Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 22., vasárnap 20:46

realmadrid95 írta: Ugy nez ki, hogy nem csak a Juvet sulytjak majd a buntetesek. Oshimen konyveleseben is kettos tokenyereseget talaltak, igy eljaras indul a Napoli ellen. Milan ellen szinten, ahogyan a Roma, Atalanta es a Sassoulo ellen is.
Olaszok :coffee:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 22., vasárnap 20:38

Ugy nez ki, hogy nem csak a Juvet sujtjak majd a buntetesek. Oshimen konyveleseben is kettos tokenyereseget talaltak, igy eljaras indul a Napoli ellen. Milan ellen szinten, ahogyan a Roma, Atalanta es a Sassoulo ellen is.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. január 22., vasárnap 20:19

Arsenal have taken advantage of Real Madrid’s uncertainty and have practically closed a deal for Real Valladolid right-back Ivan Fresneda. Mikel Arteta personally convinced the player to join and he will fly to London in the coming days.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 22., vasárnap 18:39

Professore írta:
wZoLee7 írta:

Pont ezt irtam multkor mar. Volt eselye, nem elt vele, ideje lenne tenyleg eltakaritani azokat akik 2 havonta hoznak egy jo meccset.
Nálam a fő kérdés az hogy milyen a fizu igénye. Ha ez ésszerű összeg akkor nem halott ötlet a dolog mert enyhén szólva vékony a támadó részleg jelenleg és az is kérdés a nyáron sikerül-e igazolni támadót. Vér ciki ezt leírni a Real Madridról de ez a hadi helyzet sajnos. Ezen kivul jövő nyáron el lehet adni és kapnánk érte pár milliót... Szívem szerint nem hosszabbítanék vele mert nem üti meg azt a szintet ami egy kezdő játékosnak kellene, de hasznos kiegészítő/csere tud lenni.
a probléma az, hogy elvileg azért sem merül fel az igazolás, mert sokan vannak a keretben, számra megvagyunk...ahhoz, hogy a vezetőségnek eszébe jusson frissíteni, megpróbálni valami újat, ahhoz az kell, hogy valakik távozzanak. Nyáron kapásból 3 támadót eltakarítanék+LV akit már nem is tudom minek vegyek a keretben :D

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. január 22., vasárnap 18:04

wZoLee7 írta:
gutihaz14 írta: asensio az új szerződésre hajt én benne most nagyon csalóka teljesítményt látok. ez persze előnyükre válik ebben a pár hónapban de amint meglesz a deal vissza fog esni szerintem
Pont ezt irtam multkor mar. Volt eselye, nem elt vele, ideje lenne tenyleg eltakaritani azokat akik 2 havonta hoznak egy jo meccset.
Nálam a fő kérdés az hogy milyen a fizu igénye. Ha ez ésszerű összeg akkor nem halott ötlet a dolog mert enyhén szólva vékony a támadó részleg jelenleg és az is kérdés a nyáron sikerül-e igazolni támadót. Vér ciki ezt leírni a Real Madridról de ez a hadi helyzet sajnos. Ezen kivul jövő nyáron el lehet adni és kapnánk érte pár milliót... Szívem szerint nem hosszabbítanék vele mert nem üti meg azt a szintet ami egy kezdő játékosnak kellene, de hasznos kiegészítő/csere tud lenni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 22., vasárnap 17:35

gutihaz14 írta: asensio az új szerződésre hajt én benne most nagyon csalóka teljesítményt látok. ez persze előnyükre válik ebben a pár hónapban de amint meglesz a deal vissza fog esni szerintem
Pont ezt irtam multkor mar. Volt eselye, nem elt vele, ideje lenne tenyleg eltakaritani azokat akik 2 havonta hoznak egy jo meccset.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 22., vasárnap 17:03

gutihaz14 írta: asensio az új szerződésre hajt én benne most nagyon csalóka teljesítményt látok. ez persze előnyükre válik ebben a pár hónapban de amint meglesz a deal vissza fog esni szerintem
Jaja, hát én még egyszer nem dőlnék be Asensionak. Igaz személy szerint nem is voltam oda tőle, max. az elején de hamar kiábrándultam belőle.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 22., vasárnap 16:30

asensio az új szerződésre hajt én benne most nagyon csalóka teljesítményt látok. ez persze előnyükre válik ebben a pár hónapban de amint meglesz a deal vissza fog esni szerintem
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. január 22., vasárnap 16:21

gutihaz14 írta: [Gianluca di Marzio] Roma had contact with Hakim Ziyech's agent. The Giallorossi spoke with the agent of the Moroccan Chelsea footballer, who last summer had also been followed by Milan.

jobboldalra őt is el tudnám képzelni. jobb mint az itteni opcióink
Nagyon nem. Borzasztóan lusta, hangulatember. Asensionak konkrétan több villanása van pedig nagyon nem szeretem.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7227
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. január 22., vasárnap 12:53

Realista24 írta: Pedro Porrora a Citynek van 17,5m-os visszavasarlasi opcioja.
Most mar a Realt is irjak, mint erdeklodo a nyarra. Calafat rajta van az ügyön elvileg.
Pedro Porro would prefer to stay at Sporting until the end of the season and then hope Real Madrid come in for him. @ojogo

Jobb híján egy próbát megérne.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 22., vasárnap 12:36

[Gianluca di Marzio] Roma had contact with Hakim Ziyech's agent. The Giallorossi spoke with the agent of the Moroccan Chelsea footballer, who last summer had also been followed by Milan.

jobboldalra őt is el tudnám képzelni. jobb mint az itteni opcióink
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 22., vasárnap 12:04

Gyerekek még mindig itt van carvajal, lucas, odriozola, nachot ne is mondjam, tobias? Bőség zavara :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 22., vasárnap 11:48

R. Carlos írta: Ha a Manchester Citynek ő kell és valóban opciójuk van rá, akkor nekünk a távozni szándékozó Cancelora kellene rárepülnünk. Jobb- és baloldalon is bevethető ugyanis és minőségi játékos. Egy csapásra két probléma megoldva.
Cancelo minden nyilatkozataban, ahol meg csak nem is a tavozasarol kerdezik, meg akkor is elmondja, hogy nem szeretne tavozni, mert meg sosem volt ilyen boldog.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 22., vasárnap 11:16

R. Carlos írta: Ha a Manchester Citynek ő kell és valóban opciójuk van rá, akkor nekünk a távozni szándékozó Cancelora kellene rárepülnünk. Jobb- és baloldalon is bevethető ugyanis és minőségi játékos. Egy csapásra két probléma megoldva.
tavozni vagyo? pont az ellenkezojet olvastam de cancelo top3 jhv amugy tehat kene
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. január 22., vasárnap 11:13

Ha a Manchester Citynek ő kell és valóban opciójuk van rá, akkor nekünk a távozni szándékozó Cancelora kellene rárepülnünk. Jobb- és baloldalon is bevethető ugyanis és minőségi játékos. Egy csapásra két probléma megoldva.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 22., vasárnap 10:48

gutihaz14 írta: ha a mancitynek valóban opciója van rá akkor mindig ők lesznek előnyben, tök mindegy a többi csapat mennyit adna. visszaveszik a megbeszélt áron és továbbadják. hülye lenne a city 40-45 alatt lenni ha amúgy is 45-ért vehetné meg más csapat

pontosan úgy ahogy mi vettük jovicot, akkor is a frankfurt aktiválta az opcióját a benficánál és utána átbasztak minket vele.
Hirtelen a te hszd nem lattam. :D

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. január 22., vasárnap 10:48

Dupla D írta:
Realista24 írta: Pedro Porrora a Citynek van 17,5m-os visszavasarlasi opcioja.
Most mar a Realt is irjak, mint erdeklodo a nyarra. Calafat rajta van az ügyön elvileg.
Úgy tudom Porronak van egy 45 milliós kivásárlási ára is. Mi van abban az esetben, ha valaki ezt letenné, de a City is visszavenné?

City, ha nem el az opcioval a Sporting eladhatja 45 millioert.
City, ha el az opcioval, akkor ok szabnak uj arat.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 22., vasárnap 10:33

ha a mancitynek valóban opciója van rá akkor mindig ők lesznek előnyben, tök mindegy a többi csapat mennyit adna. visszaveszik a megbeszélt áron és továbbadják. hülye lenne a city 40-45 alatt lenni ha amúgy is 45-ért vehetné meg más csapat

pontosan úgy ahogy mi vettük jovicot, akkor is a frankfurt aktiválta az opcióját a benficánál és utána átbasztak minket vele.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
mexes
Hozzászólások: 786
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2023. január 22., vasárnap 10:27

Dupla D írta:
Realista24 írta: Pedro Porrora a Citynek van 17,5m-os visszavasarlasi opcioja.
Most mar a Realt is irjak, mint erdeklodo a nyarra. Calafat rajta van az ügyön elvileg.
Úgy tudom Porronak van egy 45 milliós kivásárlási ára is. Mi van abban az esetben, ha valaki ezt letenné, de a City is visszavenné?
A játékos dönt.
A City 17.5 Milla után a többiek a 45ös után szabadon szerződést ajánlhatnak Porronak. A deal itt az lenne ha a cityhez mennénk és kapnának 30at...bár nem hinném hogy Perez bejatszaná ezt, olyan mèltatlannak látom.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. január 22., vasárnap 9:56

Halfkey írta: Eden szerintem már elengedte mint anno Béla, csak nyilatkozatokban olyat kell mondani ami alapján ne lehessen kirúgni.
Ez mindenkinek nyilvanvalo az egesz vilagon, a volt belga edzot kiveve. Neki mar semmi helye a top fociban es nem akkora kaliber akiert mar az arabok is bankot robbantanak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég