Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 15:05

Én továbbra is csak lehetőséget látok Jesében, 
Nagyon rosszkor jött a sérülése,az a baj.Megnézném egy teljes meccsen,hogy milyen,persze ha 100%-os lesz....ami Bale formàját nézve,nem is a távoli jövő :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 13., szombat 15:04

Realista24 írta:Gallardo talált már el valamit karrierje során? :Đ
Előző hónapban már Napolit mondott Messire meg Simeonéra. Olyan mint az időjárás jelentés: havas, esős, napos... Az egyik csak jó lesz majd egyszer. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 15:01

Gallardo talált már el valamit karrierje során? :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: danianevem » 2014. december 13., szombat 14:59

Realista24 írta: És nem azzal a részével van gond, hogy Reus esetleg ideigazol. Hanem ezzel:
Az angolok összeget nem említenek, de a transfermarkt.de becslése szerint 50 millió euró körüli összegért válthat csapatot a német szélső.
Mikor még a három éves fiam is tudja, hogy ennek kb a fele a kivásárlási ára.
+ Gallardo a biztosíték arra, hogy valószínűleg kamu a dolog. Már tavasszal is PSG mezben látta Messit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 14:57

Most nem azért, de minek belinkelni ide ilyen hülyeséget? És nem azzal a részével van gond, hogy Reus esetleg ideigazol. Hanem ezzel:
Az angolok összeget nem említenek, de a transfermarkt.de becslése szerint 50 millió euró körüli összegért válthat csapatot a német szélső.
Mikor még a három éves fiam is tudja, hogy ennek kb a fele a kivásárlási ára.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 13., szombat 14:55

Én továbbra is csak lehetőséget látok Jesében, olyan sok konkrét bizonyságot a tudásáról még nem. A lehetősége viszont lehet korlátozva lesz, főleg a két drága fiú miatt. Csereként 10-15 percek alatt pedig nem fog tudna akkora fejlődést mutatni, ami elegendő lehet későbbi kezdőtagságra és arra, hogy ha el is megy mondjuk Bale, ne egy Reus vagy Hazard kaliberrel pótolják.

De az esélye megvan, és nem vagyok a tag ellen, fiatal, spanyol, saját nevelés, csak próbálok objektív maradni.
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2014. december 13., szombat 14:53

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... ir-2382405

:(

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. december 13., szombat 14:46

numberone1 írta:szerintem is korai ezt meg kijelenteni. Tegyuk fel, h Bale elmegy es jon Reus, aki fel szezonjat majd korhazban tolti. Kozben Jese lehoz olyan szezont, h mar teljes lesz a bizalom fele....majd aztan a vezetoseg elgondolkodik, h erdemes volt Reust leigazolni az mellett, h tudtak, h nagyon serulekeny. Nem hoznam, 3 ok miatt.
Serulekeny. A nemetek tobbnyire besulnek mas bajnoksagokban. Jese sem rosszabb a nemetnel, raadasul neki mar nem kell aklimatizalodnia sem a spanyol bajnoksaghoz, sem a Real elvarasaihoz......es egyaltalan nem kicsinyitem le Reus kepessegeit.
Én két ok miatt nem hoznám:
1;Mert tényleg sérülékeny
2;Mert jelen pillanatban nincs rá semmi szükség.
De az gyenge kifogás hogy a németek máshol besülnek.Egyrészt mert azért a többség,(az igazán nagy spillerek),nem igazán hagyják el németorszégot,màsrészt,csak két név a Realban,akik meghatározóak voltak/vannak,Breitner s persze Kroos...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 13., szombat 14:45

Az biztos, hogyha a Karim - Jesé - Isco 3-asból akárki is lép a nyáron, nagyon ideges leszek. Mondjuk Benz sanszos, hogy idén fogja legjobb szezonját hozni, legalábbis egyelőre igen jól teljesít, másrészt nagyon illik a játékrendszerünkben, és rohadt jól megértik egymást CR-el. Nekem úgy tűnik, hogy eléggé be van biztosítva, nehezen tudnám elképzelni, hogy lelép.
Jesé és Isco meg kiskedvencek a spanyol szurkolók körében, és mindketten nagyon fiatalok még, úgyhogy nem tudom...
James idén érkezett, ráadásul különösebb panasz nem lehet a teljesítményére. Bale meg szintén eléggé élvezi a klub bizalmát, legalábbis eddig úgy tűnik.

Plusz embernek nagyon sok lenne már Reus, úgyhogy rejtély számomra, hogy ki helyére érkezne. Már ha igazak a hírek persze.
Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.
ez szerintem nagyon nagy túlzás, és én még csak elfogult sem vagyok vele kapcsolatban. intelligensen játszik, dinamikus, technikás ráadásul nem tűnik lámpalázasnak a srác, szállította a gólokat a fontos meccseken is.
ez nem rád vonatkozik, de nekem kicsit úgy tűnik, mintha a sérülése alatt pár ember megfeledkezett volna arról, hogy hogyan teljesített az előző szezonban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2014. december 13., szombat 14:48-kor.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. december 13., szombat 14:38

szerintem is korai ezt meg kijelenteni. Tegyuk fel, h Bale elmegy es jon Reus, aki fel szezonjat majd korhazban tolti. Kozben Jese lehoz olyan szezont, h mar teljes lesz a bizalom fele....majd aztan a vezetoseg elgondolkodik, h erdemes volt Reust leigazolni az mellett, h tudtak, h nagyon serulekeny. Nem hoznam, 3 ok miatt.
Serulekeny. A nemetek tobbnyire besulnek mas bajnoksagokban. Jese sem rosszabb a nemetnel, raadasul neki mar nem kell aklimatizalodnia sem a spanyol bajnoksaghoz, sem a Real elvarasaihoz......es egyaltalan nem kicsinyitem le Reus kepessegeit.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. december 13., szombat 14:30

ziro4vr írta:Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.
Azért ezt még korai így kijelenteni. De 2, max 3 év múlva már okosabbak leszünk. Igazából minden a kezére játszik. Bale nem igazán hozza az elvártat. James középen fog játszani. Reus, ha meg jön, többet sérült, mint amennyit játszik. Hatalmas út van Jesé előtt. És azért, ha teljesít valaki, akit ráadásul a közönség is szeret, azt nem igazán lehet padra tenni.

Sok a kérdés, de van még idő válaszolni rájuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 13., szombat 14:28

Jesé supersub lehet itt max szerintem, vagy elfogadja vagy lelép.

Reus ha jön, vagy James vagy Bale távozik hatalmas összegért, valszeg Bale.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. december 13., szombat 14:27

nem tartanám egy okos döntésnek benzema eladását, főleg egy ilyen szezon után
bár még nincs vége, de messze ezek a legjobb hónapjai mióta itt játszik szerintem, jönnek a gólok is, játékban sem lehet rá panasz, értelmét nem látnám a távozásának
ha el akartuk volna adni, azt már vagy 2-3 éve meg kellett volna lépni, nem most

reusal meg nem lennénk előrébb véleményem szerint, bár én tényleg nagyon csipázom a srácot, de ő sem az a játékos, aki 4-4-2-ben a jobb vagy a bal oldalon fog visszazárni, ő is a két csatár helyén tudná hozni azt, amiben igazán jó, viszont benzema és cé helyett nem igazán tudnánk jobb párost felpakolni előre
annyi, hogy ő sokkal inkább lenne alkalmasabb az itteni focira, mint bale, de nem hinném, hogy jönne padot koptatni

és akkor még ugye ott van egy jesé is, akinek nagyon kellenek majd a percek a játékra

én a nyáron khedirát cserélném le, leginkább egy olyan arcra, akit be lehet dobálni modric vagy kroos helyére, ez a mexikói portos gyerek egészen jó is lenne a célra, csak drága
meg chicarito helyett hoznék a padra egy támadót, sokkal nagyobb változásra nem hiszem, hogy szükségünk lenne
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. december 13., szombat 14:22

Vagy véglegesen át fogunk állni a 4-4-2re, és CR-t csak csatárként alkalmazzunk, Reust meg a szélre vesszük... Bár én nagyon szeretem nézni CR játékát, ha nem elől álldogál, és kicsit alájátszik a csapatnak. Nagyon szépen tartja meg a labdákat, látványosan cselezget közben, és általában jó ütemben továbbítja a lasztit a társaknak... izgalmas nyár elé nézhetünk még. Benzema meg remélem marad, nagyon megkedveltem, szimpatikus srác.

Tegnap egyébként direkt néztem a gólörömöket. Örülök, hogy Isco-t ilyen szépen befogadták, még CR is odament hozzá, és mosolyogva pacsizott vele (CR-től nem gyakran látom ezt, általában fapofával megy max oda, és ad egy pacsit... nekem ez valahogy őszintébbnek tűnt), és CR és Benzema között is nagy az összhang. Benzema úgy örült CR góljának, mintha ő lőtte volna... remélem sokáig marad a francia. Szerintem látszik a csapaton, hogy most jó az összhang, meg nagy az összetartás. Mondjuk sorozatban megnyert 20 meccs után nem csodálom, hogy minden happy :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 13., szombat 14:12

Szerintem Chicharito fog elmenni,és az ő helyére érkezik majd Reus
Biztos, hogy távozik, a MU-nak sem kell, szabadon igazolható lesz. De Reus nem az ő helyére jönne szerintem.

Én Benzema távozását továbbra sem tartom kizártnak. Él még a teóriám, hogy nem véletlenül kaptam meg a dupla fizetést szó nélkül. Függetlenül attól, hogy most milyen formában van.

Bale 100%-os maradására sem fogadnék nagy összegben, ha jön egy kellően őrült ajánlat, és nagy változás nem áll be a játékába, és van opciónk minőségben előrelépni/pótolni, akkor van realitása.
-------------------------Benzema/Reus
C.Ronaldo---------------Isco/James----------Bale/Jesé
Ez sok, ennyit nem bírunk el, és nem is szabad szerintem. Khedirát meg meg ne lássam még egyszer a jövő évi keretben :lol:

Egyébként talán a legjobb helyzetben Cé mellett Jesé lesz, bár továbbra sem látom benne azt, amit sokan igen, de ő két poszton is bevethető, és eddig jól megállta a helyét szélen és elől is.

De még szezon felénél sem vagyunk, majd meglátjuk, ki melyik arcát mutatja 2015-ben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 13., szombat 14:07

Bale el, Reus jön VAGY Chicharito menni vissza MU, és Reus jönni Real...jó pár taktikai variáció nyílna meg az utóbbival az biztos. Én viszont továbbra sem hiszem hogy Reus jönni fog.
FB-n azért már sokan elkezdték tényként kezelni :mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 13., szombat 14:01

Ha Reus érkezik,akkor tuti,hogy valaki távozni is fog. Benzema kizárt,CR mellé ő a tökéletes csatár,tegnap is láthattuk,mennyire megértik egymást. Jesé marad,ő a kis kedvenc Madridban,saját nevelés,kizárt,hogy eladjuk. Bale sem fog távozni,iszonyatos pénzt öltünk bele,most borzasztó formája van,meccsenként egy jó megoldása van,és tíz rossz. CR-t sem tudja kiszolgálni,egyszerűen fejben szét van esve,de attól ő még kell nekünk,főleg,hogy mennyiért jött. Ha már itt van,ki kell tartanunk mellette,és bízni kell benne,hogy visszatalál a helyes útra.

Szerintem Chicharito fog elmenni,és az ő helyére érkezik majd Reus. Így elől most már tényleg 100%-osan megleszünk. James pedig egyértelműen középpályás,legalábbis Ancelottinál.

-------------------------Benzema/Reus
C.Ronaldo---------------Isco/James----------Bale/Jesé
---------Kroos/Illarramendi---Modric/Khedira
Marcelo/Coentrao---Pepe/Varane---Ramos/Nacho---Arbeloa/Carvajal
-------------------------Navas/Casillas

C.Ronaldo-t is egyre többször cserélik le,hogy ne fáradjon le túlzottan,illetve csökkentik a sérülés esélyét. És akkor még ott van Medrán is! :shifty:
:goat:

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2014. december 13., szombat 13:44

Nekem nagyon szimpatikus Reus, szeretném ha nálunk játszana, DE... Jelenleg nem látni a helyét. Bale eladásában annyira nem hiszek, ráadásul nagy potenciál van benne, fiatal is... elszállt kicsit, talán visszakerül a helyes útra (vagy kap pár tockost, és visszalökik a helyes útra... most úgy érzem, hogy kéne neki egy mentor, mint anno Benzemának Zidane) és nem azzal fog törődni a meccseken, hogy jól álljon a haja (ami egyébként nevetséges, nem tudom honnan veszi, hogy jól áll neki...).

A másik lehetőség szerintem, hogy már Ronaldo pótlására készül a vezetőség, ezért kell annyira Reus. Ami szerintem egy nagyon jó ötlet lenne, ha nem lenne ilyen sérülékeny... bár aztán Robbenből is milyen "vasember" lett a régi önmagához képest. Viszont Ronaldo most még nem fog elmenni, szóval Reus bevállal talán egy évet, mint plusz ember. Aminek én személy szerint örülnék, mert úgy érzem, hogy a mai fociban nem elég, ha 3 posztra csak 3 kiemelkedő játékosod van. Legyen egy negyedik is, akit ha beállítasz a kezdőbe, akkor ne legyen minőségi romlás, és tessék őket rotálni... (és ugye még a sérülések is áthúzhatják az egész csapat szezonját ha csak 11 normális játékosod van) ugyanez a helyzet Kroos és Modric helyzetével a középpályán... nem bírják végig ketten az egész szezont. Kell melléjük még egy játékos, aki ezt a szintet hozza, és lehessen őket rotálni... több mint 50 meccset kellene lejátszaniuk szezonként pihi nélkül? Az emberi szervezetnek is vannak korlátai. Egyre fizikálisabb a foci, és nem elég, ha van egy jó kezdőd 1-2 cserével (főleg, hogy szinte minden nyárra beszervez valamit a FIFA vagy az UEFA... meg ez is vicces szerintem, hogy bari meccsek helyett is tétmeccsek lesznek válogatott szinten). Ha minden versenysorozatban ott akarunk lenni a végéig, akkor bizony kell 15-16 minőségi játékos... tudom ,ez most eléggé tré, meg menjek fifázni meg ilyenek, de akármennyit keresnek ezek a játékosok, szerintem nem szabad őket így kifacsarni...

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. december 13., szombat 13:42

Húzzuk le az MU-t vagy 85 millióval Bale-ért (esetleg egy De Gea + 50-ért) és vegyük meg Reust 30-ért. Ezt a kockázatot simán vállalnám, hiába gyakoriak a sérülései.
De az a baj, hogy sanszosabbnak látom, hogy Karimtól vagy Jesétől szabadulnánk meg, ilyen áron pedig semmiképp nem kell.

Kíváncsi leszek, mert azért elég komolyan cikkeznek az érkezéséről, egyre inkább úgy tűnik, hogy tényleg érdeklődünk iránta. :hmmm:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. december 13., szombat 13:18

Korábbi hírek Marco Reust illetően,amikor a Real Madriddal hozták szóba őt:

2014.08.18. Beckenbauer: “2015-ben a Dortmund nem lesz képes megtartani Reust. El tudom képzelni a Bayern München játékosaként. Ha lehetőség van olyan játékos leigazolására, mint ő, akkor meg kell próbálni. Ha nem a Bayern játékosa lesz, akkor valószínű egy olyan nagy klubba fog igazolni, mint a Real vagy a Manchester United.” Forrás: Madridom.hu

2014.08.27. A Real Madrid bízik a jó kapcsolatában a Dortmunddal, és szeretné ezt kihasználni arra, hogy Reust még idén nyáron Madridba költöztethesse. A Királyi Gárda elengedné azt a 7 millió eurót, amivel a német klub Sahin miatt még tartozik, valamint természetesen egy jelentősebb összeget is utalnának a játékosért cserébe. Magának a játékosnak pedig öt évre szóló, 6 millió eurós fizetést biztosító szerződést kínálnak. Forrás: Madridom.hu

2014.08.27. Ahogy tegnap beszámoltunk róla, a Real Madrid már tárgyal Reusszal a leigazolásáról, ám a Dortmund nem akarja őt elengedni semmi pénzért. Egyszerűen a csapatnak nincs elég ideje megfelelő pótlást beszerezni, és ezért mindenképp Németországban tartanák a játékost, hogy aztán meghosszabbítsák a szerződését. Florentino Pérez azonban ezt nem fogja annyiban hagyni. A klub elnöke holnap az UEFA gáláján ül tárgyalóasztalhoz a Dortmund vezetőségével, hogy megpróbálja őket meggyőzni. Az anyagiak nem jelentenek problémát tekintve, hogy a Real Madrid az idei átigazolási szezonban eddig mindössze 5 millió euró mínuszban van. Forrás: Madridom.hu

2014.08.28. Az AS szerint a Real Madrid csak 2015-től számol Reus érkezésével. A lap is megírta a La Sexta értesüléseit, amik arról szóltak, hogy a játékos képviselője kedden Madridban járt, hogy a Real vezetőivel egyeztessen. A német klub 30 millió euróra árazta be a játékost, amiből levonják Sahin 7 millió euróját, így a madridi klubnak már csak 23 millió eurót kell majd utalnia. Forrás: Madridom.hu

2014.09.04. A Real Madrid és a Dortmund vezetősége megállapodást kötött Reust illetően. A Real Madrid nem szeret egy évre előre igazolni, ezért az El Confidencial szerint egy olyan egyezség jött létre a két klub között, hogy minden, Reussal kapcsolatos történésről a Dortmundnak kötelessége tájékoztatni Pérezéket. Forrás: Madridom.hu

2014.09.06. Olly Knaack, német szakértő: “A Dortmund minden tőlük telhetőt meg fog tenni, hogy megtartsák majd Reus-t, de az is igaz, hogy a kivásárlási ára 35 millió euró, és a Bayern München jól tudja, milyen nehéz lesz a Borussiának szerződést hosszabbítani a játékossal. Ha el akar majd menni, számos csapat örömmel látná őt a keretében, szóval csak Reus-on múlik majd a döntés, a Dortmundnak nem lesz sok beleszólása”. A Bayern Münchennel kapcsolatban Reus egyébként korábban a következőt nyilatkozta: “Sok sikert kívánok Lewának és Götzének a Bayern-ben, de engem sose kapnak meg. Nem minden a pénz”. Forrás: Madridom.hu


2014.09.26. François Gallardo: “Reus egy kimagaslóan jó játékos, egy ilyen kaliber hiányzik a Real Madridból. Az érkezése néhány ember távozását jelentheti. A Real Madrid már bebiztosította magát, nincs visszaút. A Dortmund még tartozik a Realnak, amit le fognak vonni az árából, így 25 millió euró körül lesz az ára.” Forrás: Madridom.hu

2014.10.20. A német Bild szerint Marco Reus döntött, és elhagyja a Borussia Dortmund csapatát. A Real Madridot továbbra is a legfőbb esélyesként emlegetik, de a Manchester United és az FC Barcelona is komoly erőfeszítéseket fog tenni a német játékos leigazolásának érdekében. Forrás: Madridom.hu

2014.11.11. A Bernabéu Digital szerint a Real Madrid előrehaladott tárgyalásokat tudhat maga mögött Reust illetően. A madridiak célja az, hogy januárig a fő kérdésekben megállapodjanak a német csapattal, megelőzve ezzel a riválisokat. Forrás: Madridom.hu


2014.12.03. Hans Joachim Watzke, a Dortmund igazgatója: “Az a hír, ami arról szól, hogy előszerződést kötöttünk a Real Madriddal Reust illetően, hülyeség. Egyedül Marcoé a döntés, hogy hol szeretné folytatni, ha valaki kifizeti a kivásárlási árat, mi nem szólhatunk bele.” Forrás: Madridom.hu


2014.12.09. Mink Peeters, Marco Asensio és Lucas Silva után Reus lesz a Real Madrid következő célpontja és igazolása, írják a legfrissebb hírek. A Real Madrid vezetősége hat éves szerződést íratna alá a német játékossal, amely évi 6,5 millió eurós fizetést garantálna neki. Jelenlegi klubja pedig 20 millió euróval biztosan számolhatna, amely különböző opciók érvényesülése esetén tovább nőhetne. A hír szerint a Real még decemberben le szeretné zárni az üzletet, és ennek érdekében José Ángel Sánchez Dortmundba repül. Forrás: Madridom.hu

És ma pedig Gallardo újabb nyilatkozata,miszerint megszületett a megállapodás.

Ezeket után van olyan,aki azt állítja,hogy nem akarjuk őt megszerezni? Mert nekem úgy tűnik,hogy nagyon is kell Perezéknek,és vélhetően Ancelottit is megkérdezték róla,tehát ő is igent mondott. Túl sok a hír vele kapcsolatban,túl sokat cikkeznek róla,szerintem mindenki készüljön fel,hogy nemsokára ő is a csapathoz fog tartozni,ha nem most,akkor majd a nyáron. :D :shifty: :shifty: :shifty:
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 144 regisztrált és 0 vendég