10:17

Dupla D írta:
gutihaz14 írta: hozzuk el inkabb most nyaron igyen moukokot es hatha lesz belole valaki. netto 6 misit nem fogadta el a bvb tol de szerintem itt ellenne ennyiert.
Nem is értem miért nincsenek róla hírek velünk kapcsolatban.
Ő nem a Barcába tart?

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. december 23., péntek 9:30

gutihaz14 írta: hozzuk el inkabb most nyaron igyen moukokot es hatha lesz belole valaki. netto 6 misit nem fogadta el a bvb tol de szerintem itt ellenne ennyiert.
Nem is értem miért nincsenek róla hírek velünk kapcsolatban.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5355
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 23., péntek 9:04

hozzuk el inkabb most nyaron igyen moukokot es hatha lesz belole valaki. netto 6 misit nem fogadta el a bvb tol de szerintem itt ellenne ennyiert.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 23., péntek 8:36

Babinho írta: Szerintem a Real Madrid jelenleg nem tud akkora ajánlatot tenni, amire a Bayern már ne tudna nemet mondani. Nem érzek akkorra különbséget gazdaságilag a két klub között.
Persze a játékos ha menni akar, akkor az megváltoztathatja a dolgokat. De mi könnyebben elengedünk játékosokat, mint ők például. Még egy öreg Lewát is alig alig engedtek.
Nem arra gondoltam, hogy ra vannak szorulva, hanem arra, hogy naluk elobb elofordulhat, hogy eladnak dragan, hogy aztan olcson lerabolhassanak valakit, ami gazdasagi szempontbol igen elonyos nekik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. december 23., péntek 8:32

Szerintem a Real Madrid jelenleg nem tud akkora ajánlatot tenni, amire a Bayern már ne tudna nemet mondani. Nem érzek akkorra különbséget gazdaságilag a két klub között.
Persze a játékos ha menni akar, akkor az megváltoztathatja a dolgokat. De mi könnyebben elengedünk játékosokat, mint ők például. Még egy öreg Lewát is alig alig engedtek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 23., péntek 7:43

Babinho írta: Sztem Musiala érinthetetlen, nem lehet opció. Azért a bayernről beszélünk nem a Dortmundról
Napokban jottek olyan hirek, hogy aggodnak a bajorok a Real erdeklodese miatt. Nyilvan nem most nyarra, de a kovetkezo 2-3 evben ha nem hosszabbit, akkor lehet ra sansz.

Bytheway a Bayern, mint egy remekul mukodo gazdasagi gepezet kivancsi lennek mit szolna egy 150-200 millios ajanlathoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. december 23., péntek 7:25

Sztem Musiala érinthetetlen, nem lehet opció. Azért a bayernről beszélünk nem a Dortmundról

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. december 23., péntek 7:08

ikelemen5 írta: Messi? :D
Itt játszott valaha? nem emlékszem rá. :mrgreen:
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 23., péntek 7:06

Ha van 120-150 millió Bellinghamre, akkor legyen inkább ennyi vagy kicsit több Musialara.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2022. december 23., péntek 7:04

R. Carlos írta:
Én nem rajongok ezért az ötletért. Legyen a Liverpoolé vagy a PSG szerezze meg. Di María és Redondo kivételével nem tudok jó argentin játékost mondani, aki hosszú távon klubszinten itt bevált volna. Egy ilyen rövid tornán ezek a játékosok felszívják magukat és képesek kiemelkedni, utána meg csődöt mondanak a hosszú klubszezonban. Ugyanez igaz a holland játékosokra is. Ezen két nemzet játékosai -talán mentalitásból adódóan- nem képesek a legfelsőbb klubszinten segíteni.
Messi? :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. december 23., péntek 6:57

R. Carlos írta:
_Bushido_ írta: Aztán lehet a psg is beszáll a buliba?!

PSG will compete with Liverpool for the transfer of Benfica midfielder Enzo Fernández, per O Jogo
Én nem rajongok ezért az ötletért. Legyen a Liverpoolé vagy a PSG szerezze meg. Di María és Redondo kivételével nem tudok jó argentin játékost mondani, aki hosszú távon klubszinten itt bevált volna. Egy ilyen rövid tornán ezek a játékosok felszívják magukat és képesek kiemelkedni, utána meg csődöt mondanak a hosszú klubszezonban. Ugyanez igaz a holland játékosokra is. Ezen két nemzet játékosai -talán mentalitásból adódóan- nem képesek a legfelsőbb klubszinten segíteni.

