Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 1., kedd 16:56

mondom, végulis valakinek a folyamat 2., 3. hely meg a tavaszi elso fordulos kieses is megfelel, legalabb marciustol lesz sok szabadideje :roll:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 1., kedd 16:49

hehetheoriginal írta: végülis asensio is jó játékos akkor, meg lucas vaszkez
Hát de most tényleg, eltett 121 gólt, okozott sok szép pillanatot, és hazai szinten sok gólt szerzett. Az elmúlt 30 évből nem sok játékos szerzett 100 gólnál többet a Realban. BL-ben volt ő kevés, de ettől függetlenül egy jó játékos.
ferni írta: Szép volt, jó volt, de ahogy írtam kevesek voltak arra a szintre, ami a Real Madrid.
Szerintem meg kiegészítő embernek tökéletes lett volna, de a spanyol bajnokságban kezdőként is kiemelkedő játékos volt.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 1., kedd 16:43

kurva jó játékos volt. Csak nem a legfelső szinten
:lol: oké :D
végülis asensio is jó játékos akkor, meg lucas vaszkez :mrgreen:
Amúgy azért arra kíváncsi lennék, ha nem jönnének a kupák évekig, de joga bonitot meg flikk-flakk focit tolnánk, akkor mit szólnál
én itt voltam édesem 2004 es 2014 között is, mikor a barca odahaza, a többiek meg europaban törölték fel velünk a padlót, vagy mert nem volt kp, vagy mert pont épp a nem túl tehetseges átlagemberrekkel volt tele a csapat folyamatosan, amirol pont itt alabb a mai napon beszeltem :smile:

nálam inkabb ezerszer egy neymar faszsagait kelljen valahogy kezelni, minthogy egy tamadot zavarjon a labda vagy annyira szögegyszerűségű ember legyen, mint egy higuain, a nem épp legfelső polcról...
Az a baj, hogy mi a Real vagyunk, erre a szintre egyszerűen nem volt elég jó, lehet itt szépíteni a dolgokat, meg nekem is van róla jó pár szép emlékem, de ezek a tények.
naugyehogy...
de akinek csak a stat meg a trofea számit, lehet menni juventus drukkernek, ezerszer elmondtam már, bár ceronaldo ugye most épp megölte őket is. ez itt még mindig a real madrid, ahol nagyon nem mindegy milyen játékkal nyersz. ezt ilyen botladozo kis setesuta braziloktol nem kapja meg az ember.
thereisonly1ronaldo

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2022. november 1., kedd 16:37

Sierra írta:
hehetheoriginal írta: Akkor sok sikert kivanok a higuainokhoz :lol:
Azért basszus ennyire lenézni szerencsétlent. :ozil: Egyáltalán nem volt rossz játékos, sőt, kurva jó játékos volt. Csak nem a legfelső szinten. De sokat adott a csapatnak. Bár most is lenne a keretben egy Higuaín.
Az a baj, hogy mi a Real vagyunk, erre a szintre egyszerűen nem volt elég jó, lehet itt szépíteni a dolgokat, meg nekem is van róla jó pár szép emlékem, de ezek a tények.

Ilyen Özil meg Higuain-féle arcok jók, de a legfelső polcra kevesek voltak, ahogy el lettek engedve és nem volt rájuk építve semmi komoly egyből jött a BL. :mrgreen:
Olyan jó volt a csapat, hogy még egy Khedirát is sikerült elviselni.... :mrgreen:

Szép volt, jó volt, de ahogy írtam kevesek voltak arra a szintre, ami a Real Madrid.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 1., kedd 16:17

hehetheoriginal írta: Akkor sok sikert kivanok a higuainokhoz :lol:
Azért basszus ennyire lenézni szerencsétlent. :ozil: Egyáltalán nem volt rossz játékos, sőt, kurva jó játékos volt. Csak nem a legfelső szinten. De sokat adott a csapatnak. Bár most is lenne a keretben egy Higuaín.

Amúgy azért arra kíváncsi lennék, ha nem jönnének a kupák évekig, de joga bonitot meg flikk-flakk focit tolnánk, akkor mit szólnál. "But we had possession"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 1., kedd 16:12

Süti írta: Alexis Sanchez = valaki aki jól megoldotta a dolgokat.
Vinicius = egy bot.


FYI
Az melyik? Amelyiknek nincs nyaka?


Az amúgy érdekes, legalábbis számomra, meg hogy nem érdekel az eredmény, de klub és válogatott szinten is a legsikeresebb a kedvenced.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. november 1., kedd 15:59

Alexis Sanchez = valaki aki jól megoldotta a dolgokat.
Vinicius = egy bot.


FYI
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 1., kedd 14:59

De te azt írtad hogy ez kell a győzelemhez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 1., kedd 14:34

Tavaly BLt és bajnokságot nyertünk, pedig szerinted nincs extra a védelem szélén, és támadásban sem voltunk akkora királyok.
mondtam, hogy nem erdekel az eredmeny, persze jo dolog juniusig erintettnek lenni, de en a szep fociert ulok le, az meg nem volt jelen. Nyilvan elvarja az ember a gyozelmet egy realtol, ez az alap, ezen nottem fel, de ez itt keves. Ide tobb kell. Nekem is, es szurkolok millioinak is. Mint ahogy most is keves a firepower ugye, nem valtozott semmi, es ertem en, hogy nincs penz nagy emberre, ezert keresunk tehetsegeket, akik meg csiszolatlanok, aztan vagy bevalnak, vagy nem, de szomoru, hogy egy Brazília ezt tudja jelenleg mint legnagyobb tehetseg felmutatni, mint ez az endre gyerek
Pár napja piritottad szét a jogabonitos CRt és emelted ki hogy miután abbahagyta azután lett valaki a szemedben.
két különböző dolog a mostani meg a par nappal ezelotti tema, szoval nincs igazad.
(Nem az a joga bonito, hogy cel es ertelem nelkul ugralok a labda felett es visszapasszolom, csak mert tul nagy a mellény) a jogabonito ugy eredmenyes, hogy mellette szep is. Ceronaldo ugralasa - mikor ugrabugralt, nem mikor celratoro volt, ne sarkitsd le -, nem volt eredmenyes
thereisonly1ronaldo

Avatar
mexes
Hozzászólások: 793
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2022. november 1., kedd 14:30

hehetheoriginal írta:
Remy írta: Megváltozott a foci. Ezeket a joga bonitós playereket az első értelmes, fizikálisan és taktikailag felkészült csapat szétszedi. Mindenki szereti látni azt, amiről beszélsz, de nem fér bele. Más kell.

Rég nem elég az, amiről te beszélsz.

Robinho... Vini mitől rosszabb vagy kevesebb nála?
Ceronaldo is eleg jol eleldegelt a jogabonitoskodassal, nem?
Pár napja piritottad szét a jogabonitos CRt és emelted ki hogy miután abbahagyta azután lett valaki a szemedben.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. november 1., kedd 14:25

De te nem keresel, nem vagy te scout, csak egy három perces yt alapján ítéletet mondasz 15-16 éves gyerekekről.

Tavaly BLt és bajnokságot nyertünk, pedig szerinted nincs extra a védelem szélén, és támadásban sem voltunk akkora királyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 1., kedd 14:17

Remy írta: Megváltozott a foci. Ezeket a joga bonitós playereket az első értelmes, fizikálisan és taktikailag felkészült csapat szétszedi. Mindenki szereti látni azt, amiről beszélsz, de nem fér bele. Más kell.

Rég nem elég az, amiről te beszélsz.

Robinho... Vini mitől rosszabb vagy kevesebb nála?
Erdekes, csak hogy egy barcat emlitsek, az alexis sanchez, neymar, messi meg a hasonlo arcok eleg jol megoldottak a dolgokat, jogabonitos emberek leven....
Ceronaldo is eleg jol eleldegelt a jogabonitoskodassal, nem?
Szoval johet a duma, hogy megvaltozott a foci, de mindig az a csapat nyeri a dolgokat altalaban, ahol extra van tamadasban es meg pluszban a szelsovedok is extrak tamadasban. Szoval inkabb keresek es kutatok extra elit tehetseg utan, minthogy ezt a vesztes es/vagy szegenycsapat dumat nyomjam, hogy ma mar megvaltozott a foci es akkor inkabb igazoljunk 11 veroembert, hatha el tudjak verni fizikalisan a sokkal technikasabb es okosabban jatszo ellenfeleket...
thereisonly1ronaldo

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. november 1., kedd 13:39

wZoLee7 írta: Abszolut Hazard van az elen azon a listan amin azok vannak akiktol megkell szabadulni. Utana Mariano, es hat nem tudom a csere Asensio tud hasznos lenni. Viszont fizu emelest nem erdemelne, ennyiert maradhat, ha nem jo akkor ő a 3. A listan. Felolem mehetne mind a 3 mar telen, bar Asensio fixen kitolti a szerzodeset es inkabb menne ingyen.
marianonak nyáron lejár a szerződése. hova akarod elküldeni télen?
főleg hogy a hozzáállásával semmi probléma nincs. akármikor játszik hajt és küzd.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2022. november 1., kedd 13:19

ilyen Hazard meg Mariano emberektől szabadulni kell, de gyorsan....
kibaszott kellemetlen, ezen a szinten :sly:

( sztm rajtunk rohad az összes )
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

dortev
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2022. május 5., csütörtök 6:28
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Benzema, Xabi, Kroos, Navas, Zidane, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dortev » 2022. november 1., kedd 13:18

gutihaz14 írta: Aston Villa are interested in signing Eden Hazard and have not ruled out making their move in January. 🇧🇪

(Source: Defensa Central)
Nincs az az Isten. :|

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. november 1., kedd 13:05

Abszolut Hazard van az elen azon a listan amin azok vannak akiktol megkell szabadulni. Utana Mariano, es hat nem tudom a csere Asensio tud hasznos lenni. Viszont fizu emelest nem erdemelne, ennyiert maradhat, ha nem jo akkor ő a 3. A listan. Felolem mehetne mind a 3 mar telen, bar Asensio fixen kitolti a szerzodeset es inkabb menne ingyen.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. november 1., kedd 12:11

Aston Villa are interested in signing Eden Hazard and have not ruled out making their move in January. 🇧🇪

(Source: Defensa Central)
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. november 1., kedd 11:14

hehetheoriginal írta: Persze jottok ilyenkor es mondjatok, hogy de hat a gyozelmek meg a cimek, nekem az kevés. En a szep fociert ulok le, nem fogok verre menoen frocsogni mar, ha nem nyer a csapatom, tobbre ertekelek egy otletes tamadasvezetest vagy par szep megoldast, amire senki nem szamit, mint egy nyogvenyelos 1:0-at, ami valoban harom pont meg jol mutat a tablazaton, de az en szorakozasom es az eletembol elvett 90 perc igy ettol meg nem lesz kielegitve, ezt egyre ritkabban kapom meg manapsag.


Most tényleg nem flémelni akarlak, de akkor tényleg miért nem nézel brazil vagy valamilyen dél-amerikai bajnokságot? ott biztos jobban megy a joga bonito. Vagy futsalt, ott még a faszukon is pörgetik a labdát. Az élfutball viszont rég nem erről szól, ha viszont nem fogadod el és kevés neked, akkor nem értem miért nézed, miért követed. Jobb nem lesz ennél, inkább csak rosszabb. Saját magadat triggereled ezzel akkor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. november 1., kedd 11:08

Megváltozott a foci. Ezeket a joga bonitós playereket az első értelmes, fizikálisan és taktikailag felkészült csapat szétszedi. Mindenki szereti látni azt, amiről beszélsz, de nem fér bele. Más kell.

Rég nem elég az, amiről te beszélsz.

Robinho... Vini mitől rosszabb vagy kevesebb nála?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. november 1., kedd 11:00

Kiragadott pelda. Lehetne millio fullatlag embert mondani, egy mendy vagy ilyeneknel az ember nem erti, hogy juthatott el egy madrid kezdoig pl.. En irtozom az atlagtol, mert el voltam kenyeztetve a romariokkal, ronaldokkal, rivaldokkal, ronaldinhokkal, de meg a leonardo, robinho, denilson, djalminha vonal is olyan jatekintelligenciat es technikai tudast kepviselt, amit ma nem nagyon latok, csak a begyakorolt szelre kiteszem sablonpasszokat kb.
Aztan mikor valakit mar megint beharangoznak, hogy a legujabb brazil tamadotehetseg meg uj pele, ronaldo, pocsomoccse, aztan megnezem a videokon a mozgasat es megoldasait, es bogni tamad kedvem, hogy megint a marketinget meg a hypeot benyeli a klubcsapatom, aztan csak a nevetseges botladozast kell majd nezni evekig, az eleg elkeserito.
Persze jottok ilyenkor es mondjatok, hogy de hat a gyozelmek meg a cimek, nekem az kevés. En a szep fociert ulok le, nem fogok verre menoen frocsogni mar, ha nem nyer a csapatom, tobbre ertekelek egy otletes tamadasvezetest vagy par szep megoldast, amire senki nem szamit, mint egy nyogvenyelos 1:0-at, ami valoban harom pont meg jol mutat a tablazaton, de az en szorakozasom es az eletembol elvett 90 perc igy ettol meg nem lesz kielegitve, ezt egyre ritkabban kapom meg manapsag.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég