Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. február 14., péntek 13:03

Szerintem a brutto szamok nem ulnek, mert ha jol latom, az osszesnel azonos adokulccsal szamoltak, pedig a magasabb ado csak a 2013 utan igazolt, vagy az ezutan megujitott szerzodesu jatekosokra igaz. De javitsatok ki, ha tevedek :)
Merci Zizou!

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2014. február 14., péntek 12:47

BM-nél milyen pénzek lehetnek hihetetlen, hogy ennyi pénzt osszanak szét és még arra is van pénzük, hogy ilyen Lewákat vesznek 10 milliós fizetéssel. Ráadásul nyáron tuti fognak még venni valami nagy sztárt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csababarca » 2014. február 14., péntek 11:40

kapor_89 írta:Amúgy ehez a listához képest, ha ez tényleg igaz, és a Bayernes is, durva különbségek vannak.. Ha Bale a 2. 7 millióval, akkor a bajoroknál 7(!!) ember is joban keres mint Ő, és annyit keres mint Alaba. (ugyan Robben is hetet keres, de pont erről szólt az NSO cikk, hogy milyen vicces ez)
A Bayernél a fizetés 132 millió, míg nálunk ez 71.6 millió.. Ezt csak én látom egészen durva és hihetetlen különbségnek?
Nálunk is eléggé el vannak szaladva a fizetések, bőven több,mint nálatok,de lehet még a bayern-nél is.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. február 14., péntek 11:36

és elhihetitek hogy Lewa sem fog 10 alatt keresni. amennyien sorba álltak érte.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2014. február 14., péntek 11:33

Amúgy ehez a listához képest, ha ez tényleg igaz, és a Bayernes is, durva különbségek vannak.. Ha Bale a 2. 7 millióval, akkor a bajoroknál 7(!!) ember is joban keres mint Ő, és annyit keres mint Alaba. (ugyan Robben is hetet keres, de pont erről szólt az NSO cikk, hogy milyen vicces ez)
A Bayernél a fizetés 132 millió, míg nálunk ez 71.6 millió.. Ezt csak én látom egészen durva és hihetetlen különbségnek?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 14., péntek 11:21

BBeno írta:
Realista24 írta:Érdekesek ezek a fizetések. Én Marcinál és Karimnál is kevesebbről tudtam, és Bale fizetésénél is valamiért 8-9 millióra emlékszem.

itt meg egy másik fizetési lista. novemberi cikk.

itt viszont keveslem a számokat. szerintem sose tudjuk meg ki mennyit keres valójában :D
Igen, ezt láttam én is, én nem keveslem. Itt Ramos és Karim is jól van (legalábbis az én infóim szerint), meg Bale is.
Ramos hosszabbítás és emelés előtt van.
Marci köztudottan "keveset" keres. Talán Khedira az, akit kicsit alálőttek.
Én ezt tartom valószínűbbnek, a katalánok nem tudom honnan vették a számokat. Bár nem elképzelhetetlen, ha a korábbi évek számíti nézzük.

Hivatalosan a 2012/13-as szezonban a játékosok és az edzői stáb 186.6 millió euró bérköltséget jelentett a klubnak. A Castilla és edzőik 4,65-öt.
A teljes foci részleg összesen 209,3 millióba. Egy évvel korábban ez a szám 200.8 millió volt.

A kosár szekció összesen 21 millióba.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

centeno
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:14

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: centeno » 2014. február 14., péntek 11:13

Ezt meg tudom érteni, én is úgy érzem, hogy a 90-es években volt minden a legszebb, legjobb és legkerekebb, de ha őszintén belegondolunk, alighanem van ebben egy nagy adag nosztalgia is. :)
erről az jut eszembe, amikor a 94-es VB-n több, régi motoros riporter, meg újságíró (köztük természetesen hegyi is) nyomatta, hogy jó-jó ez a brazil meg olasz meg xy válogatott, de nincs bennük annyi egyéniség mint régebben...

most ugyanez a szöveg jön belőlem is (és még pár emberből), csak épp pont a 90-es évekre hivatkozva. tehát öregszünk:)

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. február 14., péntek 10:55

Realista24 írta:Érdekesek ezek a fizetések. Én Marcinál és Karimnál is kevesebbről tudtam, és Bale fizetésénél is valamiért 8-9 millióra emlékszem.

itt meg egy másik fizetési lista. novemberi cikk.

itt viszont keveslem a számokat. szerintem sose tudjuk meg ki mennyit keres valójában :D
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. február 14., péntek 10:49

miért jobb Neymar Jesénél? Ezt fejtsd ki nekem bővebben, vagy bárki aki így gondolja...mert eddig nekem nem úgy tűnik, mint aki jobb nála. Nem gyorsabb. Talán jobban cselez, de mire megy a millió cseleivel, amiket Brazíliában mindenki megevett...itt jó sárga lapokra a srác egyenlőre. Jó játékos, de nem jobb. Neymar egy túlsztárolt valaki, Jesé pedig remélhetőleg nem lesz felfújva, mert szépen halkan de jelenleg az egyik legjobb támadónk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 14., péntek 9:02

Érdekesek ezek a fizetések. Én Marcinál és Karimnál is kevesebbről tudtam, és Bale fizetésénél is valamiért 8-9 millióra emlékszem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2014. február 13., csütörtök 17:13

nem rossz ez az u21 es csapat Jese-t kicsit hiányolom, de mondjuk Neymar jobb, Draxlerben meg már jóval több meccs van 1. osztályban.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 13., csütörtök 14:55

Mestalla lesz ebből, úgy tűnik.

Perez (secretary general ESP federation): "Next week we officially decide venue of the cup final, but it will surely be in Valencia."

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 13., csütörtök 11:45

A lényege a mondandómnak az lett volna, hogy véleményem szerint nem ér meg plusz 500 ezer vagy plusz 1 M 500 ezer euro sem annyit, hogy a no campban döntözzünk.

Köszi a tájékoztatást a jegyárakról. :)

Egyébként ha véletlenül a no campban lesz a döntő és vesztünk biztos, hogy elő lesz véve Perez is , hogy oda "kérte" a meccset.

NA mind1 gyerekek. Meglátjuk mi lesz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 13., csütörtök 10:57

Pipita írta:
de egy átlag 50 euronál nem lehet több a CDR döntőre sem a jegy.
Én 100 euróra tenném, és nem az átlagárat, hanem a minimumot, bár még nem volt részem kupadöntőben.

Bajnokikra a Bernabéuba nagyjából ezek a jegyárak vannak
120-140 euro között vettem a tavalyi döntőre a jegyet, hosszú oldal, 4 emelet.
Megvan:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 3201_n.jpg
135 eur
Abba viszont nem vagyok biztos, hogy Perez es a vezetoseg beleegyezne abba hogy a camp nou-ban jatszunk.
Elvileg ők akarják kérvényezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 13., csütörtök 10:48

Annyival meg en is kiegeszitenem, hogy a kupadonton 3 egyenlo reszre osztjak a jegyeket. Tehat pl a Camp Nou-ban 30 ezret kapnank mi, 30-at a barca es 30-at a semleges nezok.

Nyilvan ezeket a dontoket semleges stadionban szoktak jatszani. Tavaly azert jatszhattuk otthon, mert az Atleticoval megegyeztunk, hogy a szurkoloknak (es a jatekosoknak is) kenyelmesebb es olcsobb ha nem kell egy masik varosba utazniuk mikor mindket csapat madridi. Abba viszont nem vagyok biztos, hogy Perez es a vezetoseg beleegyezne abba hogy a camp nou-ban jatszunk. A Calderonban kene jatszuk, ott ugyis jok vagyunk :D

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. február 13., csütörtök 10:44

de egy átlag 50 euronál nem lehet több a CDR döntőre sem a jegy.
Én 100 euróra tenném, és nem az átlagárat, hanem a minimumot, bár még nem volt részem kupadöntőben.

Bajnokikra a Bernabéuba nagyjából ezek a jegyárak vannak

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 13., csütörtök 10:37

Realista24 írta: Jobb a közlekedés Barcelonába.
Tobb szurkoló, tobb bevétel.
Te sokkal tájékozottabb vagy nálam biztos vagyok jegyeárakat illetően, de tegyük fel, hogy nem az 50 ezres Valenciai stadionban hanem barcelonában lenne a döntő. Körülbelül 40 ezer plusz néző. Ennek a fele ami Real kézbe jutna az 20 ezer jegy és bár nem tudok ismétlem jegyárakat, de egy átlag 50 euronál nem lehet több a CDR döntőre sem a jegy. Ha ezt szorzom 20 000-el akkor is MAXIMUM 1 millio euro nyereség.

1 millio euro sok pénz Real szinten is nem tagadom (bár amikor bruttó 30-35 milla Ronaldo éves fizetése talán még sem...), de ér az a plusz 1 millió euro annyit, hogy akár mondjuk 5 %-al is kevesebb esélyünk legyen egy kupa elhódítására?

Én így gondolkodom. Lehet rosszul.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 13., csütörtök 8:25

Cristiano Ronaldo írta:
heccsat írta:nem olyan bonyolult a dolog, az ő otthonukban akarjuk az orruk alá dörgölni ha nyerünk
barca is eljátszotta ezt pár éve, csak akkor Perez arra hivatkozott, hogy éppen javítják a mosdókat és így nem lehet ott a döntő

Korán sem ez a helyzet... :ike:

Ugyanis pár éve akkor a Barcelona nem a Real Madriddal döntőzött volna és úgy akart a Bernabeuban kupadöntőt.

Most viszont ismét Real-Barca kupadöntő lesz ha nem tévedek... így nem igazán lenne logikus, hogy a camp noban lenne a finálé már csak azért is mert a barcások nyílván az utolsó fűszál dőlési szögét is ismerek... nem beszélve arról, hogy a pályamunkások nyílván a barcaelona igényei szerint a játék stílusukhoz illően fogják majd pl. fellocsolgatni a pályát stb...

Abszolute logikátlan kérés oda kérnie a Realnak a döntőt.
Nem logikátlan.
Jobb a közlekedés Barcelonába.
Tobb szurkoló, tobb bevétel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Cristiano Ronaldo
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2014. január 31., péntek 13:08
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cristiano Ronaldo » 2014. február 13., csütörtök 8:23

heccsat írta:nem olyan bonyolult a dolog, az ő otthonukban akarjuk az orruk alá dörgölni ha nyerünk
barca is eljátszotta ezt pár éve, csak akkor Perez arra hivatkozott, hogy éppen javítják a mosdókat és így nem lehet ott a döntő
Korán sem ez a helyzet... :ike:

Ugyanis pár éve akkor a Barcelona nem a Real Madriddal döntőzött volna és úgy akart a Bernabeuban kupadöntőt.

Most viszont ismét Real-Barca kupadöntő lesz ha nem tévedek... így nem igazán lenne logikus, hogy a camp noban lenne a finálé már csak azért is mert a barcások nyílván az utolsó fűszál dőlési szögét is ismerek... nem beszélve arról, hogy a pályamunkások nyílván a barcaelona igényei szerint a játék stílusukhoz illően fogják majd pl. fellocsolgatni a pályát stb...

Abszolute logikátlan kérés oda kérnie a Realnak a döntőt.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2014. február 13., csütörtök 5:27

heccsat írta:nem olyan bonyolult a dolog, az ő otthonukban akarjuk az orruk alá dörgölni ha nyerünk
barca is eljátszotta ezt pár éve, csak akkor Perez arra hivatkozott, hogy éppen javítják a mosdókat és így nem lehet ott a döntő
Erről van szó..
Emlékeztem, hogy ők is ezt akarták pár éve, de azt nem tudtam miért nem mentünk bele :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég