Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 18., szombat 22:00

Real Madrid are very angry over what happened during this international team break. They blame the big football organizations RFEF, La Liga, UEFA, FIFA etc. for making a suffocating calendar that crushes the players. @JBirlanga

At Real Madrid they consider that it’s time to attack the entire system in an urgent manner. They also believe that the responsible authorities must rearrange the schedule for the World Cup, EURO, Copa America & other qualifiers with the aim of reducing them. @AranchaMOBILE @RM4Arab

With the new UEFA Champions League format, a player will have to play between 65 to 75 matches per season (including International Duty).

Ebben a harcban vajon most a többi gyáva nagy klub is partner lesz?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8383
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 18., szombat 21:21

chronic írta: Ha brazilok nem aggódnak akkor énse, remélem megvan az egyezség. :D

Ettől függetlenül imádom az öreget. :sziv:
Egy csodát vitt véghez újra nálunk. Itt már komolyan állna a bál meg lengedeznének a fehér zsebkendők, ha az nem esik ott le a BL.

Annyi plusz év nyugodtságot nyertünk azzal a BL-lel, hogy azt szavakba se lehet önteni.

Perez csinálhatja a stadiont nyugodtan, meg szépen lassan építgetheti a csapatot és ez hosszú távon ki fog fizetődni és nem fogunk remélhetőleg ilyen Hazard-féle dolgokba belecsúszni.

De váltani kéne bármi is lesz az idén edzőt és el kéne kezdeni egy kicsit szervezettebb focit játszani, amire Xabi tökéletes lenne. Zidanet is emiatt nem hoznám most, nincs itt az ideje megint.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2246
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. november 18., szombat 20:52

Ha brazilok nem aggódnak akkor énse, remélem megvan az egyezség. :D

Ettől függetlenül imádom az öreget. :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 18., szombat 20:48

RMPoficial: "Ancelotti renewing with Real Madrid? Brazil is not worried because everything has been agreed on paper for Ancelotti to take over in July 2024. Everything is signed."
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. november 18., szombat 17:47

MorataMartin írta: Ha a sérültek közül nem épül fel senki akkor mehet ez legközelebb: Lunin - Carvajal, Rüdiger, Nacho, Fran Garcia - Kroos - Valverde, Modric - Brahim - Rodrygo, Joselu. Csere: ifi kapusok, Mendy, Lucas, Nico Paz, és ifisták. Padun kemény lesz :mrgreen:
Fran és Nacho a padon kezd
ha Mendy járni tud, fix kezdő lesz :mrgreen:

Fran jön a 8. percben bal támadó cserének :hmmm:

MorataMartin
Hozzászólások: 1518
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. november 18., szombat 15:02

Ha a sérültek közül nem épül fel senki akkor mehet ez legközelebb: Lunin - Carvajal, Rüdiger, Nacho, Fran Garcia - Kroos - Valverde, Modric - Brahim - Rodrygo, Joselu. Csere: ifi kapusok, Mendy, Lucas, Nico Paz, és ifisták. Padun kemény lesz :mrgreen:

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1318
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. november 17., péntek 12:24

Azért egy dolog mindig fix november 17-én a Real Madridnál.

Megemlékezés minden fórumon Puskásról. :sziv:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2023. november 17., péntek 1:30

Viniciust is le kellett cserélni. :lol:

Vinicius has a problem with his left thigh.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 16., csütörtök 14:48

NEW: Real Madrid 2024-25 Away Kit will be orange with blue details.

BBC vibes.
:kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13116
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 16., csütörtök 11:05

Majd biztos elhiszem h a psg nem ajánlja fel a fél országot MBappenak. Amennyiben igaz, legalább Ő dönthet, ha marad akkor ott egye meg a fene ez egyértlemű.

Haaland még pár évig ellesz a citynél. Még egy több kupás sok gólos évre már az aranyszart is megkapná.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 16., csütörtök 10:54

Haaland’s agent Pimenta on the links with Real Madrid move: “Erling is the master of own destiny, always”.

“He will always do what’s good for him and for Man City. When they all are open to make a change, it will happen. Erling will always be respectful”,
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 16., csütörtök 10:13

AS szerint a PSG nem ajanl hosszabbitast Mbappenak, es plane nem ajanl tobb penzt. Ha maradni akar, akkor aktivalnia kell a szerzodeseben levo plusz egy eves opciot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. november 15., szerda 21:09

reeed_ati írta: Én amúgy lehet pont rossz bayern meccseket fogtam ki(kb. 4-5 meccs), de azokon annyira nem voltam hanyatt esve ettől Daviestől..
Csak mert sok helyen olvasom, hogy végre Marci meg R.C után megint baszó bhv érkezik majd..
Háát, az eddig látottak alapján én azt mondom, csalódni fognak, akik hasonlót várnak majd.
Na de ne legyen igazam, valaki bayernes megnyugtathatna, hogy tényleg csak a szarabb meccseit sikerült kifognom.. :D

Viszont azt a James gyereket azt adnám, ő beton volt, ahányszor csak láttam és mellé támadásban is baromi jó volt, ha meg annyira porcelán, akkor elhozzuk mögé a leverkusenes arcot is backupnak. :D

Davies,James,Bappa egy nyáron, az úgy sok problémánkat megoldaná. B-)
Marcelo RC szintre nem láttam olyan elvetemültet, aki emelte volna. Mit nem adnék még egy baszó brazil technikás bal hátvédért :sziv: nincs

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. november 15., szerda 21:01

Remy írta: Azt a Jamest hagyjuk már. Hát 5 meccset nem tud lejátszani egymás után. Sajnos tök mindegy, hogy mennyire jó a gyerek, egyszerűen használhatatlan.
Jogos.
Kíváncsiságból ránéztem, mivel, mennyit volt sérült, hát nem kellett volna.. :D
Van ott minden, boka 112nap, térd 95nap, comb kb. 150 nap.. :x :x

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Amúgy néha már úgy érzem, hogy valami orvosi fórumon vagyok, erre én is ilyen témát hozok, vagy lehet már pont ezért.. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. november 15., szerda 20:45

Azt a Jamest hagyjuk már. Hát 5 meccset nem tud lejátszani egymás után. Sajnos tök mindegy, hogy mennyire jó a gyerek, egyszerűen használhatatlan.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2746
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2023. november 15., szerda 20:40

Én amúgy lehet pont rossz bayern meccseket fogtam ki(kb. 4-5 meccs), de azokon annyira nem voltam hanyatt esve ettől Daviestől..
Csak mert sok helyen olvasom, hogy végre Marci meg R.C után megint baszó bhv érkezik majd..
Háát, az eddig látottak alapján én azt mondom, csalódni fognak, akik hasonlót várnak majd.
Na de ne legyen igazam, valaki bayernes megnyugtathatna, hogy tényleg csak a szarabb meccseit sikerült kifognom.. :D

Viszont azt a James gyereket azt adnám, ő beton volt, ahányszor csak láttam és mellé támadásban is baromi jó volt, ha meg annyira porcelán, akkor elhozzuk mögé a leverkusenes arcot is backupnak. :D

Davies,James,Bappa egy nyáron, az úgy sok problémánkat megoldaná. B-)

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1254
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. november 15., szerda 19:20

Camavinganak is lefott? Valami van a terdevel.
Csattantak egyet a Dembelevel.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1985
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. november 15., szerda 19:17

ferni írta:
_Bushido_ írta: Álex Grimaldo: "Every player dreams of joining Real Madrid. It's one of the best clubs in the world, if not the best." (Marca)

valenciai születésű, és bár Barcaban volt u16tól, de bármikor jöhetne ő is xabival együtt.
28 éves, minek?

Ha elérhető Davies őt kell hozni, még csak 23.
Tökéletes korban van, spanyol, azonnal beépíthető (Nem Güler féle majd valamikor jó lesz). plusz amiket Berti írt: " Davies a prio mindenképp, de B opciónak nem rossz. Sokat fejlődött Xabi alatt." Alaba is 29 évesen érkezett. (mondjuk vele mint látjuk nagy baromság volt 5 éves szerződést kötni. sajnos)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 15., szerda 19:11

Faust írta:
hehetheoriginal írta: amig nem az emberek penzehez van hozzanyulva - pl penzbuntetes szimulalasert, csalasert, jatekvezeto megvezeteseert, stb -, addig tokmindegy mi van, nem halad, fejlodik a sportag sehova, csak szarabb lesz.
Szerintem pl a szimulalasert, ezzel jaro idohuzasert es a biro megtevesztesenek szandekaert pont amiatt nem penzbunti kene a jatekosnak, amit R24 is mond. Stackelodo eltiltas, annal inkabb. Eloszor egy meccs, ket meccs, negy meccs, stbstb, konkretan a klubok basznak ki az ilyen jatekosokat miutan a fel szezont a lelaton toltik teljesen egeszsegesen.
abban van valami.
odáig már nem ment el az agyam, hogy visszaesőként egyre több és több meccset kapna vki, mert valljuk be, 1-2-3 meccset kihagy vki, még jól is jár, pihen is, le se szarja senki, se a játékos, se a csapat, hogy vmi fáradt bajnokin vagy kupameccsen letölti...

de szép álmok ezek, hogy működne vagy fejlődne már bármi is, hát 21. század van :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. november 15., szerda 19:01

hehetheoriginal írta: amig nem az emberek penzehez van hozzanyulva - pl penzbuntetes szimulalasert, csalasert, jatekvezeto megvezeteseert, stb -, addig tokmindegy mi van, nem halad, fejlodik a sportag sehova, csak szarabb lesz.
Szerintem pl a szimulalasert, ezzel jaro idohuzasert es a biro megtevesztesenek szandekaert pont amiatt nem penzbunti kene a jatekosnak, amit R24 is mond. Stackelodo eltiltas, annal inkabb. Eloszor egy meccs, ket meccs, negy meccs, stbstb, konkretan a klubok basznak ki az ilyen jatekosokat miutan a fel szezont a lelaton toltik teljesen egeszsegesen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 61 regisztrált és 0 vendég