Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 3., péntek 7:30

Kerlon írta:Elég szar példa, mert ha az edző úgy látja és van rá lehetőség, akkor nyilván az elnök neki tesz jót. De ha azt kérdezné Zidane, hogy szerinted ki kellene a kpra, akkor mit felelenel? Továbbra sem Pogbara van szükség.
Az,hogy szerintem ki kellene az szubjektív.(Egyébként Pogba és Casemironak egy alternatíva,legjobban Alaba,mert Marcelo helyett is tudna játszani)Lehetne róla eszmecseréket folytatni sokáig még.Szükséges-e,megoldható lenne,hogy elférjenek játékpercbe Modricékkal,stb.Viszont,hogyha Zidane kéri én úgy gondolom kérdés nélkül hozni kell,számomra ez magától értetődik,biztos voltam benne hogy a felhozott példával szemléltetve másnak is,de ezekszerint tévedtem,bár érdekes, azért megnézném én azokat a ,,nemeket". :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 3., péntek 6:50

Elég szar példa, mert ha az edző úgy látja és van rá lehetőség, akkor nyilván az elnök neki tesz jót. De ha azt kérdezné Zidane, hogy szerinted ki kellene a kpra, akkor mit felelenel? Továbbra sem Pogbara van szükség.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 3., péntek 6:21

wZoLee7 írta:Van. Szerintem nekünk nem kell Pogba, nem rá van szükségünk.
Hiszi a piszi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. június 3., péntek 1:46

Van. Szerintem nekünk nem kell Pogba, nem rá van szükségünk.

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 21:20

Még 1 gondolat.Pogba ha érkezik,az Zidane miatt lesz főként.Nem titkoltan nagy csodálója a gyereknek évek óta.A nyilatkozataiban superlatívuszokban beszél róla.Szóval.Nincs az az ember,Rel Madrid szurkoló,innen a fórumról se,aki most ha rajta múlna a döntés,nemet mondana Zidanenak,ha Pogbát kéri.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. június 2., csütörtök 20:37

:lol: :lol: :lol: Jaj az a fránya koleszterinszintem.
Nem illik.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 2., csütörtök 20:24

Oké. :)

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 2., csütörtök 20:19

Ez igaz, de nem ugyanaz az osztrakoknal bohockodni meg egy top klubban jatszani. Plane hogy alapbol is uj klub, uj kozeg, uj rendszer, uj tarsak.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 20:11

Kerlon írta:Szerintem ilyen kaliberű embereket nem szabad túlzottan forgatni, hanem néha néha lekapni, ahogy Zidane tette a tavasszal. Egyszerűen, ha 1 mindig ülne, akkor soha nem pörögne valamelyik fel 100%-ra. Pont olyan, mint a Benzema-Higuaín kettős.
Igaz lehet,de árnyalatnyi a különbség siker és kudarc között.Higuain/Benzema 1posztra voltak ketten(mellesleg szerintem nem volt az rossz annyira teljesitmeny szempontjából se,csak Benzema behisztizett),itt 3an lennének 2posztra,mellette helyenként játszhatnának együtt is,lesz kupa,Eb éve,ne adj Isten sérülés,szerintem meg lehetne oldani ügyesen.Lehet erős egy kicsit,de hosszú lesz ez az év,nyáriszünet nélkül.

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. június 2., csütörtök 20:05

Válogatottban rendre a kp-n játszik, és tizen x évig középpályást játszott, ennek lett kinevelve. Azért ez csak úgy nem tűnik el nyomtalanul, mert a BM-ben balbekként, olykor meg kh-ként számolnak vele. :)

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 2., csütörtök 20:02

h3x0r írta:
Veidt írta:De Alaba mivel kevesbe "luxus jatekos" mint Pogba?
Mert Casemirot sokkal konnyebben lerakod a padra, mint a Modric - Kroos paros kozul valakit.
Szoval hozunk egy b2b-t vkp posztra aki utoljara kb 3-4 eve tette a labat egyaltan kozeppalyara? Jol hangzik.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2016. június 2., csütörtök 19:59

Veidt írta:De Alaba mivel kevesbe "luxus jatekos" mint Pogba?
Mert Casemirot sokkal konnyebben lerakod a padra, mint a Modric - Kroos paros kozul valakit.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 2., csütörtök 19:56

De Alaba mivel kevesbe "luxus jatekos" mint Pogba?
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2016. június 2., csütörtök 19:52

Miért lenne lányos álom a Modric,Kroos,Pogba 3ast forgatni??Mind a 2 ki volt dögölve év végére,egy esetleges sérülésről ne is beszéljünk,akkor akár le is húzhatunk egy idényt mint tavaly.
Mert az ilyen kalibereket nem egymással szokták forgatni hanem kiegészítő emberekkel tehermentesiteni. Nem lehetetlen dolog, csak tényleg luxus.
Persze nem dőlnék a kardomba ha jonne Pogba, de jelenleg egy Alaba jobb megoldás.
Minden csapatreszre kellene nekunk legalabb 1 Lucas Vazquez...

Kozben Kerlon leirta, de ha mar negyed oraig irtam telorol elkuldom :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 2., csütörtök 19:47

Szerintem ilyen kaliberű embereket nem szabad túlzottan forgatni, hanem néha néha lekapni, ahogy Zidane tette a tavasszal. Egyszerűen, ha 1 mindig ülne, akkor soha nem pörögne valamelyik fel 100%-ra. Pont olyan, mint a Benzema-Higuaín kettős.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Ronaldo09
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2016. április 26., kedd 18:47
Kedvenc játékosaid: Luiz Nazario Ronaldo da Lima, Roberto Carlos, Redondo, Modric, Cr7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Selecao, Portugalia,
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ronaldo09 » 2016. június 2., csütörtök 19:24

Miért lenne lányos álom a Modric,Kroos,Pogba 3ast forgatni??Mind a 2 ki volt dögölve év végére,egy esetleges sérülésről ne is beszéljünk,akkor akár le is húzhatunk egy idényt mint tavaly.A Modric,Kroos,Casemiro működött év végére,de bármelyik nélkül gondban lehettünk volna,ki helyettesítette volna őket,aki tuti?Egy mérkőzést meghatározhat 11penge játékos,de egy idényhez több kell szerintem.Egyébként Jameshez nem lehet hasonlitani a szituácuót,neki tényleg nincs helye,de Pogba Modric és Kroos helyett is tökéletes lehet.Mögéjük kell valaki védekezni és kész.Case/Alaba ,mondjuk.Zidane nem hülye..Ez a Real Madrid,gondolkozzunk nagyban.;)

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 2., csütörtök 19:17

Veidt írta:
Kerlon írta: Igen, nem rá van szükségünk. Bár a Pogba-Kroos-Modric 3-as még működhet is, de akkor megint kényszer megoldást hozunk félig 100 millióért vagy, ha Toni-t nézzük, akkor 30 millióért.
De erted...en meg konkretan egy embertol sem lattam volna hogy ezt a harmast igy akarja szerepeltetni. Ok harman egymast rotaljak a ket poszton, Casemiro meg mogottuk. Szerintem semmi bajuk nem lenne a rotalassal. Pogba is legalabb 5-8 meccset kihagy a Juveban, itt sem kellene sokkal tobbet.
Szerintem ez az, ami csak a Fifában működhet. Ilyen kaliberű játékosoknál ez nem megy. Fontos meccseken a gálakezdő játszik. Ha 2 helyre 3 ember van, akkor nincs gálakezdő. Pogba, ha megy valahová 100 millióért, akkor ott bizony gálakezdő tagsága lesz. Ez olyan lenne, mint ha elhoznánk Neymart és majd rotálják egymást CR-rel meg Bale-lel.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Veidt » 2016. június 2., csütörtök 19:10

Kerlon írta: Igen, nem rá van szükségünk. Bár a Pogba-Kroos-Modric 3-as még működhet is, de akkor megint kényszer megoldást hozunk félig 100 millióért vagy, ha Toni-t nézzük, akkor 30 millióért.
De erted...en meg konkretan egy embertol sem lattam volna hogy ezt a harmast igy akarja szerepeltetni. Ok harman egymast rotaljak a ket poszton, Casemiro meg mogottuk. Szerintem semmi bajuk nem lenne a rotalassal. Pogba is legalabb 5-8 meccset kihagy a Juveban, itt sem kellene sokkal tobbet.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. június 2., csütörtök 19:07

Realista24 írta:Ugyanazt leírtad....
Mi mást írnék? Te veszel mosógépet, ha TV-re van szükséged? De ennyiből vegyük meg Moratat is, mert őt is fél Európa akarja. Néha azon sírtok, hogy sportszakmai szempontok, néha meg azon, hogy az aktuális slágerért nem megyünk. Jelenesetben Pogba-t abszolút nem érzem szükségszerűnek. Azt meg nem vitatom, hogy jobb, mint James, de akkor is éppen ezt csináltuk és, mint kiderült még a rövidebbet is húztuk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2016. június 2., csütörtök 19:06

Realista24 írta:
Kerlon írta:Alcantararól még nem is beszéltem... Pogba meg továbbra sem az az ember, akire szükségünk van, pont azt érzem vele, mint anno Jamessal, hogy lehet jó játékos, de most felesleges.
Csak hat szinttel jobb mint James.
Biztos véletlen akarja fel Európa. Köztük mi es a Barca is.
Érved ellene?
Fölösleges, csak úgy, mint James volt. Modric helyére ok, de egyelőre Lukitának maradnia kell, az meg egy leányos álom, hogy egy Kroos/Modric/Pogba triót forgatgatunk és mindig kettő játszik, hárman meg szerintem nem elegek a védekezésben (persze, erre jön, hogy csapatvédekezés, de ez egy nagy bullshit. Nálunk is akkor működik, ha van vkp, Barcában is, mindenhol is).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 66 regisztrált és 0 vendég