Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 3., szerda 17:39

MesQueUnClub írta:
Veidt írta:Ráadásul van kb 2 tehetséges néger is az akadémiáról, akik már tavaly felkerültek. :D
Rasszista! :D Egyébként ne felejtsd ki a Belga srácot se aki, a felkészülés alatt nektek akasztott asszem 2-t.
Jobbhatved a belga gyerek.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. augusztus 3., szerda 17:35

MesQueUnClub írta: Rasszista! :D Egyébként ne felejtsd ki a Belga srácot se aki, a felkészülés alatt nektek akasztott asszem 2-t.
A frissen igazolt jobbhátvédet? :D Talán ő vele nem kell megharcolnia a helyért :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2016. augusztus 3., szerda 17:33

Veidt írta:Ráadásul van kb 2 tehetséges néger is az akadémiáról, akik már tavaly felkerültek. :D
Rasszista! :D Egyébként ne felejtsd ki a Belga srácot se aki, a felkészülés alatt nektek akasztott asszem 2-t.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. augusztus 3., szerda 17:32

Draxlert simán boltolnám, ha Isco megy es az arabol lehetne hozni.
ZIDANE

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. augusztus 3., szerda 17:20

Ráadásul van kb 2 tehetséges néger is az akadémiáról, akik már tavaly felkerültek. :D
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 3., szerda 17:05

Pastorerol se feledkezzunk meg. Ezeket a neveket latva szerintem tovabbra is csak csere lesz. Nem ertem miert a PSG-t valasztotta, ez nem elorelepes a karrierjeben. Bar nekem teljesen mindegy hova kerul, csak BL-t ne nyerjen.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. augusztus 3., szerda 16:57

pheco írta:
Bencze írta:Jese egyebkent azt hiszi, hogy Parizsban tobbet fog jatszani? Vagy van az a penz, amiert leul egy gyengebb csapat padjara egy kevesbe nivos bajnoksagban?
Ha összeszedi magát, akár még kezdő is lehet. Szerintem benne van egy Matuidi-Verratti-DM-Lucas-Cavani-Jesé kezdő. Viszont ha DM-re a szélen számít Emery, akkor könnyen lehet, hogy padon találja magát Jesé ott is. Főleg, hogy jött a kp-ra a lengyel srác. Szóval úgy néz ki ezt Lucas-szal kell leboxolnia Jesének.
Ben Arfat se hagyd ki, o szinten Emery keresere vettek meg. Nem lesz konnyu dolga Jesenek, de biztos megkapja a lehetoseget.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2016. augusztus 3., szerda 16:38

Bencze írta:Jese egyebkent azt hiszi, hogy Parizsban tobbet fog jatszani? Vagy van az a penz, amiert leul egy gyengebb csapat padjara egy kevesbe nivos bajnoksagban?
Ha összeszedi magát, akár még kezdő is lehet. Szerintem benne van egy Matuidi-Verratti-DM-Lucas-Cavani-Jesé kezdő. Viszont ha DM-re a szélen számít Emery, akkor könnyen lehet, hogy padon találja magát Jesé ott is. Főleg, hogy jött a kp-ra a lengyel srác. Szóval úgy néz ki ezt Lucas-szal kell leboxolnia Jesének.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. augusztus 3., szerda 16:37

Igazából csak találgathatunk, de nem tudjuk Emery mit akar játszatni a csapatával. Elején nem hiszem, de 1-2 hónap elteltével Jesé elég sok percet kaphat, nálunk kb semennyit. A bajnokság elég sima lesz, bl-ben is van esély egy jó szereplésre. Ismerjük, tudjuk milyen a mentalitása, nem fog elmenni egy középcsapatba

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 3., szerda 16:31

Bencze írta:Jese egyebkent azt hiszi, hogy Parizsban tobbet fog jatszani? Vagy van az a penz, amiert leul egy gyengebb csapat padjara egy kevesbe nivos bajnoksagban?
Emery volt szerintem a döntő tényező. Ő már akarta a Sevillába is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1184
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2016. augusztus 3., szerda 16:31

Jese egyebkent azt hiszi, hogy Parizsban tobbet fog jatszani? Vagy van az a penz, amiert leul egy gyengebb csapat padjara egy kevesbe nivos bajnoksagban?

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. augusztus 3., szerda 12:42

R.M.C.F írta:De az ára elgondolkodtat.....sok. Ennyit senkiért sem szabad adni. Ez ostobaság.
Ha ez kell egy dominans csapathoz akkor nincs mese. Raiola nagyon jól menedzseli azert ennyi az ara, ezzel nem lehet mit kezdeni. Alternativa nincs, Kante eluszott, Sissoko max cserének jó, Verratti pedig épp most hosszabbított.
Anno más játékosok kerültek irreálisan sokba ( Buffon, Zidane), akik később hatalmas szerepet játszottak a klubjuk sikerességében. Pogba is ilyen alapanyag szerintem, ezért is van rá szükségünk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2016. augusztus 3., szerda 12:36

Nekem megfelelne Pogba , pont ilyen stilus kellene kroos és modric mellé,aki nem echte vkp,hanem btb, ezzel sokat tudnánk nyerni,mind a három tud védekezni is és támadni,mind tud kulcspasszt adni,jó szerelőkészségűek,jól helyezkednek...sima liba egy korszerű kp-a felépítésére......ütköző amúgy sem kell már.

De az ára elgondolkodtat.....sok. Ennyit senkiért sem szabad adni. Ez ostobaság.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. augusztus 3., szerda 12:34

ateeemadrid írta:
wxyz írta:Lusta játékos, Newcastleben sok gond volt vele, edzéseken sokat alibizik, nem minden meccsen teszi oda magát rendesen. Jobb lenne elfelejteni a leigazolását.
Azért más kategória nyomorékokkal focizni 1 kieső PL csapatban, mint franciaként Zidane-nal egy Real Madridba. Szerintem ebből felesleges kiindulni, hülye lenne nem kurva sokat melózni, ha esetleg nálunk köt ki.

Én amúgy egyáltalán nem bánnám ha érkezne, fizikuma meg sebessége elég jónak tűnik, szerintem fontos lenne még 1 ilyen karakter a kpnkra. Persze nem 1 Pogba kategória, de valaki mindenképpen kell, Sissokonál meg sok jobb opció szerintem jelenleg nem nagyon van.
Aki a kicsit nem becsuli... En inkabb bizom olyan jatekosban, aki kis csapatban is harcol, kuzd, odateszi magat, edzeseken is,rossz igazolas nem lehet aki el hal a fociert es gyozni akar. Nekem erre a legjobb pelda Navas es CR. Nem vitas, profi mind, azert van ott ahol, de aki csak a Real Madridban vagy mas nagy klubban hajtana, mert azert megeri, olyan nem kell. Persze forditva is elsulhet, hogy eleri a Real Madrid szintet es visszaesik (pl.: Lass, James meg a tobbi...)

Pogba a prioritas, ha o nem felel meg Perez felteteleinek akkor ki?
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 3., szerda 12:32

akkor intézkedj, de sikeresebben, mint Pogba ügyében.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 3., szerda 12:28

Kerlon írta:Szerintem Asensiot nem szabad már elengedni. Szélen is jó alternatíva és a középpályán is. James és Jesé játékperceit neki kéne szánni. PLusz, ha kiesik Bale vagy C, akkor a helyükön is hasíthatna.
Alap, ezt arra az esetre írtam, ha a kolumbiai szépfiú marad a madridi padon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. augusztus 3., szerda 12:24

Szerintem Asensiot nem szabad már elengedni. Szélen is jó alternatíva és a középpályán is. James és Jesé játékperceit neki kéne szánni. PLusz, ha kiesik Bale vagy C, akkor a helyükön is hasíthatna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. augusztus 3., szerda 12:17

RealRaúl77 írta:A fiatalokat kölcsön kell adni, amíg nincsenek olyan szinten, hogy megfelelô játékpercet kapjanak itt is. Elég csak összehasonlítani Jesé ill. Carvajal, Casemiro és LV esetét.
+1
Ki kell szórni, akit csak lehet. Marianot, Mayoralt, Enzót és Asensiot is, hiába van utóbbiban hatalmas potenciál.
Amíg a BBC és a Kroos-Modric duó itt van, epizodista lenne csak, és akkor még Jamesről és Iscóról nem is írtam.

Idén be kell húzni Pogbát, igazolni még pár fiatal suttyót, akit kölcsön lehet adni vagy otthagyni jelenlegi klubjában, aztán 1-2 éven belül jöhet a vérfrissítés a posztokon, szépen, okosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2016. augusztus 3., szerda 12:11

A fiatalokat kölcsön kell adni, amíg nincsenek olyan szinten, hogy megfelelô játékpercet kapjanak itt is. Elég csak összehasonlítani Jesé ill. Carvajal, Casemiro és LV esetét.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Ónó
Hozzászólások: 578
Csatlakozott: 2015. december 27., vasárnap 22:00
Kedvenc játékosaid: Lampard Zidane Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ónó » 2016. augusztus 3., szerda 12:04

Perezt nem hiszem, hogy lehetne bántani a "rasszizmusa" miatt. Munkamorál, tehetség kell ahhoz, hogy itt megmaradjon a színes réteg. És hát lássuk be, nem éppen erről híresek a csokibarna szupertehetségek.

Pogba sem fog megszakadni egy kieső ellen, edzésen meg valszeg Marcival fog állatkodni, gond lesz belőle, de ha belegondolok, hogy egy BL kieséses szakaszban Kroos Modric Pogba lesz, vagy a Barca ellen, szerintem megérné a kockázatot a leigazolása, kerüljön bármibe. Ronaldo és Modric se lesz örökké, kell egy Pogba kaliber, aki elől hátul megoldja a nagy meccseket, bár Kanté nagyobb igazolás lett volna a számomra.
Mariano és Asensio pedig maradjon csak, 38 spanyol bajnoki nagyon sok lesz a BBC nek, és Morata sem gyözött meg teljes mértékben... sőt. De hát spanyol, saját nevelés, kell a presztízs.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég