Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 15:56

realmadrid95 írta:
Pad'em írta:

Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy Perez megegyezett már az emírrel közvetlen. Elvileg építőiparon keresztül jó a kapcsolatuk. Tehát nem ezzel a kihelyezett báb ficsúr Nasszerrel. Van egy verbal agreement köztük, hogy eladják nekünk. Gondolom már az árat is körvonalazták. Na most ez az egyezség simán meg lehet nyár eleje óta. Maga a deal persze most lesz majd megkötve. Mi megvártuk, hogy bevásároljanak, média kapta a csontokat, generálják a kattintást, majd most a bajnokság kezdete körül hivatalos lehet minden.

Amúgy ha 250 és Perez kifizeti, akkor nincs miről beszélni, tudja az öreg, hogy mi csinál. Sztem is kevesebb lesz.


Szerintem nincs racio abban, hogy Perez tudta, hogy meg tudja szerezni Mbappet iden. Nem veletlenul sulytotta le ennyire a Psgt Mbappe levele, ok ugy voltak vele, hogy megkapja meg fel Franciaorszagot es tuti hosszabbit. Most, hogy korvonalozodott, hogy mar nincs esely erre, igy hirtelen ket nap alatt letudja Dembele, Ramos duot es elengedik ot. Nekem ez nagyon rogtonzottnek tunt, azert nekik is jobb lett volna, ha ez a ket jatekos is ott van veluk felkeszules soran, mint a tobbi igazolasuk.
Eddig heteket Bernardo Silván meg Kane-n dolgoztak. Ők voltak az elsőszámú kiszemeltjeik. Ezért is húzodik a dolog valoszinű, meg kellett legyenek az embereik. Viszik még Kolo Muanit is.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 4., péntek 15:47

Pad'em írta:
flori írta:

Biztos vagyok benne, hogy közelében sem lesz a 250-nek. A deal lehet, hogy megvan - kétlem -, de tavalyelőtt nem fogadták el a 200 milliót, most meg már sarokban vannak. Dembelé is megvan, Ramos is meglesz, nem fog ennyit kifizetni Perez. Az idő is neki játszik.
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy Perez megegyezett már az emírrel közvetlen. Elvileg építőiparon keresztül jó a kapcsolatuk. Tehát nem ezzel a kihelyezett báb ficsúr Nasszerrel. Van egy verbal agreement köztük, hogy eladják nekünk. Gondolom már az árat is körvonalazták. Na most ez az egyezség simán meg lehet nyár eleje óta. Maga a deal persze most lesz majd megkötve. Mi megvártuk, hogy bevásároljanak, média kapta a csontokat, generálják a kattintást, majd most a bajnokság kezdete körül hivatalos lehet minden.

Amúgy ha 250 és Perez kifizeti, akkor nincs miről beszélni, tudja az öreg, hogy mi csinál. Sztem is kevesebb lesz.


Szerintem nincs racio abban, hogy Perez tudta, hogy meg tudja szerezni Mbappet iden. Nem veletlenul sulytotta le ennyire a Psgt Mbappe levele, ok ugy voltak vele, hogy megkapja meg fel Franciaorszagot es tuti hosszabbit. Most, hogy korvonalozodott, hogy mar nincs esely erre, igy hirtelen ket nap alatt letudja Dembele, Ramos duot es elengedik ot. Nekem ez nagyon rogtonzottnek tunt, azert nekik is jobb lett volna, ha ez a ket jatekos is ott van veluk felkeszules soran, mint a tobbi igazolasuk.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 15:37

flori írta:
Pad'em írta:

Ez nem új hír, ezt június végén írták, azóta is tartják magukat hozzá. Minden ami zajlik csak médiacirkusz - szerintük. Ezt írtam pont tegnap, hogy egyedül az árban tévednek remélhetőleg.
Biztos vagyok benne, hogy közelében sem lesz a 250-nek. A deal lehet, hogy megvan - kétlem -, de tavalyelőtt nem fogadták el a 200 milliót, most meg már sarokban vannak. Dembelé is megvan, Ramos is meglesz, nem fog ennyit kifizetni Perez. Az idő is neki játszik.
Én ezt úgy tudom elképzelni, hogy Perez megegyezett már az emírrel közvetlen. Elvileg építőiparon keresztül jó a kapcsolatuk. Tehát nem ezzel a kihelyezett báb ficsúr Nasszerrel. Van egy verbal agreement köztük, hogy eladják nekünk. Gondolom már az árat is körvonalazták. Na most ez az egyezség simán meg lehet nyár eleje óta. Maga a deal persze most lesz majd megkötve. Mi megvártuk, hogy bevásároljanak, média kapta a csontokat, generálják a kattintást, majd most a bajnokság kezdete körül hivatalos lehet minden.

Amúgy ha 250 és Perez kifizeti, akkor nincs miről beszélni, tudja az öreg, hogy mi csinál. Sztem is kevesebb lesz.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. augusztus 4., péntek 15:37

Nekem mindegy, csak ne kelljen nézni ezt a rodry-vini erőlködést.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. augusztus 4., péntek 15:27

Pad'em írta:
petiamadridista írta: A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid
Ez nem új hír, ezt június végén írták, azóta is tartják magukat hozzá. Minden ami zajlik csak médiacirkusz - szerintük. Ezt írtam pont tegnap, hogy egyedül az árban tévednek remélhetőleg.
Biztos vagyok benne, hogy közelében sem lesz a 250-nek. A deal lehet, hogy megvan - kétlem -, de tavalyelőtt nem fogadták el a 200 milliót, most meg már sarokban vannak. Dembelé is megvan, Ramos is meglesz, nem fog ennyit kifizetni Perez. Az idő is neki játszik.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 4., péntek 15:22

Nika91127 írta:
p.csabi1 írta: Most ezek a nyomorultak tényleg azt találták ki,hogy Mbappe miatt leakarnak igazolni 4 Real Madrid játékost kibaszásból? :lol: :mrgreen:
Kit?
Rodrygot,Camavingat,Csucsut meg Nico Pazt írták.Elméletileg Rodrygoval hosszabbítani is fog a klub mert neki 2025-ig van szerződése.
De lehet hogy egy nagy kamu az egész itt már megy a szarkeverés mindenhonnan. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. augusztus 4., péntek 15:15

petiamadridista írta: A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid
Ez nem új hír, ezt június végén írták, azóta is tartják magukat hozzá. Minden ami zajlik csak médiacirkusz - szerintük. Ezt írtam pont tegnap, hogy egyedül az árban tévednek remélhetőleg.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. augusztus 4., péntek 15:12

hehetheoriginal írta: kétszáz :lol:
+50 millio konnyen teljesitheto bonuszpenz elvileg. Lejatszott meccsek, Real bl helyezest er el, stb.

En is nagyon sokallom, sajnos nem Pl es penzbol gazdalkodhatunk. Igy valoszinuleg jovore nem lesznek szelsovedokre penz, de ilyen atigazolasi idoszak utan racsapok a szamra, ha karogok, mert szenzacios igazolasok tortentek. Szegeny Guler… mar fel eve imadom a jatekat, kedvenc csapatomhoz szerzodik, erre igy jar egybol. :-(

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. augusztus 4., péntek 14:59

Xabi Alonso aláirt 2026-ig a leverkusennel

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1266
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. augusztus 4., péntek 14:55

Majd ha a kebabosok meg Gatto hozzák a hírt elhiszem :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11460
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. augusztus 4., péntek 14:48

kétszáz :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. augusztus 4., péntek 14:24

Kerlon írta:
RealAsensio írta:

Ki nem fossa le, hany golt lovunk vagy kapunk, amikor Pintus szetfingatja oket? :lol: ugy is az az elso, hogy eronletileg rendben legyenek a fiuk, meccsen megtanuljak a rendszert, a jatekelemeket, szituaciokat, az ujak beilleszkedjenek, stb. Ezek csak hakni meccsek, semmi sem mulik rajta. Nyilvan mindenki igyekszik, mindenki teszi a dolgat, de ezekbol levonni barmifele kovetkeztetest a szezonra nezve meg nem igazan lehet. Ha pedig Mbappe beesik, az alapjaiban hatarozza meg a csapat tamadojatekat, legalabb akkora hatasa lesz a csapatban, mint Benzemanak volt. Hianyzik a csapatbol, de Mbappe ezt valamelyest orvosolni fogja.
Szerintem is Mbappe lesz a vedelmunk kulcsa B-)

Mondjuk az egesz ertelmezesed egy tevhit, amibe probalsz belenyugodni. Gondolom az ellenfeleknel nincs eronleti edzes es ok nincsenek terhelve.

Szoval jo szar osszefuggesekbe kapaszkodsz, de mindegy.

Nem temetem a csapatot, de egyelore eleg szarul fest ez annak tudataban, hogy a vezerbika elorol kiesett es meg az is kerdeses, hogy ki fogja rugni a golokat, ezert a vedelemnek kurvara stabilnak kene lennie.
Nekem legalabb van egy elgondolasom, es nem teszek olyan megallapitasokat, hogy ugyanott folytatjuk, ahol abbahagytuk. Ezt csak ide bebofogted, mert azt hitted, vicces. Semmilyen konzekvenciat ezekbol a meccsekbol levonni nem erdemes, nincs kesz a csapat, gozerovel megyunk egy kilencesert, ezt csak azert irtam le, mert a lott golokat is megemlitetted.
A vedelem meg csak jobb lesz, ha osszeall minden.
Kar volt ezert belem allni, en nem tamadtalak be, es nem is szemelyeskedtem, veled ellentetben.
:goat:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 4., péntek 14:17

petiamadridista írta: A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid
Kamu. :D Pár hete is mennyire biztosan hozták, hogy júli 31-én, max aug 1-jén be lesz jelentve. Ahhoz képest 4.-e és sehol semmi. :D

Egyébként így hogy Dembélét átvitték és úgyfest Goncalo Ramos is megy, így már tényleg csak napok kérdése lehet a bejelentése. De szerintem csak hónap végén lesz hivatalos.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1297
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 4., péntek 14:04

petiamadridista írta: A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid
Mondtam. Aug elso hete. ( aztan finoman toltam egy kicsit a masodikra,de ennyi belefert volna. ) :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. augusztus 4., péntek 14:01

A psgcommunity szerint deal done van.
200 plusz 50 bónusz.
Mbappé -> Real Madrid

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 4., péntek 12:10

p.csabi1 írta: Most ezek a nyomorultak tényleg azt találták ki,hogy Mbappe miatt leakarnak igazolni 4 Real Madrid játékost kibaszásból? :lol: :mrgreen:
Kit?

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. augusztus 4., péntek 12:02

Most ezek a nyomorultak tényleg azt találták ki,hogy Mbappe miatt leakarnak igazolni 4 Real Madrid játékost kibaszásból? :lol: :mrgreen:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. augusztus 3., csütörtök 22:26

Faust írta: Mourinho a BBC-vel, Nacho - Alaba duo Ramos serulese utan, kivancsi vagyok var-e meg rank valami finomsag ma.
Faust írta:Raisen multiverzum.
Zseni bazzeg. :lol: :lol: :lol:
Annyira tipikus, mindezeket úgy írja mint egy gimis 10.-es gyerek írná kb.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 3., csütörtök 22:25

Faust írta: Raisen multiverzum.
És mennyien nem tudják milyen tág az a multiverzum bakker :lol:

Régen amik voltak, kár hogy sok ember azokról lemaradt, de voltak szép gondolatmenetek akkor bőven sűrűbben, mint most :kalapos:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 3., csütörtök 22:14

Raisen multiverzum.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 235 regisztrált és 0 vendég