Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 12:58

Brit kormany kozlemenyt adott ki, hogy hamarosan olyan jogszabalyokat fognak hozni, amik tiltani fogjak, hogy a PL csapatok csatlakozhassanak ehhez (vagy hasonlo) a kezdemenyezeshez.

Biztos nem sikerult ertelmezniuk a ma tortenteket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 12:57

h3x0r írta:
miro. írta: Itt van par penzugyi szaki,en mint teljesen naiv a temaban kerdezem,hogy ha az olajos love amit beszabaditottak a futballban,elkepesztoen feltolta az atigazolasi arakat,olyannyira,hogy sok klub egyszeruen alig-alig tud leigazolni egy-egy tehetseget,mert 40millional kezdodik egy ovodas.

Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?

Nem naiv gondolkodas az,hogy most marad xy osszeg,akkor majd ha marad haromszor annyi,az egyenlo azzal,hogy 2 jatekossal tobbet lehet venni?

Nem a futballban befolyo penz miatt kerult anno egy zidane egy akkor magasnak szamito osszegben,aztan bale mar 100,neymar 300,aztan mlst mbappe alairasra mar 100milliokon gondolkozik?

Nekem ez kicsit olyan,mintha holnap 100 milliard forintot kinyomtatna a magyar allam azert,hogy tobb legyen az embereknek.
Mondom,total naivan kerdezem,teljesen meggyozheto vagyok a masik felerol. Csak nekem ez igy tunik logikusnak,hogy igazabol ez csak meg jobban feltolja az arakat a futballban,es ugyanott fog allni mindenki ahol most.
Jelenleg ennek a penznek a nagy resze az angolok zsebebe kerult. Nem veletlenul koltottek nyaron egyedul nagyjabol annyit, mint a spanyol, nemet, olasz es francia csapatok osszesen.
Jelenleg egy olasz csapatnak van 20 millioja jatekosra, egy angolnak meg 120. Ha mindketten kapnanak 200-at, meg mindig tobb penze lenne az angoloknak, csak epp nem 6x annyi.
Nem erted te sem a kerdesem,mindegy hagyjuk inkabb.. :kalapos:
Nem a bevetelekrol kerdeztem.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 12:56

hehetheoriginal írta: 14 meccs? szezononként?
és mit csinálnak a többi időben?
semmit?
vagy uefa rendezvenyeket? akkor a mostanihoz hozzajon még a 14 plusz meccs? az derék lenne.
viszont ha csak 14 meccs egész szezonban, tehát nincs minden héten, minden hétvégén, akkor el fog halni az érdeklődés, se a szponzoroknak, se a nézőknek nem jó
A BL, az EL es a Konferencia liga helyett lenne a Superliga. Nem mellettuk, es nem a bajnoksag helyett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 12:55

14 meccs? szezononként?
és mit csinálnak a többi időben?
semmit?
vagy uefa rendezvenyeket? akkor a mostanihoz hozzajon még a 14 plusz meccs? az derék lenne.
viszont ha csak 14 meccs egész szezonban, tehát nincs minden héten, minden hétvégén, akkor el fog halni az érdeklődés, se a szponzoroknak, se a nézőknek nem jó
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 12:53

hehetheoriginal írta:
14 games each season per team.
ebből semmi se lesz.
ez se a játékosoknak, se a kluboknak nem éri meg
Miert?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. december 21., csütörtök 12:53

miro. írta: Itt van par penzugyi szaki,en mint teljesen naiv a temaban kerdezem,hogy ha az olajos love amit beszabaditottak a futballban,elkepesztoen feltolta az atigazolasi arakat,olyannyira,hogy sok klub egyszeruen alig-alig tud leigazolni egy-egy tehetseget,mert 40millional kezdodik egy ovodas.

Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?

Nem naiv gondolkodas az,hogy most marad xy osszeg,akkor majd ha marad haromszor annyi,az egyenlo azzal,hogy 2 jatekossal tobbet lehet venni?

Nem a futballban befolyo penz miatt kerult anno egy zidane egy akkor magasnak szamito osszegben,aztan bale mar 100,neymar 300,aztan mlst mbappe alairasra mar 100milliokon gondolkozik?

Nekem ez kicsit olyan,mintha holnap 100 milliard forintot kinyomtatna a magyar allam azert,hogy tobb legyen az embereknek.
Mondom,total naivan kerdezem,teljesen meggyozheto vagyok a masik felerol. Csak nekem ez igy tunik logikusnak,hogy igazabol ez csak meg jobban feltolja az arakat a futballban,es ugyanott fog allni mindenki ahol most.
Jelenleg ennek a penznek a nagy resze az angolok zsebebe kerult. Nem veletlenul koltottek nyaron egyedul nagyjabol annyit, mint a spanyol, nemet, olasz es francia csapatok osszesen.
Jelenleg egy olasz csapatnak van 20 millioja jatekosra, egy angolnak meg 120. Ha mindketten kapnanak 200-at, meg mindig tobb penze lenne az angoloknak, csak epp nem 6x annyi.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 12:52

14 games each season per team.
ebből semmi se lesz.
ez se a játékosoknak, se a kluboknak nem éri meg

amig nem lesz 100-150 csapat, benne a spanyol és angol csapatokkal, addig ez nulla.
sőt, ha fel lesz bontva, es a spanyolok, angolok játszanak tovabb az uefa alatt, akkor rövid időn belül el fog halni az egész SL
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2023. december 21., csütörtök 12:54-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 21., csütörtök 12:51

BREAKING: PSV, Feyenoord, Benfica, Porto, the Italian clubs, Red Star, Anderlecht are some of the clubs who have ACCEPTED the new Super League. They see this as a MASSIVE opportunity to leave their financial problems away and be back to their best.

Valladolid and Tenerife reject the Super League. Villarreal, Cadiz, Granada and Levante join Valencia in rejecting the Super League.


Super League potential format announced.

64 teams.
3 divisions (Star, Gold and Blue) with promotions and relegations.
14 games each season per team.
7 at home.
7 away.

It will be an open competition
Two phases: League and playoffs.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 12:50

Arrol amugy van valami hir,hogy mikor lenne ez,hogy lenne lebonyolitva? Nyaron? Egesz evben? Hova lehet tenni meg meccseket? Vagy akkor a bl-bol kilepne teljesen a klub? Vagy meg ezek melle akarnanak meg egy sorozatot elinditani?

Van valami konkretum,vagy csak annyi hogy megalakult es kesz?
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. december 21., csütörtök 12:49

Perez ledobta az atombombát. :kalapos:

Kérdés hogy jön ki belőle a klub.

Akkor Leipzig ellen mehet a piros+tizi kombóra a nagy tét. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. december 21., csütörtök 12:38

Durva milyen gyűlöletet kap Pérez és a klub a sajtóban szurkolóktól és más kluboktól egyaránt.
Oké, hogy már jogilag zöldutat kapott a projekt, de ha nincs elegendő magas presztízsű csapat aki részt vegyen benne, úgy mehet a levesbe.

Persze ezek most reakció indulatok és a pénzeket látva majd lehet többen beállnak mögé, de nem tetszenek az előjelek.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 12:33

Donát írta:
hehetheoriginal írta: magasan van a léc.
és minden relatív.
hadd ne magyarázzam pls :coffee:

biztos en voltam az egyetlen elégedetlen, mikor lefociznak minket. :coffee:
Más elégedetlennek lenni, és ás az, amit te csinálsz folyamatosan. Lefociztak minket, aztán nyertünk. Te meg mindig azt tűzöd a mellényedre, ami neked éppen kényelmes. Nem túl elegáns. :ike: :coffee:
engedd már el, maradjunk a témánál, ezt is irhattad volna privatba, de elkezdted a faszkodást meg a személyeskedést ehelyett.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. december 21., csütörtök 12:32

Perez :sziv: Legnagyobb ever. Remélem tikkelnek cefrésék ma reggel, bár tudták ezt nyilván, ezért fenyegetőztek az évek alatt bedobva mindent.

Bernd Reichart (CEO of A22): "We have won the right to compete. UEFA's monopoly has ended. Football is free. Now the clubs will no longer suffer threats and sanctions. They are free to decide their own future. For the fans: we are going to broadcast all Super League matches for free. For clubs: club income and payments in solidarity with football are guaranteed."
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 21., csütörtök 12:32

hehetheoriginal írta: magasan van a léc.
és minden relatív.
hadd ne magyarázzam pls :coffee:

biztos en voltam az egyetlen elégedetlen, mikor lefociznak minket. :coffee:
Más elégedetlennek lenni, és ás az, amit te csinálsz folyamatosan. Lefociztak minket, aztán nyertünk. Te meg mindig azt tűzöd a mellényedre, ami neked éppen kényelmes. Nem túl elegáns. :ike: :coffee:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 12:29

magasan van a léc.
és minden relatív.
hadd ne magyarázzam pls :coffee:

biztos en voltam az egyetlen elégedetlen, mikor lefociznak minket. :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1745
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2023. december 21., csütörtök 12:08

hehetheoriginal írta:
Perez a BL serlegek előtt, imádtam :lol:
az nagyon meleg :lol:
kipörgettük a sportagat parszor :coffee:
Amikor ekkora menőzéseket tolsz, mindig eszembe jut, hány meccsen hisztiztél, léptél le, majd jöttél vissza a drámai fordítás után ölelkezni, pacsizni. Kedvencem a 2014-es BL döntő! :lol:

Bocs, de imádom! :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11143
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 21., csütörtök 11:53

Perez a BL serlegek előtt, imádtam :lol:
az nagyon meleg :lol:
kipörgettük a sportagat parszor :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1209
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. december 21., csütörtök 11:42

wZoLee7 írta:
miro. írta: Itt van par penzugyi szaki,en mint teljesen naiv a temaban kerdezem,hogy ha az olajos love amit beszabaditottak a futballban,elkepesztoen feltolta az atigazolasi arakat,olyannyira,hogy sok klub egyszeruen alig-alig tud leigazolni egy-egy tehetseget,mert 40millional kezdodik egy ovodas.

Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?

Nem naiv gondolkodas az,hogy most marad xy osszeg,akkor majd ha marad haromszor annyi,az egyenlo azzal,hogy 2 jatekossal tobbet lehet venni?

Nem a futballban befolyo penz miatt kerult anno egy zidane egy akkor magasnak szamito osszegben,aztan bale mar 100,neymar 300,aztan mlst mbappe alairasra mar 100milliokon gondolkozik?

Nekem ez kicsit olyan,mintha holnap 100 milliard forintot kinyomtatna a magyar allam azert,hogy tobb legyen az embereknek.
Mondom,total naivan kerdezem,teljesen meggyozheto vagyok a masik felerol. Csak nekem ez igy tunik logikusnak,hogy igazabol ez csak meg jobban feltolja az arakat a futballban,es ugyanott fog allni mindenki ahol most.
Egészen más az ha valaki tulajdonol egy csapatot amibe kontollálatlanul önti a pénzt, vagy ha egy csapatnak jól kell teljesítenie egy sorozatban a díjazásért.
Ez oke,csak valojaban nem ez volt a kerdesem. Maga a penz befolyasa attol meg ugyanaz.
Szerintem nem erted,hogy mit akartam tudni.
Nem azt,hogy mit miert kapsz.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. december 21., csütörtök 11:27

miro. írta: Itt van par penzugyi szaki,en mint teljesen naiv a temaban kerdezem,hogy ha az olajos love amit beszabaditottak a futballban,elkepesztoen feltolta az atigazolasi arakat,olyannyira,hogy sok klub egyszeruen alig-alig tud leigazolni egy-egy tehetseget,mert 40millional kezdodik egy ovodas.

Akkor ha a szuperliga bevezetesevel ilyen meretu toke szabadul be tobb klub fele is,akkor az nem ugyanezt fogja eredmenyezni?

Nem naiv gondolkodas az,hogy most marad xy osszeg,akkor majd ha marad haromszor annyi,az egyenlo azzal,hogy 2 jatekossal tobbet lehet venni?

Nem a futballban befolyo penz miatt kerult anno egy zidane egy akkor magasnak szamito osszegben,aztan bale mar 100,neymar 300,aztan mlst mbappe alairasra mar 100milliokon gondolkozik?

Nekem ez kicsit olyan,mintha holnap 100 milliard forintot kinyomtatna a magyar allam azert,hogy tobb legyen az embereknek.
Mondom,total naivan kerdezem,teljesen meggyozheto vagyok a masik felerol. Csak nekem ez igy tunik logikusnak,hogy igazabol ez csak meg jobban feltolja az arakat a futballban,es ugyanott fog allni mindenki ahol most.
Egészen más az ha valaki tulajdonol egy csapatot amibe kontollálatlanul önti a pénzt, vagy ha egy csapatnak jól kell teljesítenie egy sorozatban a díjazásért.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. december 21., csütörtök 11:26

https://youtu.be/V7BNEOYa--s

Perez papa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 101 regisztrált és 0 vendég