Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 26., csütörtök 13:02

Ha igazak ezek a hírek, akkor Tücsipöcsit mindenképp hozni kell. A Real a prioritás, nem akar tovább a Ligue1-ben játszani, akkor le kell tenni a 80 millát. A jövő nagy reménysége, Camavinga-Valverde-Csuhamóni trióval sok-sok évre megoldódna a középpálya ismét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 26., csütörtök 12:59

tubatibi írta: Remélem még májusban bejelentjük a Rüdiger-Tchouameni párost..

Van egy érzésem, hogy ezzel be is fejeztük a költekezést, jön egy Odriozola meg egy cserecsatár és ennyi.
Odriozola menni fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. május 26., csütörtök 12:22

Remélem még májusban bejelentjük a Rüdiger-Tchouameni párost..

Van egy érzésem, hogy ezzel be is fejeztük a költekezést, jön egy Odriozola meg egy cserecsatár és ennyi.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 26., csütörtök 11:51

🇫🇷 Tchouaméni doesn’t want to continue in Ligue 1 @AndiOnrubia #rmalive

🚨🌕| Tchouaméni’s agents made it clear to Liverpool that his preference is Real Madrid. @FabrizioRomano #rmalive

🎙| Benzema: "Breaking Ronaldo's record of 17 goals in a single #UCL season? Records are there to be broken." @UEFA https://t.co/CAFVwlyuo6
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2022. május 26., csütörtök 11:38

Sierra írta:
Kerlon írta: Annak a FIFA-nak, aki odaadta az araboknak a teljesen irrealis VB rendezést?
naja. :D Normális esetben. De sajnos a FIFA se normális, szal jah.
Pont tegnap jutott eszembe, hogy a nagy nyári VB meccsnézések is mennek idén a levesbe, majd novemberben nagykabátban ki lehet ülni egy jóféle forralt borral a szabadságtérre telóról streamelve a meccseket. :lol:

Óriási kib.szás ez a VB így az európai nemzetekkel.
Dél -Amerikabab meg azért nyáron is egész jó idő van, hiába dél.
Végülis a futball 2 legfontosabb kontinenséről beszélünk, Ezrópa meg szimplán a legfontosabb.
De mivel a foci mindenkié az araboké is meg a kínaiaké is, így jó az a novemberi VB. Aztán meg a franc se tudja, hogy lesz az európai menetrend ugye. Bajnokságok, kupák....
Nem volt elég a covid, még fejeljük meg ezzel a sz.rral,.hogy a sivatagba viszünk meccseket.
Szánalmas szar.
Nézni se fogom. Így semmi feelingje nem lesz nekem.
Ezekben pont a nyári közös meccsnézés az élmény. Amúgyis egy BL rangadóval ritkán versenyez minősegben valami vállogatott meccs. A legjobb csapatok a BLben vannak, már nem a vállogatottak a legjobbak.
Fos lesz.
Rohadjon el az egész FIFA- UEFA gittegylet.
Szuperliga mindenek felett. Egyetértek Perezzel !!!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 26., csütörtök 11:20

Kerlon írta: Annak a FIFA-nak, aki odaadta az araboknak a teljesen irrealis VB rendezést?
naja. :D Normális esetben. De sajnos a FIFA se normális, szal jah.
Pont tegnap jutott eszembe, hogy a nagy nyári VB meccsnézések is mennek idén a levesbe, majd novemberben nagykabátban ki lehet ülni egy jóféle forralt borral a szabadságtérre telóról streamelve a meccseket. :lol:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. május 26., csütörtök 11:05

RealMadridFanatic írta: Ceferin is keménykedik továbbra is, az UEFA-nak senki nem fogja megmondani, hogy mit hogyan csináljon és szabályozzon.
Amúgy is fáradt már az olajos klubok irányába érkező panaszok miatt, mert Angliában is sok klub külföldi kézben van és onnan nem jönnek ilyen nyavalygások. Ha valaki szabályt szeg, mutassák meg neki és majd Ők jól megrendszabályozzák.

Ja, és tudomása szerint a Real ajánlata közel volt a PSG ajánlathoz Mbappé számára.
Na ezt eleve nem hiszem el, ha meg igaz is, az max papíron néz ki így és valahogy "okosba" megoldják a többit, hogy meg lehessen kerülni az FFP-t. Mint pl. a Monacoval szembeni nemes gesztus.

Kabaré. Tényleg a belem kifordul az ilyen férgektől. Még az arcodba is tolja a baromságait. Kíváncsi lennék mennyire nézik komolyan a szponzori bevételek racionalitását egy ilyen csapatnál, mint a PSG. Angliában tényleg brutál bevételeik vannak a kluboknak, nagyon magas marketingértékkel bír az egész bajnokság, teljesen más kávéház, mint a kutyát nem érdeklő, egycsapatos, unalmas francia farmerliga.
Ezt én is olvastam MadridXtran, viszont nem jelöltek meg forrást, azon kívül még valami random görög lap hozta csak le, ők is a MadridXtrára hivatkozva. Szerintem kamu/hergelés, de az sokat elmond a cefrésről, hogy mindketten kinéztük belőle. :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 26., csütörtök 10:08

Sorrentino írta:
Emlékszem, hogy évekig az ment a részünkről, hogy mennyire tiszteljük a PSG-t és a Sejket... :coffee:
És ez kölcsönös is volt, Ancelottit gond nélkül elengedték hozzánk.

Azután hogy évekig üldöztük a klubjuk legnagyobb értékét, holott nyilvánvalóvá tették hogy nem akarják eladni, természetes hogy sokat romlott a kapcsolat.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. május 26., csütörtök 10:00

Torquemada írta:
Szerintem az arab szarházi elkezdett direkt ránk utazni, mert a BLben magkapta a jól megérdemelt pofont Benzemáéktól. (Gondolom, a sejk nem dicsérte meg utána. Finom úriember lehet az is.) Azt várom, bárkit akarunk venni, licitálni fog, akkor is, ha nem kell neki. Plusz egy-két játékosunkat is puhítani fog majd, ha lesz rá lehetősége.
Valószínű ez lesz, franciát pedig végképp nem fog hozzánk engedni...
Én azért mèg bízom Tucsiban. :sly:

Emlékszem, hogy évekig az ment a részünkről, hogy mennyire tiszteljük a PSG-t és a Sejket... :coffee:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. május 26., csütörtök 9:58

A bónuszokról tárgyalunk a Monacóval.

Real Madrid and Monaco are in negotiations over
bonuses in the last few hours, since they want more than the inital asking price for Tchouaméni.

PSG’s made Tchouaméni the priority but the player’s preference is Real Madrid with who he’s already agreed a 5 year contract. @RMCsport
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 26., csütörtök 9:54

Kerlon írta:
Sierra írta:

Az a baj, hogy annyira legfelsőbb körök ezek, hogy nincs senki aki felelősségre tudná vonni ezeket, és semminek nincs következménye sajnos. FIFA is szarik az egészbe, pedig nekik kéne az UEFA meg a P$G körmére is nézni.
Annak a FIFA-nak, aki odaadta az araboknak a teljesen irrealis VB rendezést? :kalapos:
Ott legalább végül fejek hullottak ha jól rémlik, bár már ebben sem vagyok biztos. Más kérdés, hogy a rendezés hogy, hogy nem csak ott maradt. :lol:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 26., csütörtök 9:52

Sierra írta:
RealMadridFanatic írta: Nagyon remélem, hogy hatalmas bukás lesz ebből minden érintettnek, de azért komoly illúzióim nincsenek ezzel kapcsolatban.
Az a baj, hogy annyira legfelsőbb körök ezek, hogy nincs senki aki felelősségre tudná vonni ezeket, és semminek nincs következménye sajnos. FIFA is szarik az egészbe, pedig nekik kéne az UEFA meg a P$G körmére is nézni.
Annak a FIFA-nak, aki odaadta az araboknak a teljesen irrealis VB rendezést? :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 26., csütörtök 9:51

Pad'em írta:
flori írta:

Honnan van ez? Elégge kamunak tűnik.
Én se látok sehol ilyen hírt, ez fake lesz.
Random realos fb page vs kodo 1-0

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 26., csütörtök 9:51

Ceferin is keménykedik továbbra is, az UEFA-nak senki nem fogja megmondani, hogy mit hogyan csináljon és szabályozzon.
Amúgy is fáradt már az olajos klubok irányába érkező panaszok miatt, mert Angliában is sok klub külföldi kézben van és onnan nem jönnek ilyen nyavalygások. Ha valaki szabályt szeg, mutassák meg neki és majd Ők jól megrendszabályozzák.

Ja, és tudomása szerint a Real ajánlata közel volt a PSG ajánlathoz Mbappé számára.
Na ezt eleve nem hiszem el, ha meg igaz is, az max papíron néz ki így és valahogy "okosba" megoldják a többit, hogy meg lehessen kerülni az FFP-t. Mint pl. a Monacoval szembeni nemes gesztus.

Kabaré. Tényleg a belem kifordul az ilyen férgektől. Még az arcodba is tolja a baromságait. Kíváncsi lennék mennyire nézik komolyan a szponzori bevételek racionalitását egy ilyen csapatnál, mint a PSG. Angliában tényleg brutál bevételeik vannak a kluboknak, nagyon magas marketingértékkel bír az egész bajnokság, teljesen más kávéház, mint a kutyát nem érdeklő, egycsapatos, unalmas francia farmerliga.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2022. május 26., csütörtök 9:40

MARCA:

Tchouameni, que prefiere al Real Madrid, también tiene otros pretendientes. Uno es el PSG. Además, Mbappé está a favor de su llegada y quiere contar con el internacional francés en el equipo. El otro club interesado es el Liverpoool.


A marca is hoz ilyesmi hírt. A párizsiakat meg illik komolyan venni, ott nem kell matekozni fizetési sapkákkal, pénzügyi ferpléjjel, jogszabályokkal meg egyéb ilyen "haszontalan" dolgokkal. Ha akarja Tchouamenit, akkor az övék. Hetente duplázza a fizetési ajánlatot és kész. Ráadásul a "gyerekkerátólmadridista" Bappé klubelnök-CEO-köztársasági elnök is mozgósítva lett az ügy érdekében.

Szerintem az arab szarházi elkezdett direkt ránk utazni, mert a BLben magkapta a jól megérdemelt pofont Benzemáéktól. (Gondolom, a sejk nem dicsérte meg utána. Finom úriember lehet az is.) Azt várom, bárkit akarunk venni, licitálni fog, akkor is, ha nem kell neki. Plusz egy-két játékosunkat is puhítani fog majd, ha lesz rá lehetősége. Ramosnak is elvette az eszét, más kérdés, hogy ő faragott rá.
Azt viszont nem értem, hogy a Bernabeus performansza után hogy nem tiltották egy egy időre. Illetve értem, amit látunk, szépen összecseng korunk Európájának velejéig rohadt, korrupt világával, értékrendszerével. Egy normális, és be is tartatott szabályozás esetén ezek az olajos retkek otthonról nézhetnék a felhőkarcolójuk nappalijában a meccseket.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. május 26., csütörtök 9:31

Én is írtam, hogy azt is el tudom fogadni, ha Rodrygo megkapja az esélyt jövőre, de több aggályom is van.

Vinicius idei éve parádé, de nem vagyok meggyőzve, hogy innentől ez az etalon. Idén is vissza-visszaköszönt a szeleburdi, túlbonyolító, néhol sutácska Vini. El tudom képzelni azt is, hogy ez egy kifutott év, aminél jobb nem lesz. Remélem persze, hogy nem így lesz, de nem érzem, hogy Ő lesz, aki miatt nyugodtan ülök le nagy meccsek előtt.

Benzema Aranylabda. Csak már 35. Nagyon profi, 2-3 évet kinézek belőle nagyon magas szinten, de nem elvárható, hogy minden nehéz pillanatban Ő döntsön.

Rodrygo pedig majdnem mindig lendít csereként, de kezdőként nem tudom tudja-e hozni ugyanezt.

Egy jó korban lévő, rutinos embert mindenképpen hoznék előre, ha van rá mód. Több olyan játékos van, akinek 1 év van hátra a szerződéséből (Salah, Mané, Gnabry, Streling, Jesus, Mahrez). Minőségben az első kettő kapcsán nincs sok kétségem, de normális áron, normális fizetésért mindegyikük lehetne opció.

Jobb bekk poszton Mukiele szerződése is az utolsó évébe lép, esetleg Semedo, bár Őt semmilyen szinten nem láttam játszani a Barca óta.

Ha meg Tchouameni a PSG-t választja (én nem hoznék mást), Aouar szerződése is 1 évig érvényes még, elég jó a sajtója, anno talán figyeltük is, vagy ZZ ajánlotta a klub figyelmébe. Vagy Renato Sanchez. :mrgreen:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2022. május 26., csütörtök 9:13

Realista24 írta: Ez véletlen nem egy korábbi nyilatkozat?
Tegnap este olvastam az AS-on.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2022. május 26., csütörtök 9:05

Én amúgy elhiszem nektek hogy Tucsa jó játékos, de annyira nem vág földhöz ha nem jön ide. Camavinga meg Valverde nekem garantálják a pozitív jövőképet a középpályán.
Elől pedig Rodrygo az akinek elhiszem hogy jövőre már le tudja hozni a stabil kezdő szerepet. Tegnap mondtam Manét, neki tudnék örülni, csakhát Rodrygo elől már nem szívesen venném el a játékperceket, örülnék ha jövőre ő is szintet lépne, mint Vinnyó.

Rüdiger jó lesz hátra, őszintén szólva én nem annyira érzem továbbra sem ezt a nuevo pepés dolgot Militaóban, én folyton azokat a momentumokat jegyzem meg nála amikor hibázik, főleg úgy hogy párbajokat veszít. Pepének meg pont az volt az egyik erőssége.
Persze rossznak nem mondanám, nincs is rá panaszom, de örülök hogy jött Rudi.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. május 26., csütörtök 9:04

Én sem találtam ilyen hírt sehol.Ez egy ordas nagy hazugság több mint valószínű.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 26., csütörtök 9:04

RealMadridFanatic írta: Nagyon remélem, hogy hatalmas bukás lesz ebből minden érintettnek, de azért komoly illúzióim nincsenek ezzel kapcsolatban.
Az a baj, hogy annyira legfelsőbb körök ezek, hogy nincs senki aki felelősségre tudná vonni ezeket, és semminek nincs következménye sajnos. FIFA is szarik az egészbe, pedig nekik kéne az UEFA meg a P$G körmére is nézni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég