Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. március 7., csütörtök 9:31

Én inkább a naptárat néztem meg gyorsan, de még nincs április egy. Ha viszont igaz a hír, akkor úgy látom, az elnökség a bolondok napját előre hozta, aktív részvétellel.
Kedveltem Mourinhot, de lejárt lemez lett, eljárt felette az idő. Nem ő a megoldás.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2019. március 7., csütörtök 8:51

Remy írta:Gondoltam éjszakás után nem alszok most reggel, de ilyan Mous hír után lehet inkább lefekszem mára... :roll:
Csak nehogy egy ujabb Mous hirre ebredj fel :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2019. március 7., csütörtök 8:45

Gondoltam éjszakás után nem alszok most reggel, de ilyan Mous hír után lehet inkább lefekszem mára... :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2019. március 6., szerda 23:14

Valamint a hátralevő bajnokikon is lehetne bőven jatszatni
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2019. március 6., szerda 22:55

Marianónak rohadtul nem volt ebben az idényben szerencséje. Jött egy csomó sérülés, plusz sztem túl sokszor volt mellőzve. Tisztán látszott, hogy ha fent volt a pályán, akkor volt egy vérbeli csatarunk, akinek csak a gólszerzésen járt az esze.

Én nagyon sajnálom a faszit, nálam a kövi évet még tuti megkapná, mert a jelenlegitől sokkal több van benne.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2019. március 6., szerda 22:49

+1 az előttem szólónak. Kíváncsi lennék, hogy ki tudott volna többet elérni ezzel a csapattal. A Királykupa még így majdnem meglehetett volna, ha az előrehozott döntő(kö)n az ott és akkor jobban teljesítő csapat nyer. A BLre és a bajnokságra meg, amikor Solari átvette a csapatot, már egész egyszerűen nem volt esély. Azt meg, hogy kivágta a csapatból Iscot meg Bélát és Marcelot, jól tette. Nálam ez a három ember lenne a biztos távozó, ebből kettőt már nyáron is megjelöltem.
Megpróbált csapatot építeni, próbált új embereket felhozni, de abból kellett főznie, amije volt. Perez lehetetlen küldetéssel bízta meg, most meg persze ő lesz a bűnbak. Most nem itt voltak a nyertes lapok. Mindenki bukott volna szerintem. A lehetőségekhez képest jó munkát végzett, természetesen voltak hibái is, mint mindenkinek. Az Elnök meg óriási spíler abban is, (érdemei elismerése mellett), hogy a saját szarját mindig mással takaríttassa fel.

Egyébként, lehet, hogy nem ide tartozik, de alakulhatott volna kicsit másképp is. Amikor Marianot visszahoztuk (éreztem, hogy zsákutca lesz), felmerült a veterán Iago Aspas neve is. Nem tudom, hogy melyik félnél akadt meg az ügy, de szerintem jobb lett volna, mint Mariano. Pont egy ilyen emberre lett volna szükség, aki a helyzeteket bevágja, mert vérbeli csatár. A pótolhatatlant nem pótolhatta volna, de értelmes megoldásig jó hiánypótló lehetett volna. Szerintem olyan lehetett volna, mint annak idején az öreg Nistelrooy. Imádtam. Csodát persze akkor sem kellett volna várni, de talán leesik a Copa, meg a BLben plusz egy-két kör, a bajnokság meg nem lett volna ilyen égő, és picit meg lehetett volna legalább izzasztani az örökös bajnokot. De nekünk a használhatatlan Mariano kellett. Egy jó góllövővel az egész szezon máshogy nézne ki.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2019. március 6., szerda 21:31

SzB írta:Sajnos, ez az igazság pillanata volt. Én azért vagyok Reálos, mert lenyűgözött mindig a filozófiája, hogy ez a legjobb csapat, és hogy az embernek az életében minden meccset meg kell nyernie. És nem szégyenlem, hogy szégyenlem már a döntetleneket is. És az, hogy idén a középszer győzött a klub felett, az borzalmasan lehangoló. Hogy meccsről meccsre áltatjuk magunkat mindenféle sületlenségekkel, és tervezgetjük, hogy kiket kellene leigazolnunk... Hogy arctalanná váltunk, és egy Solari négy meccsnél többet ülhetett a padon, hogy Iscot a lelátóra ültethette, hogy egy Marcelo-t nem tudott a bozontjánál fogva visszahúzni a felszínre, inkább elengedte, és Lucas Vazqueztől és Benzemától kellett várnunk a megváltó gólokat, és egy 18 éves kisgyerektől, hogy majd megmenti a csapatot... Ugyan...
Majd nézheted Kloppodat meg a Pochettino-dat (már ha nem marad Solari és minndenképp őket akarja Pérez), amikor majd nem jönnek a győzelmek. Én inkább örülök Solari-nak, végre volt egy tökös ember aki kirakta a rinyapinákat (Marcelo-t nem venném ide). Bár az is lehet, hogy tudta, ez nem fog sokáig tartani ezért volt mersze hozzá. A drága Isco remélem nyáron nem lesz itt, Bale-lel együtt.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 6., szerda 21:21

SzB írta:Sajnos, ez az igazság pillanata volt. Én azért vagyok Reálos, mert lenyűgözött mindig a filozófiája, hogy ez a legjobb csapat, és hogy az embernek az életében minden meccset meg kell nyernie. És nem szégyenlem, hogy szégyenlem már a döntetleneket is. És az, hogy idén a középszer győzött a klub felett, az borzalmasan lehangoló. Hogy meccsről meccsre áltatjuk magunkat mindenféle sületlenségekkel, és tervezgetjük, hogy kiket kellene leigazolnunk... Hogy arctalanná váltunk, és egy Solari négy meccsnél többet ülhetett a padon, hogy Iscot a lelátóra ültethette, hogy egy Marcelo-t nem tudott a bozontjánál fogva visszahúzni a felszínre, inkább elengedte, és Lucas Vazqueztől és Benzemától kellett várnunk a megváltó gólokat, és egy 18 éves kisgyerektől, hogy majd megmenti a csapatot... Ugyan...
Én inkább hálás lennék Solarinak, hogy elvállalta a jéghegy felé tartó hajó kormányzását. Hálátlan feladat. Elégedett voltam vele, mert a vártnál szebben indult a tűzoltás, de sajnos nagyon besűrűsödött a programunk, és a több sebből vértő csapatunkon ez most kifogott.


Szép filozófia, hogy minden meccset meg kell nyerni. De azért jó belátni még a koppanás előtt, hogy azért az nem fog menni, mert az ellenfél is a pályán van hasonló célokkal. Az a helyzet, hogy nagyon-nagyon szerencsések vagyunk, amiért szemtanúi lehettünk az elmúlt éveknek, legutóbb ehhez mérhetőt Puskásék szolgáltattak 60+ éve, ami azt jelenti, hogy várhatóan ez a pár év volt a csúcs, amit mi átélhettünk RM szurkolóként. Megértem, hogy lehangoló számodra, hogy ez véget ért. De ez így szokott lenni, ilyenkor jönnek szépen a döntetlenek, vereségek.
A következő ilyen szezonokon átívelő győzelmi sorozatunkat ne fél lábon várd meg. :)

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2019. március 6., szerda 18:48

Sajnos, ez az igazság pillanata volt. Én azért vagyok Reálos, mert lenyűgözött mindig a filozófiája, hogy ez a legjobb csapat, és hogy az embernek az életében minden meccset meg kell nyernie. És nem szégyenlem, hogy szégyenlem már a döntetleneket is. És az, hogy idén a középszer győzött a klub felett, az borzalmasan lehangoló. Hogy meccsről meccsre áltatjuk magunkat mindenféle sületlenségekkel, és tervezgetjük, hogy kiket kellene leigazolnunk... Hogy arctalanná váltunk, és egy Solari négy meccsnél többet ülhetett a padon, hogy Iscot a lelátóra ültethette, hogy egy Marcelo-t nem tudott a bozontjánál fogva visszahúzni a felszínre, inkább elengedte, és Lucas Vazqueztől és Benzemától kellett várnunk a megváltó gólokat, és egy 18 éves kisgyerektől, hogy majd megmenti a csapatot... Ugyan...

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 6., szerda 18:47

füst írta:Biztos vagyok benne, hogy láttál, ha megerőlteted magad előjönnek az emlékek, hiába próbálja előled rejtegetni az elméd. :D
Hát szerintem ilyen, hogy 1 hét alatt kiestünk mindenhonnan, kétlem. :D
A 2009-es összeomlás persze elevenen él bennem, meg a 2-6, de hát ott már nem volt semmi. Se BL, se kupa, bajnokság is eléggé reményvesztett volt a prime barca ellen.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2019. március 6., szerda 18:43

De ez a tegnapi, ez totális összeomlás, régen láttam már ilyen, sőt mióta Real szurkoló vagyok ilyet nem is nagyon.
Biztos vagyok benne, hogy láttál, ha megerőlteted magad előjönnek az emlékek, hiába próbálja előled rejtegetni az elméd. :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2019. március 6., szerda 18:36

Még mindig totál lehangoló, hogy 1 hét alatt kiszálltunk a buliból teljesen. De ez a Barca elleni 0-3 betette a kaput mindenkinél. Az a meccs az idei szezon szégyene volt, kb 2-0-al mehettünk volna szünetben ha mindenki egy picit pontosabb. Ott mindenki leblokkolt, ami még a szombati meccsen is látszódott, ráadásul ott már nem is játszottunk jól. De ez a tegnapi, ez totális összeomlás, régen láttam már ilyen, sőt mióta Real szurkoló vagyok ilyet nem is nagyon.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2019. március 5., kedd 16:46

En is inkabb adnek Solarinak meg egy evet, rendes igazolasokkal (az O elkepzelesei szerint, if possible :mrgreen: ).

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 5., kedd 15:50

dannen írta:allegri fel akart mondani a tegnapi meccs elott, de meggyoztek, hogy maradjon a bl visszavagoig. egyre tisztabb a zizou-juve, allegri-real story.
sokkal gyengébb edzőnek tartom mint pl egy ancelottit, ha már olaszok. akkor meg mit akarunk? pff úgy meg bukik, mint állat. színtelen szagtalan a csávó én nem akarom

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 5., kedd 15:48

dannen írta:allegri fel akart mondani a tegnapi meccs elott, de meggyoztek, hogy maradjon a bl visszavagoig. egyre tisztabb a zizou-juve, allegri-real story.
Azt nem írták, hogy miért?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2019. március 5., kedd 15:30

BBeno írta:firkászok szerint aki beszáll a licitbe olyan 100-120 millió körül hozható. de én is adom a játékát.
city, psg barcába is hamarabb fog igazolni mint hozzánk én nem is töröm magam miatta, felesleges. plane hogy rodrygo, vini itt lesz/van

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. március 5., kedd 15:03

Jaj, jaj, ez a Benzemas cikk. :roll:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 5., kedd 11:20

firkászok szerint aki beszáll a licitbe olyan 100-120 millió körül hozható. de én is adom a játékát.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2019. március 5., kedd 11:12

Galacticos írta:Nem hogy inkabb ezzel a joao felixxel hoznanak szoba. :D
Ezt mennyire adom. Új Cristianóként emlegetik, de valaki bedobta Ronaldinho nevét is, és akkor jöttem rá, hogy honnan volt ismerős a mozgása. Fantasztikus lehetőségek vannak a gyerekben, én simán megkockáztatnám a kivásárlási árát egy generációs tehetségért.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 4., hétfő 21:01

Galacticos írta:Nem hogy inkabb ezzel a joao felixxel hoznanak szoba. :D
Irj neki privatban. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 86 regisztrált és 0 vendég