Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9168
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. január 14., szerda 16:29

numberone1 írta:
adamzz írta:Megint hírbe hoztak minket Pobával(?).
Szerintem van realitása a dolognak. Egy Isco-Kroos-Modric-Pogba négyes a kp-n előttük CR-Benz duó, nem kicsit oktatna. Kérdés,hogy mennyire férne el a három extra világklasszis ott középen. Plussz,hogy a szélső nélküli játék mennyire válna be. Mert Isco ok,hogy balszélről indul de ő is szeret befelé húzni. Érdekes lenne, de James+Khedira Pogbáért nálam deal lenne.
+1
Juveban is hasonlo szerepben jatszik most, amiota ataltak 3-5-2-rol 4-4-2-re. Egyik szelrol indul, tobbnyire baloldalon van, de megfordul jobboldalon is. Nagy nyereseg lenne. Fiatal meg lehet formalni, van benne potencial. Ha a Modric-Kroos duobol egy kiesne serules eltiltas eseten, akkor a legjobb opcio lehetne a helyettesitesre.
Erdekes, hogy Pogbat legtobben a Kroos - Modric paros posztjan kepzelne el, de en ahanyszor csak lattam, mindig elorebb jatszott.
Szerintem elfernenek egyszerre a palyan, foleg hogy hasonlo lenne a felallas, mint amikor az Isco-Kroos-Modric-James kozeppalyank volt. Marci, Isco es Benzema akkor is megoldottak a bal oldalt, mig a jobboson Carvajal teljesen a vonal mellett volt, emlekeim szerint James sem huzodott ki annyira surun. A Pogba - James csere miatt nem lenne annyira tamado a csapatunk, de talan ezzel Isconak se kene annyit a vedekezessel foglalkoznia. Persze ezt inkabb csak akkor tudnam elkepzelni, ha Bale tavozna. (Jamest nem hinnem hogy egy ev utan eladnank, mig egyszerre azert sok lenne ha mindketten padoznanak)

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. január 14., szerda 16:17

Messi távozása szerintem csak akkor fog igazán felmerülni ha idén se nyernek semmit.

Amire szerintem nem sok esély van.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 14., szerda 16:16

nem tudtam mar szerk,:
Lehet, hogy marketing szempontból hatalmas húzás lenne, de sportszakmailag a lehető legrosszabb. Jól hangzik, hogy Ronaldo és Messi egy csapatban, de nincs az a középpálya, ami elbírná azt, hogy egyikük sem zár vissza és a védekezésben sem veszik ki a részüket.
Lehetne az altalunk felvazolt kp : Isco-Modric-Kroos-Pogba elottuk CR-Messi......csak akkor Benzema esne ki, aki rendesen aladolgozuk CR-nek. Messi ezt nem tenne. Mindegyikben meg van a pozitiv es negativ kiahatas.
Biztos vagyok benne, h nem fog ide jonni, voltak hasonlok a multban, mint Schuster,Figo v Laudrup esete, de o nagysag rendekkel nagyok kaliberu mint az elodok.
Hatalmasabb mint maga a klub.... :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 14., szerda 16:10

adamzz írta:Megint hírbe hoztak minket Pobával(?).
Szerintem van realitása a dolognak. Egy Isco-Kroos-Modric-Pogba négyes a kp-n előttük CR-Benz duó, nem kicsit oktatna. Kérdés,hogy mennyire férne el a három extra világklasszis ott középen. Plussz,hogy a szélső nélküli játék mennyire válna be. Mert Isco ok,hogy balszélről indul de ő is szeret befelé húzni. Érdekes lenne, de James+Khedira Pogbáért nálam deal lenne.
+1
Juveban is hasonlo szerepben jatszik most, amiota ataltak 3-5-2-rol 4-4-2-re. Egyik szelrol indul, tobbnyire baloldalon van, de megfordul jobboldalon is. Nagy nyereseg lenne. Fiatal meg lehet formalni, van benne potencial. Ha a Modric-Kroos duobol egy kiesne serules eltiltas eseten, akkor a legjobb opcio lehetne a helyettesitesre.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. január 14., szerda 16:05

miro írta:Ha Perez igazi troll akkor elhozza most. :D
Én nagyon rajta vagyok,nem csípem,de hát kurva jó futballista.
Csak az ára legyen azért reális.. :roll:
Lehet, hogy marketing szempontból hatalmas húzás lenne, de sportszakmailag a lehető legrosszabb. Jól hangzik, hogy Ronaldo és Messi egy csapatban, de nincs az a középpálya, ami elbírná azt, hogy egyikük sem zár vissza és a védekezésben sem veszik ki a részüket.

Arról nem is beszélve, hogy mennyire bomlasztaná a csapatösszhangot és kiválasztani azt, hogy ki lője a 11-eseket, szabadrúgásokat se lenne egyszerű feladat. A csillagászati fizetése még szóba sem került.
Az, hogy mindketten lőnek egy szezon alatt 60 gólt nem jelenti azt, hogy ha Messi idejön akkor ketten termelnek majd 100 felett. A fifában jó igazolás lenne Messi, a valóságban nem, maximum egy jó üzlet.

Két ilyen kaliberű játékos nem fér meg egy csapatban és szerintem ők soha nem fognak együtt játszani.
Egyébként ha Ronaldo nem lenne itt, nekem akkor sem kéne Messi a Realba. :)

A Cityben, MU-ban, Bayernben el tudom képzelni.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 14., szerda 14:58

dannen írta:
miro írta:Ha megy tényleg Gareth,akkor 60-80-at adnék érte,nyilván többet nem,félő hogy már nem tud fölpörögni.
60-80? mondjuk más kérdés, hogy te mennyit adnál érte és ténylegesen mennyiért érkezhetne.. :mrgreen: 150 alatt nem úsznánk meg.
Szerintem aki megveszi annak 200 a minimum...

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. január 14., szerda 14:48

[quote="Toti"]volt már?
cé fia messihez szaladt?

Ez nagyon EMBERI volt jó látni ilyen videókat is nem csak a .......... ! :salute: Ebből is látszik hogy nem utálják ők egymást csak az újságírók szeretnék ezt elhitetni. Ja és gratula CR nek idén nem volt kérdés ki volt a jobb.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 14., szerda 14:42

dannen írta:bár biztos, hogy nem jönne ide, de mi számít reális árnak ha bale majdnem 100 milla volt ?! ha egy halvány esély lenne rá, hogy idejöjjön perez nem sajnálná a pénzt az biztos, ez az évezred igazolása lenne, akkorát robbanna. persze azért is ekkora szám ez, mert nincs rá esély, hogy megtörténjen :)
Ha megy tényleg Gareth,akkor 60-80-at adnék érte,nyilván többet nem,félő hogy már nem tud fölpörögni.
Mondja be hogy fehér a szíve. :D :D
Ronaldo nyilatkozzon róla szépeket,és akkor lehet a prezentációt már készíteni. :D

Mondjuk a legnagyobb akkor is az lenne ha most télen még januárban leigazolnánk. :lol: :lol: :lol:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. január 14., szerda 14:35

Toti írta:volt már?
cé fia messihez szaladt?

érik a messi - real madrid házasság. :D :D

Ha Perez igazi troll akkor elhozza most. :D
Én nagyon rajta vagyok,nem csípem,de hát kurva jó futballista.
Csak az ára legyen azért reális.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 14., szerda 14:27

Megint hírbe hoztak minket Pobával(?).
Szerintem van realitása a dolognak. Egy Isco-Kroos-Modric-Pogba négyes a kp-n előttük CR-Benz duó, nem kicsit oktatna. Kérdés,hogy mennyire férne el a három extra világklasszis ott középen. Plussz,hogy a szélső nélküli játék mennyire válna be. Mert Isco ok,hogy balszélről indul de ő is szeret befelé húzni. Érdekes lenne, de James+Khedira Pogbáért nálam deal lenne.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 14., szerda 7:58

volt már?
cé fia messihez szaladt?

érik a messi - real madrid házasság. :D :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. január 13., kedd 18:52

R.M.C.F írta:Igaz nem kell.....had dögüljünk meg már decemberben. ezért is nem nyerünknidén semmit.
Max igazad van. Hosszítani kell a csapaton, hogy akár 6 titulusra is jók legyünk. A mostani játékos anyag erre kevés

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. január 13., kedd 16:14

Jean-Michel Aulas, a francia labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) tabelláját immár vezető Lyon elnöke szerint nincs az a pénz, amennyiért eladnák legjobb játékosukat, a remek idényt futó Alexandre Lacazette-et. És ezt meglepő módon érzékeltette.
„Mi is a neve annak walesinek a Real Madridban? – tette fel kihívó kérdését a csípős nyilatkozatairól is ismert klubelnök a másfél éve 91 millió eurós áron elkelt Gareth Bale-re célozva. – Na, Alexandre nála egyértelműen jobb. De neki nincs ára. Semmi értelme sem lenne rögzíteni, manapság ugyanis szóba sem jöhet, hogy beleegyezzünk a távozásába.”
Nem hinnem, h sokaig meg tudnak tartani...talan meg egy idenyt. Most lepett egy szintet, de ki tudja meddig tudja ezt tartani.
Jobb neki is, ha erosebb csapatba kerul. Szerintem Anglia lesz ebbol, nalunk nem ferne be a kezdobe...a kiegeszito szerepre meg tul jo.
91 millio Perez hulyesege volt.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2015. január 13., kedd 14:50

Ramón Calderon, a Real Madrid ex-elnöke: “Nagy örömmel tölt el, hogy megerősítést nyert, hogy az Aranylabda győztese Cristiano Ronaldo lett. Minden erőfeszítés megérte, amit 2008 decemberében tettünk azért, hogy le tudjuk igazolni.”
Hihetetlen, hogy valaki, hogy meg tud ilyenekben kapaszkodni évekig. Szerintem Ronaldo visszavonulása után is ezt fogja fújni...
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 13., kedd 6:35

Igaz nem kell.....had dögüljünk meg már decemberben. ezért is nem nyerünknidén semmit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. január 12., hétfő 22:38

a mostaniak mellé jönne Reus? :lol:
azzal legalább 2 spanyol tehetségünket kinyírnánk...
ennyire még mi sem lehetünk gyökerek...

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. január 12., hétfő 21:52

CS0ki írta:Na remélem letudtuk ezt az aranylabda témát egy jó időre... :roll:

Reusra állítólag eléggé ráment Mourinho is. Gondolom a háttérben azért megy az egyezkedés a német menedzserével is, de csodálkoznék, ha itt kötne ki anélkül, hogy Bale-t nem adnánk el. Ha tehát jönnek majd az egyre megbízhatóbb hírek, hogy Reus itt köt ki, akkor elég valószínűre vehetjük, hogy Bale viszont megy vissza Angliába. Persze nyilván sok múlik majd a tavason, ha hirtelen elkezd parádésan játszani, de legalábbis nagyüzemben gólokat termelni, akkor gondolom maradni fog.

Nem biztos, jesé teljesen bizonytalan még,ki tudja mi lesz nála.....mennyire tud visszakapaszkodni, csikarító nem válik be,a 3 támadó meg kevés. Majd rotálja őket rendszeresen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 12., hétfő 21:41

Mondjuk az fix, hogy Mourinhonak kellene egy Reus-típusú spíler. Plusz ott van az elégedetlenkedő Schürrle, be tudnák vonni őt is vszeg.
Nem illik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 12., hétfő 21:31

Na remélem letudtuk ezt az aranylabda témát egy jó időre... :roll:

Reusra állítólag eléggé ráment Mourinho is. Gondolom a háttérben azért megy az egyezkedés a német menedzserével is, de csodálkoznék, ha itt kötne ki anélkül, hogy Bale-t nem adnánk el. Ha tehát jönnek majd az egyre megbízhatóbb hírek, hogy Reus itt köt ki, akkor elég valószínűre vehetjük, hogy Bale viszont megy vissza Angliába. Persze nyilván sok múlik majd a tavason, ha hirtelen elkezd parádésan játszani, de legalábbis nagyüzemben gólokat termelni, akkor gondolom maradni fog.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 12., hétfő 12:57

Realista24 írta:Politikában most sincs hiány, ahogy nézem.
Amúgy nem értem, hogy miért kéne a VB évében egy vb győztesnek nyerni. Ez az érvelés számomra továbbra sem jön át. Néhány meccs, ráadásul sok esetben legalább a fele fél-profi csapatok ellen. Óriási teljesítmény... :roll:
Na mindegy.
És ugye,azzal a logikával,az EB után Iniesta még tán meg is érdemelte volna,csak abban az évben egyéni elismerés volt,azért kapta Messi :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 39 regisztrált és 0 vendég