Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 15:50

Whaaat? :ozil: Ez kimaradt. Hogyhogy nem kezdted el szervezni a madridi utat, hogy össze tudjunk neki csomagolni? :mrgreen:
Erről is lemaradtál mert hirtelen négyen indultunk becsomagolni neki :mrgreen:
Hát így már mindjárt logikusabb :)
jaja, van még idő Bigliára meg Sissokóra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 15:45

Realista24 írta:75 milliót hivatalosan is megerősítették, már ha elég hivatalos az, hogy maga a játékos lenyilatkozta.
Whaaat? :ozil: Ez kimaradt. Hogyhogy nem kezdted el szervezni a madridi utat, hogy össze tudjunk neki csomagolni? :mrgreen:
Ennyi baki ilyen rövid időn belül, a 10. után: Di Maria, Xabi Alonso, Ancelotti, BENITEZ!!!, James megvétele, James nem eladása...
Akkor fogják közölni az ítéletet, de ha azt mondják, hogy két átigazolási időszakból ki vagyunk zárva, akkor augusztus 31-ig azt igazolunk akit akarunk. Legalábbis Barcánál így volt, nem naptár szerint nézték, hanem időszakra.
Hát így már mindjárt logikusabb :)
Merci Zizou!

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. augusztus 9., kedd 15:43

KAG írta:Ha teljesen nem is számítana bele, de úgy lenne normális, ha a következő nyáron Augusztus végén már igazolhatnánk.
Mondjuk annak az ég világon semmi értelme nem lenne, mert leigazolni le tudtok közben is játékost, csak beregisztrálni nem. Ezzel az opcióval meg annyi lenne a büntetés, hogy augusztus 16-ig nem tudjátok beregisztrálni az újonnan érkezőket, ami lássuk be, nem egy nagy dolog.. Ha lesz eltiltás, akkor szerintem csak a következő átigazolási szezontól lép érvénybe majd, nekem legalábbis ez lenne logikus.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 15:40

A hírek szerint szombatig van rá ideje, akkor lesz hivatalos a ban. Szerintem értelmes megoldás már nem érkezik. Nekivágunk a szezonnak.
Akkor fogják közölni az ítéletet, de ha azt mondják, hogy két átigazolási időszakból ki vagyunk zárva, akkor augusztus 31-ig azt igazolunk akit akarunk. Legalábbis Barcánál így volt, nem naptár szerint nézték, hanem időszakra.

Jemesért szerintem nem jött akkora ajánlat, mint ami megjelent a sajtóban.
75 milliót hivatalosan is megerősítették, már ha elég hivatalos az, hogy maga a játékos lenyilatkozta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 15:30

Kerlon írta:Most mi azért nem követtük a dolgokat, mert nem mi fizettük a legtöbbet? Vagy ha most valakiert adnánk százat akkor jók vagyunk?
Nem mondtam hogy hibát követtünk el.Csak nem reagáltunk időben a piaci változásokra.Holott eddig mi diktáltuk a piacot.
Mèg egyszer,arra nem tudok mèg mit mondani hogy mi nyultunk e mellè,vagy beválik e annyira Pogba,egy biztos...ha Perez gondolkodik mèg tudomsèn Neymarba,az innentől 200...ès most ez egy pèlda csak,nem tudom gondolkozik e benne,de egy klasszissal kecsegtető játèkos innentől 120 felett kezdődik majd.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2016. augusztus 9., kedd 15:15

A hírek szerint szombatig van rá ideje, akkor lesz hivatalos a ban. Szerintem értelmes megoldás már nem érkezik. Nekivágunk a szezonnak.
Ha el is tiltanak, gondolom ezt az időszakot már nem érinti..

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 15:14

en jamesnel hihetonek tarton azt a verziot is hogy perez nem akarja teljesen bealdozni a delamerikai piacot. utolso hajszalba kapaszkodik jamesszel. a masik opcio is hiheto hogy zidane tenyleg adni akar neki eselyt. viszont akkor renelem a sajat posztjan akarja jatszatni es nem szuro elott picivel.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 9., kedd 15:14

Most mi azért nem követtük a dolgokat, mert nem mi fizettük a legtöbbet? Vagy ha most valakiert adnánk százat akkor jók vagyunk?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 9., kedd 15:13

BBeno írta:suareznel perez huzta be a feket. elso nagy hibaja. masodik pogba lenne nalam. de javithat ha egy valamire valo vkpt hoz case melle.

Most ezt így bedobni könnyű.
De, ha kínoznának sem tudnék mondani olyat, aki hozható&előrelépés is lenne ténylegesen.

Ha teljesen nem is számítana bele, de úgy lenne normális, ha a következő nyáron Augusztus végén már igazolhatnánk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KAG 2016. augusztus 9., kedd 15:14-kor.
ZIDANE

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 15:09

BBeno írta:suareznel perez huzta be a feket. elso nagy hibaja. masodik pogba lenne nalam. de javithat ha egy valamire valo vkpt hoz case melle.
A hírek szerint szombatig van rá ideje, akkor lesz hivatalos a ban. Szerintem értelmes megoldás már nem érkezik. Nekivágunk a szezonnak.

Ezzel kapcsolatban eszembe jutott valami. Ha a ban már most augusztusban elkezdődik, akkor ez az átigazolási szezon bele fog számítani az eltiltásba? Mert ha igen, jövő nyáron újra szabad a vásár :)
Ha annyira kéne a pénz, akkor Morata vagy James már tuti nem lenne itt.
Jemesért szerintem nem jött akkora ajánlat, mint ami megjelent a sajtóban.
Morata pedig a származása miatt kap egy év esélyt. Szeirntem a vezetőségben csak úgy nyáladznak a szenilis öregek egy új Raúlra.
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 15:06

Attól tartok ujfenn egy árrobbanásnak vagyunk tanui,ami ismèt átrendezi,új alapokra helyezi,a piacot.
Ilyen volt anno Maradona mikor a barca 8 millio dollárt adott èrte a nyolcvanas èvekben,vagy Denilson aztán 36 millio dollárèrt a betishez,vagy Zidane ugye 75 millio real,vagy CRonaldo...pl.
Ez óhatatlanul bekövetkezik időről időre,mi meg nem követtük úgy a dolgokat ahogyan kellett volna.Hogy ez kèsőbb visszaüt vagy sem,azt majd a jövő eldönti de valami biztos....ilyen vagy hasonló kaliberű futballistát innentől kevesebbèrt igazolni a továbbiakban nem lehet.Mert ez innentől precedens.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 9., kedd 15:05

ericco írta:
Realista24 írta:Tipikus felfogás. Jó játékos, kéne is, meg bacca meg a ManU, hogy elvitte, de azért jó, hogy nem jött, mert sok lett volna a fizetése.

Ha néhány piaci szereplő így gondolkodna, már rég lehúzta volna a rolót az üzleti életben.

Nem lehet dugni is meg szűznek is maradni.
Én nem örülök neki, hogy nem jött. Sőt, már anno sem örültem, hogy nem hoztuk egy szett focilabdáért az MU-ból. Viszont valahol Perezéket is megértem, hogy nem akartak bankot robbantani érte. Lehet tényleg nem áll annyira jól a klub. Stadiont is kell újítani, közvetítési jogokból áramló pénzt is a liga osztja majd szét, stb.
Hiba volt annyit kifizetni Jamesért, egyértelműen az a transfer volt egy jó darabig a galaktikus igazolás. És miatta ment Di Maria is. Más helyen az ilyen elhibázott dolgokért fejek repülnek.
Ha annyira kéne a pénz, akkor Morata vagy James már tuti nem lenne itt.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 15:05

suareznel perez huzta be a feket. elso nagy hibaja. masodik pogba lenne nalam. de javithat ha egy valamire valo vkpt hoz case melle.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 15:04

Fabregas, Alexis Sanchez, Neymar, Suarez, Pogba:

Fabregas Barca nevelés, alig várta, hogy hazatérjen. Sanchezt sosem akartuk leigazolni. Neymar story annyira zavaros, hogy lehet maga a játékos sem tudja, mi történt, Suarezt mi nem akartuk a VB-s harapása után, Pogba pedig már téma a fórumon. Szerintem a játékos jött volna, csak nem tettünk olyan ajánlatot, amire a Juve rábólintott volna, szóval hivatalosan a játékosnak sem tehettünk ajánlatot.
Merci Zizou!

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 9., kedd 15:01

KAG írta:Balet akarta a barca előttünk egy évvel, de megvárt minket a srác!
Aztán Ők hozták B-opciónak Neymart.










:mrgreen:
:lol: :lol:
De tényleg hihetetlen, évek óta mutatják a fuckot a játékosok nekünk. Fabregas, Alexis Sanchez, Neymar, Suarez, Pogba stb stb... miért nem akartak ideigazolni?

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 15:01

Sierra írta:Még egy játékost elhalásztak előlünk, akit évek óta hajkurászunk. CéRonaldo óta volt olyan játékos, akit sikerült megszerezni? :lol:
Balet mi halásztuk el a MU elől, mondjuk ott megvolt az előnyünk, hogy Levy nem akarta őt közvetlen riválisnak eladni. Meg Kroost is vitték volna páran, sőt, a Bayern is megtartotta volna.
Realista24 írta:Én megérteném Pérezéket, de ahelyett, hogy elismerték volna a hibát és javítottak volna rajta, csak nagyobb baj irányába sodorják a klubot, legalábbis ahogy a dolgok most állnak.
Tudod, mi nem fér bele nekem az összképbe? Andre Gomes. Ha ő nem B terv volt, akkor mi? Ha Pogbára nem volt esély nyár eleje óta, akkor miért nem igazolták le? Én örülök neki, hogy így alakult, mert semmi extra a gyerek, de az érdeklődésünk valós volt.
Merci Zizou!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 9., kedd 14:57

Sierra írta:Még egy játékost elhalásztak előlünk, akit évek óta hajkurászunk. CéRonaldo óta volt olyan játékos, akit sikerült megszerezni? :lol:
Balet akarta a barca előttünk egy évvel, de megvárt minket a srác!
Aztán Ők hozták B-opciónak Neymart.










:mrgreen:
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 14:54

Én megérteném Pérezéket, de ahelyett, hogy elismerték volna a hibát és javítottak volna rajta, csak nagyobb baj irányába sodorják a klubot, legalábbis ahogy a dolgok most állnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. augusztus 9., kedd 14:53

Még egy játékost elhalásztak előlünk, akit évek óta hajkurászunk. CéRonaldo óta volt olyan játékos, akit sikerült megszerezni? :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 14:50

Ellenben Iscora meg Jamesra több az esély, hogy beválik, és húzóember lesz.
Iscora mèg csak csak,de Jamesnek se sebessèg,se dinamika,se poszt,de mèg mostanság akarat sincs.Ergo,nagyon játszani sem fog.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 44 regisztrált és 0 vendég