Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 6., vasárnap 12:31

wZoLee7 írta:
Professore írta: Jelen körülmények között tükör simán Haalandot kellene választani.

Hozható. Bape szerintem alá fogja firkantani a hosszabbítást de ha nem akkor is necces lesz.
Olcsóbb lényegesen...
Gólerősebb.
Alacsonyabb fizuval is beérné.

Aztán mindenki eldöntheti hogy egy labdazsonglőrt vagy egy született killer fazont preferál (aki azért nem ügyetelen a labdával). Nyilván mindkettő lenne a szuper de ha valsztani kell akkor én inkább Haalandot nézegetném itt jövőre.
ezzel nekem csak annyi a bajom, hogy Haalandot ha berakod ebbe a csapatba akkor az eredmény a nagy nulla lesz. Legtöbbször vagy nem kap olyan labdát amit belehet fejezni vagy abszolút labdát sem kap majd. Nekünk kell egy bika center és egy rakéta szélső akik tudnak gólt szerezni és megtudnak verni védőket.
Haaland mondjuk mocskos gyors.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2020. december 6., vasárnap 12:25

wZoLee7 írta:
Professore írta: Jelen körülmények között tükör simán Haalandot kellene választani.

Hozható. Bape szerintem alá fogja firkantani a hosszabbítást de ha nem akkor is necces lesz.
Olcsóbb lényegesen...
Gólerősebb.
Alacsonyabb fizuval is beérné.

Aztán mindenki eldöntheti hogy egy labdazsonglőrt vagy egy született killer fazont preferál (aki azért nem ügyetelen a labdával). Nyilván mindkettő lenne a szuper de ha valsztani kell akkor én inkább Haalandot nézegetném itt jövőre.
ezzel nekem csak annyi a bajom, hogy Haalandot ha berakod ebbe a csapatba akkor az eredmény a nagy nulla lesz. Legtöbbször vagy nem kap olyan labdát amit belehet fejezni vagy abszolút labdát sem kap majd. Nekünk kell egy bika center és egy rakéta szélső akik tudnak gólt szerezni és megtudnak verni védőket.
Real Madrid have created most chances in La Liga this season. 109 chances created, 17 goals scored.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 6., vasárnap 12:22

Haalandot akkor hoznám ha modernizáljuk a játékunkat, amire mondjuk egy Nagelsmann jó választás lenne. Abba a fociba passzolna.

MBappe egy ZZs vonulatba passzolna.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 6., vasárnap 12:15

Professore írta: Jelen körülmények között tükör simán Haalandot kellene választani.

Hozható. Bape szerintem alá fogja firkantani a hosszabbítást de ha nem akkor is necces lesz.
Olcsóbb lényegesen...
Gólerősebb.
Alacsonyabb fizuval is beérné.

Aztán mindenki eldöntheti hogy egy labdazsonglőrt vagy egy született killer fazont preferál (aki azért nem ügyetelen a labdával). Nyilván mindkettő lenne a szuper de ha valsztani kell akkor én inkább Haalandot nézegetném itt jövőre.
ezzel nekem csak annyi a bajom, hogy Haalandot ha berakod ebbe a csapatba akkor az eredmény a nagy nulla lesz. Legtöbbször vagy nem kap olyan labdát amit belehet fejezni vagy abszolút labdát sem kap majd. Nekünk kell egy bika center és egy rakéta szélső akik tudnak gólt szerezni és megtudnak verni védőket.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. december 6., vasárnap 12:01

Jelen körülmények között tükör simán Haalandot kellene választani.

Hozható. Bape szerintem alá fogja firkantani a hosszabbítást de ha nem akkor is necces lesz.
Olcsóbb lényegesen...
Gólerősebb.
Alacsonyabb fizuval is beérné.

Aztán mindenki eldöntheti hogy egy labdazsonglőrt vagy egy született killer fazont preferál (aki azért nem ügyetelen a labdával). Nyilván mindkettő lenne a szuper de ha valsztani kell akkor én inkább Haalandot nézegetném itt jövőre.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 6., vasárnap 11:26

reeed_ati írta: Azt jól látom, hogy Bappénak nincs még gólja idén a BL-ben?? :ozil:
Csak mert 300trilliós játékosról beszélünk és a francia bohóc bajnokság, ahol szinte mindenki ellen gálázhatnak, az nem mérvadó..
Haaland meg már 8-nál jár, ha csak a 20-as évet nézzük.
Lehet ki kell szolgálni, de vannak és lesznek erre embereink és nekünk a gólok kellenek.. a BL-ben is. :)
Mbappe rendre gyenge a keményebb meccseken. Nagyon megragadt, sőt talán visszafelé fejlődött. A francia liga még mindig nagyon gyenge így nem mérvadó. Ott van Pepé vagy ki, aki az Arsenalban gyengélkedik, vagy Mendy, aki otthon kifejezetten ügyesen támadó játékos volt.

Gólvágó kell, nem előkészítő. Haaland az.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 6., vasárnap 11:06

Kerlon írta:
füst írta:
Na csak ezzel ne érveljen Perez, ha tárgyal. :D
Arra azért csak elég a psg hogy magabiztosan elkerüljék az Európa ligát, ha már szopóàgról van szó.
Ha habzsidőzsi lenne, Pappét választanám, vagy mindkettőt.
De nincs lóvé, és Haaland fizetési igénye azért mégsem világbajnoki.
Arra jók, hogy egy erősebb csapatig eljutnak, aztán kiesnek. Persze néha leeshet egy olyan ág, mint tavaly vagy egy szerencsésebben alakuló meccs nekik, de ennyi szerintem a PSG.

Én félek Haalandtól, szépek a számai stb, de teljesen más focit kellene játszani, mint a Dortmundban vagy a Salzburgban, amik mondjuk ideálisak voltak a számára.
ja akkor várjunk amíg nem lesz egy kombinativ csatar mint benzema mert tele van veluk amugyis a vilag. legyen haaland , fossa a golokat, az aktualis edzonk oldja meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 6., vasárnap 10:49

Mondjuk ha Haaland mondjuk 150, Mbappe meg 250, akkor előbbit választanám gondolkodás nélkül.

Ha hosszabbít, akkor az két szempontból is rossz. Azon kívül hogy nem tudjuk leigazolni, Haaland marad az egyetlen értelmes opció és ez az árára is kihathat.

Mondjuk még ott lesz Messi, ingyen :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 6., vasárnap 10:34

füst írta:
Kerlon írta: BL-ben meg úgyis szopóágon lesznek, mert se a keret, se a focijuk nem elég.
Na csak ezzel ne érveljen Perez, ha tárgyal. :D
Arra azért csak elég a psg hogy magabiztosan elkerüljék az Európa ligát, ha már szopóàgról van szó.
Ha habzsidőzsi lenne, Pappét választanám, vagy mindkettőt.
De nincs lóvé, és Haaland fizetési igénye azért mégsem világbajnoki.
Arra jók, hogy egy erősebb csapatig eljutnak, aztán kiesnek. Persze néha leeshet egy olyan ág, mint tavaly vagy egy szerencsésebben alakuló meccs nekik, de ennyi szerintem a PSG.

Én félek Haalandtól, szépek a számai stb, de teljesen más focit kellene játszani, mint a Dortmundban vagy a Salzburgban, amik mondjuk ideálisak voltak a számára.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 6., vasárnap 10:25

Azt jól látom, hogy Bappénak nincs még gólja idén a BL-ben?? :ozil:
Csak mert 300trilliós játékosról beszélünk és a francia bohóc bajnokság, ahol szinte mindenki ellen gálázhatnak, az nem mérvadó..
Haaland meg már 8-nál jár, ha csak a 20-as évet nézzük.
Lehet ki kell szolgálni, de vannak és lesznek erre embereink és nekünk a gólok kellenek.. a BL-ben is. :)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 6., vasárnap 10:24

Kerlon írta: BL-ben meg úgyis szopóágon lesznek, mert se a keret, se a focijuk nem elég.
Na csak ezzel ne érveljen Perez, ha tárgyal. :D
Arra azért csak elég a psg hogy magabiztosan elkerüljék az Európa ligát, ha már szopóàgról van szó.
Ha habzsidőzsi lenne, Pappét választanám, vagy mindkettőt.
De nincs lóvé, és Haaland fizetési igénye azért mégsem világbajnoki.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2020. december 6., vasárnap 10:01

Szerintem még sokkal inkább Mbappe, mint Haaland. Először is a francia több poszton is tud érdemit nyújtani, kevésbé kiszolgálás igényes, ami nálunk jelenleg elég ramaty.

Ha Kylian meg apuka megint a pénzt választja, akkor viszont rohadjon meg abban a kihívás nélkül, bohóckodásban, amit a francia bajnokságban lenyomnak Neymarral. BL-ben meg úgyis szopóágon lesznek, mert se a keret, se a focijuk nem elég.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1906
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 6., vasárnap 9:46

Ha most hosszabbit, az azt jelenti, hogy megelegszik a kozepes kihivassal es a nagy fizetessel, mert biztos kap egy brutal emelest is.
Inkabb Haalandra kellene rafekudni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 6., vasárnap 9:29

mexes írta: Lehet belengettek Messit?
3ev múlva is csak 24 lesz, nem fog rohanni ebbe a Madridba aminek pont pár év kell hogy újra top lehessen. Szvsz haaland camavinga fontosabb lenne
Haaland,Camavinga, SZOBOSZLAI :D

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mexes » 2020. december 6., vasárnap 9:28

Lehet belengettek Messit?
3ev múlva is csak 24 lesz, nem fog rohanni ebbe a Madridba aminek pont pár év kell hogy újra top lehessen. Szvsz haaland camavinga fontosabb lenne

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3402
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 6., vasárnap 9:20

ha megkötik valóban, ideje keresni a b opciókat, nem augusztusra hagyni.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. december 6., vasárnap 9:09

Nincs mit sajnalni rajta ha hosszabbit. En nagyon csipem, sok van benne, de ha Parizsban akar megoszulni, lenyegeben egyetlen kihivassal (BL), akkor lelke rajta.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. december 6., vasárnap 9:07

🚨| Leonardo (PSG sporting director): "Negotiations with Mbappé for a contract renewal are advancing really well, it's more advanced than it was a few weeks ago."

Rip

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8469
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 5., szombat 17:38

Mentalitása miatt sokra viheti.
Eddig nem egy clutch momentuma volt, ami sok mindent elárul.
Ez a legnagyobbak ismérve.
Ha ezt nagyobb szinten is tudja hozni, akkor sokra is viheti.
Mentálisan rendbe van, technikailag top, ha nem lesz neki büdös a munka a pályán, akkor rendbe lesz. Én itt is elnézegetném, mert nagyon nincsenek rendbe a dolgok nálunk... :mrgreen: Bőven hozza azt a szintet, mint a felszopkodott fiataljaink azt fele annyi lenne.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 5., szombat 15:38

Szerintem bőven megvannak a kvalitásai, hogy top csapatban játsszon, a legszűkebb elit az necces, de ha fejben rendben lesz akár az is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég