Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 12:23

Még azzal a 3.legjobban fizetett játékossal várjunk 1-2 hónapot... :)

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 22., kedd 12:21

Egyébként még közel sem vagyunk ott ahol 2002ben... no fear brothas (hehe után szabadon), James meg Kroos nem világsztár, nem aranylabdás, nem a csúcson túl lévő játékosok, nincs (nem lehet) akkora arcuk mint aki már mindent megnyer. Örülnek, h CR-val játszatnak együtt, nem lesz itt gond összjátékkal (amíg CR-t is bevonják). Még egy nagyobb igazolás belefér (Vidal/Pogba/Verratti/VargaJózsi), DiMaría, Khedira pakkot elpasszoljuk (akárhogy is akar Kroos vele játszani :mrgreen: ) és nem estünk át a ló túl oldalára. Ellenben a Chelsea,Arsenal.... :fpalm:
Nem örülök James leigazolásának, értelmét és a helyét a csapatba nem látom, remélem rám cáfol és jó lesz
Ezt így kb. tizennégyszer látom egy nap... :roll:

Amúgy, guys... leigazoltuk Jamest, már biztos, most kezdjetek örülni neki, mert úgy sem változtathattok meg már ezen semmit, jobb ha beletörődtök :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 22., kedd 12:20

hát nem tudom.
james szimpatikus játékos, jó játékos, de ennyiért meg így hogy nincs posztja, de mindegy örülni fogok neki.
hehe azért tudom javítottad de az az öziles nagyon túlzás volt. a srácba sokkal több szenvedély van meg tehetség is. :D
ha már rmcf zidanehoz hasonlította, nekem amikor ott sírt a brazilok elleni bukta után inkább 2004es eb-s céronaldo volt. :)

iscoval jó páros lennének, kár hogy itt van ilyen cr meg bale... :mrgreen:
czier írta:modric-kroos-futureseedorf
bale/james--benzema/james--ronaldo/james
na látom te is számolsz iscoval. :)

egyébként én tőle most nagyon durva szezont várok, tavaly a barca elleni kupadöntőn meg úgy év vége fele megmutatta hogy tud ott játszani. ha nem viszi bele 3 emberbe akkor a labdát se nagyon veszik el tőle. :)


isco-james-kroos.. épül azért a jövő is szépen. 22-23-24 évesek. még talán balet is idehozhatnám bár ő már 25. :D

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:17

dannen írta: hát miért, szerinted perezék látták a VB előtt játszani? gyorsan rákerestek aztán cső. :mrgreen: csak a youtube!!!4négy! [/color] :lol:
Szerintem igen. A Monacoi yachtjukról szerintem néha beugrottak 1-1 meccsre kolumbiai csatárokat nézegetni :D
Hát ez nem így megy, mert egy ideig CR sem bevethető. Kölcsönadni meg botorság lenne
uhh... szerintem is butaság lenne kölcsönadni CR-t :Đ

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2014. július 22., kedd 12:17

Nem örülök James leigazolásának, értelmét és a helyét a csapatba nem látom, remélem rám cáfol és jó lesz,
ezzel az igazolással valószínűsíthető, hogy több érkező nem lesz, maximum akkor ha Khedira megy,de őt pótoljuk valami olcsó emberkével,
sokan szeretnétek Pogba-t(én is),de érte is kéne vagy 55-65 millió euró fizetni, és nem hiszem, hogy Perez az átigazolási szezont 50-70 millió mínusszal szeretné zárni.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 22., kedd 12:15

csabi87 írta:Jesé mikor lesz mjad bevethető?Őszre leghamarabb.Tavaszra,meg talán formába lendül valahogy.De az is lehet hogy kuka lesz ez az éve.Én télen őt kölcsönadnám egy olyan csapatba ahol játszik,hogy érje utól magát.
Hát ez nem így megy, mert egy ideig CR sem bevethető. Kölcsönadni meg botorság lenne, szépen elfogyunk év végére.
Én arra utaltam, hogy a kolléga teljesen a JBBC-re számítana a támadóknál, de hosszútávra ez is kevés lenne, kelleni fog Jesé, illetve időnként Iscot is bedobnám oda.


A sok megmondóember, meg csak arra próbál utalni, hogy a vb előtt senki sem akarta leigazolni, Pereznek se fordult meg a fejében, de 5 meccs miatt ki ad érte a klub 80 milliót, illetve ő lesz a csapat harmadik legjobban fizetett játékosa.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. július 22., kedd 12:15

Csak azt nem értem a sok megmondóembertől, hogy a k_rva kölök egy percet nem játszott még de már temetik, meg sportszakmailag megbukott meg drága meg stb stb.

Várjatok már egy évet legalább. No meg nem tudtam, hogy itt mindenki nagyobb edző mint Carlo vagy nagyobb üzletember mint Perez. Rohadt bosszantó ez a gyökér magyar hozzáállás.... mindenk mindenhez jobban ért mint bárki más.
Kurva szánalmas. :)

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 22., kedd 12:15

tucsoki írta:
csabi87 írta:Jesé mikor lesz mjad bevethető?Őszre leghamarabb.Tavaszra,meg talán formába lendül valahogy.De az is lehet hogy kuka lesz ez az éve.Én télen őt kölcsönadnám egy olyan csapatba ahol játszik,hogy érje utól magát.
Ez mondjuk nem igaz, mert a hírek szerint a vártnál sokkal jobban megy a felépülése, ha minden jól megy már októberben pályára léphet.
De ez azt jelenti,hogy akkor majd szépen végig fog csinálni egy mini előszezont,és tuti nem bomba formában fog visszatérni.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 22., kedd 12:14

Zsombor írta:
czier írta:bale/james--benzema/james--ronaldo/james
Jesé meg majd kihordja a szemetet, meg füvet nyír Iscoval?
Pontosan, igazából Jesében én még mindig nem láttam annyit, mint amennyit beleláttak. Rúgott pár fontos gólt, de a mezőnybeli teljesítménye közel sem volt meggyőző, James érkezésével szinte reménytelen a helyzete. Isconak pedig épp úgy meglehet a játékperce, mint tavaly. Főleg, ha nem jön csatár idén se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2014. július 22., kedd 12:12

na, van egy hámeszünk. Kíváncsi vagyok nagyon, ez hogy fog beválni, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül.

Mindenesetre jó kolumbiait látni a csapatban :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 22., kedd 12:11

csabi87 írta:Jesé mikor lesz mjad bevethető?Őszre leghamarabb.Tavaszra,meg talán formába lendül valahogy.De az is lehet hogy kuka lesz ez az éve.Én télen őt kölcsönadnám egy olyan csapatba ahol játszik,hogy érje utól magát.
Ez mondjuk nem igaz, mert a hírek szerint a vártnál sokkal jobban megy a felépülése, ha minden jól megy már októberben pályára léphet.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:11

dannen írta:azért ez a video elég meggyőző a srácról B-)

forrás: madridom.hu facebook oldal :mrgreen:
Ajjajjajj.. megint youtube videó alapján igazolunk? :D
Akkor irány Portóba Quaresmáért :Đ

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 22., kedd 12:10

Zsombor írta:
czier írta:bale/james--benzema/james--ronaldo/james
Jesé meg majd kihordja a szemetet, meg füvet nyír Iscoval?
Jesé mikor lesz mjad bevethető?Őszre leghamarabb.Tavaszra,meg talán formába lendül valahogy.De az is lehet hogy kuka lesz ez az éve.Én télen őt kölcsönadnám egy olyan csapatba ahol játszik,hogy érje utól magát.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 22., kedd 12:08

czier írta:bale/james--benzema/james--ronaldo/james
Jesé meg majd kihordja a szemetet, meg füvet nyír Iscoval?

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: czier » 2014. július 22., kedd 12:04

Jamest a tamado harmad barmelyik poziciojaba be lehet tolni. Klasszikus csatart hanyagolni kell es tovabbra is nyomni a 4:3:3-at.
modric-kroos-futureseedorf :mrgreen:
bale/james--benzema/james--ronaldo/james

perfect. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 22., kedd 12:04

MyStiQ írta:Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?
:agree:
CR,Benzema,Bale,Jesé,James. 3 posztra 5 ember
Realista24 írta:De még nem tudják, amit én :shifty: :shifty:
Na mit csicseregnek ma a madaraid :Đ
Fuentealbilla írta:Hogy jön Pogba is 60 M euroért? :D
Ez tény... Szerintem másról van szó :shifty:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 22., kedd 12:04

Meg nem tudom számolni, hogy hány ember volt azon a véleményen, hogy lehet majd forgatni a Cé - Bale - Benzema - Suarez négyest, mert annyi meccsünk lesz... Ez most miért ne működhetne a kolumbiai fiúval?
Még ez is sokkal jobb verzió lett volna. Benzema már öreg motoros és - a fórum többség szerint persze nem - de a valóságban soha nem volt egyenletesen világklasszis teljesítményt nyújtó játékos. Suarez miatt bőven mehetett volna a padra, legalább időlegesen. Ami ennél is fontosabb, hogy mindkettő csatár papíron, szóval a név más a poszt ugyanaz. (még mielőtt én nem hoztam volna őt sem) Jamest igazából hol lehetne legjobban használni? Ahol van területe futkározni? Ha a válasz igen, akkor lesz egy 91 milliós egy 94 milliós meg egy 81 milliós játékos 2 posztra, vagy Carlo megreformálja a labdarúgást és két kp (Modric-Kroos) valódi vkpk nélkül levédekezi és elirányítja a Bale-CR-James-Benzema négyest. Ha ezt eredményesen megvalósítja elmegyek kézenállva Madridba, hátramenetbe és kezet csókolok mindegyiküknek. Persze tudom csapatvédekezés lesz Balelel meg CR-rel. :lol:
Isco-t is be lehet rotálni Modric vagy Kroos helyére néha
Ez zavar, de kurvára! Mást nem, hogy Isco nem kkp? Casillast is be lehet rotálni Carvajallal vagy Modriccal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára VanillaSky 2014. július 22., kedd 12:07-kor.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. július 22., kedd 12:03

Azt kell megérteni akiknek bajuk van Jamessel,hogy előre csak Isco van jelenleg. :roll:
Kell James a kp.-ra Kroost lehet mondani Maris helyére.
Szerintem amúgy ha megy Khedira is akkor valaki még jönni fog a kp.-ra.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 22., kedd 12:01

attareal írta:...
Nekem a transfermarkt olyan mint a Biblia :Đ

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 22., kedd 12:01

mér' akko ki van rajta? :mrgreen:
Ó, hogy kapnád be a bokám, jogos :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 124 regisztrált és 0 vendég