Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 14:13

Süti írta:
Realista24 írta: Most jött fel egy olyan hír, hogy ahova ment volna, ott betelt a légiósok száma, így Pepét nem tudják leigazolni és kész aláírni bármit a Reallal.
Kíváncsi vagyok mégis milyen légiósok "szorítják ki" így Pepét végül. :lol:
Hebei already have five foreigners on their books – Ezequiel Lavezzi (Argentina) Stephen Mbia (Cameroon), Hernanes (Brazil), Aloisio (Brazil) and Gervinho (Ivory Coast).
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2017. február 24., péntek 14:11

Realista24 írta: Most jött fel egy olyan hír, hogy ahova ment volna, ott betelt a légiósok száma, így Pepét nem tudják leigazolni és kész aláírni bármit a Reallal.
Kíváncsi vagyok mégis milyen légiósok "szorítják ki" így Pepét végül. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 24., péntek 14:07

Realista24 írta:
nzooli93 írta:Anno beckset is hanyagoltuk miután kiderült ,hogy nem marad, aztán egy remek tavasszal bajnoki címmel távozott. Pepétől is ezt remélem. Van akkora madridista ,hogy az (esetleges)utolsó félévére megrázza magát , és előhúzza a klasszisát most még utoljára. Nagyon kell még az ő rutina és megbízható játéka ,ha két fronton is helyt akarunk állni a végéig.
Most jött fel egy olyan hír, hogy ahova ment volna, ott betelt a légiósok száma, így Pepét nem tudják leigazolni és kész aláírni bármit a Reallal.
Ennek örülnék. Igaz nehéz helyzet mivel Vallejo kopogtat ugye az ajtón ,és Nacho is megbízható,de Pepe hatalmasat nőtt a szememben az utóbbi években. Amit tavaly lehozott az parádé volt. És nem emlékszem ,hogy ő bármikor problémázott volna, vagy nemtetszését fejezte ki ,ha valameddig nem volt kezdő. Hatalmas madridista lett. Én nagyon örülnék neki ,ha maradna. Főleg,hogy Varane nem igen hoz egyenletes teljesítményt hosszútávon. Pepének is voltak gyenge meccsei,megvannak a kis butaságai ,de ő igazán stabil pont évek óta.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 14:06

Eddig is kész volt alairni bármit is.
Egy évet nem írt volna alá.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. február 24., péntek 14:04

Realista24 írta:
nzooli93 írta:Anno beckset is hanyagoltuk miután kiderült ,hogy nem marad, aztán egy remek tavasszal bajnoki címmel távozott. Pepétől is ezt remélem. Van akkora madridista ,hogy az (esetleges)utolsó félévére megrázza magát , és előhúzza a klasszisát most még utoljára. Nagyon kell még az ő rutina és megbízható játéka ,ha két fronton is helyt akarunk állni a végéig.
Most jött fel egy olyan hír, hogy ahova ment volna, ott betelt a légiósok száma, így Pepét nem tudják leigazolni és kész aláírni bármit a Reallal.
Eddig is kész volt alairni bármit is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. február 24., péntek 14:01

Babinho írta:
MARCA | Bale is és Pepe is kezdő lesz a Villarreal ellen.
Ez mindkettő örömteli. Főleg, hogy varane kiesése után nem duzzogunk tovább Pepére hanem bedobjuk. Tudjuk, hogy Nacho is megérdemelné a lehetőséget, de őt inkább most Carvajal/Marcelo pihentetésére kéne használni. Középen meg pepe jobb.
De ha Kovacic/Isco és Morata nem kezd a hétvégén sokat nem ér az előbbi hír. Egyébként én nem Case-t, hanem most Kroost hagynám ki.
Ha Nacho nem lesz kezdő, én nagyon csalódott leszek. Rossz üzenete lenne felé, hogy Varane kiesik és a távozófélben lévő öreg róka is előtte van a sorban.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 14:00

nzooli93 írta:Anno beckset is hanyagoltuk miután kiderült ,hogy nem marad, aztán egy remek tavasszal bajnoki címmel távozott. Pepétől is ezt remélem. Van akkora madridista ,hogy az (esetleges)utolsó félévére megrázza magát , és előhúzza a klasszisát most még utoljára. Nagyon kell még az ő rutina és megbízható játéka ,ha két fronton is helyt akarunk állni a végéig.
Most jött fel egy olyan hír, hogy ahova ment volna, ott betelt a légiósok száma, így Pepét nem tudják leigazolni és kész aláírni bármit a Reallal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. február 24., péntek 13:59

Anno beckset is hanyagoltuk miután kiderült ,hogy nem marad, aztán egy remek tavasszal bajnoki címmel távozott. Pepétől is ezt remélem. Van akkora madridista ,hogy az (esetleges)utolsó félévére megrázza magát , és előhúzza a klasszisát most még utoljára. Nagyon kell még az ő rutina és megbízható játéka ,ha két fronton is helyt akarunk állni a végéig.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2017. február 24., péntek 13:42

MARCA | Bale is és Pepe is kezdő lesz a Villarreal ellen.
Ez mindkettő örömteli. Főleg, hogy varane kiesése után nem duzzogunk tovább Pepére hanem bedobjuk. Tudjuk, hogy Nacho is megérdemelné a lehetőséget, de őt inkább most Carvajal/Marcelo pihentetésére kéne használni. Középen meg pepe jobb.
De ha Kovacic/Isco és Morata nem kezd a hétvégén sokat nem ér az előbbi hír. Egyébként én nem Case-t, hanem most Kroost hagynám ki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:57

Matyi írta:Mondjuk azon nem csodálkoztam, hogy nem fogadták el egyik alternatívát sem, nem hülyék azért annyira, azzal csak rosszabbul jártak volna, várható volt azért. Tetős dolgot annyira nem ismerem, azért az durva, ha szándékosan csinálták. :lol:
Akkor úgy írom, hogy a szövetség nem helyezte nyomás alá őket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 24., péntek 12:55

Mondjuk azon nem csodálkoztam, hogy nem fogadták el egyik alternatívát sem, nem hülyék azért annyira, azzal csak rosszabbul jártak volna, várható volt azért. Tetős dolgot annyira nem ismerem, azért az durva, ha szándékosan csinálták. :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:52

Matyi írta:Megközelítéstől függ. :D De mondjuk az is előfordulhat, hogy a Celtának már akkor tét nélküli lesz a meccs, aztán nem fognak annyira kaparni, majd kiderül. De fura, hogy májusig nincs egy jó időpont sem. :/
BL, EL, válogatott szünet és hétközi fordulók. Nem olyan furcsa ez. Inkább az a furcsa, hogy lerúgták maguknak az egyik tetőelemet és nem fogadták el a három alternatíva egyikét sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. február 24., péntek 12:51

Ha a Celta lesz az utolso ellenfel, az a legjobb ami tortenhet. Vagy bajnokkent megyunk oda, es akkor tet nelkuli vagy ha kell a pont hogy bajnokok legyunk, akkor tripla motivacioval fogunk jatszani es jobban fogunk koncentralni.

Ha meg addigra mar elbuktuk a bajnoksagot, az oriasi csalodas lenne...
:goat:

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 24., péntek 12:51

Megközelítéstől függ. :D De mondjuk az is előfordulhat, hogy a Celtának már akkor tét nélküli lesz a meccs, aztán nem fognak annyira kaparni, majd kiderül. De fura, hogy májusig nincs egy jó időpont sem. :/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:48

Matyi írta:Kár, jobb lett volna mihamarabb, hogy átláthatóbb legyen a tabella, így lehet majd számolgatni továbbra is.
Valóban kár, jobb lett volna akkor lejátszani mindet, amikor hullafáradt volt a Celta és skippelte a bajnoki meccseket a kupák miatt.
Mindegy, remélem ha ezen a meccsen fog múlni, Pérez megveszi őket kilóra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 24., péntek 12:45

Kár, jobb lett volna mihamarabb, hogy átláthatóbb legyen a tabella, így lehet majd számolgatni továbbra is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 12:43

Matyi írta:Így, hogy továbbjutott az EL-ben a Celta, illetve nagy valószínűséggel ti is a BL-ben, mikor lesz lejátszva leghamarabb az elmaradt bajnoki? Múltkor itt olvastam valahol, le volt írva, hogy mikor lesz játszva a meccs egyes esetekben. :)
Március 15. kiesett, a legvalószínűbb dátum az utolsó bajnoki hét közepén.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matyi » 2017. február 24., péntek 12:42

Így, hogy továbbjutott az EL-ben a Celta, illetve nagy valószínűséggel ti is a BL-ben, mikor lesz lejátszva leghamarabb az elmaradt bajnoki? Múltkor itt olvastam valahol, le volt írva, hogy mikor lesz játszva a meccs egyes esetekben. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. február 24., péntek 10:36

istimester írta:Minden balfasz 80 millába kerül lassan, ez sem normális.
A kivásárlási ára ennyi, az már más kérdés, hogy ki is fizetik értük ezt a lóvét. Ide vezetnek a 100 milliós éves szponzori pénzek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2017. február 24., péntek 9:57

Minden balfasz 80 millába kerül lassan, ez sem normális.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég