Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. január 13., péntek 11:32

realmadrid95 írta: Liverpool kész tervvel csábítaná a Mersey-partra Jude Bellinghamet, amivel elsősorban a tinédzser családját győznék meg. A család egy 5 millió fontos házat kapna Liverpool legjobb részén. A középpályás édesapjának játékosmegfigyelői (scout) állást is kínálnának évi 1 millió fontért, emellett Jude öccse, Jobe Bellingham a Liverpool korosztályos csapatában folytatná a fejlődést és 500 ezer fontot vihetne haza havonta. A 17 éves, szintén a középpályásként futballozó Jobe jelenleg a Birmingham City játékosa.

A hírek szerint 135+15 milliós ajánlattal készülnek az angol tehetségért, akit a jövő csapatkapitányának is szánnának. A fizetésére nem kevesebbet, mint 15 millió fontot különítettek el. Maga a játékos is nagyra értékeli, hogy minden követ megmozgatnak érte Kloppék és napi szinten beszélnek.


En ugy vagyok vele, hogy Musiala sokkal sokoldalubb, ha mar ekkora osszegeket irnak Bellinghamrol, en egy 120 at ajanlanek a Bayernnek, jo kiindulasi alap lenne ez az osszeg.
Kuzdenek, mint malac a jegen, ha itt akar jatszani, akkor itt fog jatszani, ha meg igy megveszik kilora a familiat, akkor nem kar erte. Azert mi is kemenyen fizetnenk erte, Madridban sem halna ehen a csalad, es nem egy kadar kockaban elnenek nalunk sem.
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 13., péntek 10:36

realmadrid95 írta: Liverpool kész tervvel csábítaná a Mersey-partra Jude Bellinghamet, amivel elsősorban a tinédzser családját győznék meg. A család egy 5 millió fontos házat kapna Liverpool legjobb részén. A középpályás édesapjának játékosmegfigyelői (scout) állást is kínálnának évi 1 millió fontért, emellett Jude öccse, Jobe Bellingham a Liverpool korosztályos csapatában folytatná a fejlődést és 500 ezer fontot vihetne haza havonta. A 17 éves, szintén a középpályásként futballozó Jobe jelenleg a Birmingham City játékosa.

A hírek szerint 135+15 milliós ajánlattal készülnek az angol tehetségért, akit a jövő csapatkapitányának is szánnának. A fizetésére nem kevesebbet, mint 15 millió fontot különítettek el. Maga a játékos is nagyra értékeli, hogy minden követ megmozgatnak érte Kloppék és napi szinten beszélnek.


En ugy vagyok vele, hogy Musiala sokkal sokoldalubb, ha mar ekkora osszegeket irnak Bellinghamrol, en egy 120 at ajanlanek a Bayernnek, jo kiindulasi alap lenne ez az osszeg.
Én mondjuk a Bayernnek bem fizetnék érte
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. január 13., péntek 10:32

Na Moukokoról is kiderült az, amit gyanítottunk :lol: https://sportal.blikk.hu/labdarugas/nem ... 9240229743

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 13., péntek 9:59

Kercsó írta: Musiala érinthetetlen. pedig oda adnám értem a fél lábam :shutup:
Deal :kalapos:
Aki tenyleg nem ket kezzel kaparva a madridban akar jatszani es emellett szuknelitnek szamit manapsag, csak arra van esely, a tobbit megveszik kilora.
Ez van, meg van mentve a fotball.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. január 13., péntek 9:55

Musiala érinthetetlen. pedig oda adnám értem a fél lábam :shutup:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2023. január 13., péntek 9:52

Weghorst-ot elvitte a United, pedig nekünk kellett volna.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 13., péntek 9:01

Menjen, ide pedig jöhet Barella és Tielemans. :mrgreen:

Vagy berántunk egy Kanté-Tielemans pakkot ingyen. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 13., péntek 8:18

Liverpool kész tervvel csábítaná a Mersey-partra Jude Bellinghamet, amivel elsősorban a tinédzser családját győznék meg. A család egy 5 millió fontos házat kapna Liverpool legjobb részén. A középpályás édesapjának játékosmegfigyelői (scout) állást is kínálnának évi 1 millió fontért, emellett Jude öccse, Jobe Bellingham a Liverpool korosztályos csapatában folytatná a fejlődést és 500 ezer fontot vihetne haza havonta. A 17 éves, szintén a középpályásként futballozó Jobe jelenleg a Birmingham City játékosa.

A hírek szerint 135+15 milliós ajánlattal készülnek az angol tehetségért, akit a jövő csapatkapitányának is szánnának. A fizetésére nem kevesebbet, mint 15 millió fontot különítettek el. Maga a játékos is nagyra értékeli, hogy minden követ megmozgatnak érte Kloppék és napi szinten beszélnek.


En ugy vagyok vele, hogy Musiala sokkal sokoldalubb, ha mar ekkora osszegeket irnak Bellinghamrol, en egy 120 at ajanlanek a Bayernnek, jo kiindulasi alap lenne ez az osszeg.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 12., csütörtök 21:17

Fede Valverde had doubts about his future with Real Madrid, but his goal against Barcelona in the Super Cup last season changed everything. Club officials have been trusting his abilities since he came to the team. @marca


Camavinga has received only a blow. He'll be ready for the Spanish Super Cup final. Tests carried on Militão show no damage. The center back will be ready for the final too. Bad news for Lucas Vasquez who suffers from an ankle sprain and will be out for 1 month and a half [COPE].
-----> Akkor "csak" Lucas szívta meg komolyabban.

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. január 12., csütörtök 21:15

https://www.nemzetisport.hu/nemet_labda ... ir-2934003

Hoppá...

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 12., csütörtök 19:04

Jim írta:
_Bushido_ írta: Belőle ja, valószínűleg semmi. DE a menedzselése is sz*r volt sajnos.
Viszont ez az Arribas gyerek más szint már most szerintem. a Castilla vezére.
Európaszerte van több csapat is, akik az idők során kialakítanak egy kölcsönrendszert és legtöbbje bejön. Realnak is ott lenne a lehetőség. Rayo vagy Getafe, Alaves, ha Madrid környékén gondolkoznak. Viszont ahogy Tobiasnál is felmerült, első lépcsőnek a harmadosztály után akár még a 2od is tökéletes ugrás lenne.
így van
nem értem miért nincs a madridi csapatokkal ilyen kapcsolat,
évi 1-2 Castillást oda lehetne nekik adni :hmmm:

Miguel viszont fix kezdő lett a Gironában, őt továbbra is kipróbálnám itt
fix első csapatos tagsággal
Amíg itt van NAcho, mint univerzális játékos, addig Miguelt nem hoznám.
Utána viszont lehetne opció első körben akár Mendy mellé/mögé.
Másfelől ha már nem madridi csapatokkal, ott a Valladolid, elvileg R9 az egyik tulaj/elnök/akármi, vele is biztos lehetne egyezkedni, hogy ugyan már, játszassa a Realos fiatalokat...

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 12., csütörtök 18:47

_Bushido_ írta: Belőle ja, valószínűleg semmi. DE a menedzselése is sz*r volt sajnos.
Viszont ez az Arribas gyerek más szint már most szerintem. a Castilla vezére.
Európaszerte van több csapat is, akik az idők során kialakítanak egy kölcsönrendszert és legtöbbje bejön. Realnak is ott lenne a lehetőség. Rayo vagy Getafe, Alaves, ha Madrid környékén gondolkoznak. Viszont ahogy Tobiasnál is felmerült, első lépcsőnek a harmadosztály után akár még a 2od is tökéletes ugrás lenne.
így van
nem értem miért nincs a madridi csapatokkal ilyen kapcsolat,
évi 1-2 Castillást oda lehetne nekik adni :hmmm:

Miguel viszont fix kezdő lett a Gironában, őt továbbra is kipróbálnám itt
fix első csapatos tagsággal

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. január 12., csütörtök 18:34

Realista24 írta: Florian Plettenberg mi is erdeklodunk Pavard helyzete irant.

Most nezem, hogy 24-ig van szerzodese, akkor jo esellyel a Barca ki is szall. Ezek penzt nem hiszem, hogy fognak tudni adni erte, hacsak nem eladjak az utolso szazalekaikat is.
vagy ha eladják az ingyen szerződtetett játékosokat, azokból is jönne nekik lóvé. Depayt írják, hogy menne Atleticoba (is), Kessie is idegen elem a csapatban - tudva levő volt (hülye volt, hogy odament).
Aubameyangból is csinált a barca 12 milliót. Ingyen jött, 12-ért ment.
Jim írta:
MorataMartin írta: A sokak által nagyra tartott középpályásunk, Antonio Blancót visszarendeltük a Cadiztól, mert csak 3 bajnokin játszott fél év alatt, s a szezon végéig kölcsönadtuk az Alavesnek.
nem lesz belőle semmi :hmmm:
:mrgreen:
Belőle ja, valószínűleg semmi. DE a menedzselése is sz*r volt sajnos.
Viszont ez az Arribas gyerek más szint már most szerintem. a Castilla vezére.
Európaszerte van több csapat is, akik az idők során kialakítanak egy kölcsönrendszert és legtöbbje bejön. Realnak is ott lenne a lehetőség. Rayo vagy Getafe, Alaves, ha Madrid környékén gondolkoznak. Viszont ahogy Tobiasnál is felmerült, első lépcsőnek a harmadosztály után akár még a 2od is tökéletes ugrás lenne.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 12., csütörtök 16:15

MorataMartin írta: A sokak által nagyra tartott középpályásunk, Antonio Blancót visszarendeltük a Cadiztól, mert csak 3 bajnokin játszott fél év alatt, s a szezon végéig kölcsönadtuk az Alavesnek.
nem lesz belőle semmi :hmmm:
:mrgreen:

realmadrid95
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 12., csütörtök 13:38

wZoLee7 írta:
___Samy___ írta: Cama így is sokszor fegyelmezetlen, én nem akarom azt látni, hogy sorra hozza össze a tiziket emiatt. Abból a két meccsből meg ne induljunk ki, a franciák eleve más fodballt játszottak. Kényszer megoldásnak érdemes észben tartani, de pont ezért megy nehezen a szezon, mert félmegoldásokkal operálunk a mai futballban legfontosabb posztokon.
Veled vagyok. 2 meccsből leszűrni azt hogy mehet balhátvédnek, meg jól játszott...eleve úgy cserélték be ezeken a meccseken ha jól emlékszem. Ennél még LV jobb oldali védőként játszatása is jobb ötlet, mert Ő legalább szélső. Nem fog minden elvetemült ötlet jól végződni, mint Fede szélsőként vagy DM a középpálya közepén.

Tunezia ellen kezdo volt balhatvedkent. Egyebkent gyors, eros, jol vedekezik es jol tudja tamogatni a tamadasokat, siman bevalhat, csak fegyelmezettebben kell jatszania.

Egy probat mindenkepp megerne szerintem, vesztenivalonk nincs.

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. január 12., csütörtök 13:36

wZoLee7 írta:
___Samy___ írta: Cama így is sokszor fegyelmezetlen, én nem akarom azt látni, hogy sorra hozza össze a tiziket emiatt. Abból a két meccsből meg ne induljunk ki, a franciák eleve más fodballt játszottak. Kényszer megoldásnak érdemes észben tartani, de pont ezért megy nehezen a szezon, mert félmegoldásokkal operálunk a mai futballban legfontosabb posztokon.
Veled vagyok. 2 meccsből leszűrni azt hogy mehet balhátvédnek, meg jól játszott...eleve úgy cserélték be ezeken a meccseken ha jól emlékszem. Ennél még LV jobb oldali védőként játszatása is jobb ötlet, mert Ő legalább szélső. Nem fog minden elvetemült ötlet jól végződni, mint Fede szélsőként vagy DM a középpálya közepén.
szerintem sem válna be ott, viszont ezt kiserik sem írta, csak, hogy mivel most necci a szitu, meg lehetne nézni 1-2 meccsen, mert vesztenivalónk nincs vele, hátha beválik

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. január 12., csütörtök 13:31

MorataMartin írta: A sokak által nagyra tartott középpályásunk, Antonio Blancót visszarendeltük a Cadiztól, mert csak 3 bajnokin játszott fél év alatt, s a szezon végéig kölcsönadtuk az Alavesnek.
Mostanában csúnyán befürdünk pár ilyen kölcsönnel :(

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 12., csütörtök 13:30

___Samy___ írta: Cama így is sokszor fegyelmezetlen, én nem akarom azt látni, hogy sorra hozza össze a tiziket emiatt. Abból a két meccsből meg ne induljunk ki, a franciák eleve más fodballt játszottak. Kényszer megoldásnak érdemes észben tartani, de pont ezért megy nehezen a szezon, mert félmegoldásokkal operálunk a mai futballban legfontosabb posztokon.
Veled vagyok. 2 meccsből leszűrni azt hogy mehet balhátvédnek, meg jól játszott...eleve úgy cserélték be ezeken a meccseken ha jól emlékszem. Ennél még LV jobb oldali védőként játszatása is jobb ötlet, mert Ő legalább szélső. Nem fog minden elvetemült ötlet jól végződni, mint Fede szélsőként vagy DM a középpálya közepén.

MorataMartin
Hozzászólások: 1537
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. január 12., csütörtök 13:19

A sokak által nagyra tartott középpályásunk, Antonio Blancót visszarendeltük a Cadiztól, mert csak 3 bajnokin játszott fél év alatt, s a szezon végéig kölcsönadtuk az Alavesnek.

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 12., csütörtök 11:02

___Samy___ írta: Cama így is sokszor fegyelmezetlen, én nem akarom azt látni, hogy sorra hozza össze a tiziket emiatt. Abból a két meccsből meg ne induljunk ki, a franciák eleve más fodballt játszottak. Kényszer megoldásnak érdemes észben tartani, de pont ezért megy nehezen a szezon, mert félmegoldásokkal operálunk a mai futballban legfontosabb posztokon.
Én úgy látom a szabálytalanságai inkább abból adódnak, hogy nem ér oda. Mintha nem találná a helyét a kp-n. Mindig úton van, de ritkán a jó helyen (nekem Pogba is ilyen volt sok meccsén, ezért nem bántam, hogy nem jött soha). A szélén a pálya azért jóval kisebb, kötöttebb. Úgy gondolom azzal, ha kipróbálnánk (mikor amúgy is sérült a fél védelem) sokat nem veszítenénk, de ha bejönne, akkor hatalmasat nyerhetnénk vele. Nagyon nagyon kevés igazán jó balszélső védő van a világon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 270 regisztrált és 0 vendég