Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 20., szombat 22:56

BBeno írta:Kléber Leite, a Flamengo ex elnöke: Vinícius nemhogy közelebb került a Real Madridhoz, lényegében már a Real Madridé. Nem véletlen a 30-45 millió eurós kivásárlási ár. Érdekes, hogy a Real Madrid ugyanezt az összeget készül kifizetni részletekben."
:fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:

Nem Mendes az ügynöke? :lol:
ZIDANE

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. május 20., szombat 20:21

Kléber Leite, a Flamengo ex elnöke: Vinícius nemhogy közelebb került a Real Madridhoz, lényegében már a Real Madridé. Nem véletlen a 30-45 millió eurós kivásárlási ár. Érdekes, hogy a Real Madrid ugyanezt az összeget készül kifizetni részletekben."
:fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. május 20., szombat 20:16

bale y hamesz out,
neymar y mbappe in

https://www.youtube.com/watch?v=GvruGtq6oho

woooohoooooooo
yeahbaby :zoldsalas: :iszunk: :iszunk: :iszunk:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. május 20., szombat 20:10

Ha holnap meglesz a bajnoki cím, Enzonak mi élmény lesz már. Az apjával ünnepelheti a bajnoki címet. :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gabo95
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2015. június 7., vasárnap 20:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gabo95 » 2017. május 20., szombat 19:29

___Samy___ írta:És ez még csak jobb lehet, ha ténylegesen elkezd igazolni. Mert azért valljuk be, ebben a szezonban több játékos csak azért maradt itt, mert ZZ korrekt volt, és egy teljes év alapján akarta megnézni, hogy mi tud. Most ha kiesik a részéről a selejt, és jönnek helyettük az éhes arcok, akkor még jobbak lehetünk. Csak a tüzet kell fenntartani mindenkiben. Ez lesz a kulcs. Nem akarom azt látni jövőre, hogy mindenki jóllakottan fog kocogni, mert annak nem lesz jó vége.
Ez a jóllakottság dolog azért érdekes, mert valahogy tökre nem jön nekem össze az, hogy (oké, anyagi gondjaik nincsenek, és nagyon komoly dolgokat vittek véghez az elmúlt években, amikért iszonyat hálás vagyok, hogy átélhettem), tegyük fel, megvan a címvédés, és utána ne az legyen, hogy azért menjenek mint az állat, hogy tényleg megint mindenfajta kifogás meg mellébeszélés nélkül újra a Real Madrid legyen a futball királya. Döntsük meg az összes létező rekordot, triplázzunk, most már végre TÉNYLEG picsázzuk ki mint a szart a Barcát a 4-0, meg 6-2, meg 5-0 után, és hasonlók. Bármennyire is hatalmas dolgokat ér(het)nek el most, ezt még bőven lehetne tetézni a következő években, remélem sor is kerül ezekre. :) Bár még nyilván hátra van két meccs.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. május 20., szombat 17:47

És ez még csak jobb lehet, ha ténylegesen elkezd igazolni. Mert azért valljuk be, ebben a szezonban több játékos csak azért maradt itt, mert ZZ korrekt volt, és egy teljes év alapján akarta megnézni, hogy mi tud. Most ha kiesik a részéről a selejt, és jönnek helyettük az éhes arcok, akkor még jobbak lehetünk. Csak a tüzet kell fenntartani mindenkiben. Ez lesz a kulcs. Nem akarom azt látni jövőre, hogy mindenki jóllakottan fog kocogni, mert annak nem lesz jó vége.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. május 20., szombat 17:03

Ezaz egesz szerintem ZZ erdeme. Ismerte a kozeget, vallalta a melot, gondolom ugy h szabad kezet kapjon. Sajat csapatot csinalt, edzoknel kezdve. Pintust is ő akarta, es lass csodat, aranyat er a munkaja. Egy logikusan vegiggondolt tervet visz vegig, a pihentetesek, a kerethez alakitott taktika, gondolok itt a beadasokra. Hol van az most? Sehol, egy honap alatt olyant valtozott a jatekunk h meg mi is csak nezunk...
Viszont kenytelenek leszunk minden evben megujulni kicsit, nem haverkodhat ossze nagyon a jatekosaival, mert ha a megfelelo pillanatban nem tudja azt mondani valakinek, hogy nem jatszol, vagy tavoznod kell, akkor a fene megette az egeszet.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 20., szombat 15:35

Pluszegy

Igazából én is így vagyok vele.Nekem ez a csapat korszakos,az hogy papíron is megkérdöjelezhetetlenül az lesz-e az Június 3ikán dől el.

De az ahonnan ezek visszajöttek és uralják európát.Mert a döntő végeredményétől függetlenül ez 7 elődöntő és 3 döntő,ebből 2 zsinórban.Ez uralom.Aki itt volt végig azok pontosan tudják,hogy a csapat magja miken ment keresztül,Cé aranylabda mizériája blatterestől.A sok elődöntős bukás,az fgy Ramos,a legrosszabb igazolás Modric,a hentes pepe... iszonyatos mélységekből jöttek vissza és szerintem ennek sok köze van a jelenkori fordításainkhoz,hogy ha elis szúrnak valamit mennek mint a meszes a 95ik percig.

Én nagy rajongója voltam a galaktikus Realnak...azóta eléggé átértékelődött bennem a bugi iránti szeretet.A galaktikus Real nagy művészekből állt,akiknek ha ment a játék varázsoltak,de küzdést nem sokszor láttam,nem egyszer hoztak szégyent a mezre és csúnya vége is lett az egész filozófiának.Nálam ez a csapat jobb,lehet,hogy modric nem egy zidane,vagy Cé nem akkora zseni mint a fenomén,de mindenkit túlteljesített.És idén megvan rá a lehetőség,hogy pontot tegyenek az ügy végére.Mert már így is korszakosak nálam,2 bl győzelmet kevés csapat tud felmutatni ugyanabból a generációbol.A cimvédéssel gyakorlatilag mindenkit felül múlnánk a modernkori fociban.Ha nem sikerül sem fogok haragudni,már a lehetőség is óriási dolog,hogy ilyen mérföldkőért szurkolhatok a csapatomnak, tekintve az elmúlt 10-12 évet,de még tavaly januárhoz képest is hatalmas dolog.

Persze kissebbíteni lehet az eredményeket,barszáék rajta is lesznek a dolgon mert ez az érdekük.A tény viszont az ,hogy faszra húztunk mindenkit aki szembejött,überbayernestől matracostól mindenestől.Mindenkit kiporoltunk aki az elmúlt 10 évben sérelmeket okozott nekünk.1 csapat maradt és az a Juve.Meglátjuk mi lesz...

A lényeg,hogy ez a brigád nálam Marcelostól,Ramosostól minden korábbi Realt hazavág,akkor is ha Robi Carlos,Zizu vagy R9 képességekben kicsivel jobbak.Ez a csapat tényleg mindent képvisel amiről a Real Madridnak szólnia kell,a balettől a kúszás mászásig.Az önbizalomtól a respektig,a zsiványságtól az őszinteségig és egy bukott bl döntő ezen nem változtatna semmit.

De ha sikerül itt kiakasztottuk a játékot.Mindenki Goat lesz,mindenki hátradőlhet mert nekem már nem lesz hiányérzetem ezzel a generációval kapcsolatban.Junius 3,azt ott odakell rakni aztán jöhetnek Viníciuszék
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. május 20., szombat 14:35

Ez lehet egy picit hosszú lesz, de akit érdekel mi a véleményem a futball világáról na meg a jelenlegi Real Madridról annak tudom ajánlani. Bele is vágnék.

Tudjátok mit szeretek a legjobban a mostani Real Madridba? Az, hogy végre valahára több év után nem bűzlik a fejétől a hal és Perez is odébb rakta kicsit ezt a galaktikus megalomániáját és tényleg az az érzésem, mint ha most az edző döntene mindenről, nem pedig a Calderón, Perez félék.
A másik dolog amit imádok most, ahogy Európa összes elit klubját verjük oda-vissza. Régen mennyit szenvedtünk a Lyon ellen vagy a BM ellen is, azóta szerencsére hatalmasat fordult a világ.
A Real Madrid most a sport világának egyik legnagyobb példaképe, ami a kemény munka, a végsőkig tartó küzdés és a hitet gyúrja össze egybe. Elvégre erről szól a sport, na meg az élet is nem? Sose szabad feladni mindig menni kell előre, még ha sokszor nehéz is. Igazából amit elszerettem volna mondani, az az, hogy egyszerűen imádom a mostani csapatot, minden játékost, ahogy mindenki belead mindent Ronaldótol kezdve még a Madridi masszőrök is. Ennek a részese lenni, felfoghatatlan, még így a tv-n keresztül is, hát akkor milyen lehet ezt átélni? Ez a csapat örökre beleírta magát a szívembe, megmondom őszintén a Calderónos időkbe nem nagyon követtem a Madridot, mert nem tetszett, ahogy egy ilyen gyönyörű klubot nem oda való emberek irányították. (Capello,Shuster), és tényleg ahogy Samu is mondja a Gyűrűk urába, egyszer kisüt a nap és annál fényesebben fog ragyogni, mert a rossz után a jó jön és ki kell élveznünk minden percét ennek a csodának.
Tudom még nem nyertünk semmit, de én akkor is hiszek a srácokba és ha el is bukjak mind a két kupát (ne így legyen), én akkor is büszke vagyok erre a csapatra.
Ezt a csapatot egy szóval tudnám jellemezni a küzdők, és itt a küzdést arra értem, ahogy a végsőkig megy a csapat és sose adják fel. Barcáékkal nem akarok foglalkozni túlságosan, de ott miféle küzdés van? Messi úgy xarik bele az egészbe, ha éppen bal lábbal kelt, ahogy az meg van írva. A mi csapatunk viszont még ha bal lábbal is kelnek fel az ágyból akkor is harcolnak a végsőkig. Ez a legnagyobb különbség most a két csapat között, nem a játékosállomány (na jó itt a cserepad most nagyon izmos, míg ott Gomes félékkel nagyon mellényúltak), de láttunk már a Barcától gyengébb játékosállománnyal rendelkező csapatot BL-t vagy Bajnokságot nyerni. Itt nem arról van szó, hanem az akaratról és ezt tényleg nem tudom elégszer leírni, amit a srácok mutattak nekünk a szezonba és remélem még mutatnak a maradék két meccsen, azt senki se tudja elvenni tőlük/tőlünk.
A médiát meg úgy kell telibexarni, ahogy azt lehet. Ha itt megtörténik a csoda, amiben nagyon bízok, akkor olyan orbitális fröcsögés lesz a médiától, amivel remélhetőleg még több ember szemét felnyitjuk, hogy bizony ám nem mi vagyunk a csúnya rossz klub, és a Barca meg a jófiúk társasága, hanem a média az amelyik így állítja be ezt a csapatot, ergó a média az akik a rosszak és ők a felelősek azért, hogy így van beállítva a klub az embereknek. De azért örülök annak, hogy egyre több ember látja és remélem fogja is látni, hogy ez nem így van.
Végszóként pedig annyit írnék, hogy örökké megnyerték a szívemet és remélem egyszer eljutok a Bernabeúba, ahol állva tapsolhatok nekik, mert ők megérdemlik.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. május 20., szombat 12:43

RaúlCF írta:
kodo írta: Most Bernardotol függetlenül. Tuti lesz egy elbaltazott vagy felesleges igazolásunk is iden a csapatba. Tul szép lenne ha lehoznank egy Ddg, Theo, Mbappe sorral a nyarat.
Vinicius elég lesz szerintem :D reménykedjünk a többi csak jó lesz
Szerencsére o meg egy évig nem jon Madrid közelébe. Addigra talan elfelejtjük hogy leigazoltuk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 20., szombat 12:11

Vinicius elég lesz szerintem :D reménykedjünk a többi csak jó lesz

Fii bazdki, őt el is felejtettem.
Borzalmas... Még egy normális youtube videó sincs róla, pedig minden jött ment megye2es játékosról is van fent már. :lol:
ZIDANE

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. május 20., szombat 12:06

kodo írta: Most Bernardotol függetlenül. Tuti lesz egy elbaltazott vagy felesleges igazolásunk is iden a csapatba. Tul szép lenne ha lehoznank egy Ddg, Theo, Mbappe sorral a nyarat.
Vinicius elég lesz szerintem :D reménykedjünk a többi csak jó lesz

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9610
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. május 20., szombat 10:57

Le 10 Sport | Florentino Perez már felvette a kapcsolatot Jorge Mendessel Bernardo Silva leigazolásával kapcsolatosan.
Nem rossz Ő, de minek meg hova?
Isconál nem jobb, de szerintem Asensional sem.
Viszont ezek a Bappes hírek nem tetszenek.
Ha tényleg extra (szerintem régóta Ő az egyetlen, aki az), akkor 18-9 évesen is bőven el fog tudni focizni itt.
(Ronaldo,Robinho,Neymar, mind megoldották)
ZIDANE

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2017. május 20., szombat 10:56

Mickey írta:
Le 10 Sport | Florentino Perez már felvette a kapcsolatot Jorge Mendessel Bernardo Silva leigazolásával kapcsolatosan.
Jól kezdődik az uborka.....
Most Bernardotol függetlenül. Tuti lesz egy elbaltazott vagy felesleges igazolásunk is iden a csapatba. Tul szép lenne ha lehoznank egy Ddg, Theo, Mbappe sorral a nyarat.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. május 20., szombat 10:21

Le 10 Sport | Florentino Perez már felvette a kapcsolatot Jorge Mendessel Bernardo Silva leigazolásával kapcsolatosan.
Jól kezdődik az uborka.....
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. május 19., péntek 23:29

Nem csak Bayern veresert kialt, hanem Juve veresert is. Mindenre cimvedessel lehet es KELL valaszolni.
:goat:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. május 19., péntek 23:24

El Unico írta:Sajnálom, hogy Ancelotti ennyire egyoldalúan látja a dolgokat, Madridban nagyon visszafogott volt, ha a bírókról volt szó, még akkor is, ha elfújták a meccset. Ehhez képest azóta is csalásról beszél kis túlzással. Értem, hogy hazabeszél, és a Bayernnél ez a módi, de azért na.

Lehet, hogy arra gondolt, hogy nagyon csípte őket, és ezért másokat meg elhanyagolt, túljátszatta a legfontosabb embereket, ami miatt elfogyott a szufla tavaszra. Másokat nem játszatott, csak a "barátokat". :roll: Nem tudom.

Azért rafkó is van ebben sztem.A pancser Guardiola után úgy várták őt mint a messiást erre kizúgott a 8 között úgy,hogy a saját tanítványa butította.A bundesligát egy majom is hozná a bayernel de még a kupa se lett meg(amit szintén okosan ráhárított a bl okozta sokkra") saját szezonját próbálja menteni a kassaingal.

+az öltöző is jobban harap majd jövőre ha azt hiszik hogy őket most lerabolták nem pedig agyonverték.

Ettől függetlenül nálam a világ legjobb edzője,de elég meredek tőle azért ez a bírózás.Az meg hogy ő is beáll buffonozni amikor itt meg van vagy 20 ex játékosa egy újabb bayern verésért kiált :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. május 19., péntek 22:22

kapor_89 írta:bocsi az offért, KAG-nak válasz: még dolgoznak a helyszínen tudtommal, de tavaly az Aréna teraszán volt közös meccsnézés a Real drukkereknek. Mi a Budapest Parkban szoktuk nézni, az a jó, ha a másik csapat szurkolói is ott vannak melletted, úgy izgi :D Tavaly brutális embertömeg volt, nagyon jó hangulattal, de oda érdemes kezdésre menni, hogy legyen ülőhelyed. A Park amúgy minden évben fejleszti a dolgot, 3 éve még csak egy elkerített részen volt vetítés, tavaly már az egész területen 86ezer kivetítőn kb :mrgreen: Utána pedig lehet vígasztalni a szomorú Juve drukkereket :mrgreen:
Adom, nagy hangulat volt tavaly is. De erdemes kapunyitas elott fel oraval sorbaallni hogy normalis helyrol tudd nezni.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2017. május 19., péntek 22:15

bocsi az offért, KAG-nak válasz: még dolgoznak a helyszínen tudtommal, de tavaly az Aréna teraszán volt közös meccsnézés a Real drukkereknek. Mi a Budapest Parkban szoktuk nézni, az a jó, ha a másik csapat szurkolói is ott vannak melletted, úgy izgi :D Tavaly brutális embertömeg volt, nagyon jó hangulattal, de oda érdemes kezdésre menni, hogy legyen ülőhelyed. A Park amúgy minden évben fejleszti a dolgot, 3 éve még csak egy elkerített részen volt vetítés, tavaly már az egész területen 86ezer kivetítőn kb :mrgreen: Utána pedig lehet vígasztalni a szomorú Juve drukkereket :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. május 19., péntek 21:39

Sajnálom, hogy Ancelotti ennyire egyoldalúan látja a dolgokat, Madridban nagyon visszafogott volt, ha a bírókról volt szó, még akkor is, ha elfújták a meccset. Ehhez képest azóta is csalásról beszél kis túlzással. Értem, hogy hazabeszél, és a Bayernnél ez a módi, de azért na.

Lehet, hogy arra gondolt, hogy nagyon csípte őket, és ezért másokat meg elhanyagolt, túljátszatta a legfontosabb embereket, ami miatt elfogyott a szufla tavaszra. Másokat nem játszatott, csak a "barátokat". :roll: Nem tudom.
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég