Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 21., szombat 21:26

25'
1 - 0
Gól!!! Kylian Mbappe (PSG) juttatta a kapuba a labdát.


Lehet ünnepleni Párizsban....

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 21., szombat 21:26

poronty írta:
takarodj geci kiez? bár tuti, hogy akkora noymást helyeztek rá, hogy kb nem volt más választása(jajj de sajnálom, magának csinálta évekkel ezelőtt mikor párizsba ment)nem baj leszarom, majd rodrygoval meg vinivel jövőre is megbasszuk a szájukat azt nézhetnek ki a faszarcukon.. fhu de felbasztak
Azzal egyetértek, hogy magának ásta a gödröt, de nem azzal, hogy a PSG-be ment, hanem azzal, hogy nem ment a dolgok elé már a szezon elején. Nem képregényeket kell rajzolni, meg lájkolgatni a Real Madrid játékosainak posztjait Instagrammon, mert az lófaszt nem ér. Ott volt a szaros interjú miután panaszkodott, hogy nem engedte el az arab az uccsó héten hozzánk. Ott kellett volna szépen elmagyarázni, hogy a világon nincs olyan, hogy Ő egyáltalán leül tárgyalni ezekkel bármilyen hosszabbításról, se Ő, se az ügynöke, se senki, és január első hetében már írja is alá a szerződést hozzánk.

Csak közben kiderült, hogy annyira nem érdekli a Real Madrid, ahogy azt mindenki gondolta és arra kellettünk, hogy felverjük az árát.
már régóta mondom, az egyik legnagyobb baj ebben a sportban ott kezdődik amikor anyuci meg apuci intézi az ügyeket, ott már rég elvan baszva, akármelyik profi ügynök elhozta volna Őt onnan, mert leesik nekik mekkora érték van ebben a házasságban, így majd nem jönnek az eredmények és egy temető lesz az egész
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wZoLee7 2022. május 21., szombat 21:26-kor.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. május 21., szombat 21:23

takarodj geci kiez? bár tuti, hogy akkora noymást helyeztek rá, hogy kb nem volt más választása(jajj de sajnálom, magának csinálta évekkel ezelőtt mikor párizsba ment)nem baj leszarom, majd rodrygoval meg vinivel jövőre is megbasszuk a szájukat azt nézhetnek ki a faszarcukon.. fhu de felbasztak
Azzal egyetértek, hogy magának ásta a gödröt, de nem azzal, hogy a PSG-be ment, hanem azzal, hogy nem ment a dolgok elé már a szezon elején. Nem képregényeket kell rajzolni, meg lájkolgatni a Real Madrid játékosainak posztjait Instagrammon, mert az lófaszt nem ér. Ott volt a szaros interjú miután panaszkodott, hogy nem engedte el az arab az uccsó héten hozzánk. Ott kellett volna szépen elmagyarázni, hogy a világon nincs olyan, hogy Ő egyáltalán leül tárgyalni ezekkel bármilyen hosszabbításról, se Ő, se az ügynöke, se senki, és január első hetében már írja is alá a szerződést hozzánk.

Csak közben kiderült, hogy annyira nem érdekli a Real Madrid, ahogy azt mindenki gondolta és arra kellettünk, hogy felverjük az árát.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2022. május 21., szombat 21:20

Zubkov írta: Úgy fest... de eskü én megértem, hogy 33-34-35 évesen ahogy mentek Messi és Ramos például vagy, hogy CR-nek se volt elég annó a kis fizuja inkább elment a Juvébe.... de ők addigra legendák lettek már. De Neymarra 10 év múlva már senki se fog emlékezni ahogy talán Mbappe-ra se fognak ha így halad.... szomorú
Persze hogy, megértjük Ramost és Insignét, de egy karriejre zenitjén lévőt nejmár bappe behajol a kutyáknak a pénzért? Menjetek a faszomba.

Mindörökké Benzema. :sziv:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. május 21., szombat 21:18

Igazából én kicsit sem tudom Őt sajnálni és kívánom, hogy nagy büdös semmi legyen az amit életében nyerni fog. Az aki nálunk akar játszani és mi is akarjuk, az itt köt ki egyből. Neki megvolt a lehetősége, bármikor aláírhatott volna. Az, hogy mi álmai klubja meg a hasonló dolgok, mind mind egy rakás szar mostantól, bullshit az egész. Lehet itt szülőkre mutogatni meg Aladinra és a bandájára, de a lehetősége megvolt, hogy kiszabaduljon onnan.
Az egész szituációban a legzavaróbb az, hogy elhittem, elhittük amikor nem írt alá, nem érdekli a pénz és tényleg jönni akar. Hát nem tudom, hogy akart-e valaha tényleg jönni. Hatalmas csalódás, és nem az, hogy nem igazoltuk le, csalódtam benne, mint emberben. Jelentse be hivatalosan, de a beszédébe mondja el azt is, hogy a szava és az eddig felépített kép róla semmit nem ér, hazugság az egész ahogy van. Kíváncsi leszek azért milyen projectet rajknak köré, megveszik e végre a bl-t vagy az aranylabdát, mert párizsban kiérdemelni egyiket sem fogja nem most, soha.
A világon rengeteg játékos adna nagyon sokat azért, hogy a Real Madrid ennyire leakarja igazolni, nyilván korzsakos játékos lehetett volna, de voltak és lesznek is további tehetségek. Azon kell dolgoznia a vezetésnek, hogy a jövőben ilyen ne legyen. Jönni akarsz? Oké, itt a szerződés, aláírod jössz, ha nem akkor viszlát. Az ilyen Haaland, MBappe szintű játékosokat ideje lenne 1-2 lépéssel hamarab észrevenni és leigazolni, nem akkor amikor 3 jegyű összeget kérnek értük. Tudom, leírni egyszerű...
Van egy egész nyarunk arra, hogy a B kategóriából hozzunk egy nagyon is hasznos játékost előre és a csapat többi részét is megfelelően erősítsük. Egy ilyen után gondolom Pérez is egyszerre ideges és csalódott, csak azért is megmutatja, ugyanis valakivel majd be kell mutatni az új stadiont is B-)

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 21., szombat 21:17

KAG írta:
Zubkov írta:

Igazából én eddig a pillanatig nem hittem el... hihetetlen, hogy megvették kilóra.
Tényleg soha az életbe ne lássam Real mezben. 23 évesen már ennyire pénzéhesnek lenn, hogy semmisem elég...? Ez komolyan hihetetlen. Tudom, hogy tényleg roppant fontos, hogy 800 millió eurot vagy 1200 millió eurot keres egész életlében... Különben miből ennének majd az unokák.... :argue:
Mindenkinek megvan az ára.
Úgy fest... de eskü én megértem, hogy 33-34-35 évesen ahogy mentek Messi és Ramos például vagy, hogy CR-nek se volt elég annó a kis fizuja inkább elment a Juvébe.... de ők addigra legendák lettek már. De Neymarra 10 év múlva már senki se fog emlékezni ahogy talán Mbappe-ra se fognak ha így halad.... szomorú

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. május 21., szombat 21:16

Mint valami cirkuszban. :lol: :lol: :lol:
Meg is érdemli majd a sz...ást.
Az egész banda egy vicc.
Ezek meg a foci. :lol:

Ezzel a nyomásos szöveggel meg ne gyertek légyszíves. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. május 21., szombat 21:16

Kerlon írta: Ennél szánalmasabban ember szerintem még nem viselkedett a futball világában, mint Kylian az elmúlt 10 hónapban. Tipikusan szembe köpte saját magát.
Nalam ment Neymar melle a polcra.

rikko
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rikko » 2022. május 21., szombat 21:14

Babinho írta:

Sok sikert Ramosnak és Messinek, hogy két ekkora legenda maradhat ott pincsinek :)
Azért ők már bőven túl a zeniten, sokkal többet adtak a focinak, mint Mbappe bármikor is fog.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. május 21., szombat 21:14

Zubkov írta:
ArjenMagicRobben írta: 2025 official
https://twitter.com/LatourBertrand/stat ... 2856605697
Igazából én eddig a pillanatig nem hittem el... hihetetlen, hogy megvették kilóra.
Tényleg soha az életbe ne lássam Real mezben. 23 évesen már ennyire pénzéhesnek lenn, hogy semmisem elég...? Ez komolyan hihetetlen. Tudom, hogy tényleg roppant fontos, hogy 800 millió eurot vagy 1200 millió eurot keres egész életlében... Különben miből ennének majd az unokák.... :argue:
Mindenkinek megvan az ára.
ZIDANE

Avatar
Zubkov
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2021. szeptember 17., péntek 17:33
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zubkov » 2022. május 21., szombat 21:13

ArjenMagicRobben írta: 2025 official
https://twitter.com/LatourBertrand/stat ... 2856605697
Igazából én eddig a pillanatig nem hittem el... hihetetlen, hogy megvették kilóra.
Tényleg soha az életbe ne lássam Real mezben. 23 évesen már ennyire pénzéhesnek lenni, hogy semmisem elég...? Ez komolyan hihetetlen. Tudom, hogy tényleg roppant fontos, hogy 800 millió eurot vagy 1200 millió eurot keres egész életlében... Különben miből ennének majd az unokák.... :argue:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zubkov 2022. május 21., szombat 21:14-kor.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. május 21., szombat 21:12

Nem olvastam vissza (bocs nekem van életem :mrgreen: ) de gondolom megy a fikaáradat a teknős felé.

A véleményem az, hogy kisrészt csalódás, másrészt meg itt van egy 23 éves kölyök akire nyomást helyez a klub, a család, a barátok, még a kibaszott elnök is, közben megkap minden földi jót, beígérnek neki mindent..ennek a generációnak már a szóbeli megállapodás semmit nem jelent, nem férfiak ezek a 20on elejiek hanem kisfiúk. Szóval valamilyen szinten értem, másrészt meg csalódás, 19 évesen világbajnok lett, onnantól az lehetett volna a cél hogy be legendary, legyél a legjobb, nem ezt választotta. Innentől nekem később se kéne, a Real Madrid nem lohol emberekért.

Szar ügy hogy se hali se bappi, de idén is a félnyugger kerettel szarráverjük európát, mindig ott leszünk az elitben mert ez van a dns-ben, mint hehénél a hónaljszag.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. május 21., szombat 21:12

Ennél szánalmasabban ember szerintem még nem viselkedett a futball világában, mint Kylian az elmúlt 10 hónapban. Tipikusan szembe köpte saját magát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2022. május 21., szombat 21:11

Az a baj, hogy idén is látszott, hogy kurva jó játékos, az egyik legjobb. Ellenünk is rohadt jól játszott, világ egyik legjobbja és rohadt fiatal. Nagyon sajnálom, hogy eladta a lelkét az ördögnek.
Mint amikor Anakinból Dart Vader lett :mrgreen:
Szarul esik.
Még vagy 3 napig.
Aztán mindenki elfelejti őt, a vicc bajnokságával együtt.

Sok sikert Ramosnak és Messinek, hogy két ekkora legenda maradhat ott pincsinek :)

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1206
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2022. május 21., szombat 21:10

ArjenMagicRobben írta: 2025 official
https://twitter.com/LatourBertrand/stat ... 2856605697
takarodj geci kiez? bár tuti, hogy akkora noymást helyeztek rá, hogy kb nem volt más választása(jajj de sajnálom, magának csinálta évekkel ezelőtt mikor párizsba ment)nem baj leszarom, majd rodrygoval meg vinivel jövőre is megbasszuk a szájukat azt nézhetnek ki a faszarcukon.. fhu de felbasztak
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

cero
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2019. június 7., péntek 23:05
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cero » 2022. május 21., szombat 21:10

Ezzel a szerződéssel Mbappe aláírta azt is, hogy sosem fog a legnagyobbak közé tartozni, pedig a képességei meglennének hozzá… ő tudja. :)
Nagyon sajnálom egyébként, kellett volna ő ide, de neki is kellett volna az, hogy itt legyen.
Csalódás.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4416
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. május 21., szombat 21:10

hazi hali bapi triumvirutasbol jövõre pályán lesz 0.

:|

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62888
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. május 21., szombat 21:07

chronic írta: NA. Skacok jöhet a fika áramlat, a kurva anyádat te köcsög bappe. :mrgreen:
Egy szint maradjon, vagy majd én tartom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. május 21., szombat 21:06

chronic írta: NA. Skacok jöhet a fika áramlat, a kurva anyádat te köcsög bappe. :mrgreen:
Firkászok majd szétszedik az évek során. Nekünk csak hátra kell dőlni és élvezni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. május 21., szombat 21:05

nem is való ide, abbol a penzbűl vegyünk jó playakat en örülök de kajak


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 221 regisztrált és 0 vendég