Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. március 12., csütörtök 15:49

Yazid írta: nem értem miért nem lehet az hogy töröljenek mindent, bajnokságok, bl, eb. nba meg nhl szezonok is maradtak már ki na és puff.
L'Equipe szerint EB át lesz rakva 2021-re
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 12., csütörtök 15:48

Hát ne haragudj de pont leszarom a játékosok fizetéseit, nem tudnak belőle félrerakni? :lol: Az alkalmazottakat szerintem 2-3 hónapig tudnák fizetni tartalékokból, utána pedig csak normalizálódik a helyzet.

Kíváncsi leszek.

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. március 12., csütörtök 15:45

Faust írta: Szerintem egyszeru, nincs se bajnok, se kieso. Szerintem igy korrekt.
Ez is egy magoldas csak ettől még ott van a gazdasági vetülete a dolognak. Fizukat ki kell utalni (max vis majorat hirdetnek akkor nem biztos) elmaradnak komoly bevételek a jegyeladasbol, az UEFA pénzek is töredéke lenne stb. Közvetítési díjak is jó kérdés mert azt ugye egy teljes szezonra perkaljak ki. Érdekes lesz az biztos.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 12., csütörtök 15:35

Akik idén is. Vagy valamilyen koefficiens alapján legfeljebb.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. március 12., csütörtök 15:31

Yazid írta: nem értem miért nem lehet az hogy töröljenek mindent, bajnokságok, bl, eb. nba meg nhl szezonok is maradtak már ki na és puff.
Ki indulna jovore az europai kupakban?

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. március 12., csütörtök 15:30

nem értem miért nem lehet az hogy töröljenek mindent, bajnokságok, bl, eb. nba meg nhl szezonok is maradtak már ki na és puff.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. március 12., csütörtök 15:19

Lecseng a járvány, addig pihennek a játékosok, kb átkerül tavaszra a nyári szünet, elmúlik a kor 1-2-3 ki tudja hány hónap alatt, újrarajtolnak a ligák, 3 naponta meccsek ala PL winter, gyors behúzzuk a ligát meg a BL-t a főnixmadárként feltámadó Bale-el, két hét pihi, indul a kövi :D Dolgozzanak meg a fizetésükért

Viccet félre téve korrekt megoldás nincs, sajnos, nem volt még ilyenre precedens, úgyhogy biztos vakarják a fejüket a fejesek is most pár hétig. EB, Olimpia? Pech, hogy pont mostanra esik minden, de el kell halasztani azokat is, ha az emberiség egészsége a tét
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 12., csütörtök 15:08

Jaja, ezt mondom én is, nincs jó megoldás, viszont senkinek a lelki világa nem érdekelne különösebben, ha ezzel meg lehet fékezni ezt a szart, emberéleteket lehet megóvni, vagy legalább annyit elérnek, hogy lassabban terjed és nem koppan fel az egészségügy kapacitása.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 12., csütörtök 15:08

Jo baszki hat az sem korrekt hogy jarvany van. :lol: Esetleg mire lecseng, lehetne osztalyozo a kiesojeloltek/feljutasert harcolok kozott, plusz egy a bajnoki cimert, de utobbit en nem is eroltetnem. Nincs bajnok. Ha esetleg megverjuk a Betist, a tuloldalon ugyanugy menne a szovegeles, hogy miert epp most, nemileg jogosan is, ebbol nem lehet jol kijonni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 12., csütörtök 15:07

dennson írta:
Realista24 írta:

Rossz vágányon vagy.
Biztosan én? :(
UEFA
@UEFA

In the light of ongoing developments in the spread of Covid-19, UEFA has invited various stakeholders to discuss European football’s response to the outbreak.

Discussions will include all domestic and European competitions, including UEFA EURO 2020.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. március 12., csütörtök 15:03

RealMadridFanatic írta:
Faust írta: Szerintem egyszeru, nincs se bajnok, se kieso. Szerintem igy korrekt.
Én is ezt favorizálnám, de ez sem teljesen korrekt a másodosztályból feljutni vágyó csapatokkal szemben. Jobban belegondolva a kupaindulástól centikre lévő klubokkal is ez a helyzet. Viszont ez egy olyan kényszerhelyzet, amit el kell fogadnia mindenkinek.

Mondjuk ha így odaadják a bajnokságot a Barcának, esélyes, hogy agyvérzés közelbe kerülök. :lol:
Aki centire van a kupától, annak az sem megoldás, ha jelenlegi állásnál lefújják a bajnokságot, mert akkor is ugyanott vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. március 12., csütörtök 15:00

Faust írta: Szerintem egyszeru, nincs se bajnok, se kieso. Szerintem igy korrekt.
Én is ezt favorizálnám, de ez sem teljesen korrekt a másodosztályból feljutni vágyó csapatokkal szemben. Jobban belegondolva a kupaindulástól centikre lévő klubokkal is ez a helyzet. Viszont ez egy olyan kényszerhelyzet, amit el kell fogadnia mindenkinek.

Mondjuk ha így odaadják a bajnokságot a Barcának, esélyes, hogy agyvérzés közelbe kerülök. :lol:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. március 12., csütörtök 14:53

Szerintem egyszeru, nincs se bajnok, se kieso. Szerintem igy korrekt.

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2020. március 12., csütörtök 14:47

db97 írta:
petiamadridista írta:
Egymás elleni meccsekkel lenne igazságos babrálni. Időt is lehet vele nyerni, meg hát mi jövünk ko belőle jobban. :D

Egyébként ahol határon belül vannak pontszámban ott az lenne a legigazságosabb megoldás. Most ez elfogultság nélkül.
Most ezt ugye nem gondolod komolyan? :lol: Hogy igazságosabb az egymás ellenit nézni, mint az aktuális pontszámot... Meg mit jelent az, hogy határon belül? Ki mondja meg? Azért egy szintet tartsunk már. :lol:

Határon belül : 1 fordulónyi különbség.
Ha 1 hete jön a pozitív vírusteszt?? Akkor igazságosabb lett volna pontszám alapjan lezárni??
Az adott pontszám meg nem feltétlen igazságos szerintem 11 fordulóval a vége előtt, pláne ha 1-2 pont a difi. Ez a határon belül van mondandómnak a lényege. Lehet ezen a héten megint fordulna a kocka. Az elmúlt 3 hónapban vezetett a Barca, aztan a Madrid, majd a Barca, majd megint a Madrid, most a Barca.
Pl nekünk a maradék meccsek papíron jóval könnyebbek mint a Barca meccsei.
Ettől még lehet hogy végigmegy a szezon és 10 ponttal nyer a Barca. Lehet a Madrid viszi végig full győzelemmel. Olyan kicsi a különbség h az egymás elleni meccsek szerintem most mérvadóbbak.

Ja és nem tartunk szintet. Gyász vagyok. Csicska vagyok.
Nem tartok szintet a kurvák faszát. Na.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. március 12., csütörtök 14:35

d.gergo írta:
KAG írta:
Cikk vége is "...amennyiben a bajnokságot egyáltalán befejezik a 2019/2020-as szezonban." :roll:
Mondjuk azt mar csak en fuztem hozza, nem jelent semmit :shutup: :lol:


:vivo: :lol:
ZIDANE

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2020. március 12., csütörtök 14:24

KAG írta:
Cikk vége is "...amennyiben a bajnokságot egyáltalán befejezik a 2019/2020-as szezonban." :roll:
Mondjuk azt mar csak en fuztem hozza, nem jelent semmit :shutup: :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. március 12., csütörtök 13:36

Tegnap amúgy még viccelődtem vele csak, de erre lehet bármi esély is, hogy lezárják a faszba így az egész bajnokságot ahogy most áll?

Cikk vége is "...amennyiben a bajnokságot egyáltalán befejezik a 2019/2020-as szezonban." :roll:


Mennyire beszopnánk, ha igen. :lol: :lol: :lol:
ZIDANE

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 12., csütörtök 12:48

Mickey írta:
ELSiete írta: Tibo legalább felépül. Talán még Hazard is. :lol: :roll:
Komolytalanságot félretéve: mindenki vigyázzon magára, az egészség a legfontosabb!
Marcelo is felépül..... :coffee:

:mrgreen:

igen, igen. Pár kifacsart játékos pihen, pl. Benzema.
Kár, hogy addig a City is pihen és erősödik.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. március 12., csütörtök 12:47

ELSiete írta: Tibo legalább felépül. Talán még Hazard is. :lol: :roll:
Komolytalanságot félretéve: mindenki vigyázzon magára, az egészség a legfontosabb!
Marcelo is felépül..... :coffee:

:mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2020. március 12., csütörtök 12:45

Tibo legalább felépül. Talán még Hazard is. :lol: :roll:
Komolytalanságot félretéve: mindenki vigyázzon magára, az egészség a legfontosabb!
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég