Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8210
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 18., péntek 23:06

Matt009 írta:Hámeszről:

Nekem tetszik a játéka, és sokra tartom. Akármelyik klubba kerül, az a klub jól fog járni. De van a leigazolásával kapcsolatban pár probléma:

1. Az ára. 80 millió körül lesz, amit én sokallok. Bale inkább ért 90-et, mint James 80-at a Real előtti karrierjüket figyelembe véve. De az ára nem lenne túl nagy gond, ha nem jönne számításba a többi pont.

2. Nincs posztja. Jamesnek az optimális helye a pályán többé-kevésbé megegyezik azzal a hellyel, ahova Isco beférne. Ez a poszt a jelenlegi Realban nem létezik. A csapatunk jelenleg egyensúlyban van, ha James miatt szerkezetváltozás történne, felborulna a kényes egyensúly, amit nagy nehezen megtaláltunk. Azt meg kétlem, hogy Kroos-Modric páros 4-2-3-1-ben elég lenne a stabilitás fenntartására. Olyan játékost meg nincs értelme igazolni, aki nem illik a csapat felállásába.

3. James érkezésének DM eladása az ára. Azt hiszem nem kérdés, hogy amit DM hozzátett a csapatunkhoz az elmúlt fél évben, anélkül nem lett volna meg a 10., és nem lett volna ilyen stabil és veszélyes a csapat. Azt a munkabírást és azt a védelemmegbontásra való képességet vétek eltékozolni. A jelenlegi Di Maria többet ér a Realnak, mint egy esetleges csúcsformában játszó James. Én nem szeretném, ha DM lenne az új évtized Makeleléje. De jelenleg gőzerővel haladunk efelé.

4. James leigazolása Pogba le nem igazolását is jelenti egyben. Pogba 50+, és nem hiszem, hogy még őt is megvennénk Kroos és James után, még akkor sem, ha Dm, Casemiro és Khedira is koccol. Ha veszünk kp-st, akkor olcsóbbat és a padra. Könnyen lehet, hogy így a következő évtized legjobb kp-sáról csúszunk le, mert Pogba a Juvéból bárhova is igazoljon, kétlem, hogy kivásárolható lesz majd. Mindez csak azért szomorú, mert DM távozása esetén Pogba az egyetlen, akiben benne van, hogy a DM-mel távozó kvalitásokat képesek leszünk valamilyen szinten pótolni.

5. Isco. James lesz az utolsó szög Isco Realos karrierjének koporsójában. Ha marad is idén, Jamest elsősorban az ára miatt nem fogja tudni kiszorítani. Ha meg mégis képes lenne erre, akkor meg minek James?


Összegezve: James megér 80 milliót, DM elvesztését, Pogbáról való lecsúszást, és a kockázatot, hogy a csapat kényes egyensúlya felbomlik? Szerintem nem. Ezért én nem támogatom James leigazolását. Mint játékost kedvelem, és örülnék, ha itt játszana, de annyira nyilvánvaló, hogy az ő leigazolása nem létszükség a Realnál. A potenciális negatív következményeket a játékának várható színvonala nem képes ellensúlyozni.
ámen
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. július 18., péntek 22:55

Hámeszről:

Nekem tetszik a játéka, és sokra tartom. Akármelyik klubba kerül, az a klub jól fog járni. De van a leigazolásával kapcsolatban pár probléma:

1. Az ára. 80 millió körül lesz, amit én sokallok. Bale inkább ért 90-et, mint James 80-at a Real előtti karrierjüket figyelembe véve. De az ára nem lenne túl nagy gond, ha nem jönne számításba a többi pont.

2. Nincs posztja. Jamesnek az optimális helye a pályán többé-kevésbé megegyezik azzal a hellyel, ahova Isco beférne. Ez a poszt a jelenlegi Realban nem létezik. A csapatunk jelenleg egyensúlyban van, ha James miatt szerkezetváltozás történne, felborulna a kényes egyensúly, amit nagy nehezen megtaláltunk. Azt meg kétlem, hogy Kroos-Modric páros 4-2-3-1-ben elég lenne a stabilitás fenntartására. Olyan játékost meg nincs értelme igazolni, aki nem illik a csapat felállásába.

3. James érkezésének DM eladása az ára. Azt hiszem nem kérdés, hogy amit DM hozzátett a csapatunkhoz az elmúlt fél évben, anélkül nem lett volna meg a 10., és nem lett volna ilyen stabil és veszélyes a csapat. Azt a munkabírást és azt a védelemmegbontásra való képességet vétek eltékozolni. A jelenlegi Di Maria többet ér a Realnak, mint egy esetleges csúcsformában játszó James. Én nem szeretném, ha DM lenne az új évtized Makeleléje. De jelenleg gőzerővel haladunk efelé.

4. James leigazolása Pogba le nem igazolását is jelenti egyben. Pogba 50+, és nem hiszem, hogy még őt is megvennénk Kroos és James után, még akkor sem, ha Dm, Casemiro és Khedira is koccol. Ha veszünk kp-st, akkor olcsóbbat és a padra. Könnyen lehet, hogy így a következő évtized legjobb kp-sáról csúszunk le, mert Pogba a Juvéból bárhova is igazoljon, kétlem, hogy kivásárolható lesz majd. Mindez csak azért szomorú, mert DM távozása esetén Pogba az egyetlen, akiben benne van, hogy a DM-mel távozó kvalitásokat képesek leszünk valamilyen szinten pótolni.

5. Isco. James lesz az utolsó szög Isco Realos karrierjének koporsójában. Ha marad is idén, Jamest elsősorban az ára miatt nem fogja tudni kiszorítani. Ha meg mégis képes lenne erre, akkor meg minek James?


Összegezve: James megér 80 milliót, DM elvesztését, Pogbáról való lecsúszást, és a kockázatot, hogy a csapat kényes egyensúlya felbomlik? Szerintem nem. Ezért én nem támogatom James leigazolását. Mint játékost kedvelem, és örülnék, ha itt játszana, de annyira nyilvánvaló, hogy az ő leigazolása nem létszükség a Realnál. A potenciális negatív következményeket a játékának várható színvonala nem képes ellensúlyozni.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 22:54

Szerintem Isco maradni fog, nagyon fiatal még :) de nyilván játszatni kell, hogy fejlődjön :workout:

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2014. július 18., péntek 22:34

Az elmúlt évek és az idei nyár alapján eddig nem féltem az átigazolásoktól, de ha Isco-t képesek elk@rni az oltári nagy fekete pont lesz, bármekkora tehetség is Hamesz.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 18., péntek 22:29

ideigazolt, amikor tudta, hogy a posztján ott van Özil, nem fogja ő ilyen könnyen feladni és még Carlo is nagyon bízik benne.
Ha Perez ismét igazol magának egy házi kedvencet 70 millióért nincs az az isten meg Carlo Ancelotti aki ne játszatná. Meg lenne mondva, hogy játszik és játszana is.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 18., péntek 22:22

Nekem Dzsémsz csak akkor kell, ha elmegy DiMaría, bár James az én szememben 10x jobb és nagyon sok helyen bevethető és alkalmas az összjátékra. De CSAKIS 80 alatt... na mind1, not my money.

És ja, kedirát vigye mán el valaki, Morata sagának is legyen vége, jöjjön James, vagy helyette valami csatár gyorsan, azt csá :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 22:18

Realista24 írta:A Barcától nem kell tartani, ha akarjuk Jamest, de csak ha akarjuk.
A 90et amúgy sem idén adnák meg, hanem jövőre...ha egyáltalán megadnák.
Ha pedig nem akarjuk, akkor nem okolható a döntésért, ha mégis odaigazolna. Szerintem.
Meglátjuk. Sírva nem fakadnék ha még is jönne. Max a padon lévők miatt. Én már Xabi Alonsot se hagynám ki a kezdőből "szívem szerint". Mindig kedveltem az öreg játékát. Kíváncsi vagyok jövőre mekkora szerepe lesz a csapatban.
Ha valóban alap Modric és Kroos (alap-e biztosan az a kérdés??) akkor 3. helyre jelen pillanatban is már elég sokan pályáznak nem még esetleg James érkezésével.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 18., péntek 22:17

Inkább törődnének az idei csúcs védőigazolással, mátyiővel

Pöröghetnének már az események, kezdetnek Morata, Khedira végre el, aztán igazolni még egyet vagy kettőt és kész.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 22:11

A Barcától nem kell tartani, ha akarjuk Jamest, de csak ha akarjuk.
A 90et amúgy sem idén adnák meg, hanem jövőre...ha egyáltalán megadnák.
Ha pedig nem akarjuk, akkor nem okolható a döntésért, ha mégis odaigazolna. Szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 18., péntek 22:08

Ladislao Suarez írta:Tényleg vízumot intézünk James-nak? :mrgreen: Off: A Barca 90 millát ajánl James-ért :lol:
http://www.theepochtimes.com/n3/802706- ... drid-move/ - csak hogy emeljék az árát... tipikus barca :x bezzeg mi lepattantunk Suárezrúl azonnal miután harapott a piránya :-@
na mind1... ANNNYIRA hálás vagyok, hogy nem vagyok elvakult, szabadék barcás :)

OFF: Nekem első hírforrásom az MINDIG a madridom.hu :kacsint: So just keep it up, Realista!! :salute:
(minden reggel lecsekkolom, nap közbe is párszor, meg lefekvés előtt is nézem h volt-e vmi)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 22:05

ideigazolt, amikor tudta, hogy a posztján ott van Özil, nem fogja ő ilyen könnyen feladni és még Carlo is nagyon bízik benne.
Csakhogy Özil elment, és még így is inkább pados volt, mint kezdő.
Ha jön James, akkor CR-Bale-Hamesz alap, és Karim sem viccből kapja meg a 8 milliót....ha maradna, az nekünk jó lenne, mert a padunk is erős lenne, mint a pi.sa, de az ő érdeke, hogy menjen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 22:03

R.M.C.F írta:
Na....talán látni lehet egy kis fényt.....top10. Aha.....na,akkor ?? Ha top10 akkor nem lenne erős túlzás amit "művelek",mert ha top10,akkor kb korrekt a megitélés. De mivel top3azták,meg a partbedobásokra is zsenizték,meg alap passzokra zsenizték.......igy kinyilt a bicska a zsebemben.
Egyébként biztos velem van a hiba,mert én tökéletesen korrektnek látom a magam megitélését pl neymarral,messivel,vagy akár robbennel,vagy akárkivel kapcsolatosan. Azt mondom,amit látok,nem amit okádnak nap mint nap a blikkben,sporttvben hanem amit valóban lead.
.
Tény, h a lapok és a média túlzásba esett ahogy sok szurker is Neymarral kapcsolatban hiszen sokan tényleg CR és Messi után első számú játékosként adták elő. De ez a média ez a piac... eladható a figura akár tetszik akár nem így pedig megvan az előnye az "átlagos" focistákkal szemben akiket csak a pályán mutatott teljesítményért értékelnek. De ettől még nem kellene agyf...t kapnod :) Maradjon meg a szubjektív véleményed és ennyi.

Hányszor és hányszor kaptam már az efféle nagyképű sz*r dumát.....és amikor meg ideje lett,és rákérdeztem,akkor meg volt sértődés.

Mindegy,nem kell foglalkozni velem,irogatok,általában hülyeséget,meg baromságokat,meg alig esik le valami néha,mert néha mázlim van.....
tiszta magyar foci ez,ott is hányszor lenéztek,leszóltak baxki....majd 8 év múlva azt amit mondtam,úgy adták elő mintha ők találták volna fel.
nevetséges
Nos ez egy poén volt. Nagyképűséget a legnagyobb rosszindulattal sem igen lehet kihozni belőle. Neked sikerült. Ehhez pedig csak gratulálni tudok. :agree:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 18., péntek 22:01

sajnos ebből tuti James Rodriguez lesz és DM is el fog menni, amiért nagy kár...
bár James is tud széleken játszani, meg talán középen is megoldja a dolgokat, de sztem nincs rá nagy szükség...
ez a rengeteg hír meg vízum meg minden egyéb már nem lehet véletlen...

és sztem nem is fog más jönni, ha a mezőnyjátékosokat nézzük...
Merem remélni, hogy ha jön a kolumbiai Isco másnap már Pereznél lesz, hogy menne. Egy MU-nál isten lehetne, igaz nehezen vinne rá a lélek, hogy nekik is szurkoljak, de van az a pénz amiért korpásodik a haj.
ideigazolt, amikor tudta, hogy a posztján ott van Özil, nem fogja ő ilyen könnyen feladni és még Carlo is nagyon bízik benne.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 18., péntek 22:00

A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.
Merem remélni, hogy ha jön a kolumbiai Isco másnap már Pereznél lesz, hogy menne. Egy MU-nál isten lehetne, igaz nehezen vinne rá a lélek, hogy nekik is szurkoljak, de van az a pénz amiért korpásodik a haj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 21:54

dannen írta:
R.M.C.F írta:aztán majd tavasszal már azt irják majd sokan,hogy de hiszen én megmondtam. ja.
most nem kötekedésből, de te annyi mindent "próbálsz megmondani", hogy persze, hogy a fele bejön. de ugyanúgy lehetne ellenpéldát is felhozni, csak azokat senki nem jegyzi meg, na meg kb. fölösleges is lenne.

Hja,a fele....aha....azért matekból nem buktam akkorát. Kicsit többet is kinézhetnél belőlem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 18., péntek 21:52

Realista24 írta:
tucsoki írta:A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.
Komolyan nem értelek Titeket, olvassátok a híreket itt :mrgreen: :p
Én már rászoktam! RSS rulez. :Đ

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 21:50

Tényleg vízumot intézünk James-nak? :mrgreen: Off: A Barca 90 millát ajánl James-ért :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62784
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 21:50

tucsoki írta:A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.
Komolyan nem értelek Titeket, olvassátok a híreket itt :mrgreen: :p
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 21:50

Fuentealbilla írta:
Realista24 írta:Csippantalak RMCF, de ez a Neymar fóbia...mar komolyan aggaszt.
Nem kell belekeverni mindenhova.
Erős túlzás amit felé leművel :)
Bár a sötét oldalt választotta sajnos, de szvsz jelenleg TOP10-es támadó felfogású játékos a világon.
(tény, h a barca által neki kijelölt 2.-től azért igencsak messze van de még a 3. helyért se nagyon kapálózhatna)

Na....talán látni lehet egy kis fényt.....top10. Aha.....na,akkor ?? Ha top10 akkor nem lenne erős túlzás amit "művelek",mert ha top10,akkor kb korrekt a megitélés. De mivel top3azták,meg a partbedobásokra is zsenizték,meg alap passzokra zsenizték.......igy kinyilt a bicska a zsebemben.
Egyébként biztos velem van a hiba,mert én tökéletesen korrektnek látom a magam megitélését pl neymarral,messivel,vagy akár robbennel,vagy akárkivel kapcsolatosan. Azt mondom,amit látok,nem amit okádnak nap mint nap a blikkben,sporttvben hanem amit valóban lead.
Igyekszünk csak olyan sokat írsz, hogy nem akarjuk kihagyni a fél fórumot :Đ
Hányszor és hányszor kaptam már az efféle nagyképű sz*r dumát.....és amikor meg ideje lett,és rákérdeztem,akkor meg volt sértődés.

Mindegy,nem kell foglalkozni velem,irogatok,általában hülyeséget,meg baromságokat,meg alig esik le valami néha,mert néha mázlim van.....
tiszta magyar foci ez,ott is hányszor lenéztek,leszóltak baxki....majd 8 év múlva azt amit mondtam,úgy adták elő mintha ők találták volna fel.
nevetséges.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 21:47

A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 168 regisztrált és 0 vendég