Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 9., hétfő 9:43

Most akkor serulesekkel hogy is allunk?

Pepe 2 het
Modric 3 het
Ramos 1.5 honap
James 2 honap

Khedira?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 9., hétfő 9:37

tucsoki írta:Na ha már szóba került: De Gea agent confirms Man Utd contract talks
Egy jó ügynöknek ezt kell csinálnia (Mendest meg ismerjük), itt minden azon áll, hogy mit akar De Gea. Ennél jobb lehetősége nem lesz a váltásra mostanában.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 9:30

Na ha már szóba került: De Gea agent confirms Man Utd contract talks

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 9., hétfő 9:16

Lényegnél maradva, nem arra akartam kilyukadni hogy még mindig Lopeznek kellene védenie, de ezek után megcáfolhatatlan, hogy Keylor-t csak tűzoltásnak hoztuk. Vannak dolgok amik nem változnak és nem tanulunk a hibáinkból. Mint pl. Perez öncélú vásárolgatásai.
Ez így van, tűzoltás volt, mert mást nem tudtunk hozni, illetve nem tudtunk olyat hozni, aki Iker fölé nőhet, és még nem is volt itt az ideje. Ez politika. Már a nyár óta mondom, hogy ez a búcsúéve Casillasnak, a sok nyilatkozat, és minden más ellenére. De Gea nem hosszabbított továbbra sem, érzésem szerint nem is fog. Válogatottban már megtörtént az őrségváltás és úgy érzem ez is nagyban segíti azt, hogy a Realnál is megtörténjen ugyanez.
Volt 1-2 gyengébb meccse, és tényleg nem ő a világ legjobb kapusa, de még egy rosszabb napján is bír olyan képességekkel amivel Casillas már soha nem is fog.
Lópzenek is vannak olyan dolgai, amiben soha nem ért fel Casillas szintjéig. Nem véletlen volt ott López évekig, ahol. Ha tényleg úgy védett volna és olyan képességei lettek volna, mint amit itt páran beleképzelnek, akkor nem ilyen karrierje lett volna neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 9:10

Véletlenül nem ezt nevezik annak, hogy a csapat, sőt, a klub fölé nőtt?

Ha nem tudjuk kezelni, már pedig hosszútávon úgy néz ki Iker érinthetetlen marad, akkor legalább ne hülyítsük magunkat tovább Keylorral, De Gea-val, stb.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 9., hétfő 9:02

En inkabb azt a kerdest tennem fel, hogy mit kellett volna csinalni?

1. Casillast es Lopezt felvaltva jatszatni: elozo szezonban is lathattuk, hogy ez baromi veszelyes jatek, majdnem el is ment rajta a BL
2. Casillas kezdo, Lopez pad: feszko a csapat korul, a kozonseg fele Lopezt kovetelne
3. Lopez kezdo, Casillas pad: hatalmas feszko a csapat korul, minden meccsen menne az iiiiiiiker iiiiiiiiker
4. Lopez kezdo, Casillast eladni: Iker nem akart tavozni, az egyik ujsag szerint 43 millioba kerult volna felbontani a szerzodest
5. Casillas kezdo, Lopezt eladni: Lopez nem akart tavozni, 10 millioba kerult elengedni.
6. mindkettot eladni es hozni valakit (Navas). 50 millio a ket kapusnak

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 9., hétfő 8:58

Realista24 írta:Értem én hogy López top volt meg minden pár hétig, hónapig ok. Nem erről van szó.
Hanem arról, hogy hosszútávon nem volt képes ezt a szintet hozni, nem lehetett rá építeni, nem volt annyival jobb, hogy egy Real Madridnál, a kapitányt, az ikont, a madridizmus megtestesítőjét lecseréljük egy beugrósra. Hosszútávon bőven kijöttek López gyengeségei. Van amiben köröket vert a kapitányra, de sok dologban bőven alulmaradt vele szemben, kezdve ott hogy a kémia közte és a védelem között nulla volt.
De őszintén, zavart ez bárkit is addig amíg remekül védett? Engem egyáltalán nem. Ha visszaesett volna egy átlagos szintre, mint Iker, akkor érthető, nem ér annyit ahogy te is mondod, egyetértünk. A probléma az, hogy el sem jutottunk odaáig, sokkal hamarabb elkezdték fúrni, folyamatos nyomás alatt tartották, hogy bármikor repülhet a kapuból. Volt 1-2 gyengébb meccse, és tényleg nem ő a világ legjobb kapusa, de még egy rosszabb napján is bír olyan képességekkel amivel Casillas már soha nem is fog. A távozását sok mindennel lehetne indokolni, de hogy (szigorúan a teljesítményét figyelembe véve) ne lett volna alkalmas arra hogy ő legyen az első számú, azzal biztosan nem. Jól bizonyítja ezt Keylor esete is. Úgy viselkedünk mint egy serdülő tinilány, aki nem tud dönteni... Elhiszem én hogy nem lehet csak úgy padra vágni egy ikont, én se szívesen tenném, de ez már a második alkalom ahol megint nem a csapat/klub érdeke alapján dönt az edző/vezetőség. De Gea ha nem teljesen zakkant addig nem jön el angliából, amíg Casillas nem nyilatkozza le hogy év végén megy az MLS-be. A kémia meg nyilván jobban működött a vele, ő csak nem fél éve védi a hálót, de erre szokták mondani, hogy idő kérdése...

Lényegnél maradva, nem arra akartam kilyukadni hogy még mindig Lopeznek kellene védenie, de ezek után megcáfolhatatlan, hogy Keylor-t csak tűzoltásnak hoztuk. Vannak dolgok amik nem változnak és nem tanulunk a hibáinkból. Mint pl. Perez öncélú vásárolgatásai.

Ui: Kimaradt, de azért Casillas nem 2 hónapig volt rossz formában, már évek óta nem volt képes stabil, magabiztos és elvárható teljesítményt nyújtani, néha volt 1-2 fellángolása, de az azon nyomban el is tűnt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 9., hétfő 8:42

Értem én hogy López top volt meg minden pár hétig, hónapig ok. Nem erről van szó.
Hanem arról, hogy hosszútávon nem volt képes ezt a szintet hozni, nem lehetett rá építeni, nem volt annyival jobb, hogy egy Real Madridnál, a kapitányt, az ikont, a madridizmus megtestesítőjét lecseréljük egy beugrósra. Hosszútávon bőven kijöttek López gyengeségei. Van amiben köröket vert a kapitányra, de sok dologban bőven alulmaradt vele szemben, kezdve ott hogy a kémia közte és a védelem között nulla volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. február 9., hétfő 8:39

Zsombor írta:Ez most az a top1 Lopez aki hazaadast szopott be meg lepkezett párat?
Igen, meg aki top teljesitmenyt nyujtott folyamatosan Madridban amikor a legnagyobb szükség volt ra es meg nem lehetett Iker arcat mutogatni a padon.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. február 9., hétfő 2:49

Ez most az a top1 Lopez aki hazaadast szopott be meg lepkezett párat?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. február 9., hétfő 1:31

R.M.C.F írta:persze egy fenét,ikernek semmi komoly köze nem volt a bl-hez.
Azért azt ne felejtsük el, amikor Bayern ellen otthon 1-0-nál a legvégén kivédte Götze lövését.. az hatalmas volt. Mert 1-1-es fordulással nem biztos, hogy eljövünk 0-4-gyel.
istimester írta: Ám Iker idén bőven sem nyújt olyat
Az biztos, hogy egy árnyalattal jobb, a bakizó, lepkéző Ikernél, de összességében nem sokat változott a játéka, mostanában megint milyen kijövetelei vannak szögletnél vagy szabadnál... huh. Egy kicsit stabilizálódott a játéka, de továbbra is semmi extra (mármint magához, a régi Casillashoz képest).

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 9., hétfő 0:13

istimester írta: Ez már korrekt. Annyival nem volt jobb. De Iker nem hoz jobb szezont a tavalyi Lópeznél, sőt. Az ő hibái folyamatosan mentegetve vannak, Lópezéi pedig fel voltak nagyitva.

Egyébként nincs nagy gond vele, ha Milan felfelé indul el, akkor is bőven be fog férni ott, a facebookot nézegetve a szurkolók részéről elég jó kritikákat olvastam róla.
én konkrétan azt hallom, hogy meccsről meccsre a csapat legjobbja ott
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 9., hétfő 0:04

Árulhattak egy olyat aki nem akar elmenni? Állítolag egy meccs után a repcsin közöltél vele hogy iker lesz jövőre a kezdő és keressen új csapatot,de akkor sem akart.
Ingyen odaadhattak valakit, aki nem akart elmenni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. február 8., vasárnap 23:59

Realista24 írta:Részben ezért, és részben azért mert nem volt annyival jobb, hogy ezt a váltást mindenki megeméssze.
Ez már korrekt. Annyival nem volt jobb. De Iker nem hoz jobb szezont a tavalyi Lópeznél, sőt. Az ő hibái folyamatosan mentegetve vannak, Lópezéi pedig fel voltak nagyitva.

Egyébként nincs nagy gond vele, ha Milan felfelé indul el, akkor is bőven be fog férni ott, a facebookot nézegetve a szurkolók részéről elég jó kritikákat olvastam róla.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 8., vasárnap 23:57

Akarta más Lópezt?
Árulhattak egy olyat aki nem akar elmenni? Állítolag egy meccs után a repcsin közöltél vele hogy iker lesz jövőre a kezdő és keressen új csapatot,de akkor sem akart.

Szerintem,mondom nekem ez jön le,szó szerint el lett küldve ez a szerencsétlen. A real jóbaráti klubként segített,és felhívta a régi jó haver milant.....innen már ne nehét összerakni. Piaci ár a picsába,ára egy csokiskekszes pizza és 2db 5 ös tango bőrfoci.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 23:54

istimester írta:
Realista24 írta:López menni akart, mert látta, hogy nincs esélye. Szerintem ennyi indokolta a nyári eseményeket.
Igen, csak ez onnan kezdődött, hogy felülről megmondták, hogy Iker fog védeni.
Részben ezért, és részben azért mert nem volt annyival jobb, hogy ezt a váltást mindenki megeméssze.
Lopez elkótyavetyélése,egyértelmű hogy miért lett lebonyolítva,ezt mutatja az eladási ára is. Itt nem lopez akart elmenni,mert akkor lazán adtak volna érte 15 millát,vagy 20-at...itt el lett küldve,azért jöhetett képbe ez a fas-*-rázó milán aki ingyen!!!!!! elvitte.....ez még columbo is összerakja.
Akarta más Lópezt?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 8., vasárnap 23:53

istimester írta:
Realista24 írta:López egy tucat kapus volt, akinek volt pár jó meccse, nem több. És csak azért lett így felkapva, mert Iker élete legrosszabb korszakát élte.
Ez nem igaz. López nagyon jó kapus, annyira viszont tényleg nem kimagasló, hogy egy Real Madrid kaliberű csapatban hosszú távon kikezdhetetlen kezdő legyen. És nem elég nagy név. Volt pár hibája és azonnal kikezdték. Ám Iker idén bőven sem nyújt olyat, ami indokoltá tette volna a nyári változásokat.

Én azt mondom,lopez top kapus volt,az hogy nem kikezdhetetlen,azt iker miatt érzem jogos beszólásnak,hiszen ha vétett,akkor egyből ikert mutogatták,és ment a pszihés ráhatás.

Lopez elkótyavetyélése,egyértelmű hogy miért lett lebonyolítva,ezt mutatja az eladási ára is. Itt nem lopez akart elmenni,mert akkor lazán adtak volna érte 15 millát,vagy 20-at...itt el lett küldve,azért jöhetett képbe ez a fas-*-rázó milán aki ingyen!!!!!! elvitte.....ez még columbo is összerakja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. február 8., vasárnap 23:50

Realista24 írta:López menni akart, mert látta, hogy nincs esélye. Szerintem ennyi indokolta a nyári eseményeket.
Igen, csak ez onnan kezdődött, hogy felülről megmondták, hogy Iker fog védeni.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. február 8., vasárnap 23:41

Realista24 írta:
. Ha neveket akarunk akkor jogos,ha tudást és teljesítményt,akkor már lopeznél kibukott a sztori.
López egy tucat kapus volt, akinek volt pár jó meccse, nem több. És csak azért lett így felkapva, mert Iker élete legrosszabb korszakát élte.
Lopez Top 1 kapus volt abban a félévben, mikor idejött, én úgy embert védeni nem igen láttam még huzamosabb ideig.

Aztán következő évre visszaesett, de még így is bőven jó volt, bár már elmaradtak azok a folyamatos bravúrok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 8., vasárnap 23:40

Ám Iker idén bőven sem nyújt olyat, ami indokoltá tette volna a nyári változásokat.
López menni akart, mert látta, hogy nincs esélye. Szerintem ennyi indokolta a nyári eseményeket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég