Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 25., szerda 15:37

Tudjátok, jöhetne ide Lacazatte, Paco, Dybala vagy akárki, ha nem hoz közel klasszis teljesítményt már fiatalon, akkor nem hogy fél év után, de napok múlva arról fog zengeni a fórum hogy túlértékelt, pénzkidobás, csak volt pár szerencsés gólja, átlagos, én megmondtam hogy semmi extra, b*zi Perez, Carlo mit lát benne, stb.

A Real Madrid szurkolói (leginkább a fórum nagy részére gondolok per pill) nem fogják beérni egy átlagosnál ügyesebb és tehetségesebb játékossal. Én többek között ezért nem is favorizálnám valami fiatal titán érkezését. Benzema-ba még 2-3 jó év minimum benne van, az ő padra szorulása pedig nem opció. Így bármelyik kölyköt hozzuk, 3-4 évig alapkezdő biztosan nem lesz, ha csak nem az "új Messi" fogjuk ki. Arról nem beszélve hogy ezek a srácok gyakorlatilag mind egy "kiugró" évnek köszönhetik a rivaldafényt, hozzánk beilleszkedni meg egyébként sem könnyű (kivéve ha Toni Kroos a neved), és mint tudjuk a türelem nem a mi asztalunk. Ancelotti rotálását inkább hagyjuk. Minimum 2-3 meggyőző év után van értelme tehetséget hozni erre a posztra.

Az külön szomorú, hogy a "sajátjainkkal" sem tudunk türelmesek lenni. A franciánál nagyobb védőtehetséget személy szerint nem tudok, ha valaki igen, jelezze. Rossz időszakát éli (ahogy a Ramos-Pepe duó sem éppen sziporkázik már egy ideje, adjuk el őket?), és a térde sem 100-as még mindig. Jesé 1 év kihagyás után nem fog 1-1,5 hónap cserejátékkal formába lendülni. Idő kell neki. Nálam már bizonyította a sérülése előtt hogy van bene potenciál. Ritka tökösen beállt, megcsinálta a cseleket, összejátékban is ég és föld volt Bale-hez, ráadásul minden nagycsapat ellen lőtt egy fontos gólt.
Ha lenne több időm szívesen visszakeresném sok-sok ember ámulós-bámulós kommentjét aki most meg elküldené.
Úgy gondolom ha újra formába lendül a csapat akkor nekik is menni fog.

De akkor ki pótolja Chicarito-t?
Vészmegoldásként egy jobb formában lévő Bale, CR, Jesé, de még Isco is bevethető. Nem véletlenül próbálgatta Isco-t annak idején Carlo, mindketten kiemelkedőek a kiszolgálásban. Igaz, nem alkotott nagyon maradandót, és ha CR/Bale mellette nem nyújt semmit, akkor ismét megette a fene... De ez alighanem elmondható lenne Ibra-ról vagy Suarez-ről is. Egy idősebb rutinos róka, aki nem évi 15 millióért bírja a padot, és még hozzá is tud tenni valamit a csapathoz, de jó lenne.... De mégis, ki lehetne az? 1-2 éve pl. Aduriz-t el tudtam volna képzelni erre a célra, de a vezetőség teljesen más kaliberekben gondolkozott (pl. Suarez).

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. március 25., szerda 15:07

Realista24 írta:Pacot úgy néz ki bebetonozták Valenciába, 80(?) millió a kivásárlási ára, váltani nem akar.
Viettot a Barcával is szóba hozták, kérdés melyik csapattal szimpatizál jobban? Aztán lehet Anglia lesz belőle.
Lacazette lehetne még opció, hogy maradjunk a Lyonnál és ha még nem ígérte magát oda senkinek.
Szerintem egyikkel sem lennénk előrébb ebből a háromból. :coffee:

Paco szerintem egy grammal sem több képességben, mint a borsó, maximum a motivációjával és a játéklehetőséggel.
Vietton egyértelműen látszik, hogy nem csatárként kéne játszatni.
Lacazette meg nagyon jól tolja a kis tudatlan francia védők között. Szerintem nálunk nem lenne akkora ász. :/

Inkább örülnék és nagyobb lehetőséget látok a fekangol Berahinoban vagy Lukakuban vagy akár Dybalaban. Ezek közül leginkább Berahinoról tudom elképzelni, hogy egy Real Madridban képes legyen berobbanni. :hmmm:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 25., szerda 14:45

doncsontos írta:
BBeno írta:Ezzel a lacazettevel én még várnék... tavaly nyár vége arrólk szólt hogy a lyon akkora kakiban van hogy felajánlották nekünk őt 20 millió körül. ez lehet igaz de lehet pletyka. a lényeg hogy ez az első sikeres éve és nagyon sok tizi gólt lőtt. tehát még a mutatók is csalókák.
ha jól számolom 23 liga góljából 4 volt tizi(valaki javítson ha nem így van). szerintem ez nem épp a 'nagyon sok' kategória. Viszont gyors,célra törő, erős csatárnak néz ki így egy eyetestre, jöhet Benzin mögé és szépen be kell építeni a csapatba. Egyedül az ára lehet probléma.
itt vannak a statok róla. 6 gólt lőtt tiziből. igaz nem sok csak volt utóbbi időben mikor folyamaotsan csak azt láttam hogy tizi tizi tizi. ezért hittem hogy sokat lőtt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. március 25., szerda 14:37

Toti írta:borsócskaa :mrgreen:
Már csak ez hiányzott :lol: :lol:

Viccet félretéve, szerintem csak a média fújta fel a Cés dolgot, és annyi volt az egész "románc", hogy a csajszi akart egy képet instagramra. :coffee:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 25., szerda 14:34

borsócskaa :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 25., szerda 12:26

Pacot úgy néz ki bebetonozták Valenciába, 80(?) millió a kivásárlási ára, váltani nem akar.
Viettot a Barcával is szóba hozták, kérdés melyik csapattal szimpatizál jobban? Aztán lehet Anglia lesz belőle.
Lacazette lehetne még opció, hogy maradjunk a Lyonnál és ha még nem ígérte magát oda senkinek.
Nem hivatalosan,de ide tarzozik-azt hallottam legalább is-hogy Amadeo Salvo elnök célkitűzéseiben az szerepel,vagyis azt igérte a socios-nak,hogy igyekszik nem elkótyavetyélni a valancia tehetségeit,sőt,megpróbálja úgy megerősíteni a csapatot,hogy fajsúlyos legyen úgy a hazai,mint a nemzetközi porondon.
Ennek a stratégiának lehet része ez az új szerződés...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 25., szerda 12:21

Lacazette kivásárlási ára 20 milla, nem?
Ezt a Pool, Arsenal és a Newcastle is röhögve fizetné ki a hírek szerint.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2015. március 25., szerda 12:15

BBeno írta:Ezzel a lacazettevel én még várnék... tavaly nyár vége arrólk szólt hogy a lyon akkora kakiban van hogy felajánlották nekünk őt 20 millió körül. ez lehet igaz de lehet pletyka. a lényeg hogy ez az első sikeres éve és nagyon sok tizi gólt lőtt. tehát még a mutatók is csalókák.
ha jól számolom 23 liga góljából 4 volt tizi(valaki javítson ha nem így van). szerintem ez nem épp a 'nagyon sok' kategória. Viszont gyors,célra törő, erős csatárnak néz ki így egy eyetestre, jöhet Benzin mögé és szépen be kell építeni a csapatba. Egyedül az ára lehet probléma.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 25., szerda 12:08

Realista24 írta:
Falcaoban nem tudom mennyire gondolkodik perez még, szerintem belőle sem lesz már top szint. Bár lássuk be a monaco-mu duó nem igazán jó táptalaja egy értelmes focista kibontakozásának :lol:
Falcao olyan helyre akar menni, ahol fix kezdő lehet. Pont tegnap vagy előtte olvastam, hogy játszani akar. A kora jó kérdés, valahol 30 és 40 év között van, az anyja sem tudja :lol: Nálam nem opció.
Rola derult ki egyszer, hogy valami iskolai dokumentum szerint 2 evvel idosebb? :lol: Persze vegul eltussoltak az ugyet.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 25., szerda 12:05

Ezzel a lacazettevel én még várnék... tavaly nyár vége arrólk szólt hogy a lyon akkora kakiban van hogy felajánlották nekünk őt 20 millió körül. ez lehet igaz de lehet pletyka. a lényeg hogy ez az első sikeres éve és nagyon sok tizi gólt lőtt. tehát még a mutatók is csalókák.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 25., szerda 11:52

Falcaoban nem tudom mennyire gondolkodik perez még, szerintem belőle sem lesz már top szint. Bár lássuk be a monaco-mu duó nem igazán jó táptalaja egy értelmes focista kibontakozásának :lol:
Falcao olyan helyre akar menni, ahol fix kezdő lehet. Pont tegnap vagy előtte olvastam, hogy játszani akar. A kora jó kérdés, valahol 30 és 40 év között van, az anyja sem tudja :lol: Nálam nem opció.

Pacot úgy néz ki bebetonozták Valenciába, 80(?) millió a kivásárlási ára, váltani nem akar.
Viettot a Barcával is szóba hozták, kérdés melyik csapattal szimpatizál jobban? Aztán lehet Anglia lesz belőle.
Lacazette lehetne még opció, hogy maradjunk a Lyonnál és ha még nem ígérte magát oda senkinek.
Olaszok szerint a city betàmadta ancselottit
Kéthetes hír, angolok találták ki, most jutott el az olaszokig. Ennek meg nem más az alapja, mint az, hogy eddig Simeone volt a befutó, csak ő aláírt 2020-ig, Ancelotti meg kikapott a Barcától.
Ancelotti meg továbbra sem akar elmenni Madridból a hírek szerint, csak akkor megy el, ha kirúgják.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 25., szerda 11:49

Olaszok szerint a city betàmadta ancselottit
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. március 25., szerda 11:47

rashidm írta:40 millát akarnak Danilo-ért, amikor 1 év múlva lejár a szerződése? Hagyjanak már...
20 millió kell nem kell? Arbeloa/Coentrao alternatívának van más is.

Nagyon félve kérdezem mint Benzema mögé lehetséges emberke jövőre...Joseluról tud valaki valamit?
Stat szerint idén 26 meccsen 10 gólja 3 gólpassza van. 2 Motm össz értékelés: 7.32
Magas, erős de mozgékony csatárnak rémlik emlékeimből...

Érdekes kérdés ez is...Paco érinthetetlen idén, a villarealos gyerek jónak tűnik de ő sem benzema poszt igazán, kell neki is a mélység, terület.
Falcaoban nem tudom mennyire gondolkodik perez még, szerintem belőle sem lesz már top szint. Bár lássuk be a monaco-mu duó nem igazán jó táptalaja egy értelmes focista kibontakozásának :lol:
Egyéb?

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. március 25., szerda 11:37

40 millát akarnak Danilo-ért, amikor 1 év múlva lejár a szerződése? Hagyjanak már...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 25., szerda 11:16

Nika91127 írta:"Angol hírek szerint a Real Madrid úgy döntött, hogy nem csak Bale-t, de Cristiano Ronaldót is eladja megfelelő ajánlat esetén. A forrás szerint, amennyiben Bale-ért 120, Cristianóért pedig legalább 90 millió eurós ajánlat érkezik, nem állnak a transzfer útjába."

Na,most ez komoly? Bale-t megértem,de CR-t?... Kiket hoznánk a helyükre 210 millióból?...
Angol hírek rendszerint a mirror,a d.news,d.mail stb....csupa megbízható forrás... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 25., szerda 7:38

Nika91127 írta:"Angol hírek szerint a Real Madrid úgy döntött, hogy nem csak Bale-t, de Cristiano Ronaldót is eladja megfelelő ajánlat esetén. A forrás szerint, amennyiben Bale-ért 120, Cristianóért pedig legalább 90 millió eurós ajánlat érkezik, nem állnak a transzfer útjába."

Na,most ez komoly? Bale-t megértem,de CR-t?... Kiket hoznánk a helyükre 210 millióból?...
Még ha komoly is lenne sem érdemes rajta még filózgatni sem.CR és Messi olyan státuszban vannak a két klubnál,hogy ha menni akarnak senki nem tudja majd őket visszatartani,de ha maradni akkor meg senki nem tudja őket elküldeni.Egyébként meg 30 év ide vagy oda még mindig jóval többet ér 100 millánál, mind sportszakmailag és marketingben.Jövőre még 1000%,hogy itt lesz a rekord miatt, aztán majd meglátjuk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. március 25., szerda 7:27

"Angol hírek szerint a Real Madrid úgy döntött, hogy nem csak Bale-t, de Cristiano Ronaldót is eladja megfelelő ajánlat esetén. A forrás szerint, amennyiben Bale-ért 120, Cristianóért pedig legalább 90 millió eurós ajánlat érkezik, nem állnak a transzfer útjába."

Na,most ez komoly? Bale-t megértem,de CR-t?... Kiket hoznánk a helyükre 210 millióból?...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 24., kedd 19:45

ettől független azért szimpatikus volt hogy lehúzták az ablakot és próbáltak velük beszélgetni.
Ramostól valóban, de Jesé "mibajodvankisköcsögneugassá" szándékkal húzta le az ablakot. :mrgreen:

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. március 24., kedd 19:32

azóta már hivatalos közlemény is volt a klub részéről, hogy keményen megbüntetik a támadókat.
de szép is lenne, Jesét és Balet kitiltják a Bernabeuból

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. március 24., kedd 19:23

ettől független azért szimpatikus volt hogy lehúzták az ablakot és próbáltak velük beszélgetni. Az más kérdés hogy ezzel a videóval bale jobban megutáltatja magát, illetve azok a szurkolók eléggé retardált pöcsök voltak.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég