Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. február 6., szombat 20:09

Thats right! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Kínai ligát is a BL-be! :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. február 6., szombat 20:02

pekedli írta:Ezt most fejezd be mert jön R.M.C.F. és
Hagyjátok már nyugton a tagot. Hónapok óta nem fórumozik jó formán semmit, nem igaz, h mindig szóba kell hozni.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
pekedli
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2015. december 28., hétfő 8:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pekedli » 2016. február 6., szombat 18:52

hehe írta:meg hogy neymar azzal a hajjal tetkókkal bulizásaival semmire se viszi, bezzeg a munkamániás és fullprofi gareth bale.
Ezt most fejezd be mert jön R.M.C.F. és majd jól megmondja hogy mennyire vak vagy és fogalmatlan..... :D :D :D

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. február 6., szombat 15:52

Pedig Dybalat adnám 1-2 éven belül.

Bár Ő félig lengyel :mrgreen:
ZIDANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 6., szombat 14:55

rashidm írta:
Dupla D írta:pedig jól járnánk vele, betörnénk vele a feketepiacra. :lol:

fú, ez de szar volt. :smile:
PFfffffff.... :lol: :lol: :lol: Tényleg szar volt. :D

ON: tényleg volt ilyen? Olyasmit olvastam, hogy Pérez azért adta el Di maria-t meg Higuaint (állítólag), mert nem szereti az argentínokat... :lol:
akkor perez a haverom. :D
Kép
Kép
Kép

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 6., szombat 14:55

Dupla D írta:pedig jól járnánk vele, betörnénk vele a feketepiacra. :lol:

fú, ez de szar volt. :smile:
PFfffffff.... :lol: :lol: :lol: Tényleg szar volt. :D

ON: tényleg volt ilyen? Olyasmit olvastam, hogy Pérez azért adta el Di maria-t meg Higuaint (állítólag), mert nem szereti az argentínokat... :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 6., szombat 14:50

gólokat. Ilyen, ilyen vagy ilyen gólokat nem lő minden nímand azért, bár lehet csak én látom úgy, hogy ezekhez az alaptudásnál több is kell.
Ki mondta hogy nimand?Az egèsz másfajta aspektusbol alakult ki,mármint a vita,vissza kellene olvasni mielott vèlemènyt formálunk.De hogy idot sporoljak neked,a dolog onnan indult,hogy 18 millios fizetest akar,meg hogy kb 100 gurigába kerul.Erre reagáltam hogy ez a mai foci.
De gyerekek,ha annyira bejon,meg kell venni.Csak ne mi,nekem az a lènyeg.
Régen se volt mindegyik jó csatár mezőnyben is zseni, Inzaghi pl megtestesítője volt mindannak, amit én nem szeretek, mégis elismert volt nemzetközi szinten emlékeim szerint
A teljesitmènye el is van.De nem a futball tudása.Ugyan is ehhez a játèkhoz ma már,a tudás nem biztos hogy,feltètel.Konkrètan itt hangsulyzom a játèk tudásra gondolok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. február 6., szombat 14:44

Leírtam már egyszer, de olyan sokat írtatok, hogy valahogy sikeres küldés nélkül bezártam :lol:

A Pogba vs Isco vs CR témát érinteném visszamenőleg.
Induljunk ki abból, hogy igazolhatunk nyáron. Nem nagy titok, Zidane akarja Pogbát. A fórumozok nagy része dobná is Iscot egyből. Én inkább CR-t dobnám. Hiába lesz stabilan meg a mostani teljesítmény, 31 éves, sokszor a csapat elé helyezi magát, és hajlamos nagyon rágörcsölni egy egy gólra. 80-100 milliós összeget is kaphatnánk érte. Ahogy már korábban írta valaki, egy az egyben CR-t csak Neymar tudná pótolni. Megvan benne szinte minden ami a fiatal CR-ben, sebesség, cselek, lövések. 190 millát viszont okosabban is ellehet költeni. CR-ért kapott 100-ból bőven jöhet Pogba, megvehetünk egy DDG-t is, és lenne pénz Marcelo mögé igazolni valakit.
FIFA ON
Én egy 4312-t játszatnák a csapattal. Támadónak Benzema és Bale ideális lehet, Bale gyors, jól lő és fejel, Benzema ugyan ez csak nem olyan gyors. Mindketten kitudnak húzódni a szélre, ha arra van szükség. Mögöttük lehet Isco, ott ahol tud és szeret játszani (James is itt a legjobb, de Isco jobb nála). Isco kilépve akármelyik szélre szintén egy komoly fegyver lehet, a Marcelo-Pogba-Isco vagy a Carvajal-Modric-Isco hármasok bármilyen védelmet képesek lehetnek megbontani. A Modric-Kroos-Pogba kp meg magáért beszélne. Valami hasonlóra lenne szükségünk, mert ez a 433 védekezésben Bale és CR jelenlétében sosem lesz elég jó. Hiába fog Bale igyekezni, nem lesz elég jó.
Az utánpótlásban vannak ígéretes támadók, ők nyugodtan beugorhatnának gyengébb csapatok ellen, de van egy Jesénk is, aki centerben jó meccseket szokott lehozni. Kovacic és Casemiro maradna kp-ra.
FIFA OFF
Valami ilyen módon oldanám meg, CR-t nem fogjuk tudni pótolni, inkább csapatot teremtsünk.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 6., szombat 14:19

Ilyen, ilyen vagy ilyen gólokat nem lő minden nímand azért, bár lehet csak én látom úgy, hogy ezekhez az alaptudásnál több is kell.
csak te látod úgy. :)

az elsőnél a húzogatást az ükanyám is megcsinálja. (ami extra húzogatás, az pl zidane vs deportivo, az kicsit magasabb szint)
a másodiknál adta magát az esernyő, aztán meg balfasz a kapus rövidre onnan benyelni.
a harmadiknál ismét veretes védelem ellen húzogat a 16-oson belül, aztán meg józan paraszti ész, sztem egy minimális érzékkel látni lehet, hogy ha itt van kinn a kapus, akkor valszeg üres a kapu, onnan meg szintén általános iskolás szintű megoldás az emelés.

neymar jobbossal a bal mögött lévő keresztpassz átvételét se tenném be kuriózumnak, számomra a különleges dolgok ott kezdődnek, hogy neymar indulósebessége egy helyből labdával, aztán iniesta labdatartása, marcelo cselei, meg még 1-2 dolog, de aztán ki is merült a mai futballvilág számomra :lol:
Kép
Kép
Kép

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. február 6., szombat 13:59

rashidm írta:Nem nézi le senki szerintem. Ezek tények. Az igazság néha fáj.
morientes írta:hogy hovatovább falusi kèpessègekkel megáldott csatárzsenik lovik a golokat szarásig,akik jol nagyra nottek ès tankal se lehet oket eltolni.Erre mondtam hogy tipikus lenyomata a mai futballnak.
Mondjuk ez szerintem enyhe túlzás azért Lewára - róla volt szó végig, szóval gondolom ő is beletartozik ebbe a kategóriába -, hogy szinte csak ezért lövi a gólokat. Ilyen, ilyen vagy ilyen gólokat nem lő minden nímand azért, bár lehet csak én látom úgy, hogy ezekhez az alaptudásnál több is kell.

Régen se volt mindegyik jó csatár mezőnyben is zseni, Inzaghi pl megtestesítője volt mindannak, amit én nem szeretek, mégis elismert volt nemzetközi szinten emlékeim szerint. Pedig ő is a hőskorban játszott még. Cresporól nem merek nyilatkozni, mert rá kevésbé emlékszem, de azt tudom, hogy én őt nagyon nem komáltam soha, aztán ő is egész sokra vitte.
Dupla D írta:pedig jól járnánk vele, betörnénk vele a feketepiacra. :lol:
Na jó, ez.. :fpalm: :lol: :lol: :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 6., szombat 13:51

Dupla D írta:
hehe írta:az is megnevettet, hogy attól mert pl pogba egy balhés játékos megítélését kelti, kb azért mert be van festve a haja :lol: :lol:
kihagytad, hogy fekete. :lol:

volt már ilyen blikk szintű hír, hogy Perez nem szereti a feketéket, ezért nem igazoljuk le Pogbát. :lol: :lol:

pedig jól járnánk vele, betörnénk vele a feketepiacra. :lol:

fú, ez de szar volt. :smile:
ja igen, meg hogy a brazilok partiarcok. (igaz, hogy mondjuk pl egy vébécím meg egy aranylabda után kezdték el élvezni az életet, de valóban, fujjfujj.)
meg hogy neymar azzal a hajjal tetkókkal bulizásaival semmire se viszi, bezzeg a munkamániás és fullprofi gareth bale.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2016. február 6., szombat 13:46

hehe írta:az is megnevettet, hogy attól mert pl pogba egy balhés játékos megítélését kelti, kb azért mert be van festve a haja :lol: :lol:
kihagytad, hogy fekete. :lol:

volt már ilyen blikk szintű hír, hogy Perez nem szereti a feketéket, ezért nem igazoljuk le Pogbát. :lol: :lol:

pedig jól járnánk vele, betörnénk vele a feketepiacra. :lol:

fú, ez de szar volt. :smile:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 6., szombat 13:44

rashidm írta:
Kerlon írta:Nem degradáltam le senkit, csak nem értem, hogy minek néztek le pár játékost. Mai mércével top játékosokról beszélünk.
Nem nézi le senki szerintem. Ezek tények. Az igazság néha fáj. Az, meg hogy "nézz youtube-on akkor videókat"... ne nevettess... :lol: Attól hogy lövi a gólokat, attól még nem lesz überbrutálzseni csatár. Ez olyan, mint amikor (nem itt, máshol) odavoltak/vannak Gomez-ért meg Müller-ért. Közben meg csoda, hogy nem esnek el a saját lábukban.
A youtube nem annak szólt. Lewa meg sokkal ügyesebb az említett embereknél, nem tudom, hogy minek keverted őket ide.

Mario Gómezről volt anno egy véleményem, amit akkor is sokan máshogy értelmeztek.
ziro4vr írta:
Kerlon írta:Nem degradáltam le senkit, csak nem értem, hogy minek néztek le pár játékost. Mai mércével top játékosokról beszélünk.
Mikor írtam olyat, hogy te le akarnád igazolni?

Az a baj hogy csak általánosítasz és gerjeszted ezzel a feszkot feleslegesen. Ki degradál?
Feszültnek érzed magad? Morientessel és hehevel beszélgettem, egyik válaszolt, másik eltűnt. Szerintem nem feszültség keltő, ha érvelsz valami mellett, de ha bántja a lelked... Továbbra is Ronaldo nálam is az etalon csatár poszton, de mai (!) viszonylatban egy Lewandowskira ne mondják már, hogy nem top csatár. És Ibrával ellentétben a lengyel a BL-ben is alkot. A válogatottban is alkot. És azért a Bundes és Ligue 1 között is van nem kevés különbség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. február 6., szombat 13:41

az is megnevettet, hogy attól mert pl pogba egy balhés játékos megítélését kelti, kb azért mert be van festve a haja :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2016. február 6., szombat 13:40

Kerlon írta:Nem degradáltam le senkit, csak nem értem, hogy minek néztek le pár játékost. Mai mércével top játékosokról beszélünk.
Nekem a hajam hullik ettől, a mai mércével dumától..
Vesszek meg ha ez nem úgy megy minden családnál, hogy a déd/nagypapa mondja, hogy Puskásék óta folyamatosan csökken a játékosok minősége, majd rögtön cáfol apuka, hogy Platini óta, majd az öccse, hogy Maradona, majd a Zidaneon-Ronaldon nevelkedett (saját generációm) szólal meg, majd az unokaöcsém Messizik egyet, és így tovább... :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. február 6., szombat 13:37

Kerlon írta:Nem degradáltam le senkit, csak nem értem, hogy minek néztek le pár játékost. Mai mércével top játékosokról beszélünk.
Nem nézi le senki szerintem. Ezek tények. Az igazság néha fáj. Az, meg hogy "nézz youtube-on akkor videókat"... ne nevettess... :lol: Attól hogy lövi a gólokat, attól még nem lesz überbrutálzseni csatár. Ez olyan, mint amikor (nem itt, máshol) odavoltak/vannak Gomez-ért meg Müller-ért. Közben meg csoda, hogy nem esnek el a saját lábukban.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 6., szombat 13:34

Kerlon írta:Nem degradáltam le senkit, csak nem értem, hogy minek néztek le pár játékost. Mai mércével top játékosokról beszélünk.
Mikor írtam olyat, hogy te le akarnád igazolni?

Az a baj hogy csak általánosítasz és gerjeszted ezzel a feszkot feleslegesen. Ki degradál?
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 6., szombat 13:29

Nem degradáltam le senkit, csak nem értem, hogy minek néztek le pár játékost. Mai mércével top játékosokról beszélünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. február 6., szombat 13:16

[qoute] Ha nem tetszik a mai foci, akkor nézzétek a youtube-n 10-20-30 évvel előtti videókat. Vagy pár életművészt, akik lófaszt sem érnek el, de legalább néha-néha csinálnak valami szépet. [/quote]
Had dontsem már el,mit meg kit nèzek :D Èn sem szornyulkodom vagy bukok ki idegileg,ha másnak más az izlèse :D
Továbbra is rendkívül ledegradáltok pár játékost.
Te pedig nèhány forumozot ha nem ugy gondolja ahogy te.
Nem Raul volt a mondandóm lényege, csak vettem alapul egy sikeres csatárt aki 10ed annyira volt driblis mint R9
Mondjuk R9 meg Lewa kozott is van èlet.A kapitány ott volt naggyábol kozèpen.
Itt a lényeg azon van, hogy racionálisan kéne megítélni manapság a játékosokat, mert a 90es évek elmúltak, ez van most nekünk, a múltból pedig nem lehet megélni.
Nem a kilencvenes èveket sirom vissza,hanem a játèkot.Nagy J-vel.

Te amugy elcserèlnèd Lewandowskira Suarezt?Na ugye....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. február 6., szombat 12:58

Ha nem tetszik a mai foci, akkor nézzétek a youtube-n 10-20-30 évvel előtti videókat. Vagy pár életművészt, akik lófaszt sem érnek el, de legalább néha-néha csinálnak valami szépet. Továbbra is rendkívül ledegradáltok pár játékost. Agüero meg annyival jobb, hogy fürge, de amúgy semmivel sem csinál szebb dolgokat.
MesQueUnClub írta:
morientes írta: Ki beszèlt itt Raulrol? :roll: Ha valaki szerint Lewa hasonlo kaliber,itt hagyom abba...
Nem Raul volt a mondandóm lényege, csak vettem alapul egy sikeres csatárt aki 10ed annyira volt driblis mint R9 . Itt a lényeg azon van, hogy racionálisan kéne megítélni manapság a játékosokat, mert a 90es évek elmúltak, ez van most nekünk, a múltból pedig nem lehet megélni.
...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég