Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2022. május 21., szombat 22:35

Nekem konkrétan ma veszett el a futballba vetett hittem, itt a vége. Naívan még hittem abban, hogy valaki, akinek van lehetősége és tehetsége az tényleg megéli az álmát. Sok pénzt kért, de a legjobb játékosok drágák, meg kell őket fizetni. Ami ma történt, az teljesen letaglózott.

Hittem abban, hogy neki tényleg fontos ez, voltak is jelek. A poszterek, a sztorik, a sok apróság, ami azt vetítette előre, hogy ez tényleg egy CR-hez hasonló érkezés lehet. Nem tudom láttátok-e az Henryval készült interjút, ahol azzal cukkolta, hogy minek tanul spanyolul. Ott röhögtek, és kacsintással, spanyolul köszönt el Henry. Szerintem ezt mindenki már kész tényként kezelte, minden erre utalt. Tavaly konkrétan kimondta a saját száján, hogy el akar menni, méghozzá Madridba.

Nekem személyes kedvencem volt, a mostani viszonylatban top játékos. Óriási javulást hozott volna a támadójátékban, Benzemával is nagyon jó párost alkothattak volna. Biztosan nagy nyomás nehezedett rá, tényleg politikai szintre emelkedett a kérdés. A toxikus családról nem is beszélve. De ezt nem lehet védeni, lejárt a szerződése, nyugodtan elsétálhatott volna. Nem volt szerződés, nem volt már senkihez sem kötve. Kijátszotta a két klubot egymás ellen, nyert a nagyobb háttér. Teljesen felesleges a liga pere. Szerintetek be lesz vallva mennyi az annyi? Más szponzori szerződéseken keresztül átjátsszák neki a pénzt. Ezek után biztosra veszem, hogy tényleg lesz beleszólása is a klub ügyeibe. De ezt le fogják tagadni, ilyet egyszerűen nem lehet már kifelé kommunikálni, mert megszűnik a futball lényege. Egy 23 éves játékos fogja osztani a lapokat? Hova jutott ez a világ?

Szerintem tényleg ez volt az utolsó szög a futball koporsójába. Elkurvult ez már bőven, de a mai ép ésszel nem magyarázható. Ilyen pénzeket és hatalmat nem tud adni egy normális alapokon nyugvó klub. Az arabok játszótérnek használják Európát, már nem csak a fél instagramot kúrják halomra, hanem bábként játszanak az emberekkel is. Szerintetek érdekli őket egyáltalán a siker? Leszarják teljesen. Egy hobbi, egy relikvia, amivel tudnak egymásnak menőzni. Már nem éri el a szintet a nők gyalázása, most már világsztárokat simogatnak a ketrecben.

Kudarc és egyben tanulság, hogy soha nem szabad futni egy játékos után. A madridi nép énekelte Mbappé nevét a PSG meccs után. Egy idegen közösség ekkora gesztust tett neki. Perez teljesíteni akarta a szurkolók vágyát, hitt egy taknyos 23 éves szavának. Ennyit ért. Azt gondoltam, hogy tavasszal mehetünk az új Bernabeuba, Mbappéval/Haalanddal és alázhatjuk a világot. Fáj, mert csalódás, hogy a két top támadó közül egyik sem érkezik. Remélem elrohad a PSG meg a City is, de a nagy számok törvénye alapján sajnos ki fog nekik pörögni.

Szidjuk Vazquezt, Casemirot, Vinit meg a többieket, de ilyenkor lehet megfogni, hogy mit jelent a klub szeretete. Hálásak lehetünk az utóbbi 10 évért. Mindörökké Real Madrid. Soha nem lesz egy játékos sem nagyobb mint a klub.

Mbappé meg soha nem lesz Real Madrid játékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2022. május 21., szombat 22:39-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 21., szombat 22:35

hehetheoriginal írta:
dzsi91 írta: A key factor in Mbappé's decision to stay at PSG over Real Madrid is that they promised him Zidane will be his coach. [Santos Relevo]

Azért csak megcsörgetném Zizut,hogy ezt kurvagyorsan felejtse el ha még be akar lépni a bernabeuba :D
Miert? Szabad ember szabad akarattal.
Mas kerdes, hogy mivel a bajnoksag ugyanaz a szar langyos fos, a psg írd és mondd, sohasem fog beellt nyerni.
Plusz zidane is elvagja magat, marseille a kedvenc csapata, bordo-ban focizott, biztos orulni fognak neki...

Na de ilyenek ezek a bevándorlók, nincs gerinc, nincs semmi, csak a penz csilingelese :kalapos:
Hát leírtad miért. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 21., szombat 22:34

ELSiete írta: 🎙| Federico Valverde on IG: “Being from Madrid is a privilege that not everyone can have.” #rmalive https://t.co/x3ZbUuk65y

🎙| Vinícius Jr. via IG: “Madridistas, thank you for all the support this season. Winning with the Real Madrid shirt is UNEXPLAINABLE. Now, #APorLa14, see you in Paris.” #rmalive

🚨🚨🌕| Kylian Mbappé will NEVER join Real Madrid. They're incredibly angry at him. @MelchorRuizCope #rmalive

🚨🚨| Real Madrid are looking into Lewandowski and Tchouaméni. @abc_es
Lewa amugy elit.
Annyi golt lo évek óta amiről a teknős csak álmodozik a farmer ligában.
Spanyolba is fosni fogja, tok8 h ide vagy Barcelonába megy. Nekem csak 1 a bajom, nem jönne ki karimmal. Nem látom, hogy ők ketten egyszerre ne egymást oljek ki a pályán.
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 21., szombat 22:32

p.csabi1 írta:
Parc des Princes chants: “P*ta Madrid.”
Az komoly.
Ramos legalább a pályáról élvezi?
ZIDANE

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11460
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. május 21., szombat 22:32

dzsi91 írta: A key factor in Mbappé's decision to stay at PSG over Real Madrid is that they promised him Zidane will be his coach. [Santos Relevo]

Azért csak megcsörgetném Zizut,hogy ezt kurvagyorsan felejtse el ha még be akar lépni a bernabeuba :D
Miert? Szabad ember szabad akarattal.
Mas kerdes, hogy mivel a bajnoksag ugyanaz a szar langyos fos, a psg írd és mondd, sohasem fog beellt nyerni.
Plusz zidane is elvagja magat, marseille a kedvenc csapata, bordo-ban focizott, biztos orulni fognak neki...

Na de ilyenek ezek a bevándorlók, nincs gerinc, nincs semmi, csak a penz csilingelese :kalapos:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hehetheoriginal 2022. május 21., szombat 22:32-kor.
thereisonly1ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 21., szombat 22:29

A key factor in Mbappé's decision to stay at PSG over Real Madrid is that they promised him Zidane will be his coach. [Santos Relevo]

Azért csak megcsörgetném Zizut,hogy ezt kurvagyorsan felejtse el ha még be akar lépni a bernabeuba :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2022. május 21., szombat 22:22

Huhh hat kifejezetten csalodott vagyok A Kylian sztori mitt. Ki is ultem a teraszra egy uveg borral gondolkodni :D

Meglepett mert biztos voltam benne, hogy jonni fog. Minden adott volt a valtasra. Tokeletes idozites. Idealis korban van, jatszott a szulovarosaban igazabol a bajnoksagokat es a golkiralyi cimeket majd em minden evben behuzogatta. Kimaxolta a Bl-en kivul a PSG-s karrierjet.

Elvileg nem a gazdasagi dontesek vezereltek. En amugy el is hiszem. Bar teny, h irgalmatlan osszeget kaphat most parizsban a maradasert, de nalunk sem lett volna ez maskepp. 80 millas alairasi penz stb….

Egyszeruen nem volt eleg karakan a csavo. Siman nyomast helyezett ra a csalad a baratok a varos es persze a PSG. Van meg idod valtani. 26 evesen is fiatal leszel. A franciak megorulnek erted ez a te varosod itt vannak a barataid a csaladod stb stb…. Egyszeruen megingott es nyilvan az az elkepeszto osszeg is amit hozzavagtak segitett donteni. Siman eltudom kepzelni, hogy o valoban szereti a PSG-t es magat a varos es a szurkolokat. Nyilatkozta is regebben, h tudja,h mennyit invesztalt bele a PSG es emiatt nem feltetlen szeretne atigazolasi dij nelkul tavozni. Jol bantak vele es o szeret franciakent ott jatszani.

