Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. január 22., péntek 14:46

flori írta: Official: Fede Valverde is injured. He has a muscular injury in his right adductor.
Jó lesz ez így. Még egy Benz sérülés hiányzik és ki sem kell állni a meccsekre..

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 22., péntek 14:43

PSG are now seriously considering selling Mbappé next summer. If he doesn't renew by the end of the season, his departure will become necessary.
@lequipe

flori írta: Official: Fede Valverde is injured. He has a muscular injury in his right adductor.
Két hétre dőlt ki. Holnapra 15 játékosunk maradt...
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 22., péntek 14:35

Pad'em írta: Breaking: Real Madrid boss Zinedine Zidane tests positive for covid-19

Bettoni lesz helyette a holnapi meccsen.
még egy jó ürügy ha netalán kikapunk :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 22., péntek 14:30

Yazid írta: nem tudom nekem ezek az igazolások elég érdekes, teljesen mindegy ki lesz az edző de megint azt érzem vezetőség fog dönteni ki jön megy. kb csak mendy volt aki zizu kérésére jött.
Nincs ebben semmi meglepo, Madridban mindig igy mukodtek a dolgok. Perezek bevasarolnak, majd az edzonek fel van adna, hogy veluk kell dolgozni. Nagy ritkan kerhetnek 1-2 olcsobb jatekost, de altalaban kapnak melle egy jo dragat is, akit kotelezoen jatszatni kell. VB-k utan kulonosen veszelyes madridi edzonek lenni. :mrgreen:

Teljesen mindegy, hogy 1 eve BL-t nyertel es fel eve még Europa legszebb focijat jatszotta a csapat, csak epp rovid volt a pad es jottek a serulesek. Van trofea, maradhatsz - nincs trofea, mehetsz.

- ZZ-nek annyit sikerult elernie, hogy az elso nyaron egyben maradt a keret;
- a masodik nyaron, mikor a padrol tavoztak a tamadok, hiaba kert uj embert, nem kapott, mert Perez sokallta Mbappe fizetesi igenyet;
- harmadik nyaron meg mikor mar tavozott volna elnok ur kiskedvence, inkabb eladta helyette a legjobb tamadot, mert ugyancsak sokallta, amit megigert neki.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 22., péntek 14:22

flori írta: Official: Fede Valverde is injured. He has a muscular injury in his right adductor.
Eljen Dupont!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2021. január 22., péntek 13:52

Official: Fede Valverde is injured. He has a muscular injury in his right adductor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 22., péntek 13:35

Ramos és Nacho se lesz holnap, szóval megint összeállhat a Varane-Militao tengely :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. január 22., péntek 13:20

Dupla D írta: Militao amúgy jó alapanyag, de fejben őt kevésnek érzem. Neki érnie kell, és sokat játszania ehhez. Kicsit Pepe-utánzat nekem minden szempontból, csak a Tescos verzió. Ő nem lesz igazi vezéralkat szerintem, ahogy Varane se. Ramos után pedig kéne valaki, aki irányítja majd a védelmet. Upamecano amúgy biztos távozó a nyáron 42 millióért. Ha Militao-t eladjuk közel ennyiért, akkor rá lehetne menni. Benne többet látok.

Vince szóra se érdemes. Ha kapunk érte 25-öt, jól jártunk.

Bocs, már épp nem tudtam szerkeszteni.
Szerintem nem derült ki Militao milyen fejben, nulla bizalom, Ramos meleltt kb semmit nem játszott, nélküle Varane is vakegér sokszor. Sajnálnám ha elherdálnánk, mert képességekben az egyik legjobb 25 alatti védő.

Upamecano BM lesz az szinte biztos. Helyette jöhet Alabástya.
Nem illik.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 22., péntek 13:18

Dupla D írta: Upamecano amúgy biztos távozó a nyáron 42 millióért. Ha Militao-t eladjuk közel ennyiért, akkor rá lehetne menni. Benne többet látok.
Róla mire lesakkozzuk mit akarunk lemaradunk, Bayern lesz ott a befutó. Alabát lecserélik rá, elég jó deal lesz nekik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. január 22., péntek 13:18

nem tudom nekem ezek az igazolások elég érdekes, teljesen mindegy ki lesz az edző de megint azt érzem vezetőség fog dönteni ki jön megy. kb csak mendy volt aki zizu kérésére jött.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 22., péntek 13:13

Militao amúgy jó alapanyag, de fejben őt kevésnek érzem. Neki érnie kell, és sokat játszania ehhez. Kicsit Pepe-utánzat nekem minden szempontból, csak a Tescos verzió. Ő nem lesz igazi vezéralkat szerintem, ahogy Varane se. Ramos után pedig kéne valaki, aki irányítja majd a védelmet. Upamecano amúgy biztos távozó a nyáron 42 millióért. Ha Militao-t eladjuk közel ennyiért, akkor rá lehetne menni. Benne többet látok.

Vince szóra se érdemes. Ha kapunk érte 25-öt, jól jártunk.

Bocs, már épp nem tudtam szerkeszteni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. január 22., péntek 13:07

És ki akarja őket eladni? Zidane vagy a vezetőség? Nekem ebből a hírből inkább az jön le, hogy Zidane adná el őket, ami pedig arra utalna, hogy marad.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 22., péntek 13:00

Breaking: Real Madrid boss Zinedine Zidane tests positive for covid-19

Bettoni lesz helyette a holnapi meccsen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 22., péntek 12:44

SzB írta: Nem kellett volna Hermosot elpasszolni fillérekért az Espanyolnak (egy év múlva a kétszereséért adták tovább), most lenne középső védőnk meg balhátvédünk is. Annyit ő is tud, mint Militao vagy Mendy nyolcvan millióért. Mi fogjuk a fejünket, az Atletico meg röhög a markába.
Asszem valami 7,5 millióért vissza is vehettük volna. Nagyon jó kis focista. Szerintem brutálul működne Ramossal, meg nem keveset tudott volna tőle tanulni is. De hát... :)

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 22., péntek 12:38

Remy írta:
Pad'em írta: Max kölcsön veszi egy spanyol kiscsapat. Ennyi van benne, meg senki nem fogja venni.
Flamengo szépen visszavehetné, ha már így atbasztak minket. :D

Szép amúgy ez. De Ase? Őt előbb adnam amúgy el, mint Vinit.
Olyan szinten dupla nulla, hogy őt se venné meg senki. Ezért vagyunk szarban, mert alig van akiből pénzt tudunk csinálni. Militaóból sztem is egy 30 millió kaszírozható, ha Jovic teljesít ebben a fél évben, 20-30 talán érte is. Ödegaardból is lehetne, más kérdés, hogy őt nem kéne elkótyavetyélni, de ha az Arsenalban hozni fogja magát talán egy 50 is reális. Éééés marad a sallang, Isco, Bale, Vini, Asensio, Odriozola, Marcelo hát nem fognak kelleni senkinek max kölcsönbe. Ceballost még megveheti az Arsenal egy 15-20 millióért, Brahimot a Milan 20-ért. Szerencsés esetben befolyhat 120-150 közt, de így meg kiürül a keretünk, és egy szem klasszist ha tudunk venni belőle. Persze végülis Zizounak elég 13 ember :lol: Mindez persze ha maradna ZZ, de ezt perpill amúgy nehezen tudom elképzelni. Szerintem Raúl lesz itt szeptembertől.

All in all, nem látom túl fényesen a helyzetet.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2021. január 22., péntek 12:30

Nem kellett volna Hermosot elpasszolni fillérekért az Espanyolnak (egy év múlva a kétszereséért adták tovább), most lenne középső védőnk meg balhátvédünk is. Annyit ő is tud, mint Militao vagy Mendy nyolcvan millióért. Mi fogjuk a fejünket, az Atletico meg röhög a markába.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 22., péntek 12:22

Pad'em írta:
Babinho írta: Militaonak mennyi kb a fizetése? mennyit pletykálnak?
Nettó 5 és fél millió EUR.
Magyarul a közvetkező négy évre ő lenne: 4*11millió bruttó= 44 millió

Alaba meg így lesz kb: 4*24 millió bruttó= 96 millió mínusz Militao felszabaduló 44 milliója - Militao eladási összege, ami legyen mondjuk 30 millió = 14 millió plusz Alaba érkezése + ha kapott aláírás pénzt, akkor még az...ez azért nem az évszázad blamája...Militao meg tényleg nagyon felemásan teljesített, engem a Varane-Militao páros tönkretett...Érdekes Varane amúgy mindig stabil Ramos mellett, vagy a Francia válogatottban...

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. január 22., péntek 12:15

Babinho írta: Militaonak mennyi kb a fizetése? mennyit pletykálnak?
Nettó 5 és fél millió EUR.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2021. január 22., péntek 12:09

Militaonak mennyi kb a fizetése? mennyit pletykálnak?

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 22., péntek 12:05

Pad'em írta: Max kölcsön veszi egy spanyol kiscsapat. Ennyi van benne, meg senki nem fogja venni.
Flamengo szépen visszavehetné, ha már így atbasztak minket. :D

Szép amúgy ez. De Ase? Őt előbb adnam amúgy el, mint Vinit.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég