Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 10:08

neymarnal sem kellett megis megtette. itt sem kell de ilyen kaliberu igazolasnal ha benne voltunk akkor valami nyilatkozatottl elvarok. ha nem lesz akkor biztos lesz szamomra hogy semmilyen hivatalos megkereses nem tortent
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 9., kedd 10:01

Fogadjunk, hogy nem lesz Aranylabdas.
BBeno írta:szerintem egy kanyi hivatalos ajanlat nem volt pereztol. tovabbra is varom a magyarazatokat tole hogy miert nem.

de mint mondottam vala. orulok hogy kova marad viszont ha case kiesik akkor majd foghatja a fejet perez hogy nem vett oda senkit altnak.
Miért kéne magyarázkodnia?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. augusztus 9., kedd 10:00

szerintem egy kanyi hivatalos ajanlat nem volt pereztol. tovabbra is varom a magyarazatokat tole hogy miert nem.

de mint mondottam vala. orulok hogy kova marad viszont ha case kiesik akkor majd foghatja a fejet perez hogy nem vett oda senkit altnak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 9:54

Ericco annyira tényként állítod ezeket a dolgokat, mintha ott ültél volna Pérezékkel a nyáron.

Holott a legerősebb hír azzal kapcsolatban, hogy miért nincs még bejelentve a ManUnál Pogba az volt, hogy nem tudtak megegyezni abban, hogy ki fizeti majd ki Raiolát, mert a Juve megmondta, hogy ők egy buznyákot sem fognak.
Ekkor megakadtak a hírek, szépen bedobták a Realt újra.
Jól döntött a vezetőség, ennyiért hiba lett volna megvenni
Tényleg jó döntés nem megvenni egy aranylabda kalibert, aki minden tekintetben kimagaslik a mai mezőnyből, csak azért mert két éve megvettünk egy túlárazott középszert.
Viszont elgalább egy sikerre éhes, jó képességű játékos kellett volna a KP-ra szerintem.
Most akkor jó hogy nem vettük meg vagy nem? Vagy kire gondolsz? Maticra?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 9:50

Anthony írta:Nekem az is elég egyértelműnek tűnik, hogy Pogba nem is akart idejönni,
De, ide akart jönni, ellenkező esetben az EB után aláírt volna az MU-hoz. Ezek a feltételek elég nyilvánosak voltak már akkor is, szóval nem alkudozás miatt húzodott eddig a dolog. Gondolom, a vakációja végéig adott időt Pereznek és Zidanenak, hogy meggyőzzélk a Juvét és Railoat, azok viszont bolondok lettek volna elfogadni egy jóval alacsonyabb árat. Pogba csalódottságát pedig enyhíti a kb dupla fizetést, mint amit itt keresett volna.
Jól döntött a vezetőség, ennyiért hiba lett volna megvenni. Ha nem lett volna James két éve, akkor még talán-talán, de hát a kolumbiai itt van, és úgy néz ki, távozni sem nagyon akart.
Én csak azt sajnálom, hogy úgy néz ki, idén nem igazolunk semmi komoly játékost, pedig a nyakunkon a bann is. Na mindegy, jó a keret, egy rakat tehetséges játékos megy kölcsönbe vagy már ott van... Nem annyira vészes a helyzet. Viszont elgalább egy sikerre éhes, jó képességű játékos kellett volna a KP-ra szerintem.
Merci Zizou!

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2016. augusztus 9., kedd 9:44

Nekem az is elég egyértelműnek tűnik, hogy Pogba nem is akart idejönni, itt nem ő lett volna a sztár (najó MU-nál is Zlatan lesz 1 évig), messze nem kapott volna ekkora fizut, Manchesterben ismeri a nyelvet, a környezetet.

De végre lezárhatjuk ezt a fejezetet. Cool!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2016. augusztus 9., kedd 9:23

Egyértelmű, hogy ezekkel az árakkal nem szabadott versenyre kelni. Ez van. Az MU most az új PSG/City/Real. Mindenki le akarja őket húzni, meg is érdemlik.
110+20 millió csak az átigazolási összeg, kb 18-19 milliós nettó fizetés. Beteg számok ezek.
Mondjuk talán nekünk is lett volna rá, ha nem Jamesokat igazolnánk 80 milliókért :ike:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. augusztus 9., kedd 9:03

nem tudom elképzelni, hogy eladjuk őt,
Èn eltudom,simán Hameszt hagyják meg az ár/marketing èrtèk miatt,valahogy, vissza kell hoznia az árát,+Isco eladható,a kolumbiai meg nem igazán kell senkinek.
Meghatározó játékos,
Egyáltalán nem az,nem tudott mèg betörni,a stabil kezdőbe sem,(most haggyuk a taktikát meg a felállást),megkapta a lehetősèget,de felemás módon èlt vele.Inkább nem mint igen.
Lehet, hogy sokszor tekeredik rá a labdára, és cselez, de ilyen játékos is kell, ami a régebbi brazilos focit idézi fel, amúgy is egyre gépiesebbé válik a foci, élmény nézni az olyan technikás játékosokat, mint Marcelo, Neymar, vagy éppen Isco.
Igaz,csak mig Neymarnal ès Marcelonál ez hatèkonysággal is párosul általában,addig Isconal nem mindig.pontositok,sokszor nem.

Ennek ellenère jó volna ha maradna,az a fajta játèkos akit èn is szivesen nèzek,kèrdès lesz e benne annyi hogy beverekedje magát a csapatba.Talán megnyilik a lehetősèg,igy hogy nem jön nagy nèv valószinű a kp-ra.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 8:46

kodo írta:Manapság nem is veszélyes. Fizetés meg gondolom Raiola díja az ami eltántorította Perezéket.
Kiváncsi vagyok mennyit tett zsebre az öreg.
25 millió euró volt Raiola díja, évi 18 milla nettóban a fizetés.

https://pbs.twimg.com/media/CpYWLeFWEAAWlyV.jpg
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. augusztus 9., kedd 8:44

Manapság nem is veszélyes. Fizetés meg gondolom Raiola díja az ami eltántorította Perezéket.
Kiváncsi vagyok mennyit tett zsebre az öreg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 8:37

Euróban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. augusztus 9., kedd 8:28

Realista24 írta:
Rabiosa írta:Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?
Elvileg 110 millió volt + Raiola jutaléka.
Fontban?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 9., kedd 8:05

Rabiosa írta:Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?
Elvileg 110 millió volt + Raiola jutaléka.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 9., kedd 2:50

Rabiosa írta:Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?
Valamivel megbizhatobb mint a Barcelona hivatalos kozlemenyei atigazolasi hirekkel kapcsolatosan.

:goat:

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2016. augusztus 9., kedd 2:00

Transfermarkt szerint £89.25m volt Pogba. Mennyire megbízható árakban a tm?

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 9., kedd 1:00

Őszintén nem tudom miért téma itt Isco. Ezer százalék, hogy nem fog elmenni, Zidane kizárt, hogy elengedné, Perez ide vagy oda, de szerintem ő is kedveli a spanyolt. Közönségkedvenc, imádják Madridban, akkor is ha nem játszik sokat és nem főszereplő (még). Nagyon fiatal, SPANYOL, válogatott, népszerű, tehetséges, 12. játékos a csapatban, és bármikor olyan formába tud lendülni, hogy kiszorítson valakit a kezdőből. Én személy szerint egyáltalán nem aggódom miatta, nem tudom elképzelni, hogy eladjuk őt, egyszerűen nem. Meghatározó játékos, és van valami lazaság, flegmaság a játékában, amit nagyon szeretek. Lehet, hogy sokszor tekeredik rá a labdára, és cselez, de ilyen játékos is kell, ami a régebbi brazilos focit idézi fel, amúgy is egyre gépiesebbé válik a foci, élmény nézni az olyan technikás játékosokat, mint Marcelo, Neymar, vagy éppen Isco.

Biztos vagyok benne, hogy marad. Nem is kérdés.
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2016. augusztus 8., hétfő 23:39

sok sikert Jesének
ha nincs az a sérülés bármi lehetett volna belőle :salute:

Jamest el kéne még adni, jelenleg ő a leghaszontalanabb a keretben..

Navamiro
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016. április 3., vasárnap 0:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Navamiro » 2016. augusztus 8., hétfő 23:39

reeed_ati írta:Olvasgattam a híreket, szerintetek van realitása annak, hogy Iscót elpasszolják?
Valamiért nekem az jön le, hogy Zizu nagyon bírja a kis spanyolt és nem akarom elhinni, hogy megválna tőle.
Én nagyon nem szeretném, hogy elpasszoljuk, bár én eléggé elfogult vagyok vele szemben, így picit elnézőbb is. :mrgreen:
Max olyat tudnék elképzelni, hogy azt mondják szintet kéne lépnie és ehhez állandó játéklehetőség kell és mondjuk 1 év kölcsön Milánóban X milliós visszavásárlási opcióval. :hmmm:
Még Perez a góré, tehát ő irányítja a szálakat.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. augusztus 8., hétfő 23:36

Nagyon csalódott lennék, ha Isco és James közül a spanyol távozna. Sokoldalúbb játékos, jobban illeszthető a csapatba. Jobbat úgysem tudunk normális áron hozni, össze kell rántani a gyereket fejben. Játszott ő nagyon hasznosan a kpn Ancelotti alatt, most is képes kell hogy legyen rá.
Csípem én is már a Malagas berobbanó éve óta, de el kell ismerni egy ideje megtört a gyerek. Egy szó mint száz, inkább őt kapnám össze fejben, mint hogy Jamest nézzem. Nekem ő valahogy nem illik az elképzeléseimbe, egy más csapattal jól járna, mondjuk nem tudom már ki vinné el...

Így, hogy nem jött Pogba én Iscohoz és Kovacichez nyúlnék, esetleg még egy fiatal vkp gyereket összeszednék valami francia 2-es csapatból úgy Varane módra. :D

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. augusztus 8., hétfő 22:47

Olvasgattam a híreket, szerintetek van realitása annak, hogy Iscót elpasszolják?
Valamiért nekem az jön le, hogy Zizu nagyon bírja a kis spanyolt és nem akarom elhinni, hogy megválna tőle.
Én nagyon nem szeretném, hogy elpasszoljuk, bár én eléggé elfogult vagyok vele szemben, így picit elnézőbb is. :mrgreen:
Max olyat tudnék elképzelni, hogy azt mondják szintet kéne lépnie és ehhez állandó játéklehetőség kell és mondjuk 1 év kölcsön Milánóban X milliós visszavásárlási opcióval. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 69 regisztrált és 0 vendég