Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 9., szerda 17:56

füst írta: Ha most elém rakna valaki egy papírt, hogy ki kell esnünk a BL-ből, de cserébe tavasszal megnyerjük az EL-t, én szó nélkül aláírnám. :D
Ez véglegest ér :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 9., szerda 17:49

Ha most elém rakna valaki egy papírt, hogy ki kell esnünk a BL-ből, de cserébe tavasszal megnyerjük az EL-t, én szó nélkül aláírnám. :D

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2020. december 9., szerda 17:29

realbeckham írta: Szerintem engedjük el a seggrepacsit es inkább képzeljük el, ahogy a csapat buszozik a Cibeles felé es emelgetik az europa liga kupát, Vini meg leejti
Ez volt a leggázabb abban, amit írtál és itt olvashattam.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 9., szerda 17:28

realbeckham írta:
Szerintem engedjük el a seggrepacsit es inkább képzeljük el, ahogy a csapat buszozik a Cibeles felé es emelgetik az europa liga kupát, Vini meg leejti
Inkabb maradjunk a seggrepacsinál.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. december 9., szerda 17:16

sonic írta:
realbeckham írta:Az igen. En nem tudtam ezeket az alap dolgokat, ha tudom, en magam mentem volna árulkodni es teszek rola, hogy munkanelkuli legyen ezert a kollegina.


Ahhoz sehogy. Nem irtam negruzasrol. Csupán arrol, hogy igencsak tultoljak manapsag a hisztit az emberek. Egy szaros buziviccet se lehet már anélkül elsutni, hogy ne jarjal utana birosagra.
Ha neked jo olyan munkahelyen dolgozni ahol ha ravernek a seggedre es szova teszed hogy lehet nem kene a fonok kirohog es annyival elintezi hogy ereggy vissza dolgozni az a te dolgod. Az hogy a dolgozok elismeroen konstataljak hogy ez igen ez egy laza ficko megint egy erdekes dolog szerintem. Nalam seggrecsapkodas es hasonlo dolgok nem fernek bele tok mindegy hogy hany evesek az erintettek es ferfi vagy no. Az meg teny hogy komolyabb helyeken a vezetot tutira eloveszik ha ennyivel lerendezi az esetet es nagy valoszinuseggel bucsut mondhat az allasanak.

Nem tudom. Figyelj. Szerintem nem kell ennyire szorosra huzni egy nyakkendot. Cukorbol se vagyunk. Meg egyformák se. Elég gáz, hogy erre ugrottál, az még gázabb, hogy most válaszolok. A leggázabb, hogy ezt masok olvassák. Szerintem engedjük el a seggrepacsit es inkább képzeljük el, ahogy a csapat buszozik a Cibeles felé es emelgetik az europa liga kupát, Vini meg leejti
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2020. december 9., szerda 16:57

Anthony írta: A tegnapi botrányhoz:

A románok azt írják, hogy a törökök stábjából valaki azt kiáltotta Coltescunak, hogy: " a mi országunkban a románok cigányok, de én nem nevezhetem őket annak" :))

Viszont azt írják, hogy Coltescut még októberben levették a jövő évi FIFA listáról, szóval úgy sem vett volna részt a BL-ben. Mostmár máshol sem.
Ez legalább annyira sértő, mint az amit a bíró mondott.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. december 9., szerda 16:44

realbeckham írta:Az igen. En nem tudtam ezeket az alap dolgokat, ha tudom, en magam mentem volna árulkodni es teszek rola, hogy munkanelkuli legyen ezert a kollegina.


