Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. december 30., szerda 12:05

már csak az a kérdés, hogy Courtois ügynöke mendes? nem? akkor nem ő jön :D

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 30., szerda 11:49

De Gea-ra nyomtam.
1.navas lassan 30 lesz. És ami a legnagyobb erőssége hogy fürge na az már csak kopni fog.
2.De Gea fiatal spanyol kapus mégis 4-5 ev rutin már van a háta mögött a 2 nagyszerű bajnokságból.
Jó befektetés lenne.
3.meg mert Courtoisra nem látok eselyt és nincs is annyi kulonbseg koztuk sot nem iatok kulonbseget koztuk szoval inkabb a spanyol jojjon.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 30., szerda 11:14

vagy csinálni egy email fiókot
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 30., szerda 11:10

A belga és a spanyol között minimális a különbség teljesítményben, talán lábbal jobb Ddg. A belga fiatalabb, cserébe a másik spanyol...mindkettő hatalmas vétel lenne, le kell csapni arra, amelyik elérhető. Mondjuk előtte a faxokat rendbe kell tenni.
Nem illik.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 30., szerda 10:59

Realista24 írta:
Tény, és ott sem hibázott 90 percig. Emlékszem, hogy szidtam, mint a rohadt élet, hogy egy kibacott hibát nem tud ejteni :cens: De aztán :waaa: :waaa:
Ráadásul szerintem, amig az atmaban játszott a világ legjobb kapusa volt, abban az évben. Visszament a chelseabe es valami megtört nála, én nem tudom mi volt a dolgok hátterében, de összehasonlítva a 2 klubban a teljesítményét egyszerűen mintha nem ugyanaz a kapus lenne. Dehát érdekes az is hogy cech ennyi idősen mit tud meg magából kihozni, hogy átigazolt az arsenalba. :D
Szerző: Realista24 » 1 perccel ezelőtt

Nekem egy a biztos, nem Navasszal képzelem el a jövő Madridját
Ez pedig természetes hisz mar 29 múlt. Ráadásul bár ddg jobban illene a klub imidzséhez, de szerintem ha Tc ujra a La Ligás formáját villantana, vele iszonyat jól jarnatok.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 30., szerda 10:55

Nekem egy a biztos, nem Navasszal képzelem el a jövő Madridját.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 30., szerda 10:50

RealMadridFanatic írta:
Remy írta:van olyan jó, mint De Gea

Szerintem talán még jobb is. 2 év van köztük, az főleg kapusoknál, és ilyen fiatalon talán nem döntő tényező. De Gea viszont spanyol, a válogatott első számú kapusa lesz hosszú évekig, ha semmi nem jön közbe...

Amelyiket olcsóbban lehet megszerezni, azt próbálnám meg, de egyelőre Navas nagyon meggyőző, ha végül Ő marad még pár évig, akkor sem esek kétségbe.

Egy nagy szívfájdalmam van, hogy mióta a csapatnak szorítok, nem éreztem, hogy a beadásokra magabiztosan kimozduló, azokat nagy százalékban begyűjtő kapusunk van. Ilyen szempontból mindkét fent említett játékos jó választás lenne.
Az a baj, hogy pont kapus poszton nincs mire várni. Nem túl erős a mezőny. Ha leteszünk DDG-ről akkor ő marad ott ahol van és kész, esetleg elmegy máshoz. Courtois meg ha valóban távozni akar akkor lesz pár kérője, City, PSG stb...Amennyiben igazak a hírek ez egy kihagyhatatlan alkalom.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 30., szerda 10:37

MesQueUnClub írta:
Remy írta:Mondjuk én nem lennék csalódott, ha a spanyol helyett a belga lenne a kapusunk. :hmmm: Fiatalabb, és van olyan jó, mint De Gea.
Atma rengeteget köszönhet TC-nek, én állítom, hogy ő volt az egyik tényező ami miatt bl döntőbe jutottak.
Tény, és ott sem hibázott 90 percig. Emlékszem, hogy szidtam, mint a rohadt élet, hogy egy kibacott hibát nem tud ejteni :cens: De aztán :waaa: :waaa:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 30., szerda 10:32

Remy írta:Mondjuk én nem lennék csalódott, ha a spanyol helyett a belga lenne a kapusunk. :hmmm: Fiatalabb, és van olyan jó, mint De Gea.
Atma rengeteget köszönhet TC-nek, én állítom, hogy ő volt az egyik tényező ami miatt bl döntőbe jutottak.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. december 30., szerda 10:06

Remy írta:van olyan jó, mint De Gea

Szerintem talán még jobb is. 2 év van köztük, az főleg kapusoknál, és ilyen fiatalon talán nem döntő tényező. De Gea viszont spanyol, a válogatott első számú kapusa lesz hosszú évekig, ha semmi nem jön közbe...

Amelyiket olcsóbban lehet megszerezni, azt próbálnám meg, de egyelőre Navas nagyon meggyőző, ha végül Ő marad még pár évig, akkor sem esek kétségbe.

Egy nagy szívfájdalmam van, hogy mióta a csapatnak szorítok, nem éreztem, hogy a beadásokra magabiztosan kimozduló, azokat nagy százalékban begyűjtő kapusunk van. Ilyen szempontból mindkét fent említett játékos jó választás lenne.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. december 30., szerda 9:47

Mondjuk én nem lennék csalódott, ha a spanyol helyett a belga lenne a kapusunk. :hmmm: Fiatalabb, és van olyan jó, mint De Gea.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 30., szerda 9:46

Szavazás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 30., szerda 8:47

hehe írta:
Realista24 írta:OkDiario | Thibaut Courtois wants out of Chelsea, and wants to come back to La Liga and sign for Real Madrid.
vegyük meg degeát is, meg buffont, hogy tudjanak lábteniszezni 4-en, nehogy unatkozzanak.


sztem amugy a nap híre, ahogy capello meg ronaldo elküldték a picsába egymást :lol: :mrgreen:
Azt meghiszem :lol: először azt hittem rosszul olvasok valamit :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. december 30., szerda 0:40

Realista24 írta:OkDiario | Thibaut Courtois wants out of Chelsea, and wants to come back to La Liga and sign for Real Madrid.
vegyük meg degeát is, meg buffont, hogy tudjanak lábteniszezni 4-en, nehogy unatkozzanak.


sztem amugy a nap híre, ahogy capello meg ronaldo elküldték a picsába egymást :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 30., szerda 0:14

OkDiario | Thibaut Courtois wants out of Chelsea, and wants to come back to La Liga and sign for Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. december 29., kedd 19:02

Kerlon írta:Matt még nem jozanodtal ki vagy szerinted Sterling, De Bruyne, Aguero lassúak? Vagy Navas. Egyedül Silva "lassú ", mert amúgy ő is fürge, csak nem a sebességéből él.
Pedig igaza van, nézzél több City meccset. Yaya, Silva és De Bruyne miatt lassú a csapat, a fő gondjuk fura mód Yaya, aki ha a két kkp egyike, akkor túlságosan lassan folyik a játékuk, ha viszont tkp, akkor meg egyrészt Silva és De Bruye a szélre szorul, másrészt a maradék két kkp nem elég kreatív. Navas nem tényező, Kun gyorsasága a mezőnyjáték, támadásfelépítés szempontjából irreveláns, marad Sterling. Szóval szerkezeti gondok igenis vannak a City-nél. Ahogy nálunk is.

Én egyébként a legnagyobb potenciált a Kroos-Modric-Isco sorban láttam, ahol Kroos van leghátul, és a labdakihozatal a fő feladata, Modric a híd, Isco pedig visszavesz az öncélú játékból, és a csapat hasznára válik a képessége.
Nem illik.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 29., kedd 18:41

Van olyan itt,aki nem bánná a portugál visszatérését?
Mendes
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 29., kedd 18:39

Matt még nem jozanodtal ki vagy szerinted Sterling, De Bruyne, Aguero lassúak? Vagy Navas. Egyedül Silva "lassú ", mert amúgy ő is fürge, csak nem a sebességéből él.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 29., kedd 18:04

Olyan nincs, hogy Mou félévre jön.

Miért is hoznánk? Hogy trófeát nyerjen. Ha viszont bajnokságot vagy a BL-t megnyeri, Perez tuti itt tartja, ami rövid távon talán jó lenne, hosszútávon semmiképp. Ő csak akkor jön félévre, ha nem nyer trófeát. Akkor meg minek.

Inkább Zizou jöjjön félévre tapasztalatot gyűjteni.
zéró sebesség.
halott ügy.
Valahogy így. A City ugyanezzel a problémával küzd idén. De Bruyne jó igazolás volt, de nincsenek gyors embereik, a csapat játékának nincs sebessége. Hiába top játékosok alkotják, ha a sebesség hiányzik. CR is elég szépen lelassult, ezért ilyen gyenge mostanság.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 29., kedd 18:02

hehe írta:
Kerlon írta: Megneznek egy Kovacic Modric Kroos Isco James Benzema hatost egyszer.
zéró sebesség.
halott ügy.
Zéró futó sebesség, full speed labdajaratas

Az ügy meg elnöki
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég