Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. december 23., kedd 18:12

Ramos:"Nagyon hálás vagyok Ancelottinak és Pedrónak amiért engedték a játékomat." Forrás: Madridom.hu

Köszönjük Pedro! :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 23., kedd 17:12

morientes írta:
A sebességét pedig nem tudom mivel tudnák növelni.
Spurival... :lol:
de ha már itt van,meg kell vele békülni....
Ezen az alapon nem értem mi a gond Khediraval :D
Ra tapintottal a lenyegre.... :agree:


Nagyon egyetertek Morientessel.
Az oszehasonlitast en kezdtem el, de en alapkepessegekre ertettem, Reus elorebb tart mert kiforott jatekos.
Viszont messze nem Zseni...mondjuk nem is varok mast egy nemet drukkertol.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 23., kedd 13:24

Ha Marco Reus zseni,akkor Hazaed vagy Neymar is az.De én egyiket sem tartom annak.Ahhoz még nagyon sokat kell mutatni.A dortmundból meg kiemelkefett,persze,de hogy a realban is konstans hozná azt a formát,azt nem gondolom.Nyilván az a pénz apró érte,amobe a kivásárlása kerül,de amúgy azt sem értem hogy miért csak ennyi.Most vagy kva nagy szarban van a dortmund anyagilag,hogy nem tettek még rá,vagy tudnak vmit amit mi nem.
Az biztos hogy megint vagy Isco,vagy Jesé baszik rá ha jőn,Bale meg megy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. december 23., kedd 12:54

Reus egy zseni. Nehogymár egy Jesével kelljen összehasonlítani. Kb miatta volt értelme Dortmund meccseket nézni. Ellenünk is, hogy játszott az ember... Bale meg menjen Angliába... azt nem mondom, hogy ez nem jött össze neki, mert azért csak megnyert szinte mindent, de ez nem az ő világa.

James meg bár lelkes és csinál szép dolgokat, sajnos nem az igazi. A sebességgel még nem is lenne baj, ha úgy osztogatna és csinálná a testcseleket, mint Modric, vagy akár Zizou, de ahhoz meg nem lát eléggé a pályán.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2014. december 23., kedd 12:48

...minek hozzunk ide Jameseket es Reusokat ha mar ok itt vannak.
Jesé még közel nincs Reushoz, aki jelenleg szinte az egyetlen zseni a piacon aki nincs egy szűk elitbe tartozó klubnál és normálisabb áron hozható (értsd nem 60-ról kezdődik a licit). Nem is tudom, hogy Messin kívül ki az a játékos aki az utóbbi időben így szívatta a védelmünket, mint ő a BL-ben. Reus egyébként nyilván akkor merülhet fel komolyan, ha Bale távozik. Egyszerűen a német sokkal komplexebb, jobb a csapathoz tökéletesen illő játékos. Vele tényleg tökéletes lenne ez az így is brutálerős keret. Isco meg Jesé tényleg kérdéses, de szerintem bőven lehetne rotálni ezt a keretet. Most is látjuk, hogy Modric kiesésével azonnal állandó kezdő lett Isco. 1-1 ember formahanyatlása és nem Illarához kell nyúlni. Rengeteg a meccs most sem hiszem, hogy valaki annyira mellőzött lenne a támadók közül (Chicaton kívül, de ő padra jött) és egy Bale-Reus cserénél ugyanez maradna.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 23., kedd 10:48

A sebességét pedig nem tudom mivel tudnák növelni.
Spurival... :lol:
de ha már itt van,meg kell vele békülni....
Ezen az alapon nem értem mi a gond Khediraval :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 22., hétfő 23:39

numberone1 írta:egyebkent "volt"! latszik, h nagy fanja vagy
Nem vagyok nagy fanja. :roll: Sőt a mostani csapatban igazán nincs is kedvenc játékosom. Én a csapatot szeretem. Elismerem ,h közrejátszik az ára, elismerem azt is ,h nem ért annyit amennyit kifizettünk érte. De ha már itt van akkor meg kell vele békülni és el kell ismerni ,h egyre jobb(a szezon elei formához képest). Nem rossz játékos ő, csinál szép dolgokat a pályán, jól passzol, jól adja be a labdákat és jól lő. Az a hátránya ,h lassú és nem tudja használni a jobb lábát.
Ezen meg nem tudom ,h lehet a változtatni. Biztos, valahogy. Én lennék az edző 1 hónapig csak jobbal rúgna és passzolna minden nap. A sebességét pedig nem tudom mivel tudnák növelni.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 22., hétfő 22:55

CsaK Jese es Isco mar itt van, egy ujabb tkp felesleges amikor mindketten ebbe a ligaban "nottek fel", eleve kevesebb a riziko veluk. Jesebol v Iscobol is lehet barmi, de Reusbol is csak akkor tudjuk meg, h tenyleg lett vki ha bizonyit erosebb bajnoksagban.
Én nem mondanám, hogy felesleges, mert bízom benne, hogy Bale-t eladjuk nagyon sok pénzért. Ha nem, akkor Reusnak természetesen semmi értelme, még ilyen áron se. De ha megy a walesi, akkor bőven elfér még egy ember a támadórészlegbe.
Azért Reus bizonyított a bundásban meg a válogatottban is. Meg persze a BL-ben. Jesének meg fasza volt a spanyol másodosztályban, meg volt pár jó meccse a bajnokságban. Meg egy elég komoly sérülése. A kettő messze nem ugyanaz.
A német meg a spanyol között nincs olyan óriási különbség, a bayern ellen rendszeresen jól szokott játszani, a BL-ben is alkotott, ellenünk is.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 22., hétfő 22:43

CS0ki írta:
Ahogy sokan mások is, csak nem lett belőlük semmi, Reusból meg lett.
CsaK Jese es Isco mar itt van, egy ujabb tkp felesleges amikor mindketten ebbe a ligaban "nottek fel", eleve kevesebb a riziko veluk. Jesebol v Iscobol is lehet barmi, de Reusbol is csak akkor tudjuk meg, h tenyleg lett vki ha bizonyit erosebb bajnoksagban.
CS0ki írta: , 80 milliót gyakorlatilag 5 jó meccsért.
szoval esz nelkul igazoltunk.....
egyebkent "volt"! latszik, h nagy fanja vagy, ahogy csoki is irta, h a csapat elbirta CR es Bale gyenge formajat is, ezert is egyertelmu, h James miert is kezdo. Egyik a magas ar, a masik, h a csapat ennyire elbirja. Letszam hatranyban is megvertuk volna az argentinokat. Emlekszem, h volt neki rovi haza adasa, v rossz felszabaditasa a mi tizenhatosunkon belul, v eladott labdak...a 3-4 golos gyozelmek megszepitik az osszkepet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 22., hétfő 22:14

De ha Bale így marad és tavasszal is ilyen ocsmány formát hoz ami miatt trófeákat fogunk bukni(mert bizony ha ő nem lesz top formában szerintem szó sem lehet bl címvédésről)
Úgy nyertük meg most, hogy nem volt formában. Sőt, igazából CR-t se mondanám, nem lehetne azt mondani, hogy ő húzta be nekünk a BL-t (ellenben sok más kupával). Sokan nyújtottak összességében jobbat náluk a csapatban a BL végjátékában.
Alap kepessegekben szerintem Jese van olyan mint Reus(csak a nemet rutinosabb).
Ahogy sokan mások is, csak nem lett belőlük semmi, Reusból meg lett.
Ezt a 2 spanyolt kellene nyomatni, ha en hoznek egy tkp-t akkor olyat aki nem 40 milla
Épp az a lényeg, hogy Reus nem 40 millió. Ha nem lenne kivásárlási ára, fel sem merült volna nálunk se, ebben biztos vagyok. Ahogy Kroos se lenne itt, ha nem lejáróban lett volna a szerződése. Egyre nehezebb már komoly játékosokat kivásárolni a csapatokból, 30 milliós kivásárlási árat fizettünk egy átlag középpályásért, 80 milliót gyakorlatilag 5 jó meccsért. Erősen figyelni kell a lehetőségeket, mert mi sem szarjuk a pénzt.


Még korábban volt szó Lucas Silváról, és hogy már itt van Illara, minek még egy. Szerintem a két játékos más kategória. A brazil még talán azt se tudja, mint a spanyol, de felfelé ívelő pályán van,nála még nincs korlátozva a jövő, hogy mire viszi. Illaránál már volt, mert nálam aki 23 éves korára tart ott, ahol Illara volt, ott már kicsi az esély, hogy nagyot lépjen előre. Lehet, hogy a brazilból se lesz semmi, de nem olyan drága azért a mi szintünkön, és olyan sok alternatívát nem nagyon tudok. Verattinak örültem volna, de nem tudtuk elhozni, és még jó ideig nem is lehet.

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: banderas » 2014. december 22., hétfő 20:58

Carvajal messze van még Lahm eszétől. Ugyanez áll a Reus- Jese R. Felvetésre.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 22., hétfő 20:35

Szerintem iden szintet lepett, en igy latom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 22., hétfő 19:29

öööö.....ummmm...ööööö...eeeee...a faszi nagyjából 5 éve ugyanazon a szinten van. just sayin
Csak látod,valaki már őt is únja :D
Magam részéről,remélem hogy boldogít minket még jó pár évig.Avval viszont nem értek egyet hogy ugyan azon a szinten van.Mert minden következő évben,ráver egy lapáttal...Komolyan elgondolkodok néha,hogy valóban a Földön született e :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. december 22., hétfő 19:18

numberone1 írta:az olyan dolgok, h meg csak most epult fel es maris kezdoben van
Hát azért nem volt valami komoly sérülése, ezért is kerülhetett vissza a kezdőbe.
numberone1 írta: kikopi a tudejet,
Ha jól tudom mégis ő fut a második legtöbbet a csapatból Kroos után.

Tisztában vagyok vele én is ,h nem ér 80 milliót ,de ha már itt van jobb lenne vele megbékülnöd.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 22., hétfő 19:11

Miben volt jobb? Az egész párharcot végigbekkelték
Csak a Dortmund bénaságán múlt, hogy az első meccsen ne rendezzék le a párharcot

Gondolom Isco és a spanyol ligából jövő csapat miatt megy a ferdítés

Ha nektek az a lefocizás, ha végigbekkelve berúgnak amit lehet, az ellenfél pedig a jóval nagyobb mennyiségű helyzekét elbénázza akkor nem szóltam

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 22., hétfő 19:02

wxyz írta:Malaga Iscoval lefocizta a Dortmundot? Te miről beszélsz?
Jobb volt a Malaga, csak nem makkolták el a végét. A Dortmund konkrétan 2 percig állt továbbjutásra a 2 meccs alatt. :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. december 22., hétfő 19:00

Realista24 írta:
miro írta:Nekem lenne egy kérdésem!
Ki adná el CR-t mondjuk 200 millió euróért nyáron? :hmmm:
Ha Bale 100 millió, akkor Cé 600...nem vagyunk eladási kényszerben. Tavaly még eladtam volna, de olyan szintet lépett a faszi, amiről csak Csabi álmodozott :mrgreen:
öööö.....ummmm...ööööö...eeeee...a faszi nagyjából 5 éve ugyanazon a szinten van. just sayin

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. december 22., hétfő 18:58

Malaga Iscoval lefocizta a Dortmundot? Te miről beszélsz?

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 22., hétfő 18:36

volt írta:
numberone1 írta:Szerinted, szerintem meg nem
Nem csak szerintem, a többség szerint.
Alap kepessegekben szerintem Jese van olyan mint Reus(csak a nemet rutinosabb).ok egy Pl... Carvajal eppen csak kinotte az iskolat es mar a Bundas masodik legjobb jobbhatvedje volt, az egy Lahm elzote meg aki mar sokkal rutinosabb volt. Kerdezem, jobb lett volna Lahm? Jelenleg mar Carvajal jobb.
Ugyanezt latom Jeseben is es Iscoban is, minek hozzunk ide Jameseket es Reusokat ha mar ok itt vannak. Abban biztos lennek, h a 2 spanyol ugyanugy kimagaslana a Bundasbol mint anno Carvajal.Meg egy pelda... Isco vezette Malaga siman lefocizta a csucsformaban levo Dortmundot Iscoval az elen.
Ezt a 2 spanyolt kellene nyomatni, ha en hoznek egy tkp-t akkor olyat aki nem 40 milla, hanem olyat aki barmelyik poszton bevetheto a tamado harmadban, aki nem akkora nev, de lehetne rotalni a barmelyik tamadoval, Lacazette, Depay..vagy hasonlo kaliberueket.
Igen, őt inkább hagyjuk mert a gyűlöleted elvakított, sajnos.
Miert gyulolnem? emberileg nincs vele bajom....Csak az olyan dolgok, h meg csak most epult fel es maris kezdoben van, mert ilyen dragan vettek. Tok feleslegesen van itt egy Porto neki a maximum. Jobb v bal szelen kikopi a tudejet, annyira gyenge fizikalisan, raadasul az egylabassaga miatt sokszor gondban van labda megjatszasoknal. Nezzetek meg ha kicsit erosen passzoljak ra a jobblabara akkor 2 erintovel vaszi at ballal.....vagy a sok alibi passz mert nem tud 1vs1-ni. A sok iveleseitol is falra megyek....tegye szivere a kezet aki szerint nem a 80 misi miatt alap kezdo.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. december 22., hétfő 18:35

Amúgy most nézem, hogy a sárkányos mezen meg alapból feljebb van a címer meg a ratyidas logó, hova rakják majd azon ezt fifa plecsnit?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég