Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. február 7., szombat 11:15

ezt ugye jópárszor meg is mutatta már
Bartra ellen bejött, többre nemnagyon emlékszem.

az meg a másik, h tiszta 1vs1 nagyon ritkán alakul ki. Érdemes megfigyelni hogy ha a szélen rávezeti a védőre a labdát, egy felkészült csapat belső védője már megy is kifele keresztezni. Bale megtolja, jön a belső védő és kivágja a lasztit. Ezt az Atletico pl nagyon jól csinálta. Sztem ma is láthatjuk majd párszor.

A második felével nem vitatkozom, viszont azért az is erős túlzás, hogy Bartrán kívül senkit nem vert meg.
Azért kevés az 1v1, mert ilyen a csapat stílusa, többet birtokoljuk a labdát, az ellenfelek pedig kevesebbet lépnek fel.

Viszont pont azért, amit írsz, hogy arra elég Bale előélete, illetve sebessége, hogy 2 embert magárra húzzon, így is hasznos lehetne. Ilyenkor kellenének a fellépő szélső védők, vagy a közelebb lépő középpályások, hogy ki legyen használva ez a "képesség", könnyebben ki lehessen alakítani létszámfölényt. Illetve Bale-nek is le kellene raknia a labdákat...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 7., szombat 11:11

a cope szerint modric március első hetében visszatér.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 11:08

RealMadridFanatic írta:Bale előtt meg ha van terület, akkor lehetetlen szinte levédekezni egy az egyben, mert többnyire annyival gyorsabb a védőknél
ezt ugye jópárszor meg is mutatta már
Bartra ellen bejött, többre nemnagyon emlékszem.

az meg a másik, h tiszta 1vs1 nagyon ritkán alakul ki. Érdemes megfigyelni hogy ha a szélen rávezeti a védőre a labdát, egy felkészült csapat belső védője már megy is kifele keresztezni. Bale megtolja, jön a belső védő és kivágja a lasztit. Ezt az Atletico pl nagyon jól csinálta. Sztem ma is láthatjuk majd párszor.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. február 7., szombat 10:57

Khedira a mozgékonyabb, mint Isco

Gondolom elírás, de Illaranál tartja mozgékonyabbnak.

Ami szerintem nem feltétlen igaz. Illara játékstílusa miatt nem nagyon derül ki, hogy valójában mennyire dinamikus, de tv-n keresztül, első blikkre azt mondanám, hogy nincs nagy különbség a kettő között. Mind a kettő átlag alatti, mind fordulás, mind megindulások terén, csak amíg Illara játékát kevésbé befolyásolják ezek, addig a világtalan Khedira kicsit többnek érzi magát, mint ami, és előszeretettel indul meg. Akkor meg kibukik, hogy fogalmatlan a focihoz, ráadásul a technikai képzettsége és a fizikai adottságai is kevesek, így semmilyen hiányosságát nem tudja eredményesen elkendőzni.


Viszont minden savazás ellenére a legutóbbi meccse szerintem meglepően jó volt. Aktív volt, nem nagyon szórta el a labdékat, sőt egy-egy kényszerítőben is benne volt. Illetve jókor indul meg üres területekre, de ezt eddig is tudta, ezt nem veszem el tőle amúgy sem.

Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Nálam is. Isco és Modric az alacsony súlypontjukkal sokkal hirtelenebb ritmusváltásokra képesek, alapesetben szerintem sokkal nehezebb védekezni ellenük. És ugye a Real ellen a csapatok nagy százaléka bekkel, amivel szemben a kis területen véghezvitt cselek, ritmusváltások a hatékonyabbak.

Bale előtt meg ha van terület, akkor lehetetlen szinte levédekezni egy az egyben, mert többnyire annyival gyorsabb a védőknél. Viszont a tömörülő ellenfelek ellen kevésbé hatékony, illetve a jelenlegi stílusával az. Ha letenné az érkező középpályásnak, majd azonnal indulna a résbe, akkor így is nagyon hasznos lehetne. Csak sajnos mostanában a letenni rész nem nagyon akar menni neki...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 7., szombat 10:52

KAG írta:Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
mint Illarra, nem Isco

és amugy nembiztos h messze jár a valóságtól
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 10:46

tucsoki írta:
gólvonal írta:Én azt gondolom, hogy ha Carlo azt mondja, akkor az úgy is van.
Vitának helye nincs :lol: :lol:

A Sevilla meccs után is olvastam, hogy Bale remekül játszott és nagyon veszélyes volt a kapura. Akkor ez így is van.

Én nem mertem reagálni :lol:
Köszönöm, hogy megtetted helyettem :agree: :D :D
ZIDANE

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 7., szombat 10:45

gólvonal írta:Én azt gondolom, hogy ha Carlo azt mondja, akkor az úgy is van.
Vitának helye nincs :lol: :lol:

A Sevilla meccs után is olvastam, hogy Bale remekül játszott és nagyon veszélyes volt a kapura. Akkor ez így is van.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. február 7., szombat 10:40

KAG írta:Bocsánat, de már nem enged szerkeszteni...

Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
Lehet, hogy 100 méteren gyorsabb, de nálam nem ezt jelenti a mozgékonyság... :roll:

Példának kedvéért: Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Szerintem Illarra is jóval könnyebben forgolódik, tartja magánál a labdát kicsiben, mint Khedira.
Én azt gondolom, hogy ha Carlo azt mondja, akkor az úgy is van.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 10:21

Bocsánat, de már nem enged szerkeszteni...

Amúgy arról ki mit gondol, hogy Carlo szerint Khedira a mozgékonyabb, mint Isco?
Lehet, hogy 100 méteren gyorsabb, de nálam nem ezt jelenti a mozgékonyság... :roll:

Példának kedvéért: Nálam Isco/Modric mozgékonyabb, mint Bale.
Szerintem Illarra is jóval könnyebben forgolódik, tartja magánál a labdát kicsiben, mint Khedira.
ZIDANE

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. február 7., szombat 10:10

hehe írta:ma nyerni köll buzikák!!
benzema dupla alap. :iszunk: :happy:

Nagyon elkéne kenni a szájukat amúgy végre... Az internetes (külföldi) oldalakon is rendre ők jönnek ki a szavazásokon a győztesnek. :vivo:

Picit helyre kéne rakni a népet! :lol: :mrgreen:


Amúgy szerintem kurva nehéz dolgunk lesz, Hazai vagy X lesz az :/
ZIDANE

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 7., szombat 10:02

hehe írta:ma nyerni köll buzikák!!
benzema dupla alap. :iszunk: :happy:
Végre egy értelmes hsz :mrgreen: :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 7., szombat 8:29

ma nyerni köll buzikák!!
benzema dupla alap. :iszunk: :happy:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 6., péntek 15:01

Akkor legalább kétesélybe tetted volna, 1 x-be, akkor biztosak lehetnénk a győzelmünkben :mrgreen:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 6., péntek 14:57

morientes írta:
Becksy23 írta:Áldozatot hoztam a csapatért, feltettem egy ezrest az Atlético-ra. Innentől legrosszabb esetben is döntetlen lesz. Könnyű a sorsolásunk szerencsére ebben a necces időszakban, az Atlético és a Barca meccs között egyedül a Bilbao lehet akadály, ha szokás szerint vért isznak meccs előtt ellenünk, hogy aztán kikapjanak a Levante-tól, ez nagy szokás arrafelé.
És ha mégsem jönne össze,még az x sem,akkor is ott a fájdalom díj. :mrgreen:
Kizárt, sosem nyerek, átok ül rajtam. Amikor utoljára a csapat ellen fogadtam, Bale körbepisilte jobbmintVaranet. Egyébként akármikor megrakom a Barca-t, sosem nyernek. Persze ha egy másik meccsen már elment a szelvény akkor győznek.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 6., péntek 14:44

Becksy23 írta:Áldozatot hoztam a csapatért, feltettem egy ezrest az Atlético-ra. Innentől legrosszabb esetben is döntetlen lesz. Könnyű a sorsolásunk szerencsére ebben a necces időszakban, az Atlético és a Barca meccs között egyedül a Bilbao lehet akadály, ha szokás szerint vért isznak meccs előtt ellenünk, hogy aztán kikapjanak a Levante-tól, ez nagy szokás arrafelé.
És ha mégsem jönne össze,még az x sem,akkor is ott a fájdalom díj. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. február 6., péntek 14:42

hunmadridista írta:Azért nem kell a Schalkét sem ennyire lebecsülni...jó nyilván megint mi vagyunk a favoritok, de ennyi sérülttel nem hiszem, hogy idén is mészárlás lesz...nehéz párharc lesz, nehezebb, mint azt sokan gondolják, de a továbbjutás szerintem is meglesz...
Nyilván nem lesz megint olyan mint tavaly,de szerintem az ég világon semmi esélye nincs a Schalkenak..
Ez egy nagyon aranyos csapat,ha akarunk kettős győzelemmel jutunk tovább.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. február 6., péntek 14:37

Áldozatot hoztam a csapatért, feltettem egy ezrest az Atlético-ra. Innentől legrosszabb esetben is döntetlen lesz. Könnyű a sorsolásunk szerencsére ebben a necces időszakban, az Atlético és a Barca meccs között egyedül a Bilbao lehet akadály, ha szokás szerint vért isznak meccs előtt ellenünk, hogy aztán kikapjanak a Levante-tól, ez nagy szokás arrafelé.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 6., péntek 14:36

h3x0r írta: A Schalke ellen ugyis tovabbjutunk, a BL negyeddonto elso meccse meg aprilis 14/15-en lesz. Kb onnantol kezdodik a heti 2 meccses terheles. Addig meg van tobb mint 2 honap, sok minden valtozhat, lehet hogy tobb pontos elonyunk lesz es tudunk tartalekolni, de az is lehet hogy mar eselyunk se lesz a bajnoksagra.
Azért nem kell a Schalkét sem ennyire lebecsülni...jó nyilván megint mi vagyunk a favoritok, de ennyi sérülttel nem hiszem, hogy idén is mészárlás lesz...nehéz párharc lesz, nehezebb, mint azt sokan gondolják, de a továbbjutás szerintem is meglesz...

Amúgy meg az a baj, hogy mivel többen majd hosszú sérülés után térnek vissza kérdéses lesz majd a formájuk...ilyen pl. Ramos, James, Pepe vagy Modric...az pár hetet igénybe vesz majd mire újra felveszik a ritmust és újra formába lendülnek mindannyian...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 6., péntek 14:14

Mike írta:amugy még "jókor" is jöttek ezek a sérülések. Modric, Ramos és James is pihenhet a legnehezebb időszak előtt, még ha kényszerből is. Ronaldo is fújhatott egyet, Pepe is...

a negyeddöntőben még lehet h nem lesz mindenki top formában, de ha azt túléljük akkor elég jó esélyeink lehetnek
ne csináld már, egy sérülés sosem jön jókor. ráadásul nem is olyan sérülések, h 2 v 3 meccset kihagynak, pihennek 2-3 hetet aztán jöhetnek. több hónapo sérülésekről beszélünk, törésekről, műtétekről. és jól hangzik, h pihennek, de majd h fognak visszatérni? milyen állapotban? vissza is kell rázódni, ami nem megy egyik pillanatról a másikra.

ezt most nagyon pozitívan fogtad fel. :)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 6., péntek 14:14

Mike írta: amugy még "jókor" is jöttek ezek a sérülések. Modric, Ramos és James is pihenhet a legnehezebb időszak előtt, még ha kényszerből is. Ronaldo is fújhatott egyet, Pepe is...

a negyeddöntőben még lehet h nem lesz mindenki top formában, de ha azt túléljük akkor elég jó esélyeink lehetnek
Igen, lehet így is nézni,próbálom én is, csak a csapatnak is idő kell majd,hogy újra összeálljon játékban, az meg úgy nehéz,ha valaki mindig hiányzik.

Egyelőre nincs ok a pánikra, simán hozható ez az időszak sérültekkel, de a szombati meccsen fog múlni,hogy kínkeserves 2 hónap lesz,vagy nyugodt.Ja és Kroos,vagy CR nem dőlhet ki, semmiképp ha valamelyik a 2közül kiesik hosszab időre akkor tényleg ultranagy szarban vagyunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég