Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2019. január 15., kedd 13:49

5 helyett most már csak 4 kapusunk lesz :| :'(
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. január 15., kedd 13:18

Casilla ma már nem is edzett.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2019. január 15., kedd 13:01

már a sky is ír a casilla leeds kapcsolatról. hamarosan lezárulhat a transzfer. átig összegről nem írnak semmit. remélem azért 6 milliót megkapunk érte.
Csodálkoznék, ha 1-2 milliónál többet kapnánk, de azon sem lepődnék meg, ha ingyen engednénk el...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 15., kedd 12:59

én meg érkezőkről beszélek. és vedd figyelembe hogy jóllakott kiöregedő klasszisok vannak nálunk. marcelo - ramos - case (ő nem öregedő) meccsenként több olyan hibát hoznak össze amik a flegmaságuknak köszönhető. marcelo már futni sem akar idén. és hiába zongorázni lehet a különbséget a két keret között mégis szenvedünk a 4. helyért a bajnokságban.


GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 15., kedd 12:52

BBeno írta:
, aztán nyáron kell a nagy bevásárlás. De szerintem ezt a vezetőség is így látja.
ebben erősen kételkedem, ide egy 2009es méretű bevásárlás kellene hogy legyen esélyünk újra képbe kerülni hazai földön, és szerintem közel sem lesz akkor érkezés, de legyen ahogy írtad.
Posztokat hasonlítok össze:
Akkor: Miguel Torres, Heinze, M. Diarra, Drenthe, Robben, Sneijder és Huntelaar szaladgált itt mint kezdő.
Most: Carvajal, Marcelo, Casemiro, Vinícius, Modric, Kroos és Benzema.

Szerintem azért ez sokat elmond. Közel nincs akkora baj mint te mondod.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 15., kedd 12:46

Victorioo írta:
R. Carlos írta: Erre a szezonra amúgy már ne vegyünk csatárt. Valahogy szenvedjük ki azt a 4. helyet a bajnokságba, aztán nyáron kell a nagy bevásárlás. De szerintem ezt a vezetőség is így látja.
Egy igazi befejező csatárt kukázhattak volna még bl-re.

Benzemáról 3 hetet irnak, ha igaz akkor a maradék ötlet is kiesett a támadósorból.
Lehet én vesztettem el a hitemet a BL-ben, de már lassan annak is örülni kell majd, ha az Ajaxon túlvergődünk valahogy. Mariano mondjuk szerintem megfelelő ember lenne ha nem az orvosi szoba folyamatos látogatója lenne, de kellene mellé 1-1 meccsre Benzema és Vinícius is. Hát majd meglátjuk, hogyan gondolkodnak. Azért ez a Piatek vagy hogy hívják már-már Huntelaar szintű igazolás lenne itt, akkor inkább ne hozzunk senkit. Ennél azért komolyabb csatár kellene ide.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2019. január 15., kedd 12:45

BBeno írta:
, aztán nyáron kell a nagy bevásárlás. De szerintem ezt a vezetőség is így látja.
ebben erősen kételkedem, ide egy 2009es méretű bevásárlás kellene hogy legyen esélyünk újra képbe kerülni hazai földön, és szerintem közel sem lesz akkor érkezés, de legyen ahogy írtad.
Szerintem azért akkora baj nincs mint 2008-9ben. Akkor full középszerekkel volt feltöltve a keretünk televoltunk bolond hollandokkal. A mostani keret ahhoz képest world class. Isco helyzete hasonló robben-sneijder vonalhoz. Van benne fantázia de ilyen-olyan okokból itt egyszerűen nem vált be sokadszori neki futásra sem.A a fiatal spanyoljainktól a hidegrázás kerülget de azért bizonyították már,hogy jóval többre képesek ennél. Carvajal-Varane-Casemiro(!)-Kroos(bár ő szerintem lassan új kihivásokat akar majd) még jó pár évig bevethető ha nem akarunk megválni tőlük.A lóbaszó belgánkkal a kapus posztot is megoldottuk jó pár évre, a raklapnyi fiatalunkból (Ceballos-Vinicius-rodrigo-regulion stb) meg legalább 1 csak befog válni bár én inkább a kp-tól visszafele gondolom,hogy beválik majd valaki és akkor ott van még hakimi meg kovacic akiket visszalehet hozni. Kovacic lehet offos de ki tudja gyorsan változnak a dolgok a fociban.

Amire nekünk hatalmas szükségünk van az 2 darab extra támadó akik Cr-messi-t leszámítva top3. Az egyik nyilván Hazard a másik meg valamelyik párizsi jómadár.Nyilván Neymartól hidegrázást kapunk de rá nagyobb az esély jelenleg, footballozni tud a többit meg majd vagy lenyeljük vagy Ramos kiveri belőle edzésen.

Béla a legnagyobb probléma.Tőle azonnal szabadulni kell amint lehetőség van rá mert a csávó olyan mint egy kibaszott macska. Amikor már szinte összecsomagolsz neki és viszed a reptérre ver egy akkora gólt mint 6 másik és perez szíve újradobban.Még mindig hihetetlen számomra,hogy nem merült fel a hazard üzlettel kapcsolatban.Mindenkinek win-win szituáció lenne.

Marcelo-Modric akiknek el kell dönteniük mennyire kötődnek a klubhoz.Mármint azt nem kérdőjelezem meg,hogy nagyon de hajlandóak-e öregségükre beugróként segíteni vagy elmennek máshova.Egyiknek sem ajánlanám ezt, egyik sem Céronaldo.Szarrányerték magukat,jóllaktak.Nemhiszem,hogy annyira visszapörgetné őket egy olaszországi kaland.Benzema szerintem gond nélkül végig lazulja a nyugdjas éveit a kispadunkon egy doboz rothmansal a zsebében.

Mind1 a lényeg,hogy messze nem olyan brutál szar a helyzet.Elment a klub történetének legjobb játékosa és edzője egy nyáron egy olyan időszakot követően ami után még nekem,szurkolónak is nehéz motiváltan leülni egy meccsünk elé.Védhetőnek tartom ezt a szezont a keret szempontjából. A vezetőség részéről nem, mert ha már akkora "profik" és hidegvérűek voltak Céronaldo kapcsán akkor azért kőkeményen zsebbe kellett volna nyúlni megújulásra hivatkozva.Így eddig ez az egész CR-Zidane ügy semmi másnak nem tűnik csak személyes konfliktusnak és farokméregetésnek.De jön a nyár, lehet korrigálni és hangsúlyozom 2 baszó emberrel előre megint görcsbe ránthatjuk európa gyomrát mert azért van kraft a keretben még az öregekben is ha megfelelően vannak használva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2019. január 15., kedd 12:49-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. január 15., kedd 11:31

Realista24 írta:
jansky írta:Higuaínt nem lehet visszahozni valahogy? :hmmm:
:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

Ha jön, remélem együtt Moratával. Ha már lúd, legyen kövér.
http://nst.reblog.hu/eatlikeapro
Nem néztem utána, hogy fake vagy sem, de elég kövérnek néz ki azért :mrgreen:

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2019. január 15., kedd 10:55

R. Carlos írta: Erre a szezonra amúgy már ne vegyünk csatárt. Valahogy szenvedjük ki azt a 4. helyet a bajnokságba, aztán nyáron kell a nagy bevásárlás. De szerintem ezt a vezetőség is így látja.
Egy igazi befejező csatárt kukázhattak volna még bl-re.

Benzemáról 3 hetet irnak, ha igaz akkor a maradék ötlet is kiesett a támadósorból.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 15., kedd 10:52

Erre a szezonra amúgy már ne vegyünk csatárt.
hát ha igazak a piatekes hírek akkor ez sem fog megvalósulni :mrgreen:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

jansky
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2013. május 1., szerda 19:40
Kedvenc játékosaid: Ramos, Ronaldo, CR, Kroos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: jansky » 2019. január 15., kedd 10:50

Realista24 írta:
jansky írta:Higuaínt nem lehet visszahozni valahogy? :hmmm:
:lol:
:lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
:lol:

Ha jön, remélem együtt Moratával. Ha már lúd, legyen kövér.
Remélem átjött, hogy poén volt. ( vagy nem? :lol: )

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 15., kedd 10:50

, aztán nyáron kell a nagy bevásárlás. De szerintem ezt a vezetőség is így látja.
ebben erősen kételkedem, ide egy 2009es méretű bevásárlás kellene hogy legyen esélyünk újra képbe kerülni hazai földön, és szerintem közel sem lesz akkor érkezés, de legyen ahogy írtad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2019. január 15., kedd 10:47

BBeno írta:mariano elvileg meg 1-1.5 het...
Amint visszatér át kell állni a két csatáros szisztémára. Erre a szezonra amúgy már ne vegyünk csatárt. Valahogy szenvedjük ki azt a 4. helyet a bajnokságba, aztán nyáron kell a nagy bevásárlás. De szerintem ezt a vezetőség is így látja.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 15., kedd 10:46

lunin vissza kéne hozni és elküldeni olyan helyre ahol játszatják is mert olyan remek szakmai döntést hoztak a leganessel hogy örül ha látja a pályát lunin.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hala real » 2019. január 15., kedd 10:44

BBeno írta:már a sky is ír a casilla leeds kapcsolatról. hamarosan lezárulhat a transzfer. átig összegről nem írnak semmit. remélem azért 6 milliót megkapunk érte.
Akkor viszont navas marad, nem? Vagy jon vissza lunin?

Vagy ramegyunk ddg-re :mrgreen:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 15., kedd 10:40

már a sky is ír a casilla leeds kapcsolatról. hamarosan lezárulhat a transzfer. átig összegről nem írnak semmit. remélem azért 6 milliót megkapunk érte.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 15., kedd 10:15

Közben megvan, fasza.


Brahim mehet cenyóba a Lega ellen, hétvégére meg remélhetőleg lesz Benzi.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2019. január 15., kedd 9:40

BBeno írta:mariano elvileg meg 1-1.5 het...

Ez honnan? Én reménykedtem benne, hogy szerdán kap pár percet, hétvégén meg kezdhet ha úgy alakul.


Közben a katalánék vinnék Stuanit Munir pótlására, 15 milla a kivásárlási ára.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2019. január 15., kedd 8:32

Ha már lúd, legyen kövér.
Ha mar kövér, legyen higuain.

https://www.sportlineng.com/wp-content/ ... iguain.jpg

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. január 15., kedd 8:19

mariano elvileg meg 1-1.5 het...
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 106 regisztrált és 0 vendég