En megertem amugy teljesen h neki ez volt most a kenyelmes es a biztos dontes. Jelenleg kultikus szemely o ott es elkepeszto nyomast helyeztek ra. Meg is roggyant ettol es nem tudott tavozni.

Nagyon sajnalom mert o lehetett volna a kovetkezo nagy alapkove ennek a Madridnak es brutalis karriert futhatott volna be itt, de nem igy tortent.

A jo dolog viszont, hogy ha szigoruan nezzuk jelenleg nem is volt ra szuksegunk. O a baloldalon vagy centerkent erzi magat otthon. Ezekre van egy Benzemank es egy Vinink plusz meg jo par B kategoria. Tehat idealis h igy talan posztra igazolunk aki lehetne egy Gnabry vagy Mahrez jobb szelre vagy epp jhv vagy vkp stb…

Masreszt viszont ez azert nagy pofon Pereznek es a Madridnak. Evek ota hajtjuk a stacot. Mindent megtettek, h jojjon, de ez is keves volt. Hihetetlen az is, h a PSG-tol nem lehet jatekost venni. Keptelenseg. Amiota a Katariak vannak porondon nem tavozott olyan jatekos toluk akit nem akartak h tavozzon. Marquinhos vagy Veratti —>Barca.. tudjuk mi lett a vege. Elvittek Neymart bosszubol majd persze kesobb Messit is.

Senkit nem lehet toluk elhozni. Hakimire sincs ezaltal sanszunk sem. Foleg h neki meg szerzodese is van…

Kerdes mi lesz most ? Annyibol orulok h uj nevek kerulhetnek bele a kalapba mert erositesre szukseg lesz. Plusz evek lta sporol Perez Mbappera. Tehat penz lesz boven igazolni foleg h a Bl szereplesekert is dzepen kapu k mostansag illetve Bale Isco Marcelo es meg joparan tavoznak ami a fizetesekre elkoltheto kreditet gyarapitja.

Izgalmas nyarunk lesz az egyszer biztos. Amit talan viszont megjobban sajnalok, h Haaland valszeg emiatt nem is kerult igazan porondra. Annyira hittunk a Franciaban. Bar teny, h o is a jelenlegi aranylasztis szinten focizo Benzema helyen erzi magat otthon.
[/quote]
[/quote]

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 21., szombat 22:22

Sierra írta: Olyan sokan írják itt Haalandot, miért vagytok olyan biztosak benne, hogy 2 év múlva ide akar majd jönni?
Én nem gondoltam komolyan, szinte biztos vagyok aban, hogy egyikük sem lesz a mi játékosunk, de nem is baj, mondom, meg kell találni 1-2 lépéssel korábban az ilyen playereket. Inkább vegyünk meg valaki 20-30 millióért aztán ne legyen belőle semmi csak 5-10 milliós játékos, mint évekig kergetni a 150 millás embereket

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2022. május 21., szombat 22:21

markmadrid írta: Huhh hat kifejezetten csalodott vagyok A Kylian sztori mitt. Ki is ultem a teraszra egy uveg borral gondolkodni :D

Meglepett mert biztos voltam benne, hogy jonni fog. Minden adott volt a valtasra. Tokeletes idozites. Idealis korban van, jatszott a szulovarosaban igazabol a bajnoksagokat es a golkiralyi cimeket majd em minden evben behuzogatta. Kimaxolta a Bl-en kivul a PSG-s karrierjet.

Elvileg nem a gazdasagi dontesek vezereltek. En amugy el is hiszem. Bar teny, h irgalmatlan osszeget kaphat most parizsban a maradasert, de nalunk sem lett volna ez maskepp. 80 millas alairasi penz stb….

Egyszeruen nem volt eleg karakan a csavo. Siman nyomast helyezett ra a csalad a baratok a varos es persze a PSG. Van meg idod valtani. 26 evesen is fiatal leszel. A franciak megorulnek erted ez a te varosod itt vannak a barataid a csaladod stb stb…. Egyszeruen megingott es nyilvan az az elkepeszto osszeg is amit hozzavagtak segitett donteni. Siman eltudom kepzelni, hogy o valoban szereti a PSG-t es magat a varos es a szurkolokat. Nyilatkozta is regebben, h tudja,h mennyit invesztalt bele a PSG es emiatt nem feltetlen szeretne atigazolasi dij nelkul tavozni. Jol bantak vele es o szeret franciakent ott jatszani.

En megertem amugy teljesen h neki ez volt most a kenyelmes es a biztos dontes. Jelenleg kultikus szemely o ott es elkepeszto nyomast helyeztek ra. Meg is roggyant ettol es nem tudott tavozni.

Nagyon sajnalom mert o lehetett volna a kovetkezo nagy alapkove ennek a Madridnak es brutalis karriert futhatott volna be itt, de nem igy tortent.

A jo dolog viszont, hogy ha szigoruan nezzuk jelenleg nem is volt ra szuksegunk. O a baloldalon vagy centerkent erzi magat otthon. Ezekre van egy Benzemank es egy Vinink plusz meg jo par B kategoria. Tehat idealis h igy talan posztra igazolunk aki lehetne egy Gnabry vagy Mahrez jobb szelre vagy epp jhv vagy vkp stb…

Masreszt viszont ez azert nagy pofon Pereznek es a Madridnak. Evek ota hajtjuk a stacot. Mindent megtettek, h jojjon, de ez is keves volt. Hihetetlen az is, h a PSG-tol nem lehet jatekost venni. Keptelenseg. Amiota a Katariak vannak porondon nem tavozott olyan jatekos toluk akit nem akartak h tavozzon. Marquinhos vagy Veratti —>Barca.. tudjuk mi lett a vege. Elvittek Neymart bosszubol majd persze kesobb Messit is.

Senkit nem lehet toluk elhozni. Hakimire sincs ezaltal sanszunk sem. Foleg h neki meg szerzodese is van…

Kerdes mi lesz most ? Annyibol orulok h uj nevek kerulhetnek bele a kalapba mert erositesre szukseg lesz. Plusz evek lta sporol Perez Mbappera. Tehat penz lesz boven igazolni foleg h a Bl szereplesekert is dzepen kapu k mostansag illetve Bale Isco Marcelo es meg joparan tavoznak ami a fizetesekre elkoltheto kreditet gyarapitja.

Izgalmas nyarunk lesz az egyszer biztos. Amit talan viszont megjobban sajnalok, h Haaland valszeg emiatt nem is kerult igazan porondra. Annyira hittunk a Franciaban. Bar teny, h o is a jelenlegi aranylasztis szinten focizo Benzema helyen erzi magat otthon.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2022. május 21., szombat 22:18

Régen elég volt egy laza vacsora meg egy darab szalvéta, aztán legendává váltál.
Manapság meg az anyukánk twitterezik helyettünk meg ures szavak. Pfejj mocskos gecik. Milyen világ ez?

Amúgy ezekkel a buzi hajfestésekkel, meg a haalanados kigúnyolós öltözői videojabol már lehetett látni, hogy nem egy éles kés a gyerek. A feje is fura ezekkel a szemekkel, mintha éber kómában lenne.

23 éves takony, egy törtető anyával. Szívás, de ezzel nem vesztettünk mi semmit.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2022. május 21., szombat 22:08

Huhh hat kifejezetten csalodott vagyok A Kylian sztori mitt. Ki is ultem a teraszra egy uveg borral gondolkodni :D

Meglepett mert biztos voltam benne, hogy jonni fog. Minden adott volt a valtasra. Tokeletes idozites. Idealis korban van, jatszott a szulovarosaban igazabol a bajnoksagokat es a golkiralyi cimeket majd em minden evben behuzogatta. Kimaxolta a Bl-en kivul a PSG-s karrierjet.

Elvileg nem a gazdasagi dontesek vezereltek. En amugy el is hiszem. Bar teny, h irgalmatlan osszeget kaphat most parizsban a maradasert, de nalunk sem lett volna ez maskepp. 80 millas alairasi penz stb….

Egyszeruen nem volt eleg karakan a csavo. Siman nyomast helyezett ra a csalad a baratok a varos es persze a PSG. Van meg idod valtani. 26 evesen is fiatal leszel. A franciak megorulnek erted ez a te varosod itt vannak a barataid a csaladod stb stb…. Egyszeruen megingott es nyilvan az az elkepeszto osszeg is amit hozzavagtak segitett donteni. Siman eltudom kepzelni, hogy o valoban szereti a PSG-t es magat a varos es a szurkolokat. Nyilatkozta is regebbe, h nem tudja mennyit invesztalt bele a PSG es emiatt nem feltetlen szeretne atigazolasi dij nelkul tavozni. Kol bantak vele es o szeret franciakent ott jatszani.

En megertem amugy teljesen h neki ez volt most a kenyelmes es a biztos dontes. Jelenleg kultikus szemely o ott es elkepeszto nyomast helyeztek ra. Meg is roggyant ettol es nem tudott tavozni.

Nagyon sajnalom mert o lehetett volna a kovetkezo nagy alapkove ennek a Madridnak es brutalis karriert futhatott volna be itt, de nem igy tortent.

A jo dolog viszont, hogy ha szigoruan nezzuk jelenleg nem is volt ra szuksegunk. O a baloldalon vagy centerkent erzi magat otthon. Ezekre van egy Benzemank es egy Vinink plusz meg jo par B kategoria. Tehat idealis h igy talan posztra igazolunk aki lehetne egy Gnabry vagy Mahrez jobb szelre vagy epp jhv vagy vkp stb…

Masreszt viszont ez azert nagy pofon Pereznek es a Madridnak. Evek ota hajtjuk a stacot. Mindent megtettek, h jojjon, de ez is keves volt. Hihetetlen az is, h a PSG-tol nem lehet jatekost venni. Keptelenseg. Amiota a Katariak vannak porondon nem tavozott olyan jatekos toluk akit nem akartak h tavozzon. Marquinhos vagy Veratti —>Barca.. tudjuk mi lett a vege. Elvittek Neymart bosszubol majd persze kesobb Messit is.

Senkit nem lehet toluk elhozni. Hakimire sincs ezaltal sanszunk sem. Foleg h neki meg szerzodese is van…

Kerdes mi lesz most ? Annyibol orulok h uj nevek kerulhetnek bele a kalapba mert erositesre szukseg lesz. Plusz evek lta sporol Perez Mbappera. Tehat penz lesz boven igazolni foleg h a Bl szereplesekert is dzepen kapu k mostansag illetve Bale Isco Marcelo es meg joparan tavoznak ami a fizetesekre elkoltheto kreditet gyarapitja.

Izgalmas nyarunk lesz az egyszer biztos. Amit talan viszont megjobban sajnalok, h Haaland valszeg emiatt nem is kerult igazan porondra. Annyira hittunk a Franciaban. Bar teny, h o is a jelenlegi aranylasztis szinten focizo Benzema helyen erzi magat otthon.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. május 21., szombat 22:08

Olyan sokan írják itt Haalandot, miért vagytok olyan biztosak benne, hogy 2 év múlva ide akar majd jönni? :D Lehet olyan jól fogja magát érezni, mint anno Aguero, aztán akkor onnan vonul majd vissza jó formán. Ráadásul ha beválik a Citynek, márpedig minden adott hozzá, akkor én belőlük is kinézek valami hasonló hercehurcát, azok onnan nem fogják elengedni. Ezek ellen meg nem tudunk labdába rúgni (haha). Ez a Haaland képlet nagyon zavaros még, 2 év sok idő ilyen szempontból, kár vele számolni bárhogyan is.

MBappé témában meg nem lehet újat írni, mindenki leírt már mindent. Igazából itt tényleg az a szomorú, hogy nyáron köpött egy jó nagyot, ma meg aláállt. Amikor beközölte, hogy távozni szeretne, és visszautasított nem tudom hány ajánlatot... akkor tényleg azt hitte az ember, hogy ambíciózus. De ma kiderült, hogy nem. És tényleg ezért rohadt veszélyes ez a PSG, mert bármit megtehetnek, következmények nélkül. Röhej kategória ez az egész. Meg az is, hogy egy 23 éves gyerek hülyét csinál a világ legnagyobb klubjából meg ezekből az arab majomokból is

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. május 21., szombat 21:58

p.csabi1 írta:
Parc des Princes chants: “P*ta Madrid.”
Az komoly.
Jaj vajon mi mást skandálhhatnának?

Mi vajon mit fogunk miután párizsban megnyerjük a 14.diket? :lol:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2022. május 21., szombat 21:58

Most ez igy szep es jo, nezzuk h milyen jó kylian a metz ellen es kozben irigykedunk h nem nalunk van, de meg mindig nincs benzemanknak örököse és ahogy nezem a piact még kilátásban sincs senki... Ez igy nagyon nem jo.... Mi is elszalasztottuk haalandot, nem igazoltunk senkit évek óta mert mert itt volt a remeny h lesz egy mbappenk!! Olyan mintha kint dolgoznák a kertben es kapálok és tudom h ott a jeghideg Cola a hűtőbe és be akarok menni mert nagyon innék, de nem, minél előbb végezzek addig hadd izzadjak, tűzzön a nap .. erre bemegyek és vki megitta már... Mondjuk senkinek sincs rendes csatara, chelsea kiprobalt mindenkit is legalább, nem tudom mi lesz így...
🇭🇺✝️🇭🇺

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. május 21., szombat 21:56

Parc des Princes chants: “P*ta Madrid.”
Az komoly.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

ELSiete
Hozzászólások: 2982
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2022. május 21., szombat 21:54

🎙| Federico Valverde on IG: “Being from Madrid is a privilege that not everyone can have.” #rmalive https://t.co/x3ZbUuk65y

🎙| Vinícius Jr. via IG: “Madridistas, thank you for all the support this season. Winning with the Real Madrid shirt is UNEXPLAINABLE. Now, #APorLa14, see you in Paris.” #rmalive

🚨🚨🌕| Kylian Mbappé will NEVER join Real Madrid. They're incredibly angry at him. @MelchorRuizCope #rmalive

🚨🚨| Real Madrid are looking into Lewandowski and Tchouaméni. @abc_es
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: terry76 » 2022. május 21., szombat 21:52

Perez helyében lenyilatkoznám,hogy Bappé azért nem igazolt a Reálba,mert nem garantálták neki az állandó kezdő tagságot Vini ill.Rodri miatt:):):)

smck1337
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 11., csütörtök 0:08
Kedvenc játékosaid: CR, M12, B9, K8, M10
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: smck1337 » 2022. május 21., szombat 21:51

@fedeevalverde: "Being from Madrid is a privilege that not everyone can have"

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 21., szombat 21:48

wZoLee7 írta:
Zubkov írta:

Nyilván majd 2 év múlva valakivel meg próbálja eljátszani, hogy 200 millio euróért mennék és akkor talán már elengedik... , de remélem ha el megy valaha a PSG-ből akkor az a Barca lesz ahova megy. Oda való...
mi kivásároljuk 2 év múlva Haalandot, a city meg a psg meg kardozhat majd ezért a szerencsétlenért
Na ja.... azért elég nagy ciki, hogy pár hónapja még úgy nézett ki, hogy Hali és M$$$appe is úgy nézett ki, hogy itt lesz nyáron erre a két olajmágnás csapatba mentek... ez vér cink. Kb az egész focinak az a baj... nekünk csak rém kellemetlen. Okos igazolások kellenek... előre mindenképp kell erősödni. Na meg hátul is kell foltozni azért...

Remélem hamarosan vendégül látjuk ismét majd M$$$appe-t és ismét ki ütjük őket a BL-ből

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 21., szombat 21:46

Donát írta:
69erssam írta: 3 percen belul lott 2 golt. A TV nem adja..vajon volt mezcsok golorom kozben? :shifty:
Hát de vazze, eltiltott :lol: mi a tököm van ott? :smile:
Kövi szezon elsõ meccsérõl - hülye a francia rendszer.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 241 regisztrált és 0 vendég