Ahhoz sehogy. Nem irtam negruzasrol. Csupán arrol, hogy igencsak tultoljak manapsag a hisztit az emberek. Egy szaros buziviccet se lehet már anélkül elsutni, hogy ne jarjal utana birosagra.
Ha neked jo olyan munkahelyen dolgozni ahol ha ravernek a seggedre es szova teszed hogy lehet nem kene a fonok kirohog es annyival elintezi hogy ereggy vissza dolgozni az a te dolgod. Az hogy a dolgozok elismeroen konstataljak hogy ez igen ez egy laza ficko megint egy erdekes dolog szerintem. Nalam seggrecsapkodas es hasonlo dolgok nem fernek bele tok mindegy hogy hany evesek az erintettek es ferfi vagy no. Az meg teny hogy komolyabb helyeken a vezetot tutira eloveszik ha ennyivel lerendezi az esetet es nagy valoszinuseggel bucsut mondhat az allasanak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. december 9., szerda 16:18

A tegnapi botrányhoz:

A románok azt írják, hogy a törökök stábjából valaki azt kiáltotta Coltescunak, hogy: " a mi országunkban a románok cigányok, de én nem nevezhetem őket annak" :))

Viszont azt írják, hogy Coltescut még októberben levették a jövő évi FIFA listáról, szóval úgy sem vett volna részt a BL-ben. Mostmár máshol sem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 9., szerda 15:32

Realista24 írta: A Real is elég rasszista ezzel a blancók becenévvel :lol:
Védve vagyunk amíg vinidszível állunk ki. Meg benzema is ilyen tipik fehérnéger :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. december 9., szerda 15:09

Realista24 írta: A Real is elég rasszista ezzel a blancók becenévvel :lol:
Ku klux klan vagyunk. :mrgreen:
Egyebkent is a vezerunk a legnagyobb fajgyulolo, koztudott, h Perez nem szereti a feketeket(a spanyolban negros) a csapataban. :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 9., szerda 14:57

szaros buzivicc
fúj. :lol: :lol:
Ez a szókapcsolat viccesebb mint bármilyen vicc amit most le tudnál ide írni. :mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. december 9., szerda 14:54

sonic írta:
realbeckham írta: Nakunk cégnél volt olyan, hogy egy 30+ os faszi csinált valami faszsagot melo közbe, es az egyik 50es nő, aki kb anyja lehetne nevetve racsapott a seggere a gyereknek( vastag farmeren keresztül), hogy na menj arrébb, majden megcsinalom. A pali fogta magát, bement az irodaba es jelentette, hogy szexualisan zaklatta es megalázta a tobbiek előtt. Szerencsére a főnök laza figura, kizavarta a büdös picsaba, hogy ne vicceljunk már. De el tudom képzelni, hogy van, ahol ebből "ügy" lesz.....
Hat pedig jobb helyeken ebbol ugy lesz. Munkaviszony azonnali megszuntetese es stb. Nem csapkodod a munkatarsaid segget, ez alap. De hogy jon ez a negruzashoz?
Az igen. En nem tudtam ezeket az alap dolgokat, ha tudom, en magam mentem volna árulkodni es teszek rola, hogy munkanelkuli legyen ezert a kollegina.


Ahhoz sehogy. Nem irtam negruzasrol. Csupán arrol, hogy igencsak tultoljak manapsag a hisztit az emberek. Egy szaros buziviccet se lehet már anélkül elsutni, hogy ne jarjal utana birosagra.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 9., szerda 14:35

Realista24 írta: A Real is elég rasszista ezzel a blancók becenévvel :lol:
Be is baszna ha erre ramennenek... Mar a redskins nfl csapat megcsufolasan es felhuztam magam pedig az a csapat kicsit sem erdekel :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 9., szerda 14:31

Nem kell félre vinni a dolgot. A parasztja nem félreértette. Spanyolországban játszott, ahol a fekete negro. Nagyon is tudta, hogy azt mondta a bíró, hogy "fekete" és nem azt, hogy "nigger".

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. december 9., szerda 14:25

Realista24 írta: A Real is elég rasszista ezzel a blancók becenévvel :lol:
Várom egyébként az első elvadult overly PC kékhajú arcot, akinek ez fel fog tűnni. :lol:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 9., szerda 13:43

A Real is elég rasszista ezzel a blancók becenévvel :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 9., szerda 13:42

numberone1 írta: Es az a roman akinek a csaladneve Negrau? Az be se mutatkozzon olyan tarsasagban ahol feketek is vannak? :mrgreen:

Vagy nem lehet leirni spanyolul, portugalul v romanul azt hogy Black live matter. Ezekbol a nyelvekbol kotelezo lesz a fekete szo ki iktatasa. :lol:
Nem, dehogy. Ne vidd el ilyen irányba, a sporttárs egy másik emberre mondta hogy negru, nem magára meg nem egy fogalomra. De nem ez a lényeg. A lényeg, hogy a szituáció és a körülmények határozzák meg hogy mi fér bele, és egyszerűen érzékelni kell, kell egy belső sziréna ami őrülten jelez ha olyan dolgot akarsz mondani ami nem odaillő egy adott helyzetben. Ez olyan volt.
Egy kerekesszékesnek se mondod azt, álljon arrébb. Tök hétköznapi kifejezés, de nem odaillő.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. december 9., szerda 13:32

Es az a roman akinek a csaladneve Negrau? Az be se mutatkozzon olyan tarsasagban ahol feketek is vannak? :mrgreen:

Vagy nem lehet leirni spanyolul, portugalul v romanul azt hogy Black live matter. Ezekbol a nyelvekbol kotelezo lesz a fekete szo ki iktatasa. :lol:
Amikor meg visszakérdezett, hogy miért nincs "white guy"-ozás, akkor nem mondták neki, hogy a padon ülő fehérek között így volt a leggyorsabb meghatározni
Padon janicsarok voltak, ok nem feherek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 9., szerda 13:10

Pechje volt, hogy románul így mondják, hogy fekete.
Na, hát én abban tartom hibásnak, hogy ezt az egyszerű dolgot nem sikerült érzékelnie, és elkerülni a félreérthető megjegyzést.
Para valakire azt mondani hogy nigger. Ha helyette azt mondja hogy fekete, black, schwartz az nem, mert nem összetéveszthető. A nero, noir már határon mozog de nem szerencsés. Viszont ha nigger helyett negrut mond, az hiba. Nem bűn, mert nem volt sértő szándék. De hiba, mert nem vette észre hogy mennyire félreérthető. Ha nem megy románul, akkor angolul tessék mondani, de románul is bizonyára van olyan kifejezés, ami nem összetéveszthető.
Errol amugy eszembe jut 50cent...asszem o volt... Es a negro cukorka esete
Az zseni volt, de nem csak a félreérthető név miatt. :D
50 fillér azt hitte csomagoláson a kéményseprőre hogy akasztott néger. :lol:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. december 9., szerda 13:09

ArjenMagicRobben írta:
___Samy___ írta: Nem tudom a teljes sztorit. Most akkor a negyedik játékvezető azt mondta a másodedzőnek, hogy fekete?

Ha igen, akkor innentől kezdve hogy kell a barna bőrű egyéneket hívni, hogy ne sertodjenek meg?
A negyedik játékvezető annyit mondott románul, hogy "ăla negru", ami annyit jelent, hogy "az a fekete". Gondolom a "negru" szó miatt azt hitte a segédezdő, hogy nigger-t mondott a bíró. De elvileg utána elmagyarázták a bírók neki, hogy nem így volt. Ez után kezdte kérdezni, a segédezdő, hogy miért nem mondják soha, hogy "white guy".
Szerintem brutálisan túl lett fújva az eset, én a bírót nem is látom hibásnak. Pechje volt, hogy románul így mondják, hogy fekete.
Így van.
Szánalmas az egész történet. Pont az ehhez hasonló nevetségesen túlfújt, hisztis esetek teszik visszássá az egészet. Persze én egy szót se szóljak, mert az őseim nem voltak rabszolgák és nem tudom ez milyen. Aha.

Amikor meg visszakérdezett, hogy miért nincs "white guy"-ozás, akkor nem mondták neki, hogy a padon ülő fehérek között így volt a leggyorsabb meghatározni, hogy Őt kell kiállítani? Fekete a bőrszíne, a kutyát nem érdekli, semmiféle diszkrimináció nem volt benne, csak egy ténymegállapítás. Azt megértem, hogy nem tud románul és felindultságában értelmezhette rosszul a hasonlóan hangzó "negru" szót, de miután elmondták, hogy nem volt rasszista indíttatás a jelző mögött, akkor miért nem lehetett értelmes, felnőtt ember módjára viselkedni? A kérdés persze költői.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég