Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 25., péntek 11:03

ziro4vr írta:21 fő bőven elég, ha azt a 21et be mered vetni bármikor, bárki ellen
nem a 21 fővel van a baj, hanem ezzel:
Realista24 írta:középpálya:
James - kedző
Kroos - kezdő
Modric - kezdő
Di María - PSG
Khedira - Arsenal
Xabi - pad
Illarra - pad
2 csere van összvissz, akiknek tökugyanaz a posztjuk, ugyanaz a játékuk, csakhogy az a poszt meg megszűnik
nincs 1 ütköző ember se például

ez nem csak létszámban, hanem variációs lehetőségekben is kevés, ugyh én már azon vagyok h Khedira maradjon csak
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 25., péntek 11:01

azért ha pénisszel vagy csalánnal vered el, még lehet élvezi is. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 25., péntek 11:01

Realista24 írta: középpálya:
James - kedző
Kroos - kezdő
Modric - kezdő
Di María - PSG
Khedira - Arsenal
Xabi - pad
Illarra - pad

Támadók:
CR - kezdő
Bale - kezdő
Karim - kezdő
Isco - pad
Jesé - pad
Ez is lehet:
Pogba v Vidal in.Kozeppalya:
Pogba rotalva,Kroos rotalva,Modric rotalva,Isco rotalva,James rotalva *
Illara kolcsonbe,
Tamadok :
CR rotalva,Bale rotalva,Benzi rotalva, Jese rotalva,James rotalva*,Isco rotalva**

* Jamesnek valszeg kellenek a jatekpercek, a tamado sorban es a kp-n is jatszani fog szerintem tobb poszton.
** Isco abban az esetben lesz a tamado, ha annyi lesz a kieso ember. Tuti alapban kp-n fog jatszani.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 25., péntek 10:58

sentry írta:Azért elvagytok itt egymással! :lol: Tépitek egymás idegeit. :mrgreen:

Igyon meg mindenki egy söröcskét, menjen le a Balatonra, verje meg az asszonyt, mit bánom én, de valahogy vezessétek le a feszkót! :lol: :mrgreen:

Sok egybites meg elhiszi itt a spekulációitokat. :lol: :mrgreen: Aztán beleőrül. :( :lol:
Erre azért inkább ne biztass senkit. :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 25., péntek 10:56

kiserik írta:Én nem akarok okoskodni, de volt itt egy régebbi hír az USA-ba utazó keretről, ahol Bale középpályásnak van írva. Itt adja magát a kérdés, ha James, Kroos, Modric és Bale is középpályás, akkor nem lehet, hogy az öreg a 442 (támadásban a 424) formációt kívánja használni?
Teljesen lenyegtelen hogy hivjuk oket. Bale-t peldaul egesz evben kozeppalyaskent tunttetek fel.
Realista24 írta:Nem tudom Misztik, csak azt, hogy az idő és a döntések többsége igazolta Carlot.
Pontosan. En teljesen nyugodt vagyok Carloval kapcsolatban. Elozo evben is voltak hibai, viszont nem ragaszkodott makacsul az igazahoz, beismerte a hibait es mert valtoztatni rajtuk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 25., péntek 10:54

21 fő bőven elég, ha azt a 21et be mered vetni bármikor, bárki ellen. Persze lehet extra sérüléshullàm bármikor. Ezért kéne a castillaba pár nagyobb tehetség.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. július 25., péntek 10:53

Azért elvagytok itt egymással! :lol: Tépitek egymás idegeit. :mrgreen:

Igyon meg mindenki egy söröcskét, menjen le a Balatonra, verje meg az asszonyt, mit bánom én, de valahogy vezessétek le a feszkót! :lol: :mrgreen:

Sok egybites meg elhiszi itt a spekulációitokat. :lol: :mrgreen: Aztán beleőrül. :( :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sentry 2014. július 25., péntek 10:54-kor.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. július 25., péntek 10:53

Én nem akarok okoskodni, de volt itt egy régebbi hír az USA-ba utazó keretről, ahol Bale középpályásnak van írva. Itt adja magát a kérdés, ha James, Kroos, Modric és Bale is középpályás, akkor nem lehet, hogy az öreg a 442 (támadásban a 424) formációt kívánja használni?

Bale-Modric-Kroos-James
------Benzema-CR

Illetőleg, amennyiben nem így van/lesz, akkor arra, hogy Carlo kit hogy hív (középpályás, támadó, stb) nem kell adni, majd úgy is kiforrja magát :D
Amikor 4-4-2-ben játszottunk (mert volt ilyen),akkor viszonylag jól játszottunk,stabilak voltunk elöl is és hátul is. Nem kizárt,hogy Carlo ezt a hagyományos taktikát fogja alkalmazni,és ez lesz az alapszerkezet.
:goat:

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 25., péntek 10:48

Én bízok Carlóban, de furcsa.

Isco visszamegy előre? Akkor fasznak kellett itt Seedorfozni végig tavaly? :lol: Hierro segíti Iscót, rendben, de Hierro inkább a védekezéssel kapcsolatosan tud neki okosságokat mutatni/mondani/tanítani, nem?

Most nézzél rá erre a képre (Playing Positions). Normális dolog egy ilyen embert középpályásként játszatni?

Szerk.:
középpálya:
James - kedző
Kroos - kezdő
Modric - kezdő
Elhoztuk volna helyette idén Pogbát, aztán amikor Cé úgy dönt, hogy lelép, elhozzuk rekordösszegért az addig esetleg még jobban befutó Jamest vagy Neymart, a világ pedig megőrül. :mrgreen:
James pedig most volt mozdítható, lehet, hogy elment volna idén vagy jövőre a barcaba és akkor úgy jársz vele mint Neymarral... őt a jövő miatt vettük, CR télleg 30 éves lesz minnyá, be kell szép lassan építeni a gyereket. bytheway a támadó szekcióban fog szerepelni, so take it easy bro
Keresd vissza, ugyanezt írtam le a minap. Teljesen abban a hitben voltam, hogy Suarez feladása után keresünk egy 4. embert előre, aki komoly játékerőt képvisel, erre tessék. Visszabasszuk középpályásnak.


Na mindegy, befejeztem, 3-4 hónap múlva sokkal okosabbak leszünk. :mrgreen:

Büntesd meg őköt Carlo! :lilasalas:

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. július 25., péntek 10:47

Én nem akarok okoskodni, de volt itt egy régebbi hír az USA-ba utazó keretről, ahol Bale középpályásnak van írva. Itt adja magát a kérdés, ha James, Kroos, Modric és Bale is középpályás, akkor nem lehet, hogy az öreg a 442 (támadásban a 424) formációt kívánja használni?

Bale-Modric-Kroos-James
------Benzema-CR

Illetőleg, amennyiben nem így van/lesz, akkor arra, hogy Carlo kit hogy hív (középpályás, támadó, stb) nem kell adni, majd úgy is kiforrja magát :D

Caye
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 16:06
Kedvenc játékosaid: Raúl González
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caye » 2014. július 25., péntek 10:42

jó de akkor hova kell igazolni, hol a szükség, mert 21 emberrel nem vághatsz neki egy szezonnak még fifával se
Csatárt kell igazolni, benzema mögé.
VIDEOTON FC
REAL SOCIEDAD SAN SEBASTIÁN y UD LAS PALMAS DE GRAN CANARIA¡

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 25., péntek 10:37

Nem tudom Misztik, csak azt, hogy az idő és a döntések többsége igazolta Carlot.
Szerintem így nézünk ki,
középpálya:
James - kedző
Kroos - kezdő
Modric - kezdő
Di María - PSG
Khedira - Arsenal
Xabi - pad
Illarra - pad

Támadók:
CR - kezdő
Bale - kezdő
Karim - kezdő
Isco - pad
Jesé - pad

Ehhez, ha hozzáadok egy Pogbát/Vidalt, az szerintem előrevetíti még egy játékos távozását. A támadó ötöshöz nem fog hozzányúlni Carlo. Jesé miatt felnégyelnék, a BBC-be szerelmes, Iscoval meg Hierro fog külön foglalkozni. Ez szerintem fix.

Én Illarrát látom még mozgatható láncszemnek, viszont nem lesz/lenne egészséges, ha ő is marad és még jön is valaki. Csak úgy lenne "értelme", ha Isco is lelép Illarrával együtt.
jó de akkor hova kell igazolni, hol a szükség, mert 21 emberrel nem vághatsz neki egy szezonnak még fifával se
De nem is 23 közel azonos képességű játékossal kell nekimenni. Erre való a utánpótlás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 25., péntek 10:32

Én bízok Carlóban, de ez mekkora baromság már?

DM új posztot kap Bale és a szerkezet instabilitása miatt, bevált, király.
Isco új posztot kapott, mert az ő kedvenc helye eltűnt a mostani Realból. Voltak jobb és rosszabb meccsei, nem tudok ítéletet mondani felette.
...és most kiadunk 80 milliót Jamesre, akit egy olyan posztra akarunk erőltetni, ahova megpróbálunk betuszkolni egy Iscót is.

...és akkor még Pogbáról álmodozunk. De ezek után hova? James - Kroos - Modric - Xabi - Pogba - Illarra - Isco (-Khedira).

Xabit hirtelen leépítjük teljesen? Illarra és/vagy Isco meg 1 év után ki lesz baszva Madridból? Esetleg Modric csücsül le?

Pedig én már olyan szépen felépítettem, hogy a 2016/17-es szezon gálakezdőjének eleje így fog kinézni:
Isco, Kroos, Pogba - James/Bale, Benzema, Bale/James :-(
jó de akkor hova kell igazolni, hol a szükség, mert 21 emberrel nem vághatsz neki egy szezonnak még fifával se

James pedig most volt mozdítható, lehet, hogy elment volna idén vagy jövőre a barcaba és akkor úgy jársz vele mint Neymarral... őt a jövő miatt vettük, CR télleg 30 éves lesz minnyá, be kell szép lassan építeni a gyereket. bytheway a támadó szekcióban fog szerepelni, so take it easy bro
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2014. július 25., péntek 10:28

Realista24 írta:
MyStiQ írta:Ez a pár sor Carlótól eléggé elszomorított.

Nem elég, hogy a tegnapi esszém borult, mint a szar, de ezek alapján egyrészt Benzemára hozunk valakit (vagy nem, de akkor Benzema februárra meghalt), másrészt a középpályát így hagyjuk* (szevasz Pogba!), harmadrészt pedig Isco és/vagy Illarra akár már csomagolhat is... :-(

* - James - Kroos - Modric, ami bizony bajos lehet a komolyabb csapatok ellen.
Navasról sem beszélt, holott már done deal. Calma, jó lesz ez.
Én bízok Carlóban, de ez mekkora baromság már?

DM új posztot kap Bale és a szerkezet instabilitása miatt, bevált, király.
Isco új posztot kapott, mert az ő kedvenc helye eltűnt a mostani Realból. Voltak jobb és rosszabb meccsei, nem tudok ítéletet mondani felette.
...és most kiadunk 80 milliót Jamesre, akit egy olyan posztra akarunk erőltetni, ahova megpróbálunk betuszkolni egy Iscót is.

...és akkor még Pogbáról álmodozunk. De ezek után hova? James - Kroos - Modric - Xabi - Pogba - Illarra - Isco (-Khedira).

Xabit hirtelen leépítjük teljesen? Illarra és/vagy Isco meg 1 év után ki lesz baszva Madridból? Esetleg Modric csücsül le?

Pedig én már olyan szépen felépítettem, hogy a 2016/17-es szezon gálakezdőjének eleje így fog kinézni:
Isco, Kroos, Pogba - James/Bale, Benzema, Bale/James :-(

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2014. július 25., péntek 10:25

Biztos vagyok benne hogy Carlo megint keresni fogja a megfelelő felállást, és a hozzá tartozó embereket.
Megteheti mert mély és változatos a keretünk.

Szóval mindenki nyugodjon le a pics*ba. Nem úgy fogunk felállni egész évben, ahogy az első edző, vagy akár bajnoki meccsen.
Azt hiszem ezt tavaly is láthattok. RMCF szinten megmondtam én is előre! :mrgreen: :lol:

Szóval: calma! :coffee:

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 25., péntek 10:24

Mike írta:valakinek még jönnie (maradnia) kell
az nem létezik hogy egy ilyen kp-val vágjunk neki a szezonnak-
hát most hányan is vagyunk?
http://www.realmadrid.com/en/football/squad
3 kapus
20 mezőny, amiből még várhatólag Khedira és DiMaría is kiszáll... :kivagyhe: akkor összesen leszünk 21-en :hmmm: az szerintem is kevés.
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. július 25., péntek 10:20

valakinek még jönnie (maradnia) kell
az nem létezik hogy egy ilyen kp-val vágjunk neki a szezonnak


amugy párszor egy ilyet megnéznék

-----Ramos---Varane---Pepe----
Bale--Kroos---Xabi---Modric--James
...........Karim---CR------------
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 25., péntek 10:19

volt írta:
A túloldalon még el is hiszik ,h igaz. :lol: :lol:
legalább is reménykednek, h igaz...
Nem kell minden újságcikket komolyan venni. Marcelo és Coentrao maradnak a balhátvédek a következő szezonra is. :)
:smile: ..de akkor se jó ilyeneket még olvasni se :-(
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62873
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 25., péntek 10:14

Még mindig a kattintások száma a lényeg, nem a tartalom. És lám, elérik a céljukat :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 25., péntek 10:10

A túloldalon még el is hiszik ,h igaz. :lol: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég