Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 11:10

Cefres meg a sejk azon dolgoztak az elmult napokban, hogy az ECA tagjai irjanak ala egy papirt meg a dontes elott, hogy barmi is lesz a dontes, tovabbra is csak az UEFA sorozatban fognak indulni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 11:09

el magico írta:
miro. írta:
Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?
Ha jól emlékszem salary cap, meg átigazolási díjak maximalizálása is meg volt/lenne szabva.
Mondjuk atig dijat maximalizalni egy nagyon jo otletnek tartom.
Bar a kivitelezese mar erdekes,konkretan belenyulna teljesen a piacba.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. december 21., csütörtök 11:07

miro. írta:
Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?
Ha jól emlékszem salary cap, meg átigazolási díjak maximalizálása is meg volt/lenne szabva.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 11:04

Itt van par penzugyi szaki,en mint teljesen naiv a temaban kerdezem,hogy ha az olajos love amit beszabaditottak a futballban,elkepesztoen feltolta az atigazolasi arakat,olyannyira,hogy sok klub egyszeruen alig-alig tud leigazolni egy-egy tehetseget,mert 40millional kezdodik egy ovodas.

Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?

Nem naiv gondolkodas az,hogy most marad xy osszeg,akkor majd ha marad haromszor annyi,az egyenlo azzal,hogy 2 jatekossal tobbet lehet venni?

Nem a futballban befolyo penz miatt kerult anno egy zidane egy akkor magasnak szamito osszegben,aztan bale mar 100,neymar 300,aztan mlst mbappe alairasra mar 100milliokon gondolkozik?

Nekem ez kicsit olyan,mintha holnap 100 milliard forintot kinyomtatna a magyar allam azert,hogy tobb legyen az embereknek.
Mondom,total naivan kerdezem,teljesen meggyozheto vagyok a masik felerol. Csak nekem ez igy tunik logikusnak,hogy igazabol ez csak meg jobban feltolja az arakat a futballban,es ugyanott fog allni mindenki ahol most.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:56

11 oratol Perez a Real Madrid TV-n fog beszelni.
12 oratol meg a Szuperliga CEO-ja mutatja be az elkepzelesuket.

Perez:
play.realmadrid.com/live/237284

CEO:
https://www.youtube.com/watch?v=HxJZk01 ... Management
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:54

Nem fogunk buntetest beszedni olyan csapatoktol, akiktol meg azt akarjuk, hogy csatlakozzanak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1208
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 10:53

gutihaz14 írta:
és hivatalosan sem szálltak ki minden egyből,
ez nem tudom mit jelent de az angolok még hivatalos közleményt is lehoztak emlékeim szerint
En ugy emlekszem,hogy egy nappal a szuperliga bejelnetese utan mind a hat nagy klub “kilepett”.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 21., csütörtök 10:49

Kercsó írta:
🚨| BREAKING: Barcelona and Real Madrid will receive €1B if the ruling on the Super League goes in their favour on 21st December. They're the only two founding clubs. If this happens, Barça's entire financial crisis will get wiped out at ONCE. [@ffpolo] #fcblive
ez lehet volt már téma. de honnan ez a pénz? :hmmm:
Emlékeim szerint ugye 100m büntetés az adott klubnak a kilépés, ha 10-en kiléptek az 1B.

Csak ezt szerintem senki sem fogja a valóságban kifizetni. Barcának tökéletes fiktív bevétel, követelésekhez be lehet már rakni majd. Szerintem õk ezért maradtak benne.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5170
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 21., csütörtök 10:39

és hivatalosan sem szálltak ki minden egyből,
ez nem tudom mit jelent de az angolok még hivatalos közleményt is lehoztak emlékeim szerint
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3838
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. december 21., csütörtök 10:35

🚨| BREAKING: Barcelona and Real Madrid will receive €1B if the ruling on the Super League goes in their favour on 21st December. They're the only two founding clubs. If this happens, Barça's entire financial crisis will get wiped out at ONCE. [@ffpolo] #fcblive
ez lehet volt már téma. de honnan ez a pénz? :hmmm:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 21., csütörtök 10:33

gutihaz14 írta:
Saját magadnak is ellentmondasz...nagy csapatokat akarsz de szerinted a pl-ben minden csapatot lehet élvezettel nézni, aztán a bl-ben a többség lebőgött.
eleve nem azt írtam hogy minden csapatot, nem kell a ferdítés

a másik hogy a newcastle bl meccseiből melyik volt szar? atótl még hogy elbuktak mind nézhető meccs volt. a mu az mu, aki szereti nézni őket megégni azoknak szintén jó meccs volt mind :mrgreen:

perez akart az elején kb fix csapatos szuperligát azóta nem tudom mi változott, de azt az álláspontját megértem. aztán most hogy senki nincs velünk akik korábban bólintottak az más kérdés.
rég változtattakl a fix csapatos dolgon, és hivatalosan sem szálltak ki minden egyből, mindenki a gyáva hátsóját menti mert azt hotték a bíróság az uefa javára dönt majd...úgy írod a dolgokat h nem is vagy képben a szuperliga legutolsó tervezetével

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 21., csütörtök 10:32

gutihaz14 írta:
A minőség javulásához kevesebb meccs, és több regenerációs idő kéne.
amúgy csak engem nem érdekel mit siránkoznak a focisták a sok meccs miatt? ennyi pénzért?
Valszeg igen. Meg biztos minden sportoló a legtöbb sportágban primadonna ahol már szinte egész évben intenzív menet van. Ez nem csak a fociban probléma, F1 is hasolnó irányba megy. Az nfl megy szeptembertől februárig, aki nem play off résztvevő annak még rövidebb, de egy bővítésre ott is minden csapat lázad. Jól keresnek? Igen, viszont ettől még nem kell kifacsarno minden játékost. Nem vagyunk city hoigy fizetni tudjunk 30 első keretes játékost

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5170
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 21., csütörtök 10:30

Saját magadnak is ellentmondasz...nagy csapatokat akarsz de szerinted a pl-ben minden csapatot lehet élvezettel nézni, aztán a bl-ben a többség lebőgött.
eleve nem azt írtam hogy minden csapatot, nem kell a ferdítés

a másik hogy a newcastle bl meccseiből melyik volt szar? atótl még hogy elbuktak mind nézhető meccs volt. a mu az mu, aki szereti nézni őket megégni azoknak szintén jó meccs volt mind :mrgreen:

perez akart az elején kb fix csapatos szuperligát azóta nem tudom mi változott, de azt az álláspontját megértem. aztán most hogy senki nincs velünk akik korábban bólintottak az más kérdés.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5170
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 21., csütörtök 10:26

A minőség javulásához kevesebb meccs, és több regenerációs idő kéne.
amúgy csak engem nem érdekel mit siránkoznak a focisták a sok meccs miatt? ennyi pénzért?
vigyék fel 30 fősre a kereteket és kezdjenek el az edzők normálisan rotálni. mindenki látja sérüléseket de miért az a megoldás hogy pátyolgatjuk őket euromilliókért dolgoznak mind és képtelenek rendesen rotálni az edzők. ha rá lennének kényszerülve a kispad használatára lehet kikerülnének olyan játékosok is akik előtte esélyt sem kaptak volna.

khm brahim, lunin, anno ceba és militao... és ez csak a realon belül, akik edzői döntések miatt képbe sem kerültek.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 21., csütörtök 10:23

gutihaz14 írta:
De ezzel az a baj, hogy ha minden meccs rangadó, akkor egyik meccs sem rangadó igazán.
közhely

attól még minpségi játékosok fognak mindig egymás ellen játszani és nem koppenhága szintűek


PL a legjobb példa hogy ott lehet leülni a legtöbb meccsre úgy, hogy jó meccset fogsz látni és nem csak az egyik csapattól.

itt nem az lenne hogy 6 el clasico van egy évben hanem hogy folyamatosan magasszintű csapatok ellen lesznek meccsek és kb bármire leülhetsz
Saját magadnak is ellentmondasz...nagy csapatokat akarsz de szerinted a pl-ben minden csapatot lehet élvezettel nézni, aztán a bl-ben a többség lebőgött. Hétvégén bajnokság és hétköznap folyamatosan a legjobbak ellen? Tényleg erre van igény? Akkor ez még jobban kizsigerelné a játékosokat mint az uafa+fifa események. Vagy dobjuk a ligát és a kupár és legyen csak a szuperliga számunkra? Komolyan nem értem az elképzelést a csak nagy csapatok legyenek mögött. Iganis lehet közép és akár kiscsapatokkal is jó sorozatot szervezni

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 21., csütörtök 10:18

gutihaz14 írta:
De ezzel az a baj, hogy ha minden meccs rangadó, akkor egyik meccs sem rangadó igazán.
közhely

attól még minpségi játékosok fognak mindig egymás ellen játszani és nem koppenhága szintűek


PL a legjobb példa hogy ott lehet leülni a legtöbb meccsre úgy, hogy jó meccset fogsz látni és nem csak az egyik csapattól.

itt nem az lenne hogy 6 el clasico van egy évben hanem hogy folyamatosan magasszintű csapatok ellen lesznek meccsek és kb bármire leülhetsz
A minőség javulásához kevesebb meccs, és több regenerációs idő kéne. De nem a minőség a szempont, hanem a pénz mind az uefánál, mind a szuperligásoknál.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:17

Azt nyiltakoztak, hogy a Szuperliga meccsek ingyenesen lesznek kovethetoek, illetve a penzek bevetele es a solidarity payment (ami miatt aggodik a sok kicsi) ugyanugy garantalva lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. december 21., csütörtök 10:17

A Liga már kezdi is. :lol:


https://twitter.com/theMadridZone/statu ... w5NPw&s=19
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2023. december 21., csütörtök 10:15

Igencsak kiváncsi leszek az esti meccsre, hogy emiatt a szokásoshoz képest is nagyobb ellenszélben kell-e játszaniuk a fiúknak. Gyanítom, hogy igen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 10:15

Perez a legnagyobb :salute:

Lipcse ellen 4 kamutizit fujnak majd ellenunk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég