Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 8., kedd 13:23

Anis írta:ez most milyen új szerződés? Mert ha a tavasszal vagy eddig nyáron nem kapott még akkor a tavalyi idénye miatt igazán megérdemelne egy emelést. Korábbi fizetéses tabella szerint 3 milliót keres, nem tudom ez azóta nőtt-e. de egy olyan 5-6ig sztem el lehetne menni.
2010 nyaran igazoltuk le. 2016-ig irt ala, evi 2 millioert
2011 nyaran Mendes mar megkereste Perezt a fizetesemelesrol
2012 nyaran megemeltek a fizeteset 3 milliora, a szerzodest pedig meghosszabbitottak 2018-ig
2014 nyaran pedig ismet elokerult a fizetesemeles tema

6 millioig nem fogunk elmenni, egy jo felev miatt nem fogjunk senki fizeteset se megduplazni, de 4 millio rendben lenne. Maximum 4 es fel.

Mondjuk en korabban mar irtam, hogy megtartanam DM-et es csak jovore igazolnam le Pogbat, leginkabb azert, mert a kozeppalyan 2 valtozast mar soknak tartok, de akkor meg 40-45 millios vetelarrol volt szo. Viszont ezen a 60 million mar megeri elgondolkodni.

Persze Pogba arat is jo lenne tudni, mert ha azt mondjak, hogy 90 millio, akkor mar nem eri meg a dolog. Arrol nem is beszelve, hogy Pogbanak 2 ev van hatra a szerzodesebol es vele is megbeszelhetjuk hogy jovore elhozzuk. Szoval nem olyan egyszeru ez az ugy.

A lenyeg, hogy Kroos mellett zarjuk le vegleg a csatarkerdest, utana pedig lehet egesz nyaron DM-rol meg Pogbarol beszelni. :zoldsalas:
Realista24 írta:Khedirának van egy év a szerződéséből, és 30 milla. Illarra, fiatal, ötször jobb képességű, mint a német és talán 20? :roll:
Khedira egy Europa szerte elismert kozeppalyas, aki serulese elott a Real Madrid egyik biztos pontja volt, raadasul a valogatottban is jol jatszik (utobbi meccseken kiosztott 3 szep labdat, remelem hogy az MU-sok is lattak), mig Illarra egy kozepszeru jatekos, egy gyenge Xabi utod, aki mar az elso eveben becsodolt, arrol nem is beszelve, hogy boven a realis ara felett vettuk meg. Ez nem az en velemenyem, hanem a legtobb edzoe.

Ezek utan pedig jogos a Khedira 30, Illarra 20 millio. Mondjuk en Illarrat nem adnam el, Xabi tavozasa utan cserekent hasznos lehet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. július 8., kedd 13:25-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:59

A lendület, agresszió és a védekezni tudás meg a chilei mellett szól, ami szerintem komolyabban kellene, mint a fizikum. Ráadásul Pogba mostanában abszolút nem a védekező erényeivel tűnik ki. Támadásban meg nem ér fel se Kroossal, se Modriccal, se DM-mel.
Persze, hogy ezek mellette szólnak, 6 évvel több van a lábában profiként :)
Mellesleg a 27 év az még egy elég jó kor, 50-ért én simán elhoznám a chileit.
Nem mondom, hogy rossz lenne, sőt. De én a franciát favorizálnám.

Gyorsnak gyors Vidal, de Pogba is és szerintem jobb barátságban van a labdával, de ezen nem veszünk össze. Mind a kettővel erősödnénk bőven, de én hosszútávon gondolkodom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 8., kedd 12:55

Realista24 írta:
realistahuni írta: Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Fizikum, technika, kor.
A lendület, agresszió és a védekezni tudás meg a chilei mellett szól, ami szerintem komolyabban kellene, mint a fizikum. Ráadásul Pogba mostanában abszolút nem a védekező erényeivel tűnik ki. Támadásban meg nem ér fel se Kroossal, se Modriccal, se DM-mel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 12:54

Fizikum, technika, kor.
Hát szerintem technikában nem veri Pogba Vidalt, mondom úgy, hogy mindkettőt figyelgettem vb-n is, és videokat is nézegettem elég sokat róluk. Plusz, Vidalnal ott van a gyorsaság és a játékintelligencia amiben jobb. Mellesleg a 27 év az még egy elég jó kor, 50-ért én simán elhoznám a chileit.
Örülnék Pogbanak is de benne nagyobb a kockázat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:49

ez most milyen új szerződés? Mert ha a tavasszal vagy eddig nyáron nem kapott még akkor a tavalyi idénye miatt igazán megérdemelne egy emelést. Korábbi fizetéses tabella szerint 3 milliót keres, nem tudom ez azóta nőtt-e. de egy olyan 5-6ig sztem el lehetne menni.
Mire fel?
Khedira is eladható lenne 25-30ért, Casemiroért is fizetnének 10et (Inter), Illarrát is simán eladnám 20ért talán megvennék (esetleg 25), ez már 55-65 körül lenne. Morata meg 15-20 között lesz szerintem. Ebből már is meglenne Pogba. Kroos már elvileg zsebben. és akkor már csak egy csatár kéne és kész a keret, DM meg marad. B-)
Khedirának van egy év a szerződéséből, és 30 milla. Illarra, fiatal, ötször jobb képességű, mint a német és talán 20? :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 8., kedd 12:45

ez most milyen új szerződés? Mert ha a tavasszal vagy eddig nyáron nem kapott még akkor a tavalyi idénye miatt igazán megérdemelne egy emelést. Korábbi fizetéses tabella szerint 3 milliót keres, nem tudom ez azóta nőtt-e. de egy olyan 5-6ig sztem el lehetne menni.

Kroos ha jön, akkor minek Verratti? Ennek csak akkor lenne értelme, ha Illarra távozna, aminek mondjuk nagyon örülnék, de mivel spanyol, ezért szerintem max csak kölcsönbe (annak meg megint semmi értelme).

Khedira is eladható lenne 25-30ért, Casemiroért is fizetnének 10et (Inter), Illarrát is simán eladnám 20ért talán megvennék (esetleg 25), ez már 55-65 körül lenne. Morata meg 15-20 között lesz szerintem. Ebből már is meglenne Pogba. Kroos már elvileg zsebben. és akkor már csak egy csatár kéne és kész a keret, DM meg marad. B-)

PSG meg hogy akar újra 70ért igazolni egy embert? most adta Luizért 50et. FFP miatt büntetést kaptak így is, akkor ezt most hogy? Még nem is adtak el, csak ingyen. ebből megint bünti lesz. vagy az nem érdekli őket? :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 8., kedd 12:43

Realista24 írta:Ezek alapján én 65-70%-ot adok annak, hogy menni fog.
Ha elmegy, akkor szerintem Pogbát akarjuk levadászni, az ára horror lesz. Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért ennél többet fognak kérni. Mert elvileg nem eladó a státusza, de tudjuk, hogy a Juvénál pénz beszél, ők meg ugatnak.
Amire nagyjából tennék magasról, ha DM valóban 60 misi körül fog elmenni.
Viszont az se elhanyagolhato teny, hogy Pogbanak 2 ev van hatra a szerzodesebol es a tavaszi hirek szerint nem nagyon akarja megujitani. Tehat a Juventusnak iden nyaron kene cselekednie, eladni vagy hosszabbitani vele, kulonben ezutan mar a jatekos kezeben lesz az iranyitas. Annyira pedig nem gazdagok, hogy 1 ev miatt bukjanak rajta 30-40 milliot.

dannen írta:
Realista24 írta:@Ancelotti
A hírek szerint semmiképpen nem akarná elengedni, érinthetetlennek minősítette. De ezt soha nem nyilatkozta le ebben a formában.

mert dm pl. lenyilatkozta, hogy nagyobb fizut akar és nagyobb elismerést? komolyan kérdem, mert én csak olyanra emlékszem a VB előttről, hogy sokat köszönhet ancelottinak aki megbízott benne, új posztot talált neki blabla.
Nem is a semmibol kerulnek elo ezek a hirek. Elso korben a jatekos szol az ugynokenek, hogy nagyobb fizetest akar (vagy pont az ugynok biztatja erre). Az ugynok szepen felhivja az ujsagiro ismeroseit, hogy irjanak mar 1-2 cikket rola. Innentol pedig beindul a kemeny alkudozas, megszolal a jatekos apja, anyja, testvere, stb. A jatekostol is elokerulnek a "szerzodesem van, de nem tudom mi lesz a jovoben" vagy "megtisztelo az x klub erdeklodese" stilusu nyilatkozatok. Vegso esetben meg jon a sztrajk, de ez eleg ritka.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 8., kedd 12:43

realistahuni írta:
Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért
Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Ha nem is jobb, de legalább annyira jó. de én inkább Pogbát tartom jobb játékosnak.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:43

realistahuni írta:
Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért
Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Fizikum, technika, kor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 12:42

Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért
Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:36

dannen írta:
Realista24 írta:@Ancelotti
A hírek szerint semmiképpen nem akarná elengedni, érinthetetlennek minősítette. De ezt soha nem nyilatkozta le ebben a formában.

mert dm pl. lenyilatkozta, hogy nagyobb fizut akar és nagyobb elismerést? komolyan kérdem, mert én csak olyanra emlékszem a VB előttről, hogy sokat köszönhet ancelottinak aki megbízott benne, új posztot talált neki blabla.
Nem véletlenül téma az új szerződés (megint). :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 8., kedd 12:24

Amugy a Juve leigazolta az új Pogbát, életemben nem hallottam róla: Kingsley Coman, kinézetre is ott van a szeren
http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... D=HP_BN_11

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:19

attareal írta:R24, szted mennyi esély van Di Maria maradására, és ha megy ki az aki valószínű átveszi a helyét?
Azé' tőled kérdezem, mert Te minden oldalt elolvasol, gondoltam Te tájékozattabb vagy.
Nekem is csak véleményem van, mint mindenkinek, de leírom, szigorúan a hírek alapján.

@Di María
Nagyobb fizut akar, és ezáltal nagyobb elismerést. Ezért hajlandó mindenre, Mendes az ügynöke, aki keresni akar.

@Ancelotti
A hírek szerint semmiképpen nem akarná elengedni, érinthetetlennek minősítette. De ezt soha nem nyilatkozta le ebben a formában.

@Pérez
Hasonlóan adná el, mint Özilt. Ha megy, akkor csak magas áron, és csak akkor, ha tud venni a középre egy olyat, akire Carlo is áldását adja.

Ezek alapján én 65-70%-ot adok annak, hogy menni fog.
Ha elmegy, akkor szerintem Pogbát akarjuk levadászni, az ára horror lesz. Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért ennél többet fognak kérni. Mert elvileg nem eladó a státusza, de tudjuk, hogy a Juvénál pénz beszél, ők meg ugatnak.
Amire nagyjából tennék magasról, ha DM valóban 60 misi körül fog elmenni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 8., kedd 12:18

tubatibi írta:Hát szerintem ő se tud annál többet mondani, hogy Kroos érkezése valószínű, míg Pogbáról nagyon-nagyon halovány kacsák tűnnek fel.

Viszont nekem egyre inkább az tűnne értelemszerűnek, ha 1-1be elcserélnénk Di Maria-t Pogbára. :agree:
De akkor Khedira maradjon peremembernek. :)

Kroos-Modric-Pogba
Khedira-Illarramendi-Xabi

Lehet szépen forgatni és nem mellesleg szinte bármilyen felállást tudnánk nyomatni ezzel a kp-val.
Megint csak az a gond, hogy megbontjuk a jól bevált rendszert. Én foggal-körömmel ragaszkodnák hozzá Perez helyében.
Én csak remélni tudom, hogy Carló beszél DM-el és Perezzel is.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 8., kedd 12:13

Hát szerintem ő se tud annál többet mondani, hogy Kroos érkezése valószínű, míg Pogbáról nagyon-nagyon halovány kacsák tűnnek fel.

Viszont nekem egyre inkább az tűnne értelemszerűnek, ha 1-1be elcserélnénk Di Maria-t Pogbára. :agree:
De akkor Khedira maradjon peremembernek. :)

Kroos-Modric-Pogba
Khedira-Illarramendi-Xabi

Lehet szépen forgatni és nem mellesleg szinte bármilyen felállást tudnánk nyomatni ezzel a kp-val.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 8., kedd 12:09

R24, szted mennyi esély van Di Maria maradására, és ha megy ki az aki valószínű átveszi a helyét?
Azé' tőled kérdezem, mert Te minden oldalt elolvasol, gondoltam Te tájékozattabb vagy.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:07

ericco írta:Legutóbb azt ovlastam, hogy lehet már a döntőn is játszhatna. Végül mennyit kell kihagynia?
Nem tudom, nem olvastam friss hírt vele kapcsolatban. Akkor lehet csak nagyobb volt az ijedtség, mint a valós sérülés.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 8., kedd 12:04

Legutóbb azt ovlastam, hogy lehet már a döntőn is játszhatna. Végül mennyit kell kihagynia?
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 11:54

Ez tény, de a nyáron már nem fogja lejjebb nyomni az árát semmi. Ha az MU és a Monaco hajlandó érte 60-at fizetni, akkor érdemes még várni, hiszen könyen lehet ebből akár 65-70 is. Az idő nekünk játszik. Egy okunk lenne a sietségre, ha még azelőszezon előtt szeretnénk őt pótolni, de Kroos ékezése szinte már biztos, szóval ez sem sürget.
Csak éppen lesérült, combizomszakadás, nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 8., kedd 11:26

attareal írta:Ezek a 70-et is képesek kifizetni érte. Abból az árból pedig már megvagyunk Pogbára. De még mindif állítom, hogy nem fog elmenni, és jobb is ez így.

Magas az értéke jelenleg, a vb-n is,és a ligában is jó teljesítményt nyujtott, kitűnő kis focista...ha el akar menni,akkor fizessék is meg a klubot.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég