Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 9., kedd 16:39

Na es mi a helyezet kisebbik Hazardal, Thorgennel? Mert mar nala is eljott az ido a valtasra. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 9., kedd 16:36

rashidm írta: Kíváncsiságból megnéztem a "rendre gólt lő és gólpassz nagycsapatok ellen" érvedet.
Mondjuk a gólpassz szót én nem írtam le és nem is gondolom, hogy a jó játék feltétele lenne ahogy a gondolatom sem csak erre a fél szezonra vonatkozott. Azt meg tartom, hogy a jelenlegi helyzethez előrelépés lenne mindenképp a mozgékonysága, lendülete miatt és nem ezt az álló semmit kéne nézni, meg ahogy lövöldözzük be a labdákat szélről. Ha nem elérhetőek Neymar és Mbappe, márpedig jelen állás szerint nem azok, akkor őt mindenképp hoznám.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. január 9., kedd 16:36

Isco, Asensio, Ceba, Kova, oda rohadtul nem kell senki, nekik is csak ido kell, mondjuk Isco mar megmutatta h mennyivel masabb amikor szabadon jatszhat es nem a padrol nezi a meccset, erzesem szerint a tobbiek is bizonyitananak. Nekunk egy golvago csatar kell, Bale most hajt, de par jo neccs meg haromszor annyi kihagyott nem megoldas.
BBC el, Mariano vissza es meg valaki, nagy penzert, vagy kevesert is akar. Sanchez kepes golokat rugdosni es siman megszerezheto. Ha nem tudunk Bappet hozni, akkor hozzunk olyant aki aktualisan megoldas lehet, mert annak semmi ertelme hogy 150 ert hozunk valakit, akit eloadunk ugy mint igazi galaktikus, kozben meg csak Bale 2 lesz belole

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 9., kedd 16:34

Kerlon írta: Mi meg a dinamikus játék. :shifty:
Jogos, de ha birkózni akarunk, jöhet Kane.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. január 9., kedd 16:33

wxyz írta:
M1Ö írta:
Akkor ez az elvárás, a szint amit meg kell ugrania a leigazolt játékosnak? Csak mert akkor nem kell nekünk Neymar sem, mert még ő sem aranylabdás, meg nem húzott csapatot úgy, mint CR.
Nem, az elvárás az, hogy olyan jöjjön sok pénzért, aki a Bale, Asensio, Isco, Cabellos sor bármelyik tagjához képest előrelépés. Hazard nem az.
Felsoroltak kozul egyedul Isco, aki felveszi a versenyt Hazardal, meg talan egy jo formaban levo Bale. Csak utobbinal Hazard sokkal jobban illik a csapatba. Asensio a kanyarban sincs egyelore, Ceba meg full masik poszt, de szinten messze van meg Hazardtol.

Bappe es Ney utan Hazard a legjobb opcio. Hazard koran megy a vita, Neymar 1 evvel fiatalabb es kb 100 millaval dragabb is. Szoval inkabb ugy mondanam, hogy Bappe utan Hazard a legjobb opcio.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pheco 2018. január 9., kedd 16:34-kor.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. január 9., kedd 16:32

Süti írta:
Professore írta:
Insignet csipazom nagyon csak az olasz ligabol jovo tamadoktol kicsit viszongok. Pedig anno hogy orultem Cassanonak :mrgreen:
Jogos, de aki látta játszani, az tudja hogy nem azért erős, mert fekszik neki az olasz liga, hanem mert jó labdarúgó. Amilyen labdákat osztogat, azt ugyanúgy osztogatná máshol is. Ráadásul hasonló dinamikus focit játszik a nápoly mint mi, arról nem is beszélve, hogy csapágyasra van hajtva Sarri alatt a kezdő 11, és azt is bírja. Ami szintén nem hátrány nálunk, tekintve hogy nem 1 kupára megyünk egy évben.
Szerintem ha idén nem a nápolyé lesz a scudetto (de még ha az övék lesz akkor is) szét fogják szedni őket, 50-60-ért pedig ajándék lenne Lorenzo.
Mi meg a dinamikus játék. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 9., kedd 16:31

Professore írta:
Insignet csipazom nagyon csak az olasz ligabol jovo tamadoktol kicsit viszongok. Pedig anno hogy orultem Cassanonak :mrgreen:
Jogos, de aki látta játszani, az tudja hogy nem azért erős, mert fekszik neki az olasz liga, hanem mert jó labdarúgó. Amilyen labdákat osztogat, azt ugyanúgy osztogatná máshol is. Ráadásul hasonló dinamikus focit játszik a nápoly mint mi, arról nem is beszélve, hogy csapágyasra van hajtva Sarri alatt a kezdő 11, és azt is bírja. Ami szintén nem hátrány nálunk, tekintve hogy nem 1 kupára megyünk egy évben.
Szerintem ha idén nem a nápolyé lesz a scudetto (de még ha az övék lesz akkor is) szét fogják szedni őket, 50-60-ért pedig ajándék lenne Lorenzo.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 9., kedd 16:30

wxyz írta:
M1Ö írta:
Akkor ez az elvárás, a szint amit meg kell ugrania a leigazolt játékosnak? Csak mert akkor nem kell nekünk Neymar sem, mert még ő sem aranylabdás, meg nem húzott csapatot úgy, mint CR.
Nem, az elvárás az, hogy olyan jöjjön sok pénzért, aki a Bale, Asensio, Isco, Cabellos sor bármelyik tagjához képest előrelépés. Hazard nem az.
Ok de akkor kit aki kezdo lehet a BBC tagjainak karara es meg olcso is es fiatal es nem eppen zsakbamacska? Ja es nekunk fontos a marketingertek is a bevetelek miatt.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. január 9., kedd 16:25

M1Ö írta:
Akkor ez az elvárás, a szint amit meg kell ugrania a leigazolt játékosnak? Csak mert akkor nem kell nekünk Neymar sem, mert még ő sem aranylabdás, meg nem húzott csapatot úgy, mint CR.
Nem, az elvárás az, hogy olyan jöjjön sok pénzért, aki a Bale, Asensio, Isco, Cabellos sor bármelyik tagjához képest előrelépés. Hazard nem az.

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 9., kedd 16:25

Süti írta:
M1Ö írta: Megfogtam, mert mindenkinek az a lényeg, hogy legyen jobb Hazardnál, de olcsóbb is. Irreális elvárás. Ki felel meg azoknak a kritériumoknak amiket elvártok? Mert neveket még most sem írt senki, csak azt, hogy M'Bappé vagy Neymar kéne.
Simán előbb hoznám pl. Insignét Hazard árának kb harmadáért a nyáron, sokkal jobb előkészítő, mint a belga. Bármikor megcsinál egy cselt, és jól lát a pályán. És nem kell kifizetni a PL felárat...
Insignet csipazom nagyon csak az olasz ligabol jovo tamadoktol kicsit viszongok. Pedig anno hogy orultem Cassanonak :mrgreen:

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 9., kedd 16:24

Ez a következménye annak, hogy nem vettük meg Mbappét. Jön a b verzió, mint Bale, Beckham esetében. Tipikusan a melyik kezemet harapjam meg esete.
sebydani írta:
rashidm írta:Megfogtad a lényegét. :lol: Nem nézek Chelsea meccseket de hányszor volt olyan hogy szarban volt a csapat, és Hazard húzott egy váratlan és megnyerte a meccset a csapatnak? Ami sorsdöntő meccs volt. Sztem nem sok.
Azért ez a "szerintem nem sok" közel sem fedi a valóságot, rendre gólt lő és jól látszik a nagycsapatok ellen. Értem, hogy te nem akarod de olyannal ne érvelj akkor aminek nem nézel utána legalább. Nem egy CR szintű gólgép, de olyat konkrétan nem is fogsz találni, olyan elvárásokkal, hogy mellette a játékhoz is ugyanannyit tegyen hozzá.
Kíváncsiságból megnéztem a "rendre gólt lő és gólpassz nagycsapatok ellen" érvedet.

Igaz statokból nem lehet következtetni, de azért a teljesség igénye nélkül:

- összesen 9 gólja és 8 gólpassza van az idényben 27 meccsen (Transfermarkt).
- bl-ben 2 gólpassz 2 meccsen az Atma ellen, 2 gól 2 meccsen a Roma ellen, 1 gól és 1 gólpassz 2 meccsen a Qarabag ellen.
- pl-ben 2 gól a WBA és a Newcastle, 1 gól a Bournemouth, Arsenal ellen, valamint 1 gólpassz a Liverpool és a Watford ellen.

Megsüvegelendő.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2018. január 9., kedd 16:24

Mondjuk sokszor nem lattam Insignet...lehet, h bevalna. De a legtobben zsakbamacska, nagyon nem elnek meg Olaszorszagon kivul.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 9., kedd 16:20

M1Ö írta: Megfogtam, mert mindenkinek az a lényeg, hogy legyen jobb Hazardnál, de olcsóbb is. Irreális elvárás. Ki felel meg azoknak a kritériumoknak amiket elvártok? Mert neveket még most sem írt senki, csak azt, hogy M'Bappé vagy Neymar kéne.
Simán előbb hoznám pl. Insignét Hazard árának kb harmadáért a nyáron, sokkal jobb előkészítő, mint a belga. Bármikor megcsinál egy cselt, és jól lát a pályán. És nem kell kifizetni a PL felárat...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. január 9., kedd 16:15

rashidm írta:Megfogtad a lényegét. :lol: Nem nézek Chelsea meccseket de hányszor volt olyan hogy szarban volt a csapat, és Hazard húzott egy váratlan és megnyerte a meccset a csapatnak? Ami sorsdöntő meccs volt. Sztem nem sok.
Azért ez a "szerintem nem sok" közel sem fedi a valóságot, rendre gólt lő és jól látszik a nagycsapatok ellen. Értem, hogy te nem akarod de olyannal ne érvelj akkor aminek nem nézel utána legalább. Nem egy CR szintű gólgép, de olyat konkrétan nem is fogsz találni, olyan elvárásokkal, hogy mellette a játékhoz is ugyanannyit tegyen hozzá.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Professore
Hozzászólások: 1972
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. január 9., kedd 16:11

rashidm írta:
Professore írta:Ha ot "nem kiemelkedo" jatekosnak tartod akkor kivancsi vagyok hogy szerinted mondjuk 26 ev alatt ki lenne REALISAN megszerezheto (nalam Neymar, Bappe nem ez a kategoria) jatekos, akinek nem 1-2 jo szezon van csak a hata mogott, alapember csapataban es jobb spiler mint Hazard es meg passzolna is a spanyolos jatekstilushoz? Na meg brandesiteni is lehessen hogy hozzon penzt a konyhara (ala Kaka :) ).
Kinek mi a reaálisan megszerezhető. Nálam 150 millát nem ér Hazard. Ha akkor húzóember lenne, akkor bl-ben, pl-ben hozná a meccseket, stb. Cr ilyen idősen már Aranylabdás volt bőven.

És ne gondold azt hogy nem lesz ennyi. Nem azt mondom, ha 100 alatt lenne, felőlem jöhetne. De annyiért nem fogják eladni.
Szerintem CRhez meg Messihez nem erdemes hasonlitani senkit mert varhatoan hosszu evekig nem lesz hozzajuk foghato jatekos. Az arak meg elszabadultak mikor Dembele 100 felett, Couthino 150 felett stb. Ilyen korulmenyek kozt azt mondanam hogy Hazaedert a 150 realis ar mert jobb szerintem mint a masik ketto es nagyobb brandet is lehetne csinalni belole. Nem vagyok egyebkent egyaltalan Hazard fan csak nem nagyon latok jobb opciot.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 9., kedd 16:10

rashidm írta:Megfogtad a lényegét.
Megfogtam, mert mindenkinek az a lényeg, hogy legyen jobb Hazardnál, de olcsóbb is. Irreális elvárás. Ki felel meg azoknak a kritériumoknak amiket elvártok? Mert neveket még most sem írt senki, csak azt, hogy M'Bappé vagy Neymar kéne.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. január 9., kedd 16:07

rashidm írta:
Megfogtad a lényegét. :lol: Nem nézek Chelsea meccseket de hányszor volt olyan hogy szarban volt a csapat, és Hazard húzott egy váratlan és megnyerte a meccset a csapatnak? Ami sorsdöntő meccs volt. Sztem nem sok.
És akkor ott van Cr. Bár a mostani játékával nem ezt igazolja. :lol: Hazard helyett olyan kéne aki ha kell fossa a gólokat, emellett nem ügyetlen labdával. Na most Kane-t nem mondanám olyan labdaügyesnek.

Neked Hazard ajándék annyiért, nekem meg nem. És kitudja hogyha jönne, 150 lenne... nem lennék meglepve ha több lenne.
Nekem se kéne Hazard, de az is jogos felvetés, hogy ha ő nem, akkor ki? Mert a támadósort frissíteni kell...
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

rashidm
Hozzászólások: 4548
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. január 9., kedd 16:02

M1Ö írta:
rashidm írta:Cr ilyen idősen már Aranylabdás volt bőven.
Akkor ez az elvárás, a szint amit meg kell ugrania a leigazolt játékosnak? Csak mert akkor nem kell nekünk Neymar sem, mert még ő sem aranylabdás, meg nem húzott csapatot úgy, mint CR.

130-150-ért "ajándék" lenne Hazard. Az egy dolog, hogy kinek mennyit ér, de a mai piacon ez az ár a reális érte. Dembelé volt 150, Coutinho 160, Van Dijk 80+, Neymar 222, M'Bappé 180... Akkor egy Hazard-ért nem eget rengető az 140 körüli.
Megfogtad a lényegét. :lol: Nem nézek Chelsea meccseket de hányszor volt olyan hogy szarban volt a csapat, és Hazard húzott egy váratlan és megnyerte a meccset a csapatnak? Ami sorsdöntő meccs volt. Sztem nem sok.
És akkor ott van Cr. Bár a mostani játékával nem ezt igazolja. :lol: Hazard helyett olyan kéne aki ha kell fossa a gólokat, emellett nem ügyetlen labdával. Na most Kane-t nem mondanám olyan labdaügyesnek.

Neked Hazard ajándék annyiért, nekem meg nem. És kitudja hogyha jönne, 150 lenne... nem lennék meglepve ha több lenne.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. január 9., kedd 15:53

rashidm írta:Cr ilyen idősen már Aranylabdás volt bőven.
Akkor ez az elvárás, a szint amit meg kell ugrania a leigazolt játékosnak? Csak mert akkor nem kell nekünk Neymar sem, mert még ő sem aranylabdás, meg nem húzott csapatot úgy, mint CR.

130-150-ért "ajándék" lenne Hazard. Az egy dolog, hogy kinek mennyit ér, de a mai piacon ez az ár a reális érte. Dembelé volt 150, Coutinho 160, Van Dijk 80+, Neymar 222, M'Bappé 180... Akkor egy Hazard-ért nem eget rengető az 140 körüli.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. január 9., kedd 15:49

az a lényeg volt egy nagy megbeszélés kíváncsi lennék ilyenkor miről van szó? fiúk istencsászárok vagytok, de tegyük oda magunkat még jobban :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég