Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 23., szerda 12:46

flori írta: Real Madrid are considering loaning out Rodrygo. Arsenal and Inter Milan are both heavily interested. @elconfidencial

Real Madrid are looking to loan out Vinicius Jr. Zidane and the club both believe that a loan move would be good for him. @elconfidencial

Mario Cenolli (valami ügynök): “Pogba will go to Real Madrid, my friend Mino Raiola will take him to Madrid in a player exchange with Manchester United.”
Egyiket mindenképpen kölcsön kell adni, de szerintem az Vini legyen.

Pogba nagyon nem kéne ide, de ha 60 millióban megáll és beéri a teljesítményéhez mért fizuval, magyarán kevéssel, akkor jöhet.

Alabat amúgy midnenki fikázza, aztán kezdő volt a müntyben tavaly is meg idén is. 3 pozit megjátszik, rosszul nem járhatunk vele, de a fizuját le kell fölözni rendesen, ha igaz ez.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. december 23., szerda 12:05

Real Madrid are considering loaning out Rodrygo. Arsenal and Inter Milan are both heavily interested. @elconfidencial

Real Madrid are looking to loan out Vinicius Jr. Zidane and the club both believe that a loan move would be good for him. @elconfidencial

Mario Cenolli (valami ügynök): “Pogba will go to Real Madrid, my friend Mino Raiola will take him to Madrid in a player exchange with Manchester United.”
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

andreas9109
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2018. augusztus 16., csütörtök 17:27
Kedvenc játékosaid: Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger
Kedvenc csapatod: Bayern München, Dynamo Dresden, Oakland Raiders

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: andreas9109 » 2020. december 23., szerda 11:59

Pad'em írta:
Kerlon írta: Fura nekem a Militao ügy, de nem bánnám, ha játszana fél évet. Néha nagyon biztató volt, de néha meg teljesen megkergültnek tűnt... Mondjuk illene néha játszatni.

Szerintem középpályás is kummára kéne már a télen és nem csak Militaot pótolni, ha tényleg megy. Hozzáteszem, hogy nem tudom, hogy minek kell őt elengedni, aztán pótolni valakivel, aki lehet szart sem ér.
Alaba. Egy emberrel tudnánk lefedni 3 pozíciót. Kp-n is, LB, CB-ben is használható. Nagyon jól jönne, kérdés elengedné e a Bayern már most pár millióért.

Huha.

Nem. Nagyon nem. CB-ben még elkaristol valahogy, de DM-ben teljesen el volt veszve legutóbb is ('Kusen ellen), ő nem képes arra, hogy középről szervezze a játékot (ne egy Kroos/Ramos karaktert képzelj el). Ő továbbra is LB, csak kérdés, hogy hajlandó-e még LB-t játszani.

A vezetőségünk nyilatkozatai szerint egyébként kizárt, hogy maradjon Alaba, annyira lerombolta a nimbuszát Zahavi a tárgyalások során a 25 millió/év bérigényével, úgyhogy nem gondolom, hogy akadályt gördítenének, amennyiben letennétek az asztalra valamennyit. Főleg, hogy a két klub között azért jó a viszony.
tulajdonképpen Hehe miatt regisztráltam, inkább read only :shutup:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 23., szerda 10:25

sonic írta:
ferni írta: Viszont egy év eleji cikkben meg azt írták hogy 2020 júliustól lehetne rá lehetősége, ekkor telt le a 2 év és le kell tennie egy vizsgát 2020 végén vagy 2021 januárjában
Ajjaj. Remeljuk nem kell irni, olvasni, szamolni... Beszelni...
elkapják majd csaláson, mint suarexet :lol: :lol: :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. december 23., szerda 10:25

ferni írta: Viszont egy év eleji cikkben meg azt írták hogy 2020 júliustól lehetne rá lehetősége, ekkor telt le a 2 év és le kell tennie egy vizsgát 2020 végén vagy 2021 januárjában
Ajjaj. Remeljuk nem kell irni, olvasni, szamolni... Beszelni...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 22., kedd 18:09

ferni írta:
Realista24 írta: Nincs EU-n kívüli helyünk.
Vinicius biztos nem kapta meg még a spanyol állampolgárságot?
Transfermarkton oda van már írva, hogy Citizenship Brazil and Spain

Viszont egy év eleji cikkben meg azt írták hogy 2020 júliustól lehetne rá lehetősége, ekkor telt le a 2 év és le kell tennie egy vizsgát 2020 végén vagy 2021 januárjában :hmmm:



Az mondjuk komoly, hogy a braziloknak elég 2 év, míg egy japánnak 10 év kell hozzá :lol: :lol:
Szegény Kubo.... :mrgreen:
Japánban nem lehet senki se kettős állampolgár. Múltkor is feljött ez és, ha jól tudom tiltják ezt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8477
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 22., kedd 18:04

Realista24 írta: Nincs EU-n kívüli helyünk.
Vinicius biztos nem kapta meg még a spanyol állampolgárságot?
Transfermarkton oda van már írva, hogy Citizenship Brazil and Spain

Viszont egy év eleji cikkben meg azt írták hogy 2020 júliustól lehetne rá lehetősége, ekkor telt le a 2 év és le kell tennie egy vizsgát 2020 végén vagy 2021 januárjában :hmmm:



Az mondjuk komoly, hogy a braziloknak elég 2 év, míg egy japánnak 10 év kell hozzá :lol: :lol:
Szegény Kubo.... :mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. december 22., kedd 17:26

ha Zizu nem bízik Militaoban, kölcsön/el kell adni
most már Nacho is előtte van a sorban..

Pau Torrest ajánlanám a Villarealból, nem foglalná az EU-n kívüli helyet :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 22., kedd 17:25

Nekem ami leginkább nem teszett, hogy nem agresszív és előbb eldobja magát, mint neymike.

Varane kapta ezért a fikát, pedig ő csak sallang mentes, de kemény odaáll általában.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 22., kedd 17:20

Realista24 írta: Szerintem kutyaütő, tartom egy kefirrel a tétet.
Bartra nála is jobb? :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 22., kedd 17:01

ziro4vr írta: Azt garantálom, hogyha elmegy a Poolba, Klopp alatt kumma jó lesz..nálam ez kérdés, hogy ZZ miért nem bízik benne, se hátra, se jobbra nem teszi be, ennél sokkal nagyobb tehetség. Ramos mellett jó is szokott lenni, Varane-nal nem jó a kémiájuk.
Szerintem kutyaütő, tartom egy kefirrel a tétet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 22., kedd 17:00

Torquemada írta: Kubot mozdítani kell a kutyaütő kezei közül. Ha nincs jó célállomás, szerintem nálunk Asensio perceit nyugodtan kaphatná, a spanyol meg mehet alibizni, amerre akar. Amúgy meg edzéseken tudna fejlődni, nyilván egy Real lehetőségei, szakember gárdája azért mások, mint egy közép- vagy alsóházi csapaté.
Militao mellőzését én sem értem, amit láttam belőle, azok alapján ígéretes. Persze az edzésmunkáját nem ismerjük. Semmiképpen sem adnám el, de neki már nagyon kellenének a meccsek, egy angol kölcsön jó lenne.
Nincs EU-n kívüli helyünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2020. december 22., kedd 16:52

Kubot mozdítani kell a kutyaütő kezei közül. Ha nincs jó célállomás, szerintem nálunk Asensio perceit nyugodtan kaphatná, a spanyol meg mehet alibizni, amerre akar. Amúgy meg edzéseken tudna fejlődni, nyilván egy Real lehetőségei, szakember gárdája azért mások, mint egy közép- vagy alsóházi csapaté.
Militao mellőzését én sem értem, amit láttam belőle, azok alapján ígéretes. Persze az edzésmunkáját nem ismerjük. Semmiképpen sem adnám el, de neki már nagyon kellenének a meccsek, egy angol kölcsön jó lenne.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27404
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. december 22., kedd 16:16

KAG írta: Kubot nem visszahozni kéne, hanem egy gyengébb szintre küldeni.
Ha egy Villarreal kezdőjébe, de legalább egy sokperces cserét nem sikerült kiharcolnia, akkor nem nagyon kéne itt sem erőltetni.
Mallorca jó szint volt neki, valami hasonlót, vagy attól picit erősebbet kell neki találni.
Amúgy érdekes a helyzete, mert az EL-ben kapott 5 meccsen 375 percet, van is 1 gólja és 3 gólpassza.

A ligában meg 13 meccsen van 291 perce.

Igazából kb mindig kapott lehetőséget, csak EL-en kívül rohadtul keveset. Amikor meg megkapta rendesen, hozta magát. Érdekes.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. december 22., kedd 16:11

Most efficient dribblers in LaLiga: 1. Messi 2. Lucas Vazquez 3. Jesús Navas


:lol: :coffee:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. december 22., kedd 15:58

A brazil esetében nem csak kölcsönről írnak?
Kölcsönbe mehetne nyugodtan. Több értelme van, mint ennek, hogy kb 0 percet kap.
ZIDANE

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3933
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 22., kedd 15:43

:sly: Militaonak kellenek a percek. de ezt megoldhatná ZZ, úgyis is hogy forgatja Carvajallal és Varanenal.

a francia se nagyon pihent eddig. Ramos jó tanár lenne a brazilnak. elszórakozzuk, aztán majd sír a szánk, mikor oktat a bestlígben. én nem cserélném el Alabara, aki hajaz Pogbara. a képességei adottak... de büdös a munka és picsáskodik.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 22., kedd 15:42

Azt garantálom, hogyha elmegy a Poolba, Klopp alatt kumma jó lesz..nálam ez kérdés, hogy ZZ miért nem bízik benne, se hátra, se jobbra nem teszi be, ennél sokkal nagyobb tehetség. Ramos mellett jó is szokott lenni, Varane-nal nem jó a kémiájuk.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. december 22., kedd 15:41

Kubot nem visszahozni kéne, hanem egy gyengébb szintre küldeni.
Ha egy Villarreal kezdőjébe, de legalább egy sokperces cserét nem sikerült kiharcolnia, akkor nem nagyon kéne itt sem erőltetni.
Mallorca jó szint volt neki, valami hasonlót, vagy attól picit erősebbet kell neki találni.
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9209
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. december 22., kedd 15:14

Remy írta:
wZoLee7 írta: Lehet h Kubo visszahozatalara keszulnek a csapatnal?
Vagy Bale. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Kezd az ember ráhangolódni a Karácsonyra, te meg ilyen rémtörténetekkel jössz :sw:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 247 regisztrált és 0 vendég