Bellingham játéka tetszik, bár nem tudom, hogy a Camavinga-Tchouaméni-Valverde vonal mellett lenne-e itt helye. Egy támadóra kellene rástartolni, mert az öregedés jelei Benzemán kezdenek meglátszódni, a Rodrygo/Asensio/Hazard/Mariano vonal pedig ezen a téren bukott ötletnek látszik.
Egyszerű!
3 KH: Militao-Rüdiger-Alaba/Gvardiol
5 kp-s: Valverde-Kroos-Tchou-Bellingham-Cama
2 csatár: Vini/Benz//Rodyrgo/Endrick/valami hehe eyetestes

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1421
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. december 23., péntek 6:53

_Bushido_ írta: Aztán lehet a psg is beszáll a buliba?!

PSG will compete with Liverpool for the transfer of Benfica midfielder Enzo Fernández, per O Jogo
Én nem rajongok ezért az ötletért. Legyen a Liverpoolé vagy a PSG szerezze meg. Di María és Redondo kivételével nem tudok jó argentin játékost mondani, aki hosszú távon klubszinten itt bevált volna. Egy ilyen rövid tornán ezek a játékosok felszívják magukat és képesek kiemelkedni, utána meg csődöt mondanak a hosszú klubszezonban. Ugyanez igaz a holland játékosokra is. Ezen két nemzet játékosai -talán mentalitásból adódóan- nem képesek a legfelsőbb klubszinten segíteni.

Bellingham játéka tetszik, bár nem tudom, hogy a Camavinga-Tchouaméni-Valverde vonal mellett lenne-e itt helye. Egy támadóra kellene rástartolni, mert az öregedés jelei Benzemán kezdenek meglátszódni, a Rodrygo/Asensio/Hazard/Mariano vonal pedig ezen a téren bukott ötletnek látszik.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2004
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2022. december 22., csütörtök 22:29

Aztán lehet a psg is beszáll a buliba?!

PSG will compete with Liverpool for the transfer of Benfica midfielder Enzo Fernández, per O Jogo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. december 22., csütörtök 22:04

gutihaz14 írta: hányok. tudtam hogy egyszer úgyis megnyeretik vele így vagy úgy, reméltem hogy nem következik be de katar jött látott megvásárolt mindenkit és messi megkapta amit "megérdemelt" ezután persze most jönnek azok amitől tartottam, mindenféle díj elismerés a sok belőtt tizire. órási.
ez a messi semmilyen szinten nem tudott számomra példakép lenni. mindig is kivételezett volt és az a milliő ami körülvette a médiában attól okádtam mindig is.
Focistaként óriás de emberileg szerintem ugyanolyan türhő paraszt mint a többi argentín. Ez azért pályafutása során sokszor kijött de addigra már megvolt az imidzs.

Igazából semmilyen karaktere vagy egyénisége nincs és mivel csendes így ezért jófiú lett.

Azért viszont elismerésem,hogy így pályafutása végére amennyira tudta kicsit magára vette a vezér szerepét a válogatottban azért ez tőle nagy dolog mert se karizmája se beszéde nincs hozzá.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. december 22., csütörtök 21:33

Amúgy igen, én átnevezném Messi díjra az aranylabdát.

Behányok már ettől. Igen jó a tag, igen tudja mindenki. Igen, all time egyik legjobb, igen, mindenkit tudja... tök mindegy hányszor mondják és írják. De ez már nagyon túl van tolva.

Lassan ez már tiszteletlenség az összes legfelső polcos játékossal szemben, hogy egy embert már csak azért is minél feljebb kell tolni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5355
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 22., csütörtök 21:33

hányok. tudtam hogy egyszer úgyis megnyeretik vele így vagy úgy, reméltem hogy nem következik be de katar jött látott megvásárolt mindenkit és messi megkapta amit "megérdemelt" ezután persze most jönnek azok amitől tartottam, mindenféle díj elismerés a sok belőtt tizire. órási.
ez a messi semmilyen szinten nem tudott számomra példakép lenni. mindig is kivételezett volt és az a milliő ami körülvette a médiában attól okádtam mindig is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gutihaz14 2022. december 22., csütörtök 21:34-kor.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. december 22., csütörtök 21:30

gutihaz14 írta:
dzsi91 írta: ❗Lionel Messi could be awarded the ‘Super Ballon D'Or’ to tribute his incredible career & the World Cup win.

:mrgreen:
vgére. megérdemli. de miért nevezik supernek? lehetne egyből legend messi díj is.
Di Stefano kapta először. Egyfajta különleges elismeres.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5355
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. december 22., csütörtök 21:28

dzsi91 írta: ❗Lionel Messi could be awarded the ‘Super Ballon D'Or’ to tribute his incredible career & the World Cup win.

:mrgreen:
vgére. megérdemli. de miért nevezik supernek? lehetne egyből legend messi díj is.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég