Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 12., szerda 21:30

R.M.C.F írta:viszont schurle tud adni pluszt,nem egy nagy durranás,de "megtalálja a labda"....sokat mozog,elég gyors és koncentrált......hasznos.
Igazi Mourinhonak való játékos, az tudja ezeket használni.

Lucas meg fasza. Nem kell leírni, nagyon jól fejlődik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 21:30

R.M.C.F írta:

Lucas mostanaban igen a PSG erossege, Willian meg biztosabb pont mint Schurle v Oscar.
Igen,lucas most tényleg jobb mint szokott,de sokáig tök hasztalan volt,és sztárolták itt úgy hogy egy akkor még nem top psg-ben is csere volt......
Willian meg lehet taktikailag játszik többet,uszkár gyenge ,fizikailag is mint egy teenager lány, viszont schurle tud adni pluszt,nem egy nagy durranás,de "megtalálja a labda"....sokat mozog,elég gyors és koncentrált......hasznos.
Schurle inkabb kapu elott jo, mert jol hasznalja ki a lehetosegeit. Jatekban viszont messze nem hozza azt amit a Leverkusenben. :hmmm:
Azt tudom javasolni numberone1 kollegának, hogy nézzen meg pár Dortmund meccset és figyelje Reus játékát.
Aztán nézzen meg egy pár PSG,Chelsea meccset és nézze meg Lucas és Willian játékát. Aztán beszélgetünk megint erről.
ha nem tudod ertelmezni amit irok, akkor tenyleg nincs ertelme errol vitatkozni. Irtam, h Reus jobb teljesitmenyt hoz le a Dortmundban mint a masik ketto? Irtam.
Egyebkent ebbol a Doertmundbol egy Jese is kitunne. :kacsint:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 21:29

Calderón: “Pérez nem akarta leigazolni Cristianót” Szerző: Realista24 Dátum: 2014.11.11, 15:31 Forrás: skysport.com “Amikor Pérezt elnökké választották, meg akarta szakítani a tárgyalásokat Cristianóról. Azt mondta, hogy túl drága” – kezdte mondandóját Calderón. “Tisztában volt vele, hogy jó játékos, de nem hitte, hogy megéri az árát. Ez volt a probléma az elején közte és Cristiano között.” “Nehéz pillanatok voltak, amikor megkezdtem a tárgyalásokat a Manchesterrel. Beszéltem David Gillel az adás-vételről, de nemet mondott.” “Azt mondta, hogy nem akarják eladni őt, nem akarják, hogy elmenjen, ami teljesen érthető volt. De a játékos távozni akart. Két évig tárgyaltunk.” “Cristiano felhívott akkor és azt mondta; “Nagyon sajnálom, de idén nem tudok csatlakozni hozzátok, ígéretet tettem Sir Alex Fergusonnak, aki olyan, mintha az apám lenne. De nem kell aggódni, jövőre menni fogok.” “Megbeszélte a Manchester Uniteddel, hogy 80 millió euróért távozhat.” “Ferguson nem szereti a Real Madridot. Azt mondta; “Cristiano távozhat, de nem a Real Madridhoz”. Felajánlották a Barcelonának, és más kluboknak is. A Barcelonánál azt mondták, rendben van, készek vagyunk fizetni érte, amennyit kértek. Azonban a legfontosabb dolog az volt, amit Cristiano mondott; “Vagy a Real Madrid vagy semmi”.” “Nagyon büszke vagyok rá, hogy ide igazolt, és arra amit tesz” – zárta gondolatai a Real Madrid exelnöke. Forrás: Madridom.hu
Ezt az embert,van aki egy kicsit is komolyan veszi? Amióta nem ő az elnök,minden,hangsúlyozom:MINDEN nyilatkozatából CSAK perez ellenesség,és nem "madridizmus" szól......hihetetlen,hogy a média nem szedi cafatokra,persze nem,mert a média a vitákra,ellenkedésekre ugrik,az a fő húzóforrás........
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 12., szerda 21:28

hehe írta: én csak annyit mondok, nézz utána jobban lucasnak :D

Nálad +5-ről indul, mert Brazil. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. november 12., szerda 21:28

kérdés ha megvesszük Reust,
Jesének hol juthat szerep?
másik csapatban? :angry:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. november 12., szerda 21:27

ikarus93 írta:Azt tudom javasolni numberone1 kollegának, hogy nézzen meg pár Dortmund meccset és figyelje Reus játékát.
Aztán nézzen meg egy pár PSG,Chelsea meccset és nézze meg Lucas és Willian játékát. Aztán beszélgetünk megint erről. :)
én csak annyit mondok, nézz utána jobban lucasnak :D
Kép
Kép
Kép

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 12., szerda 21:25

Azt tudom javasolni numberone1 kollegának, hogy nézzen meg pár Dortmund meccset és figyelje Reus játékát.
Aztán nézzen meg egy pár PSG,Chelsea meccset és nézze meg Lucas és Willian játékát. Aztán beszélgetünk megint erről. :)
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 21:20


Lucas mostanaban igen a PSG erossege, Willian meg biztosabb pont mint Schurle v Oscar.
Igen,lucas most tényleg jobb mint szokott,de sokáig tök hasztalan volt,és sztárolták itt úgy hogy egy akkor még nem top psg-ben is csere volt......
Willian meg lehet taktikailag játszik többet,uszkár gyenge ,fizikailag is mint egy teenager lány, viszont schurle tud adni pluszt,nem egy nagy durranás,de "megtalálja a labda"....sokat mozog,elég gyors és koncentrált......hasznos.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 21:16

ikarus93 írta:
numberone1 írta:. A ket brazil jo jatekot hoz le a csapatukban
Ezt kifejtenéd bővebben, mit jelent nálad ez?
Tudnak kettőt dekázni, vagy meccseket döntenek el?
Dekazni :lol:

Lucas mostanaban igen a PSG erossege, Willian meg biztosabb pont mint Schurle v Oscar. Ezzel mire akarsz kijukadni?
Reus akkor lesz klasszissal jobb ezeknel, ha majd kint lesz vmelyik csapatban es hozza a Dortmundi teljesitmenyet.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 12., szerda 21:09

numberone1 írta:. A ket brazil jo jatekot hoz le a csapatukban
Ezt kifejtenéd bővebben, mit jelent nálad ez?
Tudnak kettőt dekázni, vagy meccseket döntenek el?
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 21:05



Most megint megsérült? A stat szerint 2 hétre?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 21:01

ikarus93 írta:Aki szerint Willian vagy Lucas jobb mint Reus, azzal felesleges vitáznom. :lol:

Az tud mindent a fociról. :lol:
Latom meg egyszer neki kell futni, mert nem jott at amit irtam(lehet, kinaiul irtam). Nem mondtam, h jobbak. Sot Reus jobb teljesitmenyt nyujt a BVB-ben, mint az emlitettek. A ket brazil jo jatekot hoz le a csapatukban, Reus meg nem tudjuk mit tudna magabol kihozni egy idegen csapatban. Lehet, h hozna a Dortmundi formajat, csak azt tegyuk hozza, h ott ra epul a csapat... nincs olyan aki vele egyenerteku lenne. A Chelseaben es a PSG-ben ez mar nem lenne igy. Schurle is faja kis jatekos volt a Leverkusenben, ott o volt a kozpont, a londoniaknal csak egy a sok kozul. De attol meg lehet, h Schurle is jobb mint Willian.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 12., szerda 20:57

Csak aki ennyit sérült, arra nem lehet nagyon építeni a csapatot.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 20:54

Willian kifejezetten gyengébb labdarúgó,lucas meg.....a kvalitásai jobbak reusnál,de a mai fociban az kevés, és összességében a német a használhatóbb,eredményesebb,kiszámíthatóbb......vagyis jobb.

persze szerintem csak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. november 12., szerda 20:54

Nem hiszem, hogy Münchenbe menne
A 3 olajos csapat valamelyikében fog kikötni szerintem. Képességei alapján alapember lenne minhárom klubban

Willian amúgy Donyeckben jónak tűnt nekem, de nagy csalódás lett végül

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. november 12., szerda 20:49

Aki szerint Willian vagy Lucas jobb mint Reus, azzal felesleges vitáznom. :lol:

Az tud mindent a fociról. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 20:47

R.M.C.F írta:A BM otthon a csúcs,sokan ezt látják,és a német eléggé lokálpatrióta(lehet), otthon elismert sztár,komoly bérrel,presztízzsel.......a legtöbbnek ez elég,illetve nem annyira kockázatos mint elmenni idegenbe.
Ahol a legtobb nemet csak szenved. Reus a Heynckes fele Bayernben lubickolt volna, a mostani Bayern sem lenne annyira idegen neki, de nem az a stilus ami igazan fekszene neki.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. november 12., szerda 20:47

Willian jol tolja,
Színtelen,szagtalan....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. november 12., szerda 20:46

Érdekes lenne, ha Reus a Bayernt választaná, azok után, hogy azt nyilatkozta, hogy "Sok szerencsét kívánok Lewának és Götzének, de a Bayern sosem fog megkapni engem. A pénz nem minden." (Tudtommal ez valódi nyilatkozat. :D )

A Barça és a Real most elég telített támadóposztokon (főleg a kezdőcsapatot illetően), szóval marad Anglia, én a City-t vagy a Chelsea-t tartom a legvalószínűbb célállomásnak. Mondjuk ha Alexis megunja az Arsenal balfaszkodásait, és sokak példáját követve a City-be igazol az ágyúsoktól, aztán a manchesteriek Reust is megszerzik, akkor kialakulhat ott egy nem gyenge Alexis - Silva - Reus - Agüero négyes. Papíron legalábbis elég jól néz ki ez a négy név egymás mellett.

FM off.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 12., szerda 20:44

ikarus93 írta:PSG-be mi van elől? Lavezzi-Ibra-Lucas. Aki azt mondja, a Lavezzi-Lucas kettősből valamelyik jobb mint Reus kiröhögöm.
Chelsea? Hazard-Costa-Schürrle/Willian. Itt is bőven előrelépés lenne a Chelsea-nek egy Reus a Schürrle/Willian kettős helyett.
BM? Ribery-nek ez az utolsó éve, innen már csak lejtmenet van nála, egyértelműen az ő helyére menne.
Willian jol tolja, itt csak rotalas lenne. Schurrle valszeg tavozna ha a masik nemet menne, Oscar nem tema. A kerdes, h Mou megmerne huzni, h Hazardot bevinne kozepre es akkor baloldalt Reus lehetne.

Lucast szerintem szoritana ki, nem azert mert a brazil v a nemet jobb, hanem o mar beverekette magat a kezdobe. Nem fogjak kihagyni. Jobb oldalt ha Ibra jatszik, akkor Cavani v Pastore. Lehet itt is varialni, de ez meg nem jelentene azt, h Reus alap kezdo lenne. A MUt a Cityt irtam.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég