Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 15:46

nem kell licitáló klubok sora. ennyi az ára az viszi aki akarja. csak azért mert mondjuk csak 1 csapat akar valakit olcsóbban adjuk. Ronaldoért csak mi mentünk megvolt az ára. Bale detto. akinek kell ennyiért viheti az embert. felőlem aztán eladhatják Iscot de az ilyen 50-60-70 milliós árak nevetségesek a mai piacon. jön érte valaki tessék ennyi az ára.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 26., szerda 15:38

RaúlCF írta:a United 59ért vette Fredet, Coutinho is 130, Kepa 80, Alisson 62, Mahrez 68, Morata 66. ehhez képest Isco 4szeres bl győztes spanyol válogatott alapembere hosszú szerződéssel. lehet hogy itt nem szeretik az emberek de az ára megvan.
Azt kellene megérteni, hogy ez nem arról szól, hogy te vagy más fórumozó mire tartjátok az adott játékost.

Ahhoz, hogy 100milliót kapjunk érte, több egymásra licitáló klub kellene, vagy egy olyan érdeklődő akinek mindenképpen ő kellene. Utóbbira például Barcelona-Coutinho, Liverpool-van Dijk.
Jelenleg nem látszik esély egyik lehetőség megvalósulására sem.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. december 26., szerda 15:31

Persze, hogy nem lesz semmi igazolás. Solari megmondta. Nyáron esetleg rodrygo mellett valaki, de az is ilyen james kategória lesz

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 15:18

mai árakon Isco 100nál kezdődik. Kova meg 60-70nél.

a United 59ért vette Fredet, Coutinho is 130, Kepa 80, Alisson 62, Mahrez 68, Morata 66. ehhez képest Isco 4szeres bl győztes spanyol válogatott alapembere hosszú szerződéssel. lehet hogy itt nem szeretik az emberek de az ára megvan.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 26., szerda 15:03

Reálisan nézve mennyit ér szerintetek Isco? 50-60-at szerintem, Kova meg mondjuk 40-et. Nem tudom mi lesz a horvátból, de jelenleg nem egy olyan játékos, aki kiemelkedne a többi közül, Isco szintén, miközben Hazard esetében egy olyan játékosról beszélünk, aki megteremti a különbséget 2 csapat között. Legalábbis szerintem.

Ugyanakkor mindkét oldal (Hazard és Solari) is rengetegszer (na jó Hazardot tudom, Solarinak annyira nem néztem a nyilatkozatait), hogy nem lesz mozgás télen. Szóval én erre a cserére azért nem látok nagy esélyt, bár nyilván jó lenne.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 14:43

voltak jó és rossz meccsei ugyanúgy mint itt. elég felemás eddig a Chelseaben is. kb ott mozog mint nálunk Kroos és összesen 1 assistja van ami elég satnya. ellenben volt olyan meccse ahol penge volt a kpn.

az meg hogy Isco meg Kovacic is a Hazard deal része hát nevetséges kacsa. lehet nem szeretni játékosokat de elherdálni senkit nem kell. mindenkinek megvan az ára és ez a 2 meghaladja egy lejáró szerződésű Hazardét.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. december 26., szerda 14:33

Kova altalatokat az elmult 10ev legtulsztaroltabb jatekosa.
Én speciel kíváncsi lennék egy véleményre olyan embertől aki legalább megnézett 10+ chelsea meccset(és nem duplavéiksz) idén, én láttam egyet, abból nem lehet messzemenő következtetéseket levonni Kova játékáról.
Love football, hate antifa.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 26., szerda 14:25

csak hehe retard eye-test szövegével tudok jönni, de Kova szerintem ezerszer hasznosabb játékos lehet, mint Isco, plusz Casemiro sérülése idején a KP egyik legjobbja volt hosszú meccseken keresztül.
Isco komolytalan szerintem egy Real kezdőjébe, a horvátot viszont eltudnám ott képzelni. de mindkettőjük bőven pótolható kategória, Hazard meg kell.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2018. december 26., szerda 14:17

ateeemadrid írta:Nem mondanám, hogy olyan nagy üzlet lenne a részünkről, főleg ha a korokat is nézzük, de Iscoért abszolút nem lenne kár, Kováért kár lenne, de ha ennyire szarik arra, hogy nálunk játsszon, akkor felőlem mehet a picsába ő is. Szerencsére a KPn eléggé rendben vagyunk, a Llorrente Ceballos Valverde trió szerintem abszolút ígéretes, bőven lehet, hogy valamelyikőjükből idővel alapkezdő lesz.
Iscoert nem lenne kar de kovaert aki semmit nem bizonyitott csak a b csapatbol kitunt az indulosebessegevel erte kar lenne?
Azert a kovaert aki feladta a harcot es inkabb elment?
Kova altalatokat az elmult 10ev legtulsztaroltabb jatekosa.

Az induloja az jo, de meg a horvat valogatottba se fer be.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4484
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. december 26., szerda 14:12

Nem mondanám, hogy olyan nagy üzlet lenne a részünkről, főleg ha a korokat is nézzük, de Iscoért abszolút nem lenne kár, Kováért kár lenne, de ha ennyire szarik arra, hogy nálunk játsszon, akkor felőlem mehet a picsába ő is. Szerencsére a KPn eléggé rendben vagyunk, a Llorrente Ceballos Valverde trió szerintem abszolút ígéretes, bőven lehet, hogy valamelyikőjükből idővel alapkezdő lesz.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 26., szerda 14:04

[Onda Cero] Real Madrid want to include Isco & Mateo Kovacic in a deal with Chelsea to sign Eden Hazard.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. december 25., kedd 18:05

lestat írta: Kellenek a James Morata fele emberek. Llorente Ceballos oke.
egyetértünk
de Son, Fekir szerintem felesleges, a kezdőbe nem hoznám őket, a padra meg nem jobbak
(ha a spanyoljaink formában vannak persze) mint a jelenlegiek

a kezdőbe kellene elsősorban 1-2 ember igazolni előre
utána 1-2 évvel, ha a cserék nem megfelelőek, és nincs senki használható au utánpótlásban, kéne a padra igazolni szerintem

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 24., hétfő 21:14

Nem tudom, nem láttam, nem is vonnék le komoly következtetést.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. december 24., hétfő 21:00

Süti írta:
mocsok írta:Mondjuk azt hogy valaki milyen gyors azt pont meglátod egy ötperces videobol.

Vágok videót valakiről konstans a 80. perc után, meg a 10. percben. Nem ugyanazt fogja mutatni.
Nyilvan.

De nem gondolnam hogy egy best of fekir videoban nincs egy olyan jelenet ahol a 80. perc elott kell lenyomni egy sprintet.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 24., hétfő 20:56

mocsok írta:Mondjuk azt hogy valaki milyen gyors azt pont meglátod egy ötperces videobol.

Vágok videót valakiről konstans a 80. perc után, meg a 10. percben. Nem ugyanazt fogja mutatni.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. december 24., hétfő 20:51

Hagyjuk Fekirt. Oda arra a posztra jo Diaz vagy Odegaard Isco helyére, James ha a nyakunkon marad 12. Embernek o is tökéletes.
Ha meg univerzálisabb kp kell akkor Eriksen.


Meg mindig nem oda kell igazolnunk. Balbekk es tamado.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. december 24., hétfő 20:50

Mondjuk azt hogy valaki milyen gyors azt pont meglátod egy ötperces videobol.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 24., hétfő 20:44

Nincs azzal baj, ha nem nézel Lyon meccset/nem ismered a palit (bár azért szerintem kevés futballrajongónak nem mond semmit a neve) de 5 perc best of videó alapján leírni, hogy gyökkettő gyors, az szerintem indokolatlan.
Fasza dolog a youtube, meg hogy mindenkiről lehet összevágni 5 perc best ofot, de messzemenő következtetéseket kár lenne ezekből levonni.
Pláne nem beárazni hasraütésszerűen.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. december 24., hétfő 20:30

Süti írta:
rashidm írta:
Hát... fogalmam sem volt, ki ez a Fekir gyerek így vettem a fáradságot és megnéztem róla egy kis videóösszeállítást... nos, nem vagyok hasra esve tőle. :lol: Agilisnek agilis, 1v1-ben sem rossz, de nekem gyökkettő gyors. ezen felül kérdés, mennyire büdös neki a védekezés. Bár az is igaz, kell az új impulzus. Ha hozható lenne ilyen 50-60 milláért, felőlem jöhet.
Ez már ott elég meredek, hogy fogalmad se volt róla, hogy ki Ő, de a videóösszeállítás alapján lerakott mélyelemzés i-re a pont. :mrgreen:
Áruld el kérlek sütemény, miért meredek? Mert nem nézek Lyon/ úgy általánosságban Real-on kívül más meccset? Annyira mélyenszántó elemzés, mint a többi. Attól, hogy szerinted ostobaság, még nem biztos hogy igazad van.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. december 24., hétfő 20:22

rashidm írta:
Hát... fogalmam sem volt, ki ez a Fekir gyerek így vettem a fáradságot és megnéztem róla egy kis videóösszeállítást... nos, nem vagyok hasra esve tőle. :lol: Agilisnek agilis, 1v1-ben sem rossz, de nekem gyökkettő gyors. ezen felül kérdés, mennyire büdös neki a védekezés. Bár az is igaz, kell az új impulzus. Ha hozható lenne ilyen 50-60 milláért, felőlem jöhet.
Ez már ott elég meredek, hogy fogalmad se volt róla, hogy ki Ő, de a videóösszeállítás alapján lerakott mélyelemzés i-re a pont. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 232 regisztrált és 0 vendég