Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 30., szombat 10:05

Ugy kell elvinni seskó öcsköst a salcburgbol, mint anno benzemat a lionbol.
Azonnali modon. Fejlodesi lehetoseg, jatekpercek, benzema tehermentesítese, tanulas tole megvan, es a jovo is biztositva van jópár evre.
60-70 miller sztem hozhato :kalapos:

Ezekkel a mar kesz jatekos befutott atlagos semmi nevekkel hagyjatok pls, inkabb akkor senkit se vegyunk, minthogy rankrohadjon egy tok atlagos semmi ember evekig
thereisonly1ronaldo

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. július 30., szombat 10:04

barca hogy nem jelentkezett be még érte is ? :mrgreen:
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. július 30., szombat 9:56

firminot bedobta már valaki?

jövőre lejár a szerződése, juvehoz van közel potom 22 millióról írnak. 30 éves és szerintem a útlevél miatt nem került szóba velünk ha jól tudom viniék még mindig nem kapták meg a spanyolt
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. július 30., szombat 9:20

Nagyot változott a világ az elmúlt hónapokban. Mbappe ÉS Haalandról indultunk, most Noel Lopeznél tartunk. Nagyon-nagyon merész lesz egy szem Benzemával nekivágni. Ha kiesik, nélküle leáll a gépezet azonnal. Ilyen Mariano meg Hazard féle viccemberek ezen a poszton egy BL győztes csapatban egész egyszerűen komolytalanok. Ezektől az emberektől ezen a poszton Mayoral vagy RDT százszor jobbak lettek volna, (pedig nagyon nem a szűk elitről beszélek az ő esetükben sem) és a mi kutyánk kölykei ráadásul.

Az a baj, ha öt éves szerződést kínálunk bárkinek, akkor valóban beleszaladhatunk Hazard, Bale, Mariano, Jovic féle történetekbe. Tényleg nem jó az ilyen, mert a játékosok többségével azonnal elszalad a csikó ilyenkor, főleg a levezetni vágyókkal, és csak kifizetőhelynek vagy edzőközpontnak tekintik a klubot. Ha meg azt mondjuk, hogy 2 év és utána meglátjuk, akkor meg senki nem jön, mert a PSG, city féle korrupt, csaló csapatok jobb feltételeket adnak. Nem egyszerű. De a Mbappé féle övön aluli ütés felszínre hozta, hogy egész egyszerűen nem volt B terv. Ez azért gáz.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 30., szombat 8:54

Anthony írta:
Donát írta: Másik oldalról, jövőre lejár Asensio és Mariano szerződése is, ha maradnak. Egyszerre 2 játékost kell majd pótolni, igazolási kényszer, többet kérhetnek. Nem lenne jobb lépcsősen pótolni őket?
Mit kell rajtuk pótolni? :lol:

Ha jön Werner én konkrétan lehányom saját magam, többször is...
Buitre írta: Talán az AS írta, hogy nem akarunk belefutni még egy Jovity Mariano esetbe.
Akkor talán nem kellene egyből csillagászati fizetést adni nekik, hanem teljesítmény arányosan növelni 2 év múlva, pl. ahogy Vini is kapott fizetésemelést ahogy mutatott valamit.

Kapu, védelem, kp. nagyjából megvan hosszabb távra is, idén nem tudom mi lesz, de jövőre valóban el kell kezdeni támadókat igazolni. Nem ártana idén elkezdeni azért. Azt a gyereket is akit hypeoltatok már környékezi a Bayern sajnos.
Egyrészt a helyüket kell pótolni a keretben, másik felében meg ugyanezt írtam én is. :smile:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. július 30., szombat 8:48

Donát írta: Másik oldalról, jövőre lejár Asensio és Mariano szerződése is, ha maradnak. Egyszerre 2 játékost kell majd pótolni, igazolási kényszer, többet kérhetnek. Nem lenne jobb lépcsősen pótolni őket?
Mit kell rajtuk pótolni? :lol:

Ha jön Werner én konkrétan lehányom saját magam, többször is...
Buitre írta: Talán az AS írta, hogy nem akarunk belefutni még egy Jovity Mariano esetbe.
Akkor talán nem kellene egyből csillagászati fizetést adni nekik, hanem teljesítmény arányosan növelni 2 év múlva, pl. ahogy Vini is kapott fizetésemelést ahogy mutatott valamit.

Kapu, védelem, kp. nagyjából megvan hosszabb távra is, idén nem tudom mi lesz, de jövőre valóban el kell kezdeni támadókat igazolni. Nem ártana idén elkezdeni azért. Azt a gyereket is akit hypeoltatok már környékezi a Bayern sajnos.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 30., szombat 8:40

Sőt, így belegondolva, 2 szezonon belül szinte biztosan távozik Benzem, Hazard, Lucas Vasquez, Asensio, Mariano, Modric, Kroos. Nem semmi költekezésnek nézünk elébe. Persze védelem oké 2 éves távlatban, pláne ha Tobias bevállik, középpályara sem kell már túl sokat fordítani. Talán Ceballos-sal célszerű lenne hosszabbítani, aztán akár kölcsönbe elengedni, de gondolom ebből mar nem lesz semmi. Na de mi lesz a támadóharmaddal? Ha idén nem jön hosszútávra szerződtetett játékos, akkor jövőre is kell kettő, meg utána évben is. Lesz helye a pénznek.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. július 30., szombat 8:15

Buitre írta: Talán az AS írta, hogy nem akarunk belefutni még egy Jovity Mariano esetbe. Ami érthető.. Remélem tényleg az van, hogy már létezik potenciális jelölt, csak várjuk szabaduljunk meg a salaktól. Mondjuk ilyen ütemben...
Másik oldalról, jövőre lejár Asensio és Mariano szerződése is, ha maradnak. Egyszerre 2 játékost kell majd pótolni, igazolási kényszer, többet kérhetnek. Nem lenne jobb lépcsősen pótolni őket?

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2022. július 30., szombat 8:10

Talán az AS írta, hogy nem akarunk belefutni még egy Jovity Mariano esetbe. Ami érthető.. Remélem tényleg az van, hogy már létezik potenciális jelölt, csak várjuk szabaduljunk meg a salaktól. Mondjuk ilyen ütemben...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. július 29., péntek 23:32

Azt hiszem az igazolási szezon végéig nem olvasok több hírt. :lol:

Ott tartottam, hogy meg voltam győződve, hogy a brutál kp elé már csak Karim minőségi cseréjét kell hozni.

Majd jött a pofon a Werneres hírekkel, ma meg már ott tartok a hírek olvasása után, hogy inkább senki ne jöjjön és már Werner is jobb, mint 1-2 fazon… :kalapos: Na jó nem.

Azt sajnálom, hogy nem halásztak ki valami fiatal tehetséget, lehet valami totál noname csak tudjon focizni, akit be lehet rakni és fejlődhetne, mikor Karim épp nem játszik.

Most lenne remek időszak Benzema utódját megtalálni, nem amikor már ég a ház. Úgy tűnik azt a pozíciót a csapatban elbappéztuk.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 29., péntek 20:20

Kerlon írta:
Nika91127 írta: 32 meccsen 3 gól,900 körüli perc. Az új csoda!
Hugo Durro
:lol:
hol van már egy Soldado Negredo Morata
szintű Castillás csatártehetség :hmmm:
most kb bármelyik megkaphatná a lehetőséget…

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. július 29., péntek 20:09

Nika91127 írta:
Jim írta:

és legalább olyan penge lesz mint Latasa? :hmmm: :lol:
32 meccsen 3 gól,900 körüli perc. Az új csoda!
Hugo Durro
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2022. július 29., péntek 18:57

Nika91127 írta:
Jim írta: és legalább olyan penge lesz mint Latasa? :hmmm: :lol:
32 meccsen 3 gól,900 körüli perc. Az új csoda!
Nem a statok meg a kupak szamitanak, csak hogy legyen rola egy pacek video ahol vakok kozt felszemu a kiraly es fel lehet hypeolni.
tibi18 írta: Sok játékos esetében szerintem pont azért nem lett meg az áttörés, mert abban az időszakban, amikor felfigyelt rá, mondjuk hehe, vagy a világ, nem tudott olyan csapatba váltani, ahol szintet tudott volna lépni.
Ez egy bullshit mar bocs. Szamtalan eye test pozitiv embere bukott meg, aki feljebb is igazolt. Ott van lucas moura, (aki amugy valoban kurva tehetseges volt) de atjott europaba es se a psgben se a spursben nem nyujtott maradandot. Igazabol fix kezdo jatekos se. Volt egy brutal kiemelkedo meccse az ajax ellen, mondjuk brazil tamadonak a blben komoly tet alatt hasonlo teljesitmenye szerintem kaka ota nem volt, de ezen kivul eltunt. Elment erosebb bajnoksagba, es kiderulr hogy leveri a lecet. Es az a psg nem volt akkoriban olyan top mint most, vagy ganso a sevillaba, pato barhol lehetoseget kapott a milan ota full buko. Megveszi az egyik brazil csapat,kolcsonadja a legnagyobb rivalisanak is csak ne naluk legyen. Ez nem azert van mert szarul valtott csapatot,hanem mert fejben gyengek. Amiert amugy teszem hozzamegint tok jogosan, higuaint vilagba szidta az mellekesen az osszes kedvencre igaz,neymartol, dembeleig mindegyikre. Fejben gyenge.
hehetheoriginal írta: Iden is eladtam volna, nem is kerdes, akarmilyen jo, de nem jott pappe, ugyhogy nyilvan van helye a kezdőben.
Ennek semmi koze, hogy anno miket irtam rola, mind igaz volt.
Ugyan mar,dembeleert is reg eladtad volna nem csak bappeert. Modricot meg nem egxszer fikaztad, amikor jottel hogy egy aranylabdas jatekostol mast varsz meg hasonlo dumak, egy all time top assist utan is.. bezzeg ganso a libalegelon a bekotott labuak ellen, az mar valami.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. július 29., péntek 18:17

Ifibe ilyenkor nem az a szokas hogy rugsz annyi golt amennyi meccset hoztal, es akkor egy picit kitunsz a tomegbol? :lol:


Aztan lehet a mienk a kovetkezo dirk kuyt
Bar kene az is a faszomnak :mrgreen:
ZIDANE

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2022. július 29., péntek 18:10

Jim írta:
MorataMartin írta: OFFICIAL: csatárt vettünk! :D A 19 éves Noel Lopezt a Castillába a Deportivótól.
és legalább olyan penge lesz mint Latasa? :hmmm: :lol:
32 meccsen 3 gól,900 körüli perc. Az új csoda!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. július 29., péntek 18:07

MorataMartin írta: OFFICIAL: csatárt vettünk! :D A 19 éves Noel Lopezt a Castillába a Deportivótól.
és legalább olyan penge lesz mint Latasa? :hmmm: :lol:

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. július 29., péntek 17:56

OFFICIAL: csatárt vettünk! :D A 19 éves Noel Lopezt a Castillába a Deportivótól. https://www.transfermarkt.com/noel-lope ... ler/926854

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. július 29., péntek 17:13

Nem mintha rá lenne szorulva, hogy bárki mellé álljon, de kicsit rápörögtetek hehe-re az elmúlt pár napban, pedig sokszor van igazság abban, amit az eyetest-je kihoz.

Sok játékos esetében szerintem pont azért nem lett meg az áttörés, mert abban az időszakban, amikor felfigyelt rá, mondjuk hehe, vagy a világ, nem tudott olyan csapatba váltani, ahol szintet tudott volna lépni.

Jelenleg 10/9 madridomos sztem all time TOP5-be teszi Modricot, de ehhez kellett, hogy ide igazoljon és szintet lépjen. Mi van ha marad a Spursben? lehet már 3 - 4 éve pályán sincs és volt egy fullátlag karrierje. Vinire is igaz ez, azért tart ott, ahol tart mert itt van, de még ő is messze van a TOP-tól szerintem.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. július 29., péntek 16:32

Iden is eladtam volna, nem is kerdes, akarmilyen jo, de nem jott pappe, ugyhogy nyilvan van helye a kezdőben.
Ennek semmi koze, hogy anno miket irtam rola, mind igaz volt.
thereisonly1ronaldo

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. július 29., péntek 15:26

hehetheoriginal írta:
kiserik írta: Én csak azt nem értem, hogy ez: https://youtu.be/kA4oZ15Wb40 , hogy a kóchengeresbe bukott meg az eye teszten :D
Vissza lehet olvasni miket írtam rola.
Meg a forum nagy resze az elso szezonjaiban itt...
Megint hulyeseget beszelsz
My bad. 40 felett már csökken a memória, nem emlékeztem, hogy 4 éve miket zagyváltál össze, csak az rémlett, hogy megalakítottad az ""#adjukelafaszba csoportot""... :lol: :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 218 regisztrált és 0 vendég