Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. június 7., szerda 12:42

Demes írta:DG ha akarna már itt játszana, de gondolom kb annyira szereti a Realt mint Griezmann, nekem ilyen ember nem kell a csapatba. Öregedjen meg a manuba, talán mire visszavonul nyernek egy bajnokságot, de az is lehet hogy nem.
Kb ennyi a lényeg. Ennyiért nem kéne. Max 40, nagyon max. De sztem kukázzunk mi valahonnan kapust. Francnak sincs kedve megvenni ennyi pénzért egy kapust. A city új kapusa is tuti, hogy Mendes ügynöke. :lol: Nem lennék meglepve, hogyha a Portoval meg a Benfica-val le lenne zsírozva, hogy egy kis cashért cserébe drágábban próbálja eladni a játékosaikat.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 7., szerda 12:35

ha De Gea jön az jó.
ha Donnarumma jön az is jó.
ha Navas marad nálam ez az egyedüli kérdőjel.
továbbra sincs bajom vele az év végére megint erős szintet hozott csak mi volt a szezon másik 8 hónapjában? mi lesz a következő szezonban? ez az amit sose tud elfelejtetni és ezért is lesz hozva kapus.
De Gea drága na bumm. kit érdekel. nekünk egy csomag szotyiba se kerül. De Gea ellen az szól hogy jó lenne beinteni a Unitednek.
Donnarumma fiatal, jó, 1 év van a szerződésén kvázi apróért jöhet és nem is kell rögtön csak őt játszatni. simán belefér hogy Navas-al megosztják a meccseket, addig megtanul spanyolul ami az olasz után nem lesz nehéz, aztán jövőre fullosan átveszi Navastól, és akkor vele se lett kib*szva. :agree:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. június 7., szerda 12:33

Nehéz kérdés. Navas érdemelne még legalább egy szezont kezdőként. De ez a Real Madrid, a legfelsőbb szint, ha van esély egy 27 éves, fejben érett, top3-as spanyol kapusra akkor azt igenis el kell hozni.
Most itt nem azt kell nézni,hogy mennyire jól fog vele járni a MU, mert ők meg elköltik Fellaini félékre az 50 misiket. :lol:

Ha van olyan poszt ahol fejlődhetünk az a kapus, ha van rá lehetőség,hogy jobb legyen a csapat, akkor hozni kell.
A lehető legjobb Real Madrid-ot akarom látni. Hálistennek egész jó irányba halad a keret, jönnek vissza az ígéretes fiatalok, a fölösleget vélhetően komoly pénzekért fogjuk tudni elpasszintani. Remek eddig.
Kapuskérdést kell még gyorsan lezárni, aztán pedig rámenni Bappe haverkára, mert őt el kell hozni. Ha 130 akkor annyi. James+Morata árából ki is jön.

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2017. június 7., szerda 12:30

KAG írta:
Realista24 írta:Látva Navas év végi teljesítményét, őszintén megmondom, hogy nem tudom, mi lenne a jó megoldás.
Talán a Navas marad, az olaszra előszerződés verzió. Vagy megvesszük és még 1-2 évre kölcsönbe vissza nekik eset. De miért mennének ilyenbe bele, főleg, hogy ott van Raiola.

Nehéz kérdés, nehezebb, mint a BBC esete talán.

Pont ez fogalmazódott meg bennem is.
De Gea is már 27 pár hónapon belül.
Jobb nem lett, mint volt 24 évesen, de kb dupla annyiért tudnánk hozni idén a cikkek alapján. :roll:
Egész szezon alatt fújtam én is, hogy Keylort kukázni kell szezon végén, de ő is elég komolyan feljött.
Csak azt sokan elfelejtitek, h azért volt csak 45m mert egy év volt hátra a szerződéséből, most már más a helyzet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 7., szerda 12:27

Abban már engem is meggyőztetek hogy DDG nem kell nekünk :D

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. június 7., szerda 12:20

A legjobb lehetőség elhozni Donnarummát és nekiadni a kupát meg pár könnyebb bajnokit, a többire meg marad Navas.

Navast se kell kitoloncolni, a jövő is megoldva.

Vagy idén nem hozunk senkit és letolunk Navas-al még egy évet, azzal sincs semmi baj.

A legrosszabb megoldás elhozni De Geát. De szerencsés helyzetben vagyunk mert bármi történjék, egyik szituáció se igazán rossz.

DG ha akarna már itt játszana, de gondolom kb annyira szereti a Realt mint Griezmann, nekem ilyen ember nem kell a csapatba. Öregedjen meg a manuba, talán mire visszavonul nyernek egy bajnokságot, de az is lehet hogy nem.

ThePilgrim
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:30
Kedvenc játékosaid: Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ThePilgrim » 2017. június 7., szerda 12:19

Valóban hatalmas jövő állhat Donnarumma előtt, de a srác mindössze 18 éves. Személy szerint még a következő 3-4 évben sem állítanám be a Real Madrid kapujába, egész egyszerűen azért, mert ez a nyomás még a fejben legerősebb és idősebb kapusokat is összeroppanthatná.

De Gea szerintem is top3, spanyol, benne van még minimum 7-8 év, szóval örülnék neki ha ő lenne a kapusunk, de egyrészt az a 75 millió irgalmatlan pénz egy kapusért, másrészt pedig Navast egyszerűen a legnagyobb ganéjság lenne kitenni. Valóban volt egy viszonylag hosszabb gyengébb időszaka a szezonban, de a végén, amikor igazán kellett, ismét extraklasszis teljesítményt hozott.

Ha én hozhatnék döntést, én a következő szezont mindenképpen Navassal az 1-esben kezdeném meg, és legfeljebb jövőre visszatérnék a kérdésre. Szerintem egyébként még 2 év benne van ezen a szinten, ez idő alatt pedig bukkanhat fel olyan kapus a világban, akit elhozhatunk majd.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2017. június 7., szerda 12:15

Szep dolog, hogy mindenki max 40-45ert venne kapust, de nezzuk mar meg, hogy a City 40et adott ki egy olyan kapusert, aki ugyan 3 evvel fiatalabb, mint DDG, de egyelore sehol nincs a spanyolhoz kepest. Ezek utan biztos, hogy ez a 40-45 a realis keret? :hmmm:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 7., szerda 12:03

Realista24 írta:Látva Navas év végi teljesítményét, őszintén megmondom, hogy nem tudom, mi lenne a jó megoldás.
Talán a Navas marad, az olaszra előszerződés verzió. Vagy megvesszük és még 1-2 évre kölcsönbe vissza nekik eset. De miért mennének ilyenbe bele, főleg, hogy ott van Raiola.

Nehéz kérdés, nehezebb, mint a BBC esete talán.

Pont ez fogalmazódott meg bennem is.
De Gea is már 27 pár hónapon belül.
Jobb nem lett, mint volt 24 évesen, de kb dupla annyiért tudnánk hozni idén a cikkek alapján. :roll:
Egész szezon alatt fújtam én is, hogy Keylort kukázni kell szezon végén, de ő is elég komolyan feljött.


Ha DDG hozható lenne 40-45 körül, mint arról szó volt eredetileg is, akkor belemennék egy cserébe.
80-at szerintem ő nem ér meg.
Akkor már inkább tényleg meg kell valahogy Donnarummat elhozni.
Ő még gyengébb szinten van, mint DDG és lehet, hogy nem is lesz soha olyan jó, de meg van benne az a sansz is, hogy a következő 10-12-15 évre lesz egy topkapusunk. :agree:
ZIDANE

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 7., szerda 11:55

Realista24 írta:Látva Navas év végi teljesítményét, őszintén megmondom, hogy nem tudom, mi lenne a jó megoldás.
Talán a Navas marad, az olaszra előszerződés verzió. Vagy megvesszük és még 1-2 évre kölcsönbe vissza nekik eset. De miért mennének ilyenbe bele, főleg, hogy ott van Raiola.

Nehéz kérdés, nehezebb, mint a BBC esete talán.
Az a baj, hogy a Milánnál új tulajok vannak, senki sem tudja hogy gondolkodnak. A régi Milán simán belemenne, 2 év után meg elvinnék Navast bagóért, de most, kitudja.
Raiola sem kavarhat ha Don nem akarja, én azt érzem vele kapcsolatban, hogy neki mindegy lenne melyik potenciális kupákra esélyes csapatban véd. Ilyenkor kellene feltenni az ügynököt egy polcra, ZZ és Pérez leülne beszélgetni a játékossal és elmagyaráznák neki hogy van még ideje, és ha akarja itt fog játszani.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. június 7., szerda 11:53

Duplázás után a nyakába szakadna az egész védelem, nem ismeri senki, soha nem játszott vele együtt senki a csapatból. 18 éves, aki eddig egy Seria A-ban védett csak, európai kupákat még csak TV-ben látott és válogatottban is csak 180 perce van, az is barátságosokon.
Én elhiszem, hogy kuva nagy tehetség, de még egyszerűen nem tart ott, hogy egy ilyen csapatban legyen.
A mozdithatatlanságát meg annak tudtam be, hogy mindenki csak hírekből táplálkozik, amiből ilyenkor van elég. Logikusan gondolkozva vagy eladják most hatalmas pénzért vagy hosszabbítanak vele és része lesz az "új" milannak.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. június 7., szerda 11:53

Navas az év végén megint erőset hozott viszont mindig ott lesz felette az év többi része. eddig amellett voltam hogy De Gea jöjjön de változtattam a véleményemen és azt látnám szívesen hogy marad Navas és most jön Donna és szépen aprólékosan váltogatva beleszoktatni az itteni életbe és jövőre mehet Donna elsőszámúnak Navas meg a kupába.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 7., szerda 11:50

Remelem a tavalyiert megszopatjuk Mout. Ha James is oda menne, akkor ot is aron felul kell nekik adni. Ez a Moratas pletyka tetszik, h nem adnank 60-rt nekik.

Eddig De Geara szavaztam, mert hogy spanyol es nem lenne rossz meg egy spanyol a kezdoben v a kerteben, de Llorente es Vallejo jonnek vissza igy mar eleg jo a spanyol vonal, igy mar az olasz jojjon inkabb. Sokkal fiatalabb, potencial benne van, csapjunk le ra.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. június 7., szerda 11:48

Látva Navas év végi teljesítményét, őszintén megmondom, hogy nem tudom, mi lenne a jó megoldás.
Talán a Navas marad, az olaszra előszerződés verzió. Vagy megvesszük és még 1-2 évre kölcsönbe vissza nekik eset. De miért mennének ilyenbe bele, főleg, hogy ott van Raiola.

Nehéz kérdés, nehezebb, mint a BBC esete talán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. június 7., szerda 11:45

Don ne lenne mozdítható? Én csodálkozom hogy egy ekkora tehetség, a korosztályánál jóval nagyobb szinten teljesítő kapus még mindig piacképes és valaki nem tett le érte nagy dellát vagy a Milán nem kötötte magához egy zsíros kivásárlási összeggel.
Amennyiben ezek a dolgok valósak, akkor az MU egye meg amit megfőzött, legyenek boldogok DDG-vel, mi meg hozzuk el az olaszt.
Szerintem olyan opció nincs, hogy Navas még marad pár évig és aztán elhozzuk Dont, emberek, ha most nem akkor ő megy máshová e felől senkinek se legyen kétsége. Jelenleg vagyunk olyan helyzetben hogy akit nem kötnek komoly érzelmek egy másik klubhoz az boldogan írna alá hozzánk

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11242
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 7., szerda 11:43

Navasra nyomtam,de én romantikus alkat vagyok.Még Danilot is megtartanám.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2017. június 7., szerda 11:43

Egy Milanos oldalon olvastam par napja hogy amint befejezodott a hercehurca Donnarumma körül a srác leváltaná Raviolát.

Mendes felkészul. :mrgreen:

Én pár ev mulva őt hoznám már csak Navas helyett.

Nincs bajom De Geaval top kapus de az hogy dragabb mint eddig plusz 2 evet azota idosodott plusz nem kene most a media figyelmet felkeltenk egy ilyen kapus keringovel megint. Csapat moralnak se tenne jot. Eloszor pepet szopatjuk utana meg navast.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2017. június 7., szerda 11:40

Realista24 írta:
Gio? Ő sem mozdítható szerintem, ezek csak pletykák
Nem mozdítható? Fél év múlva szabadon tárgyalhat.
Most kezd bele a Milan az uj projektbe, amiben nagy szerepe lehet. Kétlem, hogy ne hosszabbíttással végződne a cirkusz. Ha meg esetleg tényleg nem, akkor meg hatalmas pénzért adják majd el, viszont a rutintalanság ugyan úgy ott van.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4951
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 7., szerda 11:36

Realista24 írta:
Gio? Ő sem mozdítható szerintem, ezek csak pletykák
Nem mozdítható? Fél év múlva szabadon tárgyalhat.
O KELL, gondolom joval aron alul tudnank hozni 15 evre kezdo kapust, ha ezt nem hasznaljuk ki... Navas meg jovore meg lazan megoldja.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. június 7., szerda 11:36

Az a baj, Raiola csak azért jofej velünk, hogy nyomast helyezzen a Milan vezetőségre. Don hosszabbitas előtt áll, a klubja korrekt fizut ajánlott, hajlott is az alairasra csak az oreg kozbeszolt. Beletenne egy 100 milliós kivasarlasi zaradekot a szerződésébe, amit a Milan nehezmenyez. Ezért megy a huzavona, sajnos nem igazán hiszek benne hogy ő ide kerül, pedig nem bannam. Ha eligazol akkor azt hozzánk tegye. :mrgreen:

De Geaval másodszorra venne palira minket a Mu, ugy hogy azota öregebb lett 2 evvel az ara meg felment 30 millát. :lol: Mindenaron nem cserélném le idén Navast, de Geara ilyen feltételek mellett meg főleg. Mire Navas kimegy lesz jobb hal a tóban.
Persze ha érkezik a spanyol nem gyengülünk, es nem dolok a kardomba. Míg Mbappenal ugy erzem meger 130 millát is hogy nalunk jatszon, nala nem érzem azt hogy minden áron jönnie kell.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég