Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. szeptember 8., csütörtök 18:33

Realista24 írta:
KAG írta:http://www.realmadrid.com/noticias/2016 ... n=organico

Annyit ertek h fifa meg offical...valaki nyomja gyorsan el par szoban h mizu van! :D
Pénzbüntetés es ket átigazolási szezonbol kizárás.

Hm, akkor erdekes lesz igy a kovetkezo idoszak.
Penzbutirol lehet tudni, hogy mennyi?
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 8., csütörtök 18:24

KAG írta:http://www.realmadrid.com/noticias/2016 ... n=organico

Annyit ertek h fifa meg offical...valaki nyomja gyorsan el par szoban h mizu van! :D
Pénzbüntetés es ket átigazolási szezonbol kizárás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Chris » 2016. szeptember 8., csütörtök 18:24

Elutasították a fellebbezést a Realét és az Atléticoét is. Fenn van a FIFA honlapján is.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2016. szeptember 8., csütörtök 18:22

a fifa elutasított a real és atletico fellebbezését. a real madrid a sportbíróságra viszi az ügyet.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. szeptember 8., csütörtök 18:20

http://www.realmadrid.com/noticias/2016 ... n=organico

Annyit ertek h fifa meg offical...valaki nyomja gyorsan el par szoban h mizu van! :D
ZIDANE

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 8., csütörtök 15:54

Veidt írta:
babaking írta:Jött már valami hír az eltiltásról? 1-2 napig megint kereszttüzben lesz a klub az tuti...
SPORT: A következő néhány órában hozhatja nyilvánosságra döntését a FIFA. A Real Madrid továbbra is bízik abban, hogy nem lesz szankció. (tegnapi hír)

mondjuk már többször volt ehhez hasonló. "hivatalosabb" hír nincs.


Ezt hírt láttam én is, ezért csodálkoztam, hogy esetleg letelt-e már a "következö néhány óra"
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 8., csütörtök 15:36

___Samy___ írta:Kerlon pasztmek. Mostanában elég sok helyre odabofogsz vmi hülyeséget, majd mikor vki meg akarja neked magyarázni tenyekkel, hogy miért nincs igazad, akkor "elengeded".

Kicsit gondolkodj már többet, mielőtt kommentelsz. Nem kotozkodeskepp írtam, csak jo tanács.
1. nem állítottam valótlant (hülyeséget), csak az én nézőpontomat.
2. elfogadtam, hogy a piacon másodvonalas, mert közel sincs a Nike vagy az Adidas szintjéhez.
3. ettől kezdve nem értem, hogy miért ne engedhetném el a dolgot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. szeptember 8., csütörtök 15:22

babaking írta:Jött már valami hír az eltiltásról? 1-2 napig megint kereszttüzben lesz a klub az tuti...
SPORT: A következő néhány órában hozhatja nyilvánosságra döntését a FIFA. A Real Madrid továbbra is bízik abban, hogy nem lesz szankció. (tegnapi hír)

mondjuk már többször volt ehhez hasonló. "hivatalosabb" hír nincs.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. szeptember 8., csütörtök 15:15

Kerlon pasztmek. Mostanában elég sok helyre odabofogsz vmi hülyeséget, majd mikor vki meg akarja neked magyarázni tenyekkel, hogy miért nincs igazad, akkor "elengeded".

Kicsit gondolkodj már többet, mielőtt kommentelsz. Nem kotozkodeskepp írtam, csak jo tanács.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 8., csütörtök 15:06

Jött már valami hír az eltiltásról? 1-2 napig megint kereszttüzben lesz a klub az tuti...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 8., csütörtök 14:37

mert mind a klub csapatoknál, mind a válogatottak terén van jó pár
Van jó pár csapat, valóban. A legnagyobb név az Arsenal, meg az Újpest.

Nézd meg ezt a listát, aztán gondold át újra, mielőtt elengeded. Tekerj a focicsapatokhoz, és még lehet jófej voltam a másodvonalas jelzővel ezek alapján.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_P ... hips#Clubs
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 8., csütörtök 14:05

Kerlon írta:1. csak svájci mezeik szakadtak eddig, lehet csak egy széria hiba volt.
2. azért lehet, hogy a pénzügyeik nem közelítik meg a Nike, Adidas szintjét, de attól még szerintem nem lehet másodvonalasnak titulálni őket, mert mind a klub csapatoknál, mind a válogatottak terén van jó pár, de egyéb termékekről is lehetne beszélni.
3. azt nem vitatom, hogy jobb a Nike vagy az Adidas és ilyen alapon a legjobbat a legjobbnak.


Viszont továbbra is, ami Puma mezet belinkeltek az gyönyörű és szerintem köröket ver a kirakott Nike-ra vagy az elmúlt évek adidas mezeinkre. Bár szerintem az Adidassal mi összeforrottunk, nehéz elképzelni a másik brandeket, de azért kíváncsi lennék, hogy mit hoznak ki belőlük.
Realista24 írta:
Kerlon írta: Nézőpont kérdése, ha te ezt képtelen vagy elfogadni nem tudok veled mit kezdeni.
Ez nem nézőpont kérdése, ezek tények, ha te ezt képtelen vagy elfogadni nem tudok veled mit kezdeni.

Attól még nem lesz igazad, hogy egy dolgot úgy fordítasz, hogy bele tudd magyarázni, hogy igenis, a Puma a Nike meg az Adidas szintjén van.
Rég leírtam, hogy ezt belátom, de nem hívnám a Pumát másodvonalasnak. Mindegy, elengedtem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:45

Kerlon írta:
Realista24 írta:Jó, hát most arról megy a vita, ami a világban van, vagy arról ami a fejedben van?

Mert neked csúnya az adidas három csíkja, a puma meg első vonalas....ez olyan, hogy nálad Özil zseni. Aztán meg mégsem.
Nézőpont kérdése, ha te ezt képtelen vagy elfogadni nem tudok veled mit kezdeni.
Ez nem nézőpont kérdése, ezek tények, ha te ezt képtelen vagy elfogadni nem tudok veled mit kezdeni.

Attól még nem lesz igazad, hogy egy dolgot úgy fordítasz, hogy bele tudd magyarázni, hogy igenis, a Puma a Nike meg az Adidas szintjén van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:42

Realista24 írta:Jó, hát most arról megy a vita, ami a világban van, vagy arról ami a fejedben van?

Mert neked csúnya az adidas három csíkja, a puma meg első vonalas....ez olyan, hogy nálad Özil zseni. Aztán meg mégsem.
Nézőpont kérdése, ha te ezt képtelen vagy elfogadni nem tudok veled mit kezdeni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:39

Egy Nike mezt én is megnéznék, akkor tényleg lehetne hófehér a mezünk. Néha tényleg picit belerondít az, hogy a csíkoknak valamilyen színänek kell lenniük.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:35

Jó, hát most arról megy a vita, ami a világban van, vagy arról ami a fejedben van?

Mert neked csúnya az adidas három csíkja, a puma meg első vonalas....ez olyan, hogy nálad Özil zseni. Aztán meg mégsem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:34

Realista24 írta:
Kerlon írta:Mit nem értesz azon? Nem tetszik a 3 csík, amit kötelező jelleggel oda raknak a mezek oldalára.

Szerintem világ márka, attól mert két cég előtte van, még nem érzem másodlagosnak.
Ki írta, hogy nem világmárka? Továbbra is fogalomzavarban vagy.
Nem fogalomzavarba vagyok, hanem top3as sportszergyártó nálam nem lesz másodvonalas, mert a piaci részesedése elmarad az első kettőtől. Ilyen NB, Umbro, Asics, stb már inkább, bár az amerikai cég most kezdett el az öregkontinensen terjeszkedni az utóbbi években.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:33

Ónó írta:hanem az ellen oldal :D nekik is volt egy kevéske tartozásuk ha jól rémlik :hmmm:
Ha minden igaz tavaly(?) ota nincs. De most kezdodik a stadion project, amihez elvileg 200 millio kolcson fel lesz veve, plusz 200 nevszponzorbol jon be, a maradek 200 meg sajat toke. Nem neztem most utana, de azt hiszem igy van, es nem csak almodtam.. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:05

Ónó írta: Erre, hogy nem gondoltam. :lol:
Csak azért mégis, elég durván hangzik, hogy ennyit kitermelt a klub... (500 milla körül ugye?)
És azért voltak igazolások is az elmúlt években rendesen.

a többi nagy csapattal vajon mi lehet? :D Persze, nem az Inter és a Sociedad érdekelne, hanem az ellen oldal :D nekik is volt egy kevéske tartozásuk ha jól rémlik :hmmm:
Ha van egy kis angol tudásod és pénzügyi ismereted, akkor itt:
http://www.realmadrid.com/en/members/me ... al-reports
nézz rá a mgmt-re, abban látszik minden évről évre. Nem egy év alatt fizettünk ki, stb.stb.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. szeptember 8., csütörtök 13:02

Realista24 írta:
Ónó írta: Hogyan lehetséges ez?
Ki lett fizetve? :hmmm:
Erre, hogy nem gondoltam. :lol:
Csak azért mégis, elég durván hangzik, hogy ennyit kitermelt a klub... (500 milla körül ugye?)
És azért voltak igazolások is az elmúlt években rendesen.

a többi nagy csapattal vajon mi lehet? :D Persze, nem az Inter és a Sociedad érdekelne, hanem az ellen oldal :D nekik is volt egy kevéske tartozásuk ha jól rémlik :hmmm:

A vitátokhoz, ha már új póló kellene egy Lákoszt gyikos póló lenne a menő :D
(Nekem meg a nike mez tetszett, elég jól mutat és a pipa sem zavaró)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég