Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:43

Tulajdonképpen örülök, nem kell Illarra meg Lucas bénázását nézni, tehetséges, nagy benne a potenciál, elég komoly arcoktól tanulhat. Ha félre teszem hogy Gündogan vagy Vidal is elérhető lett volna kb azonos összegért, és hogy azért ez sok pénz, akkor egy elég jó igazolás.

Csak jön egy arc a kp-ra, így azért nyugodtabb vagyok.
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:41

Állítólag megegyeztünk vele

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:34

Hát én akárhányszor láttam játszani, folyamatosan Modric jutott róla az eszembe, ami nem egy rossz pont. Emellett szerintem a lövőkéje is nagyon jó.

Bár belőlem lehet az elfogultság beszél, mert én csípem a tagot, szerintem be fog válni és nagyot fogunk vele. :) (Már, ha egyáltalán nem egy oltári nagy kamu az egész)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:31

Na, már a média is olvassa a fórumon a "kit vegyünk meg a FIFA alapján" hozzászólásokat? :mrgreen:

Sokan szeretnének jobb igazolást a kp-ra (Vidal, Gündogan, Pogba, Verratti), de amíg van egy Modric-Kroos kettősünk, ezek a játékosok nem fognak eljönni padozni a Realba. Vagy veszünk másodvonalas Bigliákat, vagy igéreteket, mint Kovacic, akikből lehet valaki, de egyelőre megelégszenek a másodhegedűs szereppel.

Kovacic hasonló játékos, mint Modric, hosszában mozogja be a kp-t, jók a megindulásai, és jól is lát a pályán. Én örülnék neki, szerintem beválhat Modric utódaként.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:24

Megmondom őszintén én nem sokat láttam játszani.
Mennyire melós hátrafelé a srác?
Illetve a robotolást/ütközést fizikálisan mennyire bírja? Elég alacsony stramm gyereknek tűnik, akit nehéz arrébb rakni és fellökni amúgy
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:16

Legalabb o nem ilyrn Biglia fele remenytelen eset...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. augusztus 16., vasárnap 15:12

Kovacic baszott nagy spíler lesz, én nagyon bírom a játékát, jöjjön csak, jöjjön. :salute:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:46

Azért kissé igazságtalan az élet..az én haverom nem kell, de rhuni líblingje 35 misiért alap. Oké, kapjátok be. :lol:
Nem illik.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:43

Ha Bale-t eladnánk utolsó pillanatban akkor Kovacic-csal jó erősítés történne. Csak ez álom marad sajnos.
Ennyi lenne a titok. Modric-Kroos-James-Isco-Cé-Benz alapkezdő, horvát barátom első számú csere, illetve gyengébb csapatok ellen kezdő.
Aztán ha minden jól megy Modricot váltja 2-3 év múlva.
Húpasztmek most fel is ment a vérnyomásom. :D
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:26

Nézzétek meg pl a Bayern elleni játékát. Modric posztján nyomta, hasonlóan jól mint Luka szokta. Gyors, technikás, remekül irányított, kérdés eljönne e a honfija mögé padozni. Nagyon jó és fontos igazolás lenne sztem
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:23

drága, de arra a szerepre ami hiányzik jó lehet. én örülnék neki

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:17

Ha Bale-t eladnánk utolsó pillanatban akkor Kovacic-csal jó erősítés történne. Csak ez álom marad sajnos. :/

cart
Hozzászólások: 2627
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:14

GT37 írta:Az a Modric-Kroos-Kovacic-James-Isco ötös ott a középpályán elég ijesztően hangzana
Főleg védekezésben lenne ijesztő...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:13

GT37 írta:Kovacic szerintem még 35 millióért is kiváló igazolás (lenne), én is próbáltam nyomon követni a teljesítményét az elmúlt szezonban, és engem meggyőzött, sokoldalú és korához képest kifejezetten érett játékot mutató futballistának tartom. Az a Modric-Kroos-Kovacic-James-Isco ötös ott a középpályán elég ijesztően hangzana, hogy őszinte legyek. :lol: Nyilván nehéz lenne úgy megoldani a rotációt, hogy közülük mindenki elégedett legyen a kapott játékpercekkel, de ha ez mégis sikerülne, akkor igen jó esélyekkel indulna a trófeákért Benítez Realja.
Bale :/

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:12

Kovacic szerintem még 35 millióért is kiváló igazolás (lenne), én is próbáltam nyomon követni a teljesítményét az elmúlt szezonban, és engem meggyőzött, sokoldalú és korához képest kifejezetten érett játékot mutató futballistának tartom. Az a Modric-Kroos-Kovacic-James-Isco ötös ott a középpályán elég ijesztően hangzana, hogy őszinte legyek. :lol: Nyilván nehéz lenne úgy megoldani a rotációt, hogy közülük mindenki elégedett legyen a kapott játékpercekkel, de ha ez mégis sikerülne, akkor igen jó esélyekkel indulna a trófeákért Benítez Realja.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:11

Lenne benne ráció, de már van 2 ilyen típusú játékosunk, Isco meg James. Ráadásul mindketten jobbak. Hátrébb szorítani meg hülyeség lenne, ennyi pénzért már olyat kéne venni aki oda is való.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:07

Nálam lassan Ramos is hamarabb játszana 10-esben mint Bale...ennek ellenére az egész szezont ott fogja lehúzni

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4457
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:04

Szerintem kurva ígéretes a gyerek, dinamikus, technikás, intelligens, biztos vagyok benne hogy fasza kis playa lesz, de elég nagy lutri elhozni, és poszton kívül nyomatni, mondjuk Modric vagy Kroos szerepkörében... Megint nulla koncepció van az igazolásainkban, hoztunk 30 millió körül egy jobbhátvédet, úgy hogy már volt 1 klasszisokkal jobb, saját nevelésű játékosunk arra a posztra, visszahívtunk pár szerencsétlen időhúzó cserét és ennyi. Remélem megélem hogy a kpt egyszer megerősítjük végre, mert úgy laza 5-6 éve már minden madridistának feltűnt, hogy hol kéne leginkább erősíteni a keretet, azt azóta is basznak rá a klubnál.

Szóval na, ígéretes a srác nagyon szerintem, de igazából így hozunk Isco és James nyakára egy 3. embert, úgy hogy már kettejük közül is az egyik padozni fog a fixkezdős idiótánk miatt. Persze még csak pletyka az egész, de abszolút ránk vallana egy ilyen igazolás.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 16., vasárnap 14:04

mohaola írta:A La Gazzetta dello Sport szerint nagyon közel vagyunk Mateo Kovacic leigazolásához(egyes hírek szerint akár órákon belül hivatalos lehet) 30-35 millió euró közötti összeget fizetnénk érte,
Coentrao nem lesz az üzlet része a hírek szerint.

A Juventus továbbra is érdeklődik Isco iránt, akiért 40 millió eurót adnának.
Én amikor láttam játszani csatárok mögött játszott. Ellenünk is az Inter legjobbja volt. Persze nem kell hasonlítani Modrichoz (nem sokan érnek fel ahhoz a szinthez!) Ha tud középpálya közepén is játszani akkor szerintem nagyon megérné megvenni. Ha meg nem válik be, még minidig továbbadhatjuk.

Whoscored szerint legtöbbet MC poszton játszott.
Szóval én hoznám. Bár azt a 35 millát sokallom... 20-25öt adnék érte, de hát tudjuk, aki kicsit jó az már minimum 30 milla...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 16., vasárnap 13:59

Hát igen, itt valahogy páran elfelejtenek focizni :D
Remy, az lenne nagy üzlet ha Illarrat 1:1-ben cserélnénk rá, Lucasért meg ők fizetnének :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 64 regisztrált és 0 vendég