Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2019. március 11., hétfő 12:13

Sajnos nem tudom elképzelni, hogy ZZ visszatérjen idén. Ahogy itthagyta a csapatot 2 mp alatt, onnan azért nem egyszerű döntés visszatérni. Még akkor sem, ha Perez odaadja a kulcsot, és eladjuk Bale-t.
Mourinho ne jöjjön, menjen csak szépen a PSG-be, pont neki való lenne.
Seedorf: ő mivel lenne jobb, mint Solari? Tudom, azzal hogy nem vesztette el a szezont 1 hét alatt. Még. De nagyon nem tud mit felmutatni..

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2019. március 11., hétfő 12:10

Meglepne, ha Neymar hagyná, hogy Mourinho legyen az edző.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2019. március 11., hétfő 12:02

Realista24 írta: Mourinho a PSG edzője lesz, ez a legfrissebb.
Az lenne csak a szép házasság :mrgreen: Neymar Moo combo se lenne semmi az is fix.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2019. március 11., hétfő 11:46

Elég nagy szopóroller ez az egész edzőkeringő, számomra jelenleg nincs olyan edző a piacon akire csettinteni tudnék. Egy olyan arc lenne jó mint Klopp, kissebbségi komplexus meg hisztik nélkül.
Pochettinotól is húzom a szám, egyrészt esély lenne Kane érkezésére rekordösszegért, másrészt megrekedt egy szinten, nem használja a keretet csak a kiskedvenceket stb...
Love football, hate antifa.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 11., hétfő 11:43

Tegnap egy olyan hír reppent fel, hogy Guardiola nyáron megy a Juveba. Megint hatalmasat lépne a kopasz. Világi Barca keret, Bayern ellenfél nélkül, végtelen money City, Juve ellenfél nélkül. :lol:

Remélem idén nem nyer se BL-t, se PL-t. Igazi bukta lenne ennyi elvert lóvé után, ha egy bajnokival meg pár kisebb kupával zárna a világ legjobb edzője, a futball megsemmisítője.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2019. március 11., hétfő 11:23

Victor írta: Én most egyre több olasz és francia lapon olvasom, hogy Zidane elutasította a Real Madridot, és majd nyáron dönt, hogy hova megy - legesélyesebbnek a Juventust gondolják.

Ha se Mourinho (ne is) és se Zidane, akkor lehet nemsokára bejelentik Seedorfot? :mrgreen:
eddig is arról volt szó hogy zz időt kér. nyárig. akkor dönt. seedorfot átmeneti edzőnek írták eddig. juvénél is valszeg edzőkérdés lesz a nyáron. lehet ott zz is de lehet conte+pirlo is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2019. március 11., hétfő 11:21

Én most egyre több olasz és francia lapon olvasom, hogy Zidane elutasította a Real Madridot, és majd nyáron dönt, hogy hova megy - legesélyesebbnek a Juventust gondolják.

Ha se Mourinho (ne is) és se Zidane, akkor lehet nemsokára bejelentik Seedorfot? :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2019. március 11., hétfő 11:14

Realista24 írta: Mourinho a PSG edzője lesz, ez a legfrissebb.
mbappe fiam gondolkodj akkor ha igy lesz.. :lol:

ide meg jöjjön vissza ZZ és kész, perez javíthatja a tavalyi nyarat
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 11., hétfő 11:10

Mourinho a PSG edzője lesz, ez a legfrissebb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2019. március 11., hétfő 7:21

Na kapunk ma új edzőt? Vagy még várni kell ZZ csillogó kopasz fejére?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 10., vasárnap 22:58

ziro4vr írta: Egy 20 éves srácról beszélünk, Cé vagy Messi se lőtt be minden helyzetet annyi idősen. A nagy dolog, hogy odakerül, több lehetőségből meg nyilván többet is hibázik, mint mondjuk egy Sancho vagy Dembelé, akik kevesebbet kerülnek kapu elé.

Ha a 20 éves Fenoménhez hasonlítjuk, max csak akkor tűnik esetlennek.

Egyébként a csapkodások, mentalitás nekem sem tetszik, szerintem rossz példa van előtte.
Pontosan erről van szó!

20 évesen ott van a kapu előtt, bárki legyen az ellenfél.Teszi a dolgát.

Ami nekem sem tetszik az a felvett nejmár stílus, az említett csapkodásokkal, hisztikkel újabban. De ezt majd kinövi.

Szerintem a legtehetségesebb és legnagyobb jövő előtt álló csatár továbbra is, akinek élmény is nézni a fociját.Számomra az legalábbis.

De azt írni, hogy átlagos..azért az meredek. :roll:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2019. március 10., vasárnap 22:41

ziro4vr írta: Várjunk ezzel még, nincs kimondva, hogy lineárisan kell fejlődni hónapról-hónapra. Oylan ugrások voltak a karrierjében, amik nem reálisak, az nem lehetett elvárható, hogy végig úgy fejlődjön. Lehetne értőbb ekzekben ez evidens, de nem szabad elfelejteni azért, hogy egy gyerek még.
Ezzel egyetértenék, ha:
egy maga nem lenne értékesebb, mint a legtöbb keret a franciáknál. Nincs elég kiélezett meccs, amiből igazán fejlődhetne és így elkényelmesedik. Pont az kellene neki, hogy minden héten szenvednie kelljen egy kicsit és ne az az erőfeszítés nélküli örömjáték legyen, amit a francia liga tud neki nyújtani.

Ezt kellene megértetni vele, hogy ha le is esik a PSG-nek egy BL valamikor az életbem, attól még ott a modellt normálisan fenntartani nem lehet.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 10., vasárnap 22:13

Várjunk ezzel még, nincs kimondva, hogy lineárisan kell fejlődni hónapról-hónapra. Oylan ugrások voltak a karrierjében, amik nem reálisak, az nem lehetett elvárható, hogy végig úgy fejlődjön. Lehetne értőbb ekzekben ez evidens, de nem szabad elfelejteni azért, hogy egy gyerek még.
Nem illik.

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2019. március 10., vasárnap 22:11

ziro4vr írta: Egy 20 éves srácról beszélünk, Cé vagy Messi se lőtt be minden helyzetet annyi idősen. A nagy dolog, hogy odakerül, több lehetőségből meg nyilván többet is hibázik, mint mondjuk egy Sancho vagy Dembelé, akik kevesebbet kerülnek kapu elé.

Ha a 20 éves Fenoménhez hasonlítjuk, max csak akkor tűnik esetlennek.

Egyébként a csapkodások, mentalitás nekem sem tetszik, szerintem rossz példa van előtte.
Egyértelműen nem nagyon fejlődik, sőt. Sajnos Párizsban ez vár rá.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2019. március 10., vasárnap 22:05

Egy 20 éves srácról beszélünk, Cé vagy Messi se lőtt be minden helyzetet annyi idősen. A nagy dolog, hogy odakerül, több lehetőségből meg nyilván többet is hibázik, mint mondjuk egy Sancho vagy Dembelé, akik kevesebbet kerülnek kapu elé.

Ha a 20 éves Fenoménhez hasonlítjuk, max csak akkor tűnik esetlennek.

Egyébként a csapkodások, mentalitás nekem sem tetszik, szerintem rossz példa van előtte.
Nem illik.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 10., vasárnap 21:53

Realista24 írta: Átlagos mert a BLben is rekordokat dontoget. Az sem szint mert kiestunk.
Mondjuk azt is épp hogy behúzta Zidane “szerencsével”.. :mrgreen:

..Egy pár alkalommal..

Pedig a csapat még Casemirot is “elbírta”.. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2019. március 10., vasárnap 21:48

Átlagos mert a BLben is rekordokat dontoget. Az sem szint mert kiestunk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2019. március 10., vasárnap 21:39

ToniKroos írta:
Steve írta: MBappe 21 meccsen 24 gól eddig idén, 20 évesen és akkor ő egy átlagos befejező csatár, akit még ki is gúnyolunk, hogy megváltást hoz..
De most akkor döntsük már el, hogy szint-e a francia liga vagy sem. Mert ha Beppéról van szó, akkor az, bezzeg mikor Neymar szopatja a védőket, akkor bohóc liga. Mariano is lőtt ott tavaly 16 vagy mennyi gólt, ez sok mindent elmond arról a bajnokságról.
Én nem vagyok Bappe ellen, én is szeretném, hogy jöjjön, mert tényleg nagy tehetség, de szerintem nem lenne olyan nagy áttörés, mint amit itt várnak néhányan.
Egy VB sem szint?! :mrgreen:

A francia liga nem az,de Bappet nem csak ez alapján lehet mondani qva jó játékosnak.Sebesség, robbanékonyság,cselezés,értelem a pályán..minden megvan benne.És csak 20 éves. Az, hogy átlagos,azért az elég erős túlzás...

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2019. március 10., vasárnap 21:36

Én nem vagyok Bappe ellen, én is szeretném, hogy jöjjön, mert tényleg nagy tehetség, de szerintem nem lenne olyan nagy áttörés, mint amit itt várnak néhányan.
Láttuk, hogy a 0 km-es 18 éves Vini mennyit számított nekünk és a támadójátékunknak az elmúlt hónapokban. Bappé valszeg még többet tudna dobni az egészen...pláne ha ketten együtt játszanának.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2019. március 10., vasárnap 21:30

Steve írta: MBappe 21 meccsen 24 gól eddig idén, 20 évesen és akkor ő egy átlagos befejező csatár, akit még ki is gúnyolunk, hogy megváltást hoz..
De most akkor döntsük már el, hogy szint-e a francia liga vagy sem. Mert ha Beppéról van szó, akkor az, bezzeg mikor Neymar szopatja a védőket, akkor bohóc liga. Mariano is lőtt ott tavaly 16 vagy mennyi gólt, ez sok mindent elmond arról a bajnokságról.
Én nem vagyok Bappe ellen, én is szeretném, hogy jöjjön, mert tényleg nagy tehetség, de szerintem nem lenne olyan nagy áttörés, mint amit itt várnak néhányan.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 100 regisztrált és 0 vendég