Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 8., szombat 13:02

én pl ilyeneket hiányolok...én konkrétan behívnám az eurobarca szerkesztőit...vagy a hónap fórumozóját :mrgreen: ...és a madridom pár szerkesztőjét heti rendszerességgel, a szakértőket meg gyorsan lemosnák az asztal alá :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 8., szombat 12:27

Matt009 írta:Én már nem is nézem a félidei "elemzéseket" mert nem hallok benne olyat, amire magamtól nem jöttem volna rá.
A digin par evvel ezelott valamelyik BL meccsunk utan (talan a Barca elleni elso meccs?) elhivtak a studioba heinrich-et, az NST blog egyik szerkesztojet. Koztudott, hogy barca szurkolo, viszont meg igy is teljesen objektiven tudott beszelni, raadasul olyan taktikai dolgokat is megemlitett, ami TV-ben eleg ritka..

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. február 8., szombat 11:31

Matt009 írta:Arra talán lehetne fogni, hogy mi látjuk minden nap a Realt és azért tudunk többet, de ezek az emberek is legalább a Sport tv-ben látnak 20+ meccset évente. Azért ennek már egy elég jó alapnak kellene lennie, de hát meg sem próbálják értelmesen feldolgozni a látottakat, csak jönnek a közhelyekkel, meg debil módjára lovagolnak a média kamuhírein meg az elmúlt évek hibáin. Ennél több nincs bennük. Én már nem is nézem a félidei "elemzéseket" mert nem hallok benne olyat, amire magamtól nem jöttem volna rá.

---->
wZoLee7 írta:aki a spanyol fociról akar okoskodni a tv-ben, az bújja a spanyol csapatok oldalait, a spanyol újságok oldalait, tudjon spanyolul egy keveset és perfect legyen angolból...ennyi a minimum amit megtehetne egy spanyol foci "szakértője"...ők meg azt tudják amit az NSO lehoz, az meg, hogy igaz vagy sem már nem érdekes
Én is általában ahhoz írok amihez van értelmes gondolatom vagy legalábbis azt hiszem :D De ők mindig ugyanazt mondják. (felvennék őket és lejátszanák sem biztos hogy észre venném hogy most télleg ő mondta vagy felvételről nyomatják) És ahogy fentebb is említették nincs meg az az olvasottság mögöttük hogy egyáltalán érdemes lenne megkérdezni őket. Én sem megyek oda egy Juve forumra hogy osszam az észt... mert tudom hogy ami itt megállná a helyét az nem biztos hogy ott is meg fogja állni annyi ismeretem meg nincs hogy érdemben felvegyem a "versenyt" .

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 8., szombat 11:03

zéró a minőség...aki a spanyol fociról akar okoskodni a tv-ben, az bújja a spanyol csapatok oldalait, a spanyol újságok oldalait, tudjon spanyolul egy keveset és perfect legyen angolból...ennyi a minimum amit megtehetne egy spanyol foci "szakértője"...ők meg azt tudják amit az NSO lehoz, az meg, hogy igaz vagy sem már nem érdekes

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 8., szombat 10:53

Pedig fog még szerepelni elég sokszor. Manapság a hülyeség a trend.
Ezzel tisztában vagyok, szomorú, de nem ez a fő probléma. Akit a hülyeség nem érdekel az max nem nézi. De egy ilyen peformansz után egy értelmes főnök nem engedné többet műsorba, hanem keresne egy másik hülyét, akivel pótolni lehet. De még ez sem fog megtörténni.
A baj szerintem inkább ott kezdődik hogy aki "szakmabeli" az sem tud többet a fociról.
Én is ezt látom a legnagyobb bajnak. Hegyi újságíró az objektivitás minden igénye nélkül (azért az újságíróknak általában illene az objektivitásra törekedni, de hát ezen már fenn sem akadok), mindenféle szakmai hozzáértés nélkül beszélhet hülyeségeket. De az, hogy Bognár Gyuri, Taktikus úr meg a többi futballhuszár hozzáértés tekintetében egy szurkoló szintjén van az már nagyon felháborító. Arra talán lehetne fogni, hogy mi látjuk minden nap a Realt és azért tudunk többet, de ezek az emberek is legalább a Sport tv-ben látnak 20+ meccset évente. Azért ennek már egy elég jó alapnak kellene lennie, de hát meg sem próbálják értelmesen feldolgozni a látottakat, csak jönnek a közhelyekkel, meg debil módjára lovagolnak a média kamuhírein meg az elmúlt évek hibáin. Ennél több nincs bennük. Én már nem is nézem a félidei "elemzéseket" mert nem hallok benne olyat, amire magamtól nem jöttem volna rá.

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. február 8., szombat 10:03

Marci77 írta:Mondjuk az is erdekes hogy a focival kapcsolatos temakban,es azon belul is a spanyol focis temakban van ekkora baj a csatornaval.
Amikor nemet kupat adtak,nem volt nagy bajom veluk,a studioban Hegyi se volt hulye.
Es az amerikai sportok kozvetitesevel sincs semmi bajom(+Trash Talk).(Vagyis az NFLlel es az NBAvel,az NHLrol nem tudok nyilatkozni)
Aztan lehet hogy csak egyeni velemeny,kinek mi.
Ha jól tudom akkor az amerikai sportok közvetítése közben vannak a kommentátor mellett olyanok is akik segítenek neki és sokszor ki is javítják. Én mondjuk csak Amerikai focit szoktam még nézni és ott van egy srác (a nevét nem tudom) de ő szokott sokszor az sms-ekre is válaszolni.

torjack írta:
Ha meg még egyszer szerepelhet döglégy úr ebben a műsorban, akkor súlyos gondok vannak a csatornánál, és azzal kinyilvánítja a csatorna, hogy inkább az udvari bolondok körébe tartozik semmint az értelmes embere közé.
Pedig fog még szerepelni elég sokszor. Manapság a hülyeség a trend. Ott van a két nagy országos ker. csatorna, azokon is főműsoridőben Győzike, Berki, ÉNB, kamureality megy. Ez kell a népnek. A Sport TV nem csinál mást, mint hogy ezt lovagolja meg. Érdekes módon a szűkebb rétegeket érdeklő műsorokba tudnak értelmes arcokat hívni. De ha fociról van szó, jön a sok dilettáns. Celebek meg médiakurvák korát éljük, ahol a tehetségtelenség, a hozzá nem értés meg a butaság kifejezetten erény...szégyen, de ez van. Meg meggyleves.
Valószínűleg még elég sokszor fogjuk látni Zolee-t. Sajnos mi nem a tudást szeretnénk látni a tv-ben hanem a jó nagy hülyéket, és amíg ez nem változik addig Zolee nagy király marad.

R.M.C.F írta:hegyi amúgy mitől szakértő? Mert régóta csinálja? Hány és hány takaritónő van,aki évtizedek óta sikálja a nyilvános wc-ket,de béna mint a toszottmalac.
Ne vicceljél XD Írt két három könyvet és újságíró. Ennyi nekünk elég. Igaz egyik könyvnek sincs sok köze a magas szintű írásokhoz (sokszor egy blogban jobb dolgokat lehet olvasni) illetve valami újságnál ír, gondolom az is valami nagyon magas szintű újság lehet (Blikk;Nők lapja;Bors). A baj szerintem inkább ott kezdődik hogy aki "szakmabeli" az sem tud többet a fociról. Ha megnéznénk egy Hegyi-Bognár Gyuri vonulatot akkor nehéz lenne eldönteni hogy melyik az újságíró és melyik a "szakmabeli" :hmmm:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. február 8., szombat 8:58

Ha meg még egyszer szerepelhet döglégy úr ebben a műsorban, akkor súlyos gondok vannak a csatornánál, és azzal kinyilvánítja a csatorna, hogy inkább az udvari bolondok körébe tartozik semmint az értelmes embere közé.
Pedig fog még szerepelni elég sokszor. Manapság a hülyeség a trend. Ott van a két nagy országos ker. csatorna, azokon is főműsoridőben Győzike, Berki, ÉNB, kamureality megy. Ez kell a népnek. A Sport TV nem csinál mást, mint hogy ezt lovagolja meg. Érdekes módon a szűkebb rétegeket érdeklő műsorokba tudnak értelmes arcokat hívni. De ha fociról van szó, jön a sok dilettáns. Celebek meg médiakurvák korát éljük, ahol a tehetségtelenség, a hozzá nem értés meg a butaság kifejezetten erény...szégyen, de ez van. Meg meggyleves.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 8., szombat 0:27

Mi mással lenne a baj? A Spanyol foci a főtémájuk a magyar mellett. Azt meg nem nézitek... Ott is szarok, csak nincs ekkora elfogultság egy csapat mellett se.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 7., péntek 23:46

Mondjuk az is erdekes hogy a focival kapcsolatos temakban,es azon belul is a spanyol focis temakban van ekkora baj a csatornaval.
Amikor nemet kupat adtak,nem volt nagy bajom veluk,a studioban Hegyi se volt hulye.
Es az amerikai sportok kozvetitesevel sincs semmi bajom(+Trash Talk).(Vagyis az NFLlel es az NBAvel,az NHLrol nem tudok nyilatkozni)
Aztan lehet hogy csak egyeni velemeny,kinek mi.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 23:11

Szerencsére az ilyenek csak az udvari bolond szerepét töltik be az értelmes emberek köreiben,
Akkor nagyon népszerű udvari bolondnak lenni.....és rengeteget megismertem az évek alatt.....annyian vannak,hogy Dunát lehet vele rekeszteni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 7., péntek 23:07

Legkisebbtobi írta:
oroszisti írta:Én azt sem értem mit kell ezen megsértődni ... Atletico szurkoló , szarom le hogy mit csinál sokszor még vicces is , én sírva szoktam röhögni mikor ő , Nacsa meg Harsányi van , hiába hogy szidják a Realt ...
szintugy nem ertem miert kell ezt ennyire tul lihegni... ganxsta sose fog megvaltozni, meg azert tele sirni a forumot mert megtaposta a real mezt... szornyu problemai vannak egyeseknek
Én múltkor is ignoráltam ezt az alakot, önmagát járatja le, nem a Realt. A Realt ezzel csak az olyan szerény szellemi képességű emberek szemében szégyeníti meg, akik közé ő is tartozik. Szerencsére az ilyenek csak az udvari bolond szerepét töltik be az értelmes emberek köreiben, udvari bolondok butaságain meg nem érdemes fennakadni. Ma is bizonyított döglégy úr, még bocsánatot sem tud kérni normálisan, azt is unintelligens módon tette. A sport tv meg önmagából csinált hülyét, hogy engedte ezt a 2 performanszot megtörténni. Ha meg még egyszer szerepelhet döglégy úr ebben a műsorban, akkor súlyos gondok vannak a csatornánál, és azzal kinyilvánítja a csatorna, hogy inkább az udvari bolondok körébe tartozik semmint az értelmes embere közé.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. február 7., péntek 22:49

legalább ennyi volt benne
magától biztos nem lett volna ennyi benne
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 22:28

'shutterisland írta:bocsánatkérés level 99 :lol:

de a végén mit mond ? amikor megy kifele ? 2:12 kb.

:lol: :lol: az nagyon nagy volt....szerintem beszorult a nyelve a bal alsó 4es és 5ös közé majd ki akarta húzni amikor még beszélt.


Szóval,elnézést kért a tahó,legalább ennyi volt benne. Én sem szeretem a nagymenőnek álcázott,magukat annak hívő amúgy fogalmatlan vakegereket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2014. február 7., péntek 22:19

oroszisti írta:Én azt sem értem mit kell ezen megsértődni ... Atletico szurkoló , szarom le hogy mit csinál sokszor még vicces is , én sírva szoktam röhögni mikor ő , Nacsa meg Harsányi van , hiába hogy szidják a Realt ...
szintugy nem ertem miert kell ezt ennyire tul lihegni... ganxsta sose fog megvaltozni, meg azert tele sirni a forumot mert megtaposta a real mezt... szornyu problemai vannak egyeseknek

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. február 7., péntek 22:16

Én azt sem értem mit kell ezen megsértődni ... Atletico szurkoló , szarom le hogy mit csinál sokszor még vicces is , én sírva szoktam röhögni mikor ő , Nacsa meg Harsányi van , hiába hogy szidják a Realt ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. február 7., péntek 22:10

bocsánatkérés level 99 :lol:

de a végén mit mond ? amikor megy kifele ? 2:12 kb.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 7., péntek 22:01

Itt is a video: https://www.youtube.com/watch?v=2VMFH6ct3ik

szerk.: kozbe latom facebookra is kikerult :D

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. február 7., péntek 21:56

Kerlon írta:
'shutterisland írta:mondjuk pont mindegy, hogy trvtko, nacsa, vagy bármelyik ül ott, mikor az elvileg szakmai körökbe tartozó hegyi, zombori vagy például bognár se tesz hozzá többet. :mrgreen:
sőt, ha hülyeséget mond, azt el lehet fogadni, mert nem szakértő, de hegyiéknél...

hegyi amúgy mitől szakértő? Mert régóta csinálja? Hány és hány takaritónő van,aki évtizedek óta sikálja a nyilvános wc-ket,de béna mint a toszottmalac.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. február 7., péntek 21:51

'shutterisland írta:mondjuk pont mindegy, hogy trvtko, nacsa, vagy bármelyik ül ott, mikor az elvileg szakmai körökbe tartozó hegyi, zombori vagy például bognár se tesz hozzá többet. :mrgreen:
sőt, ha hülyeséget mond, azt el lehet fogadni, mert nem szakértő, de hegyiéknél...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 7., péntek 21:48

csabi* írta:valami sporttv elleni összefogás kéne a madridisták körében , kiírnátok fészbukra ,hogy aki igazi madridista az nem néz sporttv-t hanem megy streamezni inkább vagy valami hasonlót
uh :mrgreen: :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 98 regisztrált és 0 vendég