Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 12., hétfő 12:52

Csabi írta:ott van nekik még a juventus meg a bájern müntyen is. de ameddig egy vidi is őket választja, nem hiszem hogy aggodalomra lenne okuk. :mrgreen:
kihagytátok a legnagyobbat, united, illetve repesgetik, hogy az Arsenal is hozzájuk megy jövő nyáron
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. február 12., hétfő 12:37

ott van nekik még a juventus meg a bájern müntyen is. de ameddig egy vidi is őket választja, nem hiszem hogy aggodalomra lenne okuk. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. február 12., hétfő 12:33

A Milan Adidasról Pumára váltott...lassan csak mi maradunk nekik a neves csapatok közül. Ideje kinyitni a pénztárcát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. február 10., szombat 15:39

A körülményeket kellene először megnézni. Hazard Messi mellett a legszabadabb szerepkörben játszhat. Mögötte a két verőember tehermentesíti. Teljesen szabadon mozoghat hatalmas területen. Már a saját térfelükön őt keresik a társak.

Ez itt nem lesz meg. Nem csak a kötetlen tehermentesített szerep, hanem a tkp pozíció sem. Szélen a töredékét fogja megkapni annak a labdamennyiségnek, mint jelenleg. Nem lesz annyi hely pörögni, mint középen, mélyről indulva. És az a baj, hogy a mostani szerepkörében sem nyújt kiemelkedőt. Ő is ugyanazt hozza, mint Isco, a pálya közepén még bejönnek a cselei, de a kapuhoz közelebb már nem.

Kodo is ilyesmit akarhat mondani.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 10., szombat 15:19

Én örülnék legjobban ha olyan jó lenne Hazard nálunk, mint ahogy írjátok. Már ha idekerül.

Azt remélem megérted ha vannak vele kapcsolatban fenntartásaim.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. február 10., szombat 15:16

kodo írta: Gondolom nehéz lett volna elolvasni a következő kommentem.

Tisztaban vagyok Hazard képességeivel,láttam elégszer, sőt még kedvelem is. Abban viszont korántsem vagyok biztos hogy elég lenne ide, kéne e a csapatnak. A mostani csapatba ha betennénk akkor milyen lenne? Ő tudna váratlant húzni az őszi formankban? Mert oke, ha egy jól működő gépezetben valaki fontos láncszem, de nekünk jelenleg olyan játékos kéne előre aki képes hozni egy meccset ha nem megy a csapatnak, de legalább egy cselt csináljon meg és verje meg az embert, és hozzon egy kis színt.
Ja csak a PL egyik legtobb sikeres cselet felmutato jatekosarol beszelesz amugy. Es ez nem egy szezonos stat hanem eveken keresztul. Hagyjuk. Ha szerinted a mai allapotokat elnezve Hazard nem lenne elorelepes es nem ferne be a kezdobe akar szelsotamadokent a 443 rendszerbe akkor nem tudom ki az. Martial jelenleg kanyarban sincs hozza kepest, Rashford meg inkabb csatar es nem hiszem hogy jobban birna a nyomast mint Hazard a rutin hianyarol nem is beszelve.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 10., szombat 14:07

dannen írta:
illgner írta:Ha Hazard kevés, akkor gyakorlatilag fölösleges bárkit is igazolni. Klasszissal jobb az ilyen Martial meg Rashford-féléknél, akik neve naponta felmerül.
+1

aki ilyet ir hogy keves szerintem 3x nem latta jatszani egymas utan. evek ota a legjobb jatekos a pl-ben, iden van eloszor amikor ez nem igaz. raadasul jatssza a focit, ami kell nekunk. klasszis a pali, nem nagyon van nala jobb elerheto opcio.
Gondolom nehéz lett volna elolvasni a következő kommentem.

Tisztaban vagyok Hazard képességeivel,láttam elégszer, sőt még kedvelem is. Abban viszont korántsem vagyok biztos hogy elég lenne ide, kéne e a csapatnak. A mostani csapatba ha betennénk akkor milyen lenne? Ő tudna váratlant húzni az őszi formankban? Mert oke, ha egy jól működő gépezetben valaki fontos láncszem, de nekünk jelenleg olyan játékos kéne előre aki képes hozni egy meccset ha nem megy a csapatnak, de legalább egy cselt csináljon meg és verje meg az embert, és hozzon egy kis színt.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 10., szombat 14:03

Én is valami hasonlót akartam írni, szerintem a mai mezőnyben Hazard azon kevés spíler egyike, akinek élmény nézni is a játékát. Egyszerűen látszik minden megmozdulásán, hogy klasszis.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 10., szombat 13:54

Szerintem meg Hazard kifejezetten gyors játékos, és totálisan alkalmas szélsőnek illetve a támadóközéppálya bármely posztjára. De ezen nem veszünk össze. Nekem személyes kedvencem évek óta, lehet elfogult vagyok.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 10., szombat 13:45

illgner írta:Ha Hazard kevés, akkor gyakorlatilag fölösleges bárkit is igazolni. Klasszissal jobb az ilyen Martial meg Rashford-féléknél, akik neve naponta felmerül.
Martial megrekedt, Rashfordban rengeteg a potencial.

Hazard nem az a gyors szelso tamado mint a korai CR, vagy Neymar így szerintem Isco plusz Ceballos kárára válna. Annyit meg nem ér. Nekunk olyanra lenne szükségünk amit írtam.

Persze jó lehet Hazard, de szerintem ár-érték arányban, plusz a jövőre nézve, meg a taktikai variácok növekedésének lehetséges számát nem a legjobb bolt.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. február 10., szombat 13:42

Ha Hazard kevés, akkor gyakorlatilag fölösleges bárkit is igazolni. Klasszissal jobb az ilyen Martial meg Rashford-féléknél, akik neve naponta felmerül.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. február 10., szombat 13:12

kodo írta:Szerintem kevés lenne ide. Egy ideje nem lépett szintet a pali, akkor kellett volna hozni amikor ZZ ajánlotta még talán Mourinhonak.
Nem Mourinhonak ajánlotta, hanem Pereznek. Csak hát nála sem akartunk olyan fizetést adni, mint amennyit a Chelsea ajánlott neki. Amit ebben az esetben nem bánok, mivel szerintem Iscoval kb ugyanott vagyunk, mint Hazarddal lettünk volna. A belgának sem lett volna nagyon helye 433-ban a BBC mellett.
Merci Zizou!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. február 10., szombat 12:55

BBeno írta:azert hazard mar nem akarmilyen szinten ajanlotta be magat zz nek. ez csak egy ujabb fejezet. lepni kene az ugy erdekeben.
Szerintem kevés lenne ide. Egy ideje nem lépett szintet a pali, akkor kellett volna hozni amikor ZZ ajánlotta még talán Mourinhonak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 10., szombat 12:52

azert hazard mar nem akarmilyen szinten ajanlotta be magat zz nek. ez csak egy ujabb fejezet. lepni kene az ugy erdekeben.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. február 10., szombat 12:17

BBeno írta:hazard interjú:

Q: You'll understand then, that there will be many people hoping to see you dressed in white one day...
A: In football you never know, I'm happy in Chelsea and focused on them.
ebben mi a poén? kb már minden szóba hozott alany elmondta ezt az elmúlt 10 évben, hogy fociban sosem tudhatod :lol:

szeptemberig megfogunk még veszni az ilyenekkel

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 10., szombat 12:16

ezt kb fél évente elmondja
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. február 10., szombat 11:55

hazard interjú:

Q: You'll understand then, that there will be many people hoping to see you dressed in white one day...
A: In football you never know, I'm happy in Chelsea and focused on them.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. február 9., péntek 14:54

Kerlon írta:Amúgy csak azért vagyok nagyon ellene, mert szerintem vannak nála jobb opciók is, illetve én sem száműzném, de nálam nem lenne alap ember, hanem egy taktikai lehetőség a keretben. Voltak nagyon jó meccsei is, ami felett nem is akarok szemet hunyni. Illetve, ha ment a szekér (aminek így-úgy ő is részese volt), akkor bőven elbírta az ő játékát a csapat. Most, hogy gáz van - szerintem - az ő kiváltásával lehetne a jelenlegi keret adta lehetőséggekkel változtatni.
Kb itt az igazság, Akik szidják nem feltétlen akarnának megválni tőle, csak ha éppen van jobb opció az adott meccsen, akkor azt kellene használni (pl felállt védelmek ellen). Hasznos tagja ő a csapatnak, de nem kellene, hogy nélkülözhetetlen legyen. (mondjuk a csirkeszárnyaival már nagyon fel tud baszni :mrgreen: )

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. február 9., péntek 14:29

Amúgy csak azért vagyok nagyon ellene, mert szerintem vannak nála jobb opciók is, illetve én sem száműzném, de nálam nem lenne alap ember, hanem egy taktikai lehetőség a keretben. Voltak nagyon jó meccsei is, ami felett nem is akarok szemet hunyni. Illetve, ha ment a szekér (aminek így-úgy ő is részese volt), akkor bőven elbírta az ő játékát a csapat. Most, hogy gáz van - szerintem - az ő kiváltásával lehetne a jelenlegi keret adta lehetőséggekkel változtatni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. február 9., péntek 14:25

Kerlon írta:Szemészet tesó, szemészet. :mrgreen:

Martial amúgy kajak néger Benzema. Tehetséges, jó felépítés, technika, sebesség minden stimmt. Csak laza nagyon.

Casemiro játékában meg a látványos szerelések, odalépésék felerősítik és elnyomják a kevésbé feltűnő, de annál több hiányosságait. Pl. helyezkedés stb. A labdajáratási skilljeit és hiányosságait szerintem mindenki látja, olyan lassú, ha nála van a labda. :mrgreen:

Flame on. :mrgreen:

Depayban meg adok igazat, hogy hasznos a Lyon számára, de szerintem az is látszik, hogy ott sem nélkülözhetetlen húzóember, már pedig, ha egy Lyonban sem az, akkor ne akarjon nagyobb csapatba menni.

Casemiro nagyon a végletek embere ezzel egyetértünk, de míg én a pozitív oldala mellett meg tudom bocsátani a hibáit, addig másnál más a határvonal. A többit adom, de azért még bízom benne hogy Depay egyszer ténylegesen felépíti magát.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég