Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 1 perccel ezelőtt

Pad'em írta: Továbbra is Hakimi, Madrid szülöttje, mi nevelésünk, országos cimbi a kincskeresővel. Csak nem Párizsban akar visszavonulni.
Csak kérdés, hogy alakul a bírósági ügye. Gondolom a klub nem akar belefektetni, amíg nincs kimondva, hogy ártatlan.
poronty írta: Én speciel inkább költeném a pénzt TAA-ra, ha igazak a hírek, hogy mozdítható idén nyáron.
+1. Balosra meg jöhet Miguel 8 misiért.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 5 perccel ezelőtt

TAA Valverdével amúgy nem feltétlen lenne rossz kombi jobboldalon, de ő sztem 25-re opció max ha nem hosszabbít, és ingyen hozható. De úgyis fog, 100 milliókat meg nem fogunk érte adni.

Továbbra is Hakimi, Madrid szülöttje, mi nevelésünk, országos cimbi a kincskeresővel. Csak nem Párizsban akar visszavonulni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 6 perccel ezelőtt

És ha bármi történik Carvajallal mi lesz? Egyik se szint egy komolyabb csapat ellen.

Nem szabad ilyen lyukakat hagyni a csapatban sajnos.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 11 perccel ezelőtt

Szerintem meg ha formában van nagyon magasan a legjobb szélsőhátvéd a világon, ezt a ziccert nem szabad kihagyni.

Gluten-free Carvajal meg még lehoz egy szezont.

poronty
Hozzászólások: 2711
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 20 perccel ezelőtt

Én speciel inkább költeném a pénzt TAA-ra, ha igazak a hírek, hogy mozdítható idén nyáron. A jobb bekk poszt sokkal soványabb, Hakiminak csak 2026-ban jár le a szerződése, és, ha nem is hosszabbít, nem hiszem, hogy a PSG tárgyalna velünk az eladásáról. A másik opció Frimpong ugye, de nála meg a fene tudja, hogy mennyire rendszer játékos, és mit tudna hozni egy 4 védős felállásban. James meg hiába nagyon pöpec játékos, évi 10-20 meccset bír a teste.

A bal bekk pozíció meg teljesen jó lenne jövőre egy Mendy/MG duóval, aztán, ha Davies nem hosszabbít, akkor majd 2026-ban lehetne cserélni ingyen Mendy-re, ha meg lemaradunk róla, szerintem nem olyan nagy kár.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3835
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 21 perccel ezelőtt

Alabat kellene meggyőzni, hogy Szaudiban még oké ez a szint, de a Realnál már túl magasan van neki a léc. vagy ha marad, akkor a fizujából engedjen.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

MarioCirolo
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 23 perccel ezelőtt

ferni írta: Nagyon kéne valaki jobbhátvédba is és elhozni Davies mellett Miguelt is.

Ha jön Yoro KHba, akkor meg lenne az egész védelem ezzel. KP 10/10, előre egy Bappé/Endrick pack csak elég lesz, remélem Joselu marad attól még, kelleni fog ő is.
Szerintem jhvt nem fogunk venni, Carvajal, LV es Nacho (mind2 hosszabbit) lesznek arra a posztra. KHVnak Mili, Rudi, Yoro es Rafa Marin (jon vissza kolcsonbol), Alaba kerdeses mikor fog tudni ujra palyara lepni. Miguelt elvileg visszavesszuk es kuldjuk is kolcsonben meg 1 evre, de ez meg valtozhat szerintem, mert Mendy elvileg tobb penzt akar, Fran pedig nem valtotta meg a vilagot. Joselut megtartanam, sajat neveles, olcso, keveset keres, birja a padot es nem art, ha van ilyen profilu csatar a keretben.

realmadrid95
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 26 perccel ezelőtt

ferni írta: Nagyon kéne valaki jobbhátvédba is és elhozni Davies mellett Miguelt is.

Ha jön Yoro KHba, akkor meg lenne az egész védelem ezzel. KP 10/10, előre egy Bappé/Endrick pack csak elég lesz, remélem Joselu marad attól még, kelleni fog ő is.
Miguel nem fog padozni jonni, ha jon Davies is. Nagyon sok keroje van, elobb fog a plben kikotni, peldaul egy Cityben, minthogy eljojjon masodhegedusnek hoznank. En is pazarlasnak tartanam, ha evente 10 meccset jatszhatna. Mendyt tartanam meg egyebkent, mert sokkal jobban vedekezik, mint Fran, tamadni meg tokeletes Davies, viszont sokszor felmerult az a hir, hogy nagyon elegedetlen a fizujaval a francia, mar atigazolas utan fel evvel ment a hiszti, hogy emeljek meg a fizujat. Amit azota sem ujitottunk meg, nem veletlenul.

Ugyhogy szerintem a legsanszosabb, hogy Mendy tavozik, Fran marad. Jobbhatved posztra visszaterve meg Nacho, Lv hosszabbit, nyilvan azert, mert nem fog jobbhatved erkezni. En ezt nem is tartom rossz otletnek, ha most jonne Frimpong, o sem a padra erkezne, ez az idei Carvajal meg megerdemli a bizalmat. Jovore lejar Nacho, Lv szerzodese velhetoen, Carvajal visszaesik szep lassan, igy elokeszitve az uj igazolasnak a helyet a keretben, illetve a kezdoben.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 27 perccel ezelőtt

Joselut sztem nyugodtan lehet fixnek tekinteni, pár napja nyilatkozta, hogy minden álma, hogy maradjon. Neki elég lesz az a havi 5 perc.

Yorora most irta Romano, hogy nagyon nyomulunk. A gyerek jönni akar, Calafat azt is elintézi.

Daviesre hamarosan indul a licit. 50 körül sztem ő is viszonylag gyorsan meglesz.

Ezen 5 néven kívül én nem számítok több érkezőre. Miguelről szerintem lemondunk és elviszi a Bayern Davies helyére.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

ferni
Hozzászólások: 8254
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 34 perccel ezelőtt

Nagyon kéne valaki jobbhátvédba is és elhozni Davies mellett Miguelt is.

Ha jön Yoro KHba, akkor meg lenne az egész védelem ezzel. KP 10/10, előre egy Bappé/Endrick pack csak elég lesz, remélem Joselu marad attól még, kelleni fog ő is.

realmadrid95
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 36 perccel ezelőtt

Pad'em írta: Azért jövőre nem kicsit baszó keretünk lesz :)

Első blikkre:

---------------Vini-----Mbappé
----------------Bellingham
-------Kroos----------------Valverde
----------------Camavinga
-Davies Militao Rüdiger Carvajal
------------------Courtois

Cserék: Lunin, LV, Yoro, Alaba, Nacho, Mendy, Tchouameni, Ceballos, Arda, Brahim, Rodrygo, Endrick, Joselu

Kb végtelen lehetséges taktikai variációval.

Megrakunk mindenkit?

En is ezt a felallast mondom, hiaba irjak sokan, hogy Mbappe miatt atallunk 4-3-3 ra. Egyebkent Tchouameni lesz a kezdo Cama helyett szerintem.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 40 perccel ezelőtt

Endre lesz az új csillag, Mbappe mehet ki a bal oldalra, Vini Manchesterbe. A pénzt el lehet verni valami baszó alakra a jobbosra (fogalmam sincs kire).

:mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7226
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 44 perccel ezelőtt

Azért jövőre nem kicsit baszó keretünk lesz :)

Első blikkre:

---------------Vini-----Mbappé
----------------Bellingham
-------Kroos----------------Valverde
----------------Camavinga
-Davies Militao Rüdiger Carvajal
------------------Courtois

Cserék: Lunin, LV, Yoro, Alaba, Nacho, Mendy, Tchouameni, Ceballos, Arda, Brahim, Rodrygo, Endrick, Joselu

Kb végtelen lehetséges taktikai variációval.

Megrakunk mindenkit?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11135
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » Ma, 12:02

remelem ingyenkrosz utan ujabb gyongyszem erkezik a bm inkompetens dilettans vezetese miatt, meg musit kene valahogy elkergetniuk madridba :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 12:00

Realista24 írta: Azt irjak, hogy Davies dontott, nem hosszabbit, igy a Real vezetosege keszul a targyalasokra a BM-mel, ha azok raszantak magukat az eladasra.
Update, ugynok nyilatkozat:
"Nem tetszik, hogy ultimatumot kaptunk, nem fair ahogy bannak vele. Egy eve kozel voltak a hosszabbitashoz, majd a vezetoseg le lett cserelve. 7 honapig hozzajuk sem szoltak, pedig o megprobalt veluk egyeztetni. Most meg azt mondjak nekunk, hogy ket hetunk van valaszt adni. Nem fair. Nem tudunk ilyen fontos dontest hozni ugy, hogy azt sem tudjuk, hogy ki lesz az edzo jovore vagy hogy milyen lesz a keret. Ezert gondolom ugy, hogy nem korrekt az ultimatum."

Koszonjuk BM :mrgreen: :salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 11:52

Azt irjak, hogy Davies dontott, nem hosszabbit, igy a Real vezetosege keszul a targyalasokra a BM-mel, ha azok raszantak magukat az eladasra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » Ma, 11:16

Szinte alig van fizetésben valaki alattuk, Kepa kettő között, Ceba meg előttük. Nacho a védelemben mindenhol bevethető, kapitány, az Ő hosszabbításával nincs bajom, nem tudjuk Militao hogy tér vissza, nem tudjuk Alaba hogy tér vissza. Van egy szem Rüdigerünk, és egy pletykált Yoro aki vagy jön vagy nem. Tegyük fel igen. Szerintem Alaba semmivel sem jobb, mint Nacho aki ráadásul spanyol is, nem elhanyagolható tényező. Mind a kettőről sok gólt kapunk, kettejük közül aki épp egészséges az lesz a 4. számú remélhetőleg, ha mindketten akkor boxolják le ki a 4. ki az 5.. Nincs ezzel gond.

Gond inkább van LV-nél. Idén összekapta magát, hajt a szerződésért ez teljesen világos. Bolond aki ennek még bedől. DE még így is egy csomó hülye belépője van, folyamat benne van, hogy összehoz egy 11-est és hasonlók. A probléma viszont leginkább az, hogy LV azon a poszton Carva mögött van, aki ha lesérül máris kezdő lesz, akár fontos meccseken is, cseréje pedig Nacho...Ez minden csak nem biztonságos megoldás.

Ahogy írtam a fizetésükkel nincs gond, remélhetőleg 1 évről van szó és utána erősítünk a védelem jobb oldalán is. Elkell fogadnom, hogy minden posztot nem tudunk egy nyáron megerősíteni, de a privát véleményem az, hogy a bal oldalra Davies egy felesleges igazolás, csapaton belül is megtudnánk oldani, főleg ha Mendy marad mellette, a jobb oldalunk meg sokkal rosszabb helyzetben van, Carva jó formája ide vagy oda.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » Ma, 10:18

Az idei nachonak egy csak oda repjegyet adtam volna, nem hogy szerzodeshosszabbitast..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » Ma, 10:06

Azt irja az AS, hogy jovoheten be lesz jelentve Nacho es LV hosszabbitasa is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » Ma, 8:37

Nagyon szeretem az ilyen leveleket, szimpatikus a gyerek :agree: Mentalitással nem lesz gond, úgy néz ki :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 111 regisztrált és 0 